Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı onuroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tr_select demişti iyi diye biliyorum diye, gittim gordum iyiler
    Memnunmusun onur ? Ustalara oğuzun selamı var de, işini daha hızlı görürler

Two brothers RR de, tanırlar. Çok çektirdim onlara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ereğli plaja gelen sen misin kırmızı gri hysoung
    Ben degilim 2 gundur istanbuldayim.

onur burada kaliyorum, merkezyedek parcadan pazartesiye randevu aldim,suan mecidiyekoydeyim belki zekeriyakoye gecerim.

Bu arada lastik arka 160 yani standarttan geniş,birde sanirim zincirim bozuk olabilir. Orjinal zincir 0 ringli degil sanirim? Bendeki o ringli..

bugun kask bakmak icin sirkeciye gittim abidik gubidik.markalar vardi, ls2 alayim dedim onlarda indirimli degildi.. kadikoye mi gidip baksam ne yapsam :/

bu arada servis k&n hava filtresi var deyince cok sasirdi,hic gormedim dedi. Acaba aslinda filtre yok mu? Adam faturayla kekledi mi beni )

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir arakdaş ön dişliyi büyütüp yakıt ekonomisi sağladım diyordu bunu başka yapan var mı ? gidişte hızlanmada( oluyordur mutlaka ama nasıl) bir değişme oluyor mu ?
    Olabilir, yapanlar var ama ön değil arka dişli büyütülmeli ve tasarruf sağlayacağı garanti. Bununla beraber hızdan feragat etmiş olursun. Yüksek süratlere çıkamazsın. Şahsi fikrimi sorarsan uzun vadede motora zarar verir.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Memnunum kardesim eyvvallah bi dahakine sorarım neler cektirmişsin.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben degilim 2 gundur istanbuldayim.

onur burada kaliyorum, merkezyedek parcadan pazartesiye randevu aldim,suan mecidiyekoydeyim belki zekeriyakoye gecerim.

Bu arada lastik arka 160 yani standarttan geniş,birde sanirim zincirim bozuk olabilir. Orjinal zincir 0 ringli degil sanirim? Bendeki o ringli..

bugun kask bakmak icin sirkeciye gittim abidik gubidik.markalar vardi, ls2 alayim dedim onlarda indirimli degildi.. kadikoye mi gidip baksam ne yapsam :/

bu arada servis k&n hava filtresi var deyince cok sasirdi,hic gormedim dedi. Acaba aslinda filtre yok mu? Adam faturayla kekledi mi beni )
    Depo kalkınca belli olur hocam 160lik lastikte aslında hız düşmüyor ama alet 150liliğe göre ayarlı olduğu için göstergede o şekilde. %'lik etkisi ufak birşeydi ama tam olarak hatırlamıyorum baya oldu okuyalı, elemanlar ölçüleri değiştirince tekrardan kalibrasyon fln yaptırmak gerekir diye yazıyorlar yabancı forumlarda.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Hocam arka dişliyi büyütürsen araç daha devirli çalışır ekonomik olmaz ama arka dişliyi küçültüp veya ön dişliyi büyütürsek cevrilen devir azalır. Motorda herhangi sıkıntı olmuyorsa yani çekiyor mu ?

Yakıt ekonomisi hakkında aklima birşey taklidi bileniniz varmi enjeksiyonlu arabalarda rampa asagi gaz pedalindan ayaginizi çektiğinizde ekonomiye geçip anlik tüketimde 0.01 gibi düşük bi rakam gösteriyordu sanirim.bu sistemin adi cut off du bazen uzun yolda 5-6 km rampa asagi oluyor debriyaja basip baski balatayi ayirmakmi gaz pedalindan elimizi çekmek mi daha ekonomik sürüş sağlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Ufak bi çizik olduğundan dolayı kuyruk grenajini boyaticam arkadaşlar boyaciyla konuştum bu rengi tutturamayiz dediler boya kodu vs nerde bu motorun 2013 lansman rengi gri kisimlari lazim.daha once boyayla isi olan varmi ne yapmami tavsiye edersiniz ilk sahibinden kalma bi çizik gördükçe sinirim bozuluyor :-)

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı onuroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnunum kardesim eyvvallah bi dahakine sorarım neler cektirmişsin.

Depo kalkınca belli olur hocam 160lik lastikte aslında hız düşmüyor ama alet 150liliğe göre ayarlı olduğu için göstergede o şekilde. %'lik etkisi ufak birşeydi ama tam olarak hatırlamıyorum baya oldu okuyalı, elemanlar ölçüleri değiştirince tekrardan kalibrasyon fln yaptırmak gerekir diye yazıyorlar yabancı forumlarda.
    Desene Tr de imkansiz birşey olsun varsin gostergede az yazsin onemli olan benim gidişim

2 gun once iatanbula gelirken yolda bi cbr250r benle yarişmaya kalkti,kendisi tekti bende ise hem artçı vardı hemde 2 tane sirt çantasi.. baktim eleman garip hareketler yapiyor .s bende gaz verdim sonra bir baktim eleman motorun uzerine yatti mobilet gibi yardiriyo ) ben hic istifimi bozmadan verdim gazi ve aynada kaybolusunu izledim

hiç sevmedigim hareketler olmasina ragmen malesef mv agusta goruntusuden dolayi surekli kapismak isteyen araba ve motorlar oluyor :/ cbr yi merak ettigimden denedim ve gordum ki 2çanta ve artçiya ragmen, yatmadan dik oturuşta dahi cbr nin uzerinden atliyor..

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı alezia_fm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt ekonomisi hakkında aklima birşey taklidi bileniniz varmi enjeksiyonlu arabalarda rampa asagi gaz pedalindan ayaginizi çektiğinizde ekonomiye geçip anlik tüketimde 0.01 gibi düşük bi rakam gösteriyordu sanirim.bu sistemin adi cut off du bazen uzun yolda 5-6 km rampa asagi oluyor debriyaja basip baski balatayi ayirmakmi gaz pedalindan elimizi çekmek mi daha ekonomik sürüş sağlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Ufak bi çizik olduğundan dolayı kuyruk grenajini boyaticam arkadaşlar boyaciyla konuştum bu rengi tutturamayiz dediler boya kodu vs nerde bu motorun 2013 lansman rengi gri kisimlari lazim.daha once boyayla isi olan varmi ne yapmami tavsiye edersiniz ilk sahibinden kalma bi çizik gördükçe sinirim bozuluyor :-)
    Hocam balatayı ayırmayın ekonomi yapmazsınız bütün enjeksiyonlu araçların yokuş inişlerinde rolantiden bile az yakar üstelik güvenli inersiniz.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı alezia_fm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

boyatacağın parçayı sök iç tarafında boya kodu yazıyor.
    hysng bunu beğendi.

herkese iyi akşamlar göstergedeki dijital saatim geri kalıyor doğru çalışmıyor pillimidir acep pilliyse pilinin nerde olduğunu nasıl değişeceğini bilen varmı ya da gücünü aküden alıyorsa saatmi bozuktur başına gelen varmıdır...

İki kişinin seyahat edilebilirliği mümkün müdür? Arka koltuk açısından merak ediyorum 2 kişi için.

Alıntı Amedra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kişinin seyahat edilebilirliği mümkün müdür? Arka koltuk açısından merak ediyorum 2 kişi için.
    evet mümkün ama artcı için 2 saat sonra ağrı yapıyor ben yumuşak orjinal gibi kaplama yaptırmıştım tak çıkar şeklinde

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    İki kişi hiç durmadan İstanbul Tekirdağ arası gittim her hangi bir sıkıntı olmadı surerken ama oturunca bıraz yorulmustum =)

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Arkadaşlar 2011 2012 10000 20000 arası motosikletini satmak isteyen olursa Pm atabilir.Eskişehir ,ankara bursa kutahya illeri tercih sebebidir.Fazla uzun yollara gitmek akını pokunu geçtiğinden .Satmayı düşünen varsa iletişim halinde olalım.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Merhaba. Söz konusu service kim ve nerede. Benimde hayvanı götürmem lazım. Bakım vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Merhaba,
    benim makinayıda götürmem getek. Neresi servis?

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bakimk dun yaptirdim merkez servis yedek parcada. Titiz calisiyor,kaliteli malzeme kullaniyorlar. Bugune kadar gittigim servisler arasinda honda konşuk ve merkez servis yedek parcayi tanirim gerisi hikaye

ipon yag konuldu ve filtrex yag filtresi takildi,zincir ipon zincir yagi ile yaglandi. Birde benim zincirin segmani yerinde degildi sag olsunsan sifir zincirin segmanini cikarip taktilar. Isin guzel tarafi hepsi icin 100 tl odemiş olmam.. malum kocaelideki yamyam servis sadece yag ve yag filtresi degisimi icin 200 tl istemisti!

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    arkadaşlar cbr 250 ile hyo arasında kaldım şuan cok kararsızım yenı kasa hyo lar cok hosuma gıdıyor alırsam o olur zaten ama sorun çıkarması parca sorunu vs her kafadan bı laf cıkıyor tavsıyelerınız nelerdır

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Söz konusu service kim ve nerede. Benimde hayvanı götürmem lazım. Bakım vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Merhaba,
    benim makinayıda götürmem getek. Neresi servis?
    kağıthanede hocam
    http://hyosung.com.tr/servisler

Adam inanmış yapmış Kırlangıç kasa hyosung :

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...9b&oe=544CA985
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...36460377_n.jpg
    https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...00913488_n.jpg

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Tame_RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbr 250 ile hyo arasında kaldım şuan cok kararsızım yenı kasa hyo lar cok hosuma gıdıyor alırsam o olur zaten ama sorun çıkarması parca sorunu vs her kafadan bı laf cıkıyor tavsıyelerınız nelerdır
    kalite bakımından hondadan asagıda işçilik ve mazeme kalıtesı ama hondadan gayet ıyı gıdıyor tam bır ss havasını verıyor yedek parça hemen hemen her yerde bulabılıyorsun yetkılı servısde cogu yerde var

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Tame_RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan yana koyarsan cbr yaninda bisiklet gibi kaliyor lakin honda kalitesini de kullandiysan biliyorsundur.bu hyosung dandik demek degil tabiki.. hyosung safkan bir supersport gibi seni yorar ve benzer zevk verir..gozler uzerinde olur ve park ettigin heryerde sacma sapan sorulara maruz kalirsin,honda da bu derdi cok yasamazsin..honda az yakar,hyo çok kaçar,hyonun parcasi pahali vs.. diye uzar gider..

zaten 2 yil garanti var,apaçiden almazsan yani saglam 250r bulursan(çook zor) sende duzgun binersen sorun yasamazsin.en kotu bi sensor vs arizalanir onu da garantiden degisirler. Bakimlarini yaptir,kaliteli yag koydur,duzgun kullan gerisi Allah kerim tek sknti servisler-kuralkan ve yedek parca fiyati kaliyor.. duzgun servis bulunabilir(ben kocaeliden istanbula servis bakimina gidiyorum,burdakiler yamyam oldugu icin) yedek parca isi de Allah gostermesin kaza yaparsan yurt disindan halletmeye calisirsin..kuralkana ise yapacak hic bisey yok 4 yil once gt250r imi kuralkanin sitesinde silindir,piston,segman,conta,pim yok diye sinir oldum sattim,gecenlerde tekrar aldim ve sitede yag filtresinin dahi olmadigini gordum ) otur bunlari dusun ona gore karar ver
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler