Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Valla biraz onarılmıs motor ; akif ile konustuk ama bilemem görmeden...

6000-6250 civarı fiyat istiyor Akif cim...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Ben, hem modeli 2008 hem de trafiği çıkışı 2008 makinayı 5.750'ye almıştım (Seçimlerden 1 hafta önce)

Çako, biraz kesenin ağzını aç, orta bir yerde buluşun, motorlan artık yahu

Motosikleti
    yok
    bugün gt 250 r gördüm
    gerçekten kalıplı bir motormuş

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar 20bini deviren var mı aranızda?
    Orgazma Dudak Büktürür

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı explosion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gt 250 r gördüm
    gerçekten kalıplı bir motormuş
    görüntü olarak 600 cc lerle aynı
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Arkadaşlar nasipse çok yakında aranıza katılacağım inşaallah.. Antepteki turuncu komple boyalı kamalettinin makinesiyle flört ediyorum tekeriniz düz bassın aman ha yan yatmayın unutmayın kaporta sizsiniz herkese iyi geceler..bu arada arkadaşlar bişi danışcaktım ya ben daha önce gs200 kullandım 200cc tek silindir kendimi iyi ve bilinçli bi kullanıcı olarak tanımlıyorm motoru antepten alıp motorla hataya geçmeyi düşünüyorum daha önce hyoyu kullanmışlığım yok sorun olurmu acaba şöle artçıyla dinlene dinlene geze geze göre göre ne dersiniz olabilirmi yoksa makinayı ntepte bırakıp hatayda işimi hallettikten sonra 403 ün altına yerleştirip direk mardine mi getirtsem fikirlerinizi bekliyorum iyi geceler
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nasipse çok yakında aranıza katılacağım inşaallah.. Antepteki turuncu komple boyalı kamalettinin makinesiyle flört ediyorum tekeriniz düz bassın aman ha yan yatmayın unutmayın kaporta sizsiniz herkese iyi geceler..bu arada arkadaşlar bişi danışcaktım ya ben daha önce gs200 kullandım 200cc tek silindir kendimi iyi ve bilinçli bi kullanıcı olarak tanımlıyorm motoru antepten alıp motorla hataya geçmeyi düşünüyorum daha önce hyoyu kullanmışlığım yok sorun olurmu acaba şöle artçıyla dinlene dinlene geze geze göre göre ne dersiniz olabilirmi yoksa makinayı ntepte bırakıp hatayda işimi hallettikten sonra 403 ün altına yerleştirip direk mardine mi getirtsem fikirlerinizi bekliyorum iyi geceler
    tecrüben var, 1 saat motora alışma turları atarsın ufak ufak artçı olmadan sonra hızlı gitmemek kaydı ile(ne olur ne olmaz) gidersin tıpış tıpış. zaten geze geze dinlene dinlene demişsin, bence başarabilirsin
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    VaScO1925 Dostum şu motora kesin bakmışsındır sen. Nasıldır kendileri?

http://www.sahibinden.com/acil_acil_...XQQdisplayitem
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Motor güzele benziyor, ancak, adam daha motorunu tanımıyor;

Demiş ki:-"Bu fabrike daha önce Hyosung'undu"

Güzel kardeşim, fabrika gene Hyosung kim ya?

Fabrika S&T Motors'undu gene S&T Motors'un olarak devam ediyor.
    Hyosung, bunların kullandığı marka.
    Distribütör değiştiği için, motorları Türkiye'ye Hyosung markasıyla getiremiyorlar, çünkü mahkemelikler.

Motosikleti
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzele benziyor, ancak, adam daha motorunu tanımıyor;

Demiş ki:-"Bu fabrike daha önce Hyosung'undu"

Güzel kardeşim, fabrika gene Hyosung kim ya?

Fabrika S&T Motors'undu gene S&T Motors'un olarak devam ediyor.
    Hyosung, bunların kullandığı marka.
    Distribütör değiştiği için, motorları Türkiye'ye Hyosung markasıyla getiremiyorlar, çünkü mahkemelikler.
    Tamam abi sen sakin ol. Sinirlenme. Ben şimdi gider kulağını çekerim o adamın.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecrüben var, 1 saat motora alışma turları atarsın ufak ufak artçı olmadan sonra hızlı gitmemek kaydı ile(ne olur ne olmaz) gidersin tıpış tıpış. zaten geze geze dinlene dinlene demişsin, bence başarabilirsin
    bende öle dedim sevgili dostum antepte iki 3 saatlık işim var mal alacam ayakkabı orda bi site gatem diye büyük bir totancılar sitesi incin top oynuyo yolları güzel iki üç saat orda takılabilirim ondan sonra alırım iki kask yavaş yavaş giderim şimdi iki yol var biri otoban bide normal karayolu hangisini tercih edeyim dinlenme gezme ve görmede tabiiki normal yol çünkü birkaç ilçe ve kasabadan geçiyor yoksa otobana girip motoru şöle bi test mi etsem ?? sevgi,saygı birlik,beraberlik.barış mutluluk dileklerimle by
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    tanımadan zorlama motoru dostum

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VaScO1925 Dostum şu motora kesin bakmışsındır sen. Nasıldır kendileri?

http://www.sahibinden.com/acil_acil_...XQQdisplayitem
    o motor zaten benimdi =)))

güle güle öldüm ilana =)

kaza yok diyor ön sinyalleri değiştirmiş :d kaza yok dıyor. grenajlara dikkatli bakın sağ sol değiştirmiş :D kaza yok dıyor aynalara bakın :D

he gercekten kaza yok sadece devirmiş motoru bu bi gerçek. kafadan girme olayı falan yok bi saga bi sola yatımıs makınayı belli
    ben bakınayı 3 binde aldım 4.500 de sattım adam ılk sahibi gibi yazmıs :D ya acemiydi alan zaten :d ama harbi halen gülüyorum :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:41 PM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla biraz onarılmıs motor ; akif ile konustuk ama bilemem görmeden...

6000-6250 civarı fiyat istiyor Akif cim...
    akif 5 bine verecek o motoruuuu naz yapma akiiiiiiif vergitsin yabancıya gitmesiiiiiiin piyasa bozuuuuuuk gitmeeeeeeezzzzzzzz
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor zaten benimdi =)))

güle güle öldüm ilana =)

kaza yok diyor ön sinyalleri değiştirmiş :d kaza yok dıyor. grenajlara dikkatli bakın sağ sol değiştirmiş :D kaza yok dıyor aynalara bakın :D

he gercekten kaza yok sadece devirmiş motoru bu bi gerçek. kafadan girme olayı falan yok bi saga bi sola yatımıs makınayı belli
    ben bakınayı 3 binde aldım 4.500 de sattım adam ılk sahibi gibi yazmıs :D ya acemiydi alan zaten :d ama harbi halen gülüyorum :D[COLOR="Silver"]
    Şimdi de ben gülüyorum. İlahi vasco...
    Ben de tam adamına sormuşum motoru. Sağolasın verdiğin bilgiler için.

Akiff in motoru bildiğim kadarıyla ilk düşmesi(ayna kırılması) dışında bir kaza daha yaptı. Sanırım sadece grenajlarda sorun vardır, yürüyende yada şasede sorun olacağını sanmıyorum.Tabi ne Akifi ne de motoru görmedim. sadece bu topic i baştan sona tek tek okudum, oradan biliyorum.

Motosikleti
    tiger800
    arkadaslaar bu arada bende belirteyim
    5lira civarına bende 250r arıyorum uzun suren secim zürecinden sonra hyoya karar verdim gibi
    1 ay sonra alacam paramı şöyle temiz kullanılmıs bir hyo bulursam bende aranıza katılmıs olacağım (siyah-syah gri) oncelikli renk tercihim ama olursa kırmızıda olur tabi yok demem :D

aldıktan sonra yandınız oylemi yapsam boylemi yapsam rehin alırım sizi:D

Motosikleti
    Alıntı engineng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslaar bu arada bende belirteyim
    5lira civarına bende 250r arıyorum uzun suren secim zürecinden sonra hyoya karar verdim gibi
    1 ay sonra alacam paramı şöyle temiz kullanılmıs bir hyo bulursam bende aranıza katılmıs olacağım (siyah-syah gri) oncelikli renk tercihim ama olursa kırmızıda olur tabi yok demem :D

aldıktan sonra yandınız oylemi yapsam boylemi yapsam rehin alırım sizi:D
    ne diim allah herkesin gönlüne göre versin valla bende 15 güne kadar allahtan bi aksilik çıkmasa hyo sahibi olacağım merak etme arkadaşım burda aradığın herşeyi bulursun

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Acil nakıt ıhtıyacından fıyatı 6000 TL indirdim ilgilenen olursa haberleselım...

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    tiger800
    6 beni aşar zaten 1000tl den fazla mont pantolon ve kask alıyorum oda yurt dısından getirtecem aynılarını turkıyeden alsam 2civarı:D
    400civarıda ehliyet tutuyo ancak 5 civarıı
    yanlız kurt ama senin alet güzel duruyo yani hatasız gibi

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    selam arkadaslar.. hyo gt250r alıp da lanet olsun diyen oldumu hiç..?yani kanuniler gibi devamlı problem çıkarırmı..? bildiğiniz gibi kanuniler servisten çıkmıyorlar,hergün tamirdeler.. motoru zorlamayı düşünmüyorum en fazla 140-150 km hızla giderim, uzun lafın kısası bu motor elimde patlarmı..?

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar.. hyo gt250r alıp da lanet olsun diyen oldumu hiç..?yani kanuniler gibi devamlı problem çıkarırmı..? bildiğiniz gibi kanuniler servisten çıkmıyorlar,hergün tamirdeler.. motoru zorlamayı düşünmüyorum en fazla 140-150 km hızla giderim, uzun lafın kısası bu motor elimde patlarmı..?
    benimde korkum o mesela uzun yola gitcem sonra tık tie stop etcek bi daha calısmıcak ısın yoqsa onla ugras
    bazen dıyorum su cbr yı satmıyım ama bunlada olmuokı gitsin die sonunda patlatcam motoru :D

daha once uzun yolda hıc sorun yasayan olmadı dimi =) ? hararet yapma durumu felan nedır ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler