Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasayı 8.000 TL gibi bir fiyata bulamazsın diyenleri görelim arkadaşlar

Hani neredesiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40759391/detay
    Sağ tarafa sağlam bi yapışmış belli. Biraz da korktuysa 8e bırakması normal Ayrıca galeriden, honda. Adamlar cbr'ın piyasasını yükseltip hyonunkini düşürmek için yapıyor olmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bence o kadarda abartacak kadar bır yatıs olmamıs ve fıyatı gaayet uygun bence adam yuksek cc lı honda ıle takasa gırdı

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Extrem bi drum olmasa bu fiyata verilmez zaten yani butun 13 ler bu fiyat tabki olmaz ama guvenilirse o motor yarina bile satilir ztn aylarca kalmaz ilanda fiyati sebebiyle

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ahmet abi, kısa bir süre motor işine ara verdim. Sabit planıma göre hareket edip ocak-şubat gibi alıcağım.

Yusuf kardeşim, grenajlara boya atılacak. 200TL tutar tahminimce max. Eğer çizik harici bir sorun yok ise tercih edilebilir. Forumdan arkadaşlar düşünürse, boya konusunda yardımcı olunur

Yakından bakınca 10-20 km hız ile motor sürüklenmiş gibi... Bakıcak var ise, ilk olarak gidonu incelesin. Gidon darbe almışa benziyor. Yamukluk vs varmı.

Ön teker bilyaları-diskler-jant-arka tekerde aynı şeyler yine... Bunlara bakın mutlaka. Tabi forumdan talip çıkar ise....

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Ahmet abi, kısa bir süre motor işine ara verdim. Sabit planıma göre hareket edip ocak-şubat gibi alıcağım.

Yusuf kardeşim, grenajlara boya atılacak. 200TL tutar tahminimce max. Eğer çizik harici bir sorun yok ise tercih edilebilir. Forumdan arkadaşlar düşünürse, boya konusunda yardımcı olunur

Yakından bakınca 10-20 km hız ile motor sürüklenmiş gibi... Bakıcak var ise, ilk olarak gidonu incelesin. Gidon darbe almışa benziyor. Yamukluk vs varmı.

Ön teker bilyaları-diskler-jant-arka tekerde aynı şeyler yine... Bunlara bakın mutlaka. Tabi forumdan talip çıkar ise....
    Titanyum olanların grenajları boyanabiliyor mu? Cidden merak ediyorum çünkü boya gibi durmuyor, siyah plastiğin üzerine vernik atılmış gibi duruyor yakından bakınca. Bende de var ufak çizik. Bi de sedefli beyaz depo lokal boya olur mu, ne kadar tutar? Şerefsizin biri kafenin önünde deponun üstüne resmen anahtarla desen yapmış, kamerada da görünmüyor kör noktaya bırakmışım

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane

Yakın bir yerde olsaydı bakardım, şimdi burdan kalk istanbula git dükkanı bul incele sıkıntı çıkarsa bir daha dön geri
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titanyum olanların grenajları boyanabiliyor mu? Cidden merak ediyorum çünkü boya gibi durmuyor, siyah plastiğin üzerine vernik atılmış gibi duruyor yakından bakınca. Bende de var ufak çizik. Bi de sedefli beyaz depo lokal boya olur mu, ne kadar tutar? Şerefsizin biri kafenin önünde deponun üstüne resmen anahtarla desen yapmış, kamerada da görünmüyor kör noktaya bırakmışım
    Nasıl insanlar varya kıskanç şerefsiz depo çizilirmi ah bulacan o adamı sabah kadar ıslatıplatıp dövcen abi lokal olmuyo sanırım komple boyanıyor sor bi çok rhatsız etmiyorsa kalsın yada kaplama yaptrısana şimdi araçlara bile yapıyorlar boyadan daha canlı duruyo birinde gördüm honda civic i 1000 tl ye kaplatmış

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yusufi bostancı sanayide bir usta keşfettim zamanında... Sana istediğin rengi, istediğin şekli yapabilecek kadar işinin ehli

RR'ın grenajlarını sedefli beyaza boyatmıştık 2009 senesinde. 350TL gibi bir fiyata anlaşmıştık. Muazzam derecede ince işçilik vardı.

O anahtarla çizen şerefsizin, çizdiği yeri elleme hiç. Komple boyatmak zorunda kalıcaksın çünkü.... Orjinalliği bozulmasın.

54RR, alıcağım! diyorsan, yardımcı olurum... Gider bakarım gerekirse, sorun yok. Aklında olsun

Desvandi Folyo internetten sipariş verilir... Parça sökülür, ele saç kurutma makinası alınır... Aynı araba camına film çeker gibi yapıştırılır, ısıtılarak.

Eli yatkın olan herkes yapabilir, işçilik çok çok titizlik istemiyor folyo işinde. Kredi kartı gibi sert bir şey ile folyoyu ısıtarak yapıştırıyorsunuz, o kadar

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    walla bilmiyorum bi jant stickerini bile zor çekiyorlar yamuk yumuk sinir oluyorum bir daha kendim çekicem zaten enazından olmassa bn yapamadım derim

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bilmiyorum bi jant stickerini bile zor çekiyorlar yamuk yumuk sinir oluyorum bir daha kendim çekicem zaten enazından olmassa bn yapamadım derim
    Motorun rengine göre bazı parçaları karbon görünümlü folyo ile kaplamayı düşünüyorum. Motor elime geçsin, biraz söküp kurcalayıp nereleri elverişlidir gördükten sonra... Burada resimli olarak paylaşırım...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava sensörü orada da bir kararma gibi birşey vardı kirlenmişti yani onu da temizledik. Ardından her iki bujiyi söküm yerine NGK Laser iridyum buji taktık. En son devir daim hortumunu da değiştirdik.
    Geçmiş olsun. Hava sensörü nasıl temizlendi?

+ Arkadaşlar ampüller osram mı philips mi ? Kaynamış konu sanırım. Philips ise hangi modeli? osramlar ikili satılıyor galiba.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı onuroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Hava sensörü nasıl temizlendi?

+ Arkadaşlar ampüller osram mı philips mi ? Kaynamış konu sanırım. Philips ise hangi modeli? osramlar ikili satılıyor galiba.
    Genelde işi bilen herkes orsam der. Philips alınacaksada üst modelleri var, 70-100 tl civarları satılıyor...

Model olarak daha önce forumda paylaşılmıştı. Gt250r ampül diye aratırsanız konuyu bulursunuz.

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    bır saat once mecıdıyekoy ışıklarda ıkı tane sıyah beyaz 2011 kasa sanırım ıkı hyocu arkadasla karsılastık ara gaz verdık karsılıklı ısılklarda kapısmak ıcın lakın kırmızı da gecen yayaylar yuzunden ben gec kalktım arkadaslar levent yonune gıttı eger forumdalarsa selam onlaraa

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane

54RR, alıcağım! diyorsan, yardımcı olurum... Gider bakarım gerekirse, sorun yok. Aklında olsun
    Bayinin yada galerinin 8.000'e satması beni kıllandırır açıkçası. Grenajdaki çizikler bir yana başka bir sıkıntısı var da ondan bu fiyata satılıyor gibime geldi benim. Hani sıkıntısız olduğunu bilsem kaçırılmaması gereken bir motor...

Şimdi baktım ilan yok, satıldı galiba
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayinin yada galerinin 8.000'e satması beni kıllandırır açıkçası. Grenajdaki çizikler bir yana başka bir sıkıntısı var da ondan bu fiyata satılıyor gibime geldi benim. Hani sıkıntısız olduğunu bilsem kaçırılmaması gereken bir motor...

Şimdi baktım ilan yok, satıldı galiba
    Galerilerin ne halt yemeye çalıştığını ben bu zamana kadar hiç anlamadım. Kafalarına göre fiyatlar veriyorlar. Kimisi sıfır motor parası isterken kimisi eski kasa fiyatından satıyor.

Gidip görmeden, bakmadan bir şey demek yanlış olur Çiziklerin bir önemi yok. 7.800'e alınır... 200 boyaya verilir. Motor 8.000'e gelir en fazla...

Dediğim gibi önemi olan gidon-jantlar-şase-diskler... Bunlara bakılması gerekli.

Motorda sorun yoktu sanırım direk gitti

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Galerilerin ne halt yemeye çalıştığını ben bu zamana kadar hiç anlamadım. Kafalarına göre fiyatlar veriyorlar. Kimisi sıfır motor parası isterken kimisi eski kasa fiyatından satıyor.

Gidip görmeden, bakmadan bir şey demek yanlış olur Çiziklerin bir önemi yok. 7.800'e alınır... 200 boyaya verilir. Motor 8.000'e gelir en fazla...

Dediğim gibi önemi olan gidon-jantlar-şase-diskler... Bunlara bakılması gerekli.

Motorda sorun yoktu sanırım direk gitti
    Şimdi onu alan adam sezon başı 9a verir Neyse daha kış gelmedi belki daha da iyileri düşer

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-tr-de-tek-hyosung-gt250-r-srcedition-134307550/detay
    Beyler bu ilandaki motor nasıldır sizce fiyat olarak bakmayın. Serviste sola yatmış ama sıkıntı değil benim açımdan. Sizede danisayim dedim kismetse alicam 1 haftaya

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi onu alan adam sezon başı 9a verir Neyse daha kış gelmedi belki daha da iyileri düşer
    Kar, kış, kıyameti bekleyenlerdenim bende

Volkan, 10400'e bayiler peşin paraya veriyorlar. Aklınızı peynir, ekmeklemi yediniz acaba
    8800'e vardı siyah bir motor. Aynı kilometrelerdeydi aşağı yukarı. Alıcaksanızda parasına göre mantıklı bir motor alın. . .

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Volkanikk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-tr-de-tek-hyosung-gt250-r-srcedition-134307550/detay
    Beyler bu ilandaki motor nasıldır sizce fiyat olarak bakmayın. Serviste sola yatmış ama sıkıntı değil benim açımdan. Sizede danisayim dedim kismetse alicam 1 haftaya
    walla kardeşim kafana yattıysa güzel motora benziyor bende satmayı düşünüyorum kararsızım 2013 kasa ilanı açmış bulundm bilen bilir ne kadar kıl olduğmu ;) bakmak istersen
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2013-hyosung-gt250r-titiz-kullanici-temiz-makina-137838509/detay/

Fiyat olarak bakmayın dedim aklımı da peynir ekmekle yemedim. tabiki ikinci ele okadar para verilmez ben sadece motor olarak bakmanizi istemiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla kardeşim kafana yattıysa güzel motora benziyor bende satmayı düşünüyorum kararsızım 2013 kasa ilanı açmış bulundm bilen bilir ne kadar kıl olduğmu ;) bakmak istersen
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2013-hyosung-gt250r-titiz-kullanici-temiz-makina-137838509/detay/
    Sizin motor uzak kalıyo bana biraz.bu baktığım hemen dibimde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler