Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar 5000tl altına gt250r nerde var bana da sölersen çok sevinirim ben de bakıyorum o civarlarda bir gt250r yardımın için şimdiden teşekkürler..
    http://www.sahibinden.com/yok_boyle_...XQQdisplayitem motor çok var da uzak geliyor bana yeri yani pazarlıkla 500 tl daha fiyatı düşürmek mümkün sıcak para olunca veriliyor şahsen ben alırken de satarken de 500 tl eksi düşünürüm hep ve de öyle olur adana da var bir tane çok temiz servis bakımlı 4500 e bırakıyor 2008 model ama uzak gidip almak gerek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/yok_boyle_...XQQdisplayitem motor çok var da uzak geliyor bana yeri yani pazarlıkla 500 tl daha fiyatı düşürmek mümkün sıcak para olunca veriliyor şahsen ben alırken de satarken de 500 tl eksi düşünürüm hep ve de öyle olur adana da var bir tane çok temiz servis bakımlı 4500 e bırakıyor 2008 model ama uzak gidip almak gerek
    evet ben de baktım şimdi ama hep uzak düşüyor buraya da aslında şöyle 4-5000 civarı denk getirsek süper olur ama bakalım kışı bekleyelim satan olur yakınlardan belki
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çook saol dostum bu markayıda duydum ıxıl die bir eksoz var benim arkadaşımda muazzam bir ses alıor gt 250 r dan gsxr 600 sesi gibi ötüor nerdeyse ama 540 tl 25o liraya tiger var sıfır kaçırırsam ercan egsoza gidicez desene 350 tl ye alınır smoked de
    dostum dediğin gibi gsxr sesi verebiliyosa ben o parayı vermeye hazırım valla...benimde orjinal ama içi boşaltılmış yüksek devirde fena değilde düşük devirde pancar motoru gibi valla..ayrıca söyliim tigerda düşük devirde sesi pek hoş değil ama daha smokhead tecrübem olmadı...bakalım artık bi egzos alacam ama hangisi..alıp takan arkadaşlar video çekse koysalar belki o zaman bizimde bi fikriömiz olur..selamlar saygılar....
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750

[/COLOR]http://www.sahibinden.com/ihtiyactan...XQQdisplayitem ilandaki motor uygun gibi geliyor şimdilik bana yanlız fiyatlar çok dengesiz bir defa aldığı gibi binmiş adam sadece bakımlarını yaparak nerdeyse sıfır fiyatı çekmiş diğer taraf da lastikleri sıfırlamış egzosu değiştirmiş zinciri değiştirmiş adam daha uygun fiyata veriyor o yüzden bekliyorum bakalım ne zaman oluşacak tam dengesi, gerçi oluşmaz ama bakalım işte hayırlısıyla bişey denk gelecek inşallah
    ewet fiyatlar gerçekten çok dengesiz ama internette böyle olduğunu düşünüyorum herkes uçuk fiyat weriyo ederinin üzerinde bende sürekli takip ediyorum.Motor satan yerlere gidip bakmak lazım. Bu arada ilandaki motoru biliyorum bizim bi arka sokakta oturuyo adam egsoz sesi şahin gibi çıkıo bilgine gerisini bilemem ama iyi kötü kullanır bilmiyorum

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Alıntı death prof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkdslar bı motor buldum kısmetse haftaya işlemleri bitirecem bana tavsıye edebılecegınız bı servıs varmı pendık de oturuyorum yenı tasındık buraya da adanadan o yuzden bıraz ayrıntılı adres verırsenız sevınırım herkezın yolu acık olsun
    merhaba bende pendik te oturuyorum.Servis var pendik te ama... servis var servis var...

Yardımım dokunabilirse sana seve seve... pm atıyorum
    Drift religion

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum dediğin gibi gsxr sesi verebiliyosa ben o parayı vermeye hazırım valla...benimde orjinal ama içi boşaltılmış yüksek devirde fena değilde düşük devirde pancar motoru gibi valla..ayrıca söyliim tigerda düşük devirde sesi pek hoş değil ama daha smokhead tecrübem olmadı...bakalım artık bi egzos alacam ama hangisi..alıp takan arkadaşlar video çekse koysalar belki o zaman bizimde bi fikriömiz olur..selamlar saygılar....

ixil al hiç düşünme ses muazzam 500 550 lira diorlar ama

Motosikleti
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ixil al hiç düşünme ses muazzam 500 550 lira diorlar ama
    dostum ses konusunda ben hep 250cclik bi çift silindirden..ne bileyim bana umud verdin şimdi yaw..nasıl temin edebiliriz acaba...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı sAsA41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vidio yok ama ses konusunda 250ccde yeterli..

selamlar arkadaşım aile reislerini ikna edebilirsem bir hyosung gt 250r almayı düşünüyorum fakat olur da ikna edebilirsem motorsikleti muğlaya gönderebilme şansın var mı?

ayarlayabilirsek gönderrim tbiki..
    en son kaça bırakırsın motoru birader?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:32 PM ----------

yaw bu gt250 rlar bu kadar çok mu krank kırıyo nereyi okusam herkes bundan şikayet ediyo cvp veren olursa sevinirim ben de almayı düşünüyorum bunlardan şimdiden teşekkürler arkadaşlar

Motosikleti
    en son kaça bırakırsın motoru birader?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:32 PM ----------

yaw bu gt250 rlar bu kadar çok mu krank kırıyo nereyi okusam herkes bundan şikayet ediyo cvp veren olursa sevinirim ben de almayı düşünüyorum bunlardan şimdiden teşekkürler arkadaşlar
    her türlü iddya varım krank kıran altındakinin 600cc makina zanneden kardeşlerimizdir..sana isim vereyim ben çako kemalettin..zonta ahmet nebiliim biniyoruz..basıyoruz hiç bi çacık olduğ yok yaw şimdi ben bu araştırma aşamasındaki kardeşlerimi görünce kendimi hatırladım..tam tamına 1yıl dile kolay bir yıl araştırma yaptım düşünün artık önce dört silindir race makina baktım düşünün artık aramayaparken bile 92 98 arası detaylı arama yapıyordum çünkü param anca onlara yetiyordu...sonra bi ara derbi gpr ye kaydım oda iki zamanlı 125 hassas makina benim mardine gitmez diye vazgeçtim..sonra kendi kendime sordum kardeşim ne istiyosun saolsun zonta abim beni açtı hyo konusunda..kndisi de benim eski motorun kullanıcılarındandı eski topiclerden tanışıyorduk..bizim zeasun gs 200diye bi motorumuz vardı neredeyse motorcuyla akraba oluyorduk 2bin liralık makinaya bin lira masraf yap vede adam olmasın yinede..zonta abim sordu ne istiyorsun...abi dedim hafta içi sabah işe akşam eve azcık şekil haftasonu 250 kmlik yolum var çekinmeen gidip geleyim az yaksın çok kaçsın..ee be kardeşim dedi sen daha ne bekliyorsun hyolansana o çinli den okadar dilim yanmıştıki hyoyu kompresörle üfleyerek aldım mübarek gündeyiz bi motorun topiğinde kimse makinayı kötülemez ama allah var bu paraya bu şekil bu hız yeter kardeşim..valla yakıtıda on numara..daha ne olsunsiz klkıp cbr ile r6la kıyaslamayın kardeşim onun fiyatı ile bunun fiyatı tabiiki safkan bi racing kadar olamaz ama kendi konseptide bence on numara motor dahada krnk mırank demeyin yetti valla 300küsür yazı var onlar fikir sahibi yapmadıysa dah soru sormayın. arkadaşlar agresifleştim galiba malum ramazan açlıktan kan şkerim düşmeye başladı kendimden biliyorum ki para kolay kazanılmıyo ve mallesef millet makinasını satmak için binbir türlü takla atıyor takla atmış grenajda krılan yr kalmamış makinaya rüzgardan dolayı yan yattı diyolar yatak sarmış motora şanzımanda sorun yok die satmaya kalkıyolar..bu durumda insan haliyle tedirgin oluyor..enucuzundan en pahalısına kadar farermez bizim makinayı düşünün bedava aldın diyelim 4500 az paramı hayır insan sorun yaşayınca acaip canı sıklıyor ve haliyle sorun yaşamamak için çok inceliyor...

not: imla hatalarından dolayı özür dilerim anca bu kadar oluyo işte....

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    copy x ne kızıyosun birader dur sakinleş bişey demedim ben pardon şaka bi yana arkadaş haklısın ya motora bakarsan ne krank kırar ne bişey bizde bi çin malı haojin var 2004 model ama abim ona o kadar iyi bakıyo ki maşallahı var motorun 13000kmde ama görenler 0 mı aldın diyo koltuğun üstündeki poşet bile duruyo daha neyse sonuç olarak sen bu motoru biliyosun arkadaş ben daha canlı bile görmedim ama elimde en fazla 5000tl para var almak için ve aldığıma da deysin diyorum sence yeter mi bu para yani sahibinden.coma bakıyorum kimi aynı model motoru 7000e satıyo kimi 4500-5000e niye bu kadar fark var anlamadım bi sorun mu vardr sence motorlarda yoksa normal fiyatı mı 4-5000 arası gidiyo ikinci eller?

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    copy x ne kızıyosun birader dur sakinleş bişey demedim ben pardon şaka bi yana arkadaş haklısın ya motora bakarsan ne krank kırar ne bişey bizde bi çin malı haojin var 2004 model ama abim ona o kadar iyi bakıyo ki maşallahı var motorun 13000kmde ama görenler 0 mı aldın diyo koltuğun üstündeki poşet bile duruyo daha neyse sonuç olarak sen bu motoru biliyosun arkadaş ben daha canlı bile görmedim ama elimde en fazla 5000tl para var almak için ve aldığıma da deysin diyorum sence yeter mi bu para yani sahibinden.coma bakıyorum kimi aynı model motoru 7000e satıyo kimi 4500-5000e niye bu kadar fark var anlamadım bi sorun mu vardr sence motorlarda yoksa normal fiyatı mı 4-5000 arası gidiyo ikinci eller?
    merhaba arkadaşlar aynen ben de araştırıyorum sanırım acele etmemek gerek bu yılı da geçireceğim ben 200 lük krosla ama yeni sezona bakalım ya hyo olur ya başka bişey ama ikinci el motor iyice bir kontrol ettirmeden almamak gerek kesinlikle 600 lük makineler 2000 model altı oluyor 5000 lira civarlarında ama sicil durumu karanlık onlarında ama hyolar yeni makine bence servis bakımlı kayıtlı almak gerek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:51 PM ----------

valla nasıl olsa bu motorlar bir şekilde fiyatı oturacak sıfırı bile bir satıcı da 9500 diğerinde 8500 yani piyasa karışık serbest piyasa adı üstünde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:52 PM ----------

şimdilik sahibinden de motor sayısı hyoların 195 -200 arası gelip gidiyor bakalım kışın 200 ü geçecekmi sayı rakam da düşecek inş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:54 PM ----------

leyn tam akbaba hesabı olduk he ama ne yapalım arkadaş 250 lik makine 9000 tl araba parası valla

Motosikleti
    şimdi kardeşim öncelikle şunu söyleyeyim alacaksan yüksel model yani mümkünse garantili al..çünkü bir srun varsa bile garantiden halledersin ben 5kmde 2008 model aldım 6500e yani arasaydım 6bine hatta daha aşğısınada bulabilidim ama ben bana yakın olna bi motor aldım..mantık şu idi ben d.bakırdan aldım d.bakırdan alıp mardine hetirtmek bana 12tlye mal oldu istanbuldan alsaydım...sen tahmin et yol masrafını artı sahibi vekalet verdi buda devir plaka yaklaşık 360 liradan kurtardı kafada 500 kardaydım artı bi sorun olsa bile d.bakırdaki adamı herhalukarda bulur hesap sorarım ama istanbuldan alsam..alıp gittikten sonra kime soracan hesabı...allah şükür memnunum makinadan..ufak tefek sorunlar oluyo mesela dün farkkettim sağa sinyal vermiyor normaldir hallederim bi şekilde ama baş ağrıtacak bi sorunum yok 1700 kmdir kullanıyorum 35liraya yağ 25liraya zincir yağı aldım..bide koyuğum benzin ha birde keye keder bujileri değiştirdim 30lira başkada kuruş masrafım olmadı beim için önemli olan bu...seygılar

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    bu motorların motor ömrü ne kadar bilen var mı arkadaşlar kaç km de rekteve giriyor?

Motosikleti
    bu motorların motor ömrü ne kadar bilen var mı arkadaşlar kaç km de rekteve giriyor?
    benim samimi arkadaşım var o geçen 20bin kmlik bakıma girmişti..benim makina 6binde onun hesabıyla 14bin km var son ömrü bilmiyom ama bana daha bayyaa gider gibi

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    garantisi km mi yıl mı kardeş?

Motosikleti
    garantisi km mi yıl mı kardeş?
    walla bilmiyom kiatiim yıl

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    walla bilmiyom kiatiim yıl
    ok eyvallah sağol

Motosikleti
    ok eyvallah sağol
    rica...ederim kardeşim...

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    şimdi kardeşim öncelikle şunu söyleyeyim alacaksan yüksel model yani mümkünse garantili al..çünkü bir srun varsa bile garantiden halledersin ben 5kmde 2008 model aldım 6500e yani arasaydım 6bine hatta daha aşğısınada bulabilidim ama ben bana yakın olna bi motor aldım..mantık şu idi ben d.bakırdan aldım d.bakırdan alıp mardine hetirtmek bana 12tlye mal oldu istanbuldan alsaydım...sen tahmin et yol masrafını artı sahibi vekalet verdi buda devir plaka yaklaşık 360 liradan kurtardı kafada 500 kardaydım artı bi sorun olsa bile d.bakırdaki adamı herhalukarda bulur hesap sorarım ama istanbuldan alsam..alıp gittikten sonra kime soracan hesabı...allah şükür memnunum makinadan..ufak tefek sorunlar oluyo mesela dün farkkettim sağa sinyal vermiyor normaldir hallederim bi şekilde ama baş ağrıtacak bi sorunum yok 1700 kmdir kullanıyorum 35liraya yağ 25liraya zincir yağı aldım..bide koyuğum benzin ha birde keye keder bujileri değiştirdim 30lira başkada kuruş masrafım olmadı beim için önemli olan bu...seygılar
    valla arkadaş doğru söylüyosun uzak olursa alınmaz da yalnız yakınlarda hiç yok ki öle hto satan biri daha doğrusu öle ucuz yok hep6500-7000-8000 öle gidiyo ikinci el piyasa

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben satıyorum 6500 TL
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler