Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bu renklerine gore motorlar biraz daha farklımı?
    http://www.hyosung.com.tr/sports/4/gt250r

bu sitee renk deiştiriom sele oynuo yerinden renge göre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı trhero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu renklerine gore motorlar biraz daha farklımı?
    http://www.hyosung.com.tr/sports/4/gt250r

bu sitee renk deiştiriom sele oynuo yerinden renge göre
    Foto açısından kaynaklı O ama favorım Sıyah gri 2014 unu aldıgımda kesınlıkle o rengı alacagım su 2013 u bı satak :

Alıntı korayysezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foto açısından kaynaklı O ama favorım Sıyah gri 2014 unu aldıgımda kesınlıkle o rengı alacagım su 2013 u bı satak :
    hocam satma sebebiniz nedir? birde 9 bin tl son fiyatmıdır?
    bende bakıyorum kendime 7 bin tl limit koydum 2009 model fln ama bellide olmaz yine aklımda bulunsun sizin araç

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    bende bakıyorum kendime 7 bin tl limit koydum 2009 model fln ama bellide olmaz yine aklımda bulunsun sizin araç
    7 bin ayirdiysan neden 2009 ? 8-9 araliginda 2012 ler var yepyeni.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 bin ayirdiysan neden 2009 ? 8-9 araliginda 2012 ler var yepyeni.
    Düşük modelli motorlara nasıl güveniyorda alıyorsunuz şaşırıyorum. Debriyajında, disklerinde, fren merkezlerinde, zincirinde falan sorun olma ihtimali çok yüksek. Ben 8500 kmde aldım 2012 modeli, zinciri uzamış. 200 küsür lira verip x2-ring zincir aldım. Aynasını 2 sefer ayarladım ayna koptu. 60 lira 600rr ayna siparişi verdim. 1-2bin km sonra balatalar değişecek, muhtemelen arka diskinde değişmesi gerekecek 1-2 bin km sonra. O da 180 lira civarı. Çok şükür başka bir problemi yok. Motoru önümüzdeki sezona kadar kullanmayı düşünmesem zincir vs. masrafı yapmam, nasıl olsa alan kişi benim gibi dikkat etmeden alır diye. Bu sefer ön-arka dişliyide iyice bozar, ayrı bir masraf alan kişiye. Ama illaki konforlu olsun, kafa rahat olsun diye masraf yapmak gerekiyor.

2009 model 7.000'e alsan bile adamakıllı kullanmayı düşünüyorsan ortalama 1000 lira harcaman lazım bakım için. Debriyajı, lastikleri, zinciri, bujisi, filtresi, sensörü, ön-arka dişlileri vs.vs... ki bunca şeyin yanında kilometreye de güvenemiyorsun.
    Ducati 1198SP _ RedLove

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    hocam sanki bana hitaben yazmissin gibi olmus ama ben de demek istedigini dedim aynen haklisin :-):-)

9 bine bırakıyorum daha ne yapayım 3 kişi ciddi olarak istiyor şuanda birisi alır sanırım )

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma akşamı beylikdüzü tarafına geçebilirim eğer gelirsem özel mesaj atarım.

Birde foto ekliyim

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...32560822_n.jpg
    2000 yılından beri beylikdüzündeyim o motorları yeni gördüm :D sanki beyaz city evlerine yakın bi yerde çekilmiş haklımıyım :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2403373/detay/

bende satayım bari :D ankaradaki arkadaşlar ilgilenirse haber versin

Motosikleti
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sanki bana hitaben yazmissin gibi olmus ama ben de demek istedigini dedim aynen haklisin :-):-)
    Yok hocam ya, size hitaben değil. Sizden alıntı yaptığım mesajda aynı olaydan bahsetmişsiniz zaten.

Şuanda 2013'ler düşmeye başladı, hemde 10binin altında. Kışa doğru 8500leri görmez inşallah 2012'ler elimizde patlamasın :D
    Ducati 1198SP _ RedLove

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam ya, size hitaben değil. Sizden alıntı yaptığım mesajda aynı olaydan bahsetmişsiniz zaten.

Şuanda 2013'ler düşmeye başladı, hemde 10binin altında. Kışa doğru 8500leri görmez inşallah 2012'ler elimizde patlamasın :D
    Bende 2013 model sahibiyim, satılık motorum şu anda.
    2013 0km motorun bayi alış fiyatı 10.500 => kârı ile beraber 11.200 diyorlar.

Bizim motorların piyasasındaki bu düşüşün en büyük sorumlusu önce MERKEZ KANUNİ ve daha sonra bayilerdir. Sezon bitmesine 1.5 ay var, ben az bi araştırma yaptım satmaya karar vermeden önce motoru ve bayilerin stok yaptıklarını gördüm. Baktılar 1 ay çakılı kaldı piyasa, motor satılmıyor, kârlarını düşürüp inanın bana motor başı 100 lira kazanayım da elimde kalmasın mantığı ile satış yapıyorlar.

E nooluyo bu sefer; 10.500'e mal ediyor bayi kendine motoru, 2013, 10.600'e satıyor.
    Çakırca motor'da 3 adet motor vardı geçen hafta, alışına;10.500'e veriyordu.

0 km motorun sırf bayilerin pazar kavgasından ve Merkez Kanuni'nin bayiler üzerinde kurduğu saçma sapan satış politikasından, 11.200 liste fiyatı iken 10.500'lere kadar veriliyor olması 2. el piyasasını deli gibi vuruyor,

Motor için arıyorlar beni her gün 3-4 kişi misal, o kadar alıştım ki artık, her gün insanların dediği laf; sana 10.000 vereceğime gider 500 daha koyar 0 km alırım??

Evet haklısın kardeşim, sonuna kadar haklısın. Ama şöyle de birşey var, ben bu motora 10.600 nakit para verdim, benzin harici yaptığım masraf belli, bakımlar falan.
    Bugün ben sana neden kalkıp 10.600'e alıp, 4-5 ay binip benzini hariç masrafta bulunduğum 0'dan farksız motorumu sana 9000'lere 9500'lere vereyim?

İhtiyacım vardır veririm, çok sıkıştım veririm. Ama bu zaten istisnai bir durumdur. Bugün evim de olsa arabam da olsa sıkışık olsam veririm, eyvallah.

Ben en başta forumu takip eden 10'larca kişinin piyasa konusunda duruşunu sergilemesini isterdim, parayı kazanacak olan da zarar edecek olanda veya zararsız satacak, az zarar edecek olan da bizleriz. Eğer ki bizler bu fiyatları bu kadar kırıyorsak ve arkamızı düşünmüyorsak; denilebilecek pek birşey yok zaten.

-----------------------------------------------------------

Motor ile ilgili son bilgiler;
    6600KM oldu, artmaya devam ediyor, çok acelem olmadığından ve ihtiyacımda olmadığından binmeye devam ediyorum, hatta ağustos 16'ya kadar satılmamış olursa yıllık iznimi motorum ile beraber Yalova/Çınarcık'ta geçireceğim.

Bugün itibariyle motorun 7000/7500 bakımı 4.Levent Kayalar Motor'da yapıldı.
    22.07.2013 tarihinde sabah işe gelirken daha önce forumdan birçok arkadaşın başına gelen motorun tek silindire düşmesi sorununu yaşadım,
    Aynı sorun farklı 2013/ http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3014169
    Ertesi gün motoru Kayalar Motor'a teslim ettim, birazdan gidip bizzat son durumu alacağım; sanırım parça ellerinde yoksa 2-3 gün beklemek zorunda kalacağım. Sağlık olsun =)
    Birde sol aynamın uç tarafı çok gevşekti, sinirimi bozuyordu rüzgarda falan, 600F ayna takımı aldım, bugün elime ulaştı, motoru servisten teslim alınca monte edeceğim.

İlan aşağıda yer alıyor, 10.000 son fiyatım, satılmasa da olur. Dediğim gibi ihtiyacım yok, acelem yok. Yakında ilanı yeni resimler ile güncelleyeceğim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0068171/detay/

mecidiyeköy trump towersa yakın bi yerlerde 2. el gidip hysungu gorebilceğim yada sıfır bi yer varmmı?

Merhaba arkadaşlar aldığım günden beri ilan açmıştım ama biraz zaman geçirmek için yüksek tutmuştum fiyatını ve burada pek yayınlamadım.Artık neredeyse yaz bitiyor kışa araba almak istediğimden bikaç ay rahatlıkla binmek isteyen arkadaşa vermek istiyorum.Hiçbir sorunu bulunmamaktadır motor bakımından 7000 km ye yaklaştı biraz az gözüktüğünden 7000 bakımından önce yağını değiştirmek istedim.7000 bakımında bi buji ve genel bakımı yapılıcak okadar fren zincir bakımları sezona başlamadan yapıldı zaten aldığımda.

Yalnız dün ufak bir kaza atlattım bir minibusunun önüme kırması sonucu motoru yatırdım yavaş bir hızla giderken sağ tarafında pek büyük olmasada çizik mevcut ve sinyal ve ayna kırıldı.Onları halledip vermek istiyorum.

Elinde sol sinyal bulunan varsa ücretiyle almak isterim orjinal olmasını istediğimden olmazsa beğendiğim bir model var onları alıp takıcağım.Aynalar zaten 600f aynaydı onuda kolaylıkla hallederim.İsteyen alıp boyatabilir.Resimlerini çekip koyacağım zaten gelip görmek isteyenlerde gün içinde istanbulda ikamet ettiğimden ümraniye de akşamlarıda küçükyalıda görmeye gelebilirler...

Şuan yayında olan ilanı koyuyorum.Görenler olmuştur baya favori ekleyenler oluyor fakat ilanları yenilemeyip yeniden açtığımdan kaybediyorlar.Fiyatını konuşuruz düştüğünden değerini biraz kaybetti biliyorum ama ölücülük yapıcaklar aramasın ederinden aşağıya vermem.Vergisi ödendi sadece üstüne alma masrafınız olucaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0494772/detay/

İlgilenen arkadaşlar ilandaki numaradan yada siteden msj yoluyla ulaşabilir.İyi günler.Her nekadar bize bağlı olmasada tehlikesiz sürüşler.Tekeriniz düz bassın...

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    mecidiyeköy trump towersa yakın bi yerlerde 2. el gidip hysungu gorebilceğim yada sıfır bi yer varmmı?
    kardeşim trump towersın hemen yanında merkez servıs var gıt orası hyosun yanı st kanunı yetkılı servısı orada ıstedıgın zaman bulabılırsın olmadı gel mecıdıyekoye benımkısıne bak ama satılık falan degıll

Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim trump towersın hemen yanında merkez servıs var gıt orası hyosun yanı st kanunı yetkılı servısı orada ıstedıgın zaman bulabılırsın olmadı gel mecıdıyekoye benımkısıne bak ama satılık falan degıll
    yok zaten ben bakmak istiyorum sadece

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    benim motor trump'ın garajında şu an, bakmak için son günün

Motosikleti
    600rr aynalarını taktıktan sonra. Yalnız aynayı aç-kapa yapınca vidası gevşiyor, bu sorunu yaşayan oldu mu? Sürekli alyan anahtarla mı gezmek gerekecek

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    :D ya zor o ayna olayı deli ediyor dandik işte ... ben bi sıktım çadırı çekince bile oynamıyorlar yerinden sürekli açık böyle daha iyi aç kapa yapınca dediğin gibi hiç ummadık bi anda giderken ayar yapayım diyorsun çözülüyor vida durmak zorunda kalıyorsun

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr aynalarını taktıktan sonra. Yalnız aynayı aç-kapa yapınca vidası gevşiyor, bu sorunu yaşayan oldu mu? Sürekli alyan anahtarla mı gezmek gerekecek

http://www.hizliresimyukle.com/image...7/24/m4hUv.jpg
    o yüzden hiç aç kapa yapmıycan öle açık durucam 14 ay kullandım bi kere kapamadım :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yüzden hiç aç kapa yapmıycan öle açık durucam 14 ay kullandım bi kere kapamadım :D
    Ama kapalı hali güzel diye aldım ki ben bu aynaları :( Sürekli açık duracaksa işimiz zor.
    Neyse artık. 5 alyan anahtar alacağız bir tane, koltuğun altında duracak. Sallanırsa millete çaktırmadan çıkarıp sıkacaz
    Ducati 1198SP _ RedLove

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler