Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar daha önceden de dediğim gibi fuardan gt250r siparişi vermiştik iki tane, kapora da verdik, fakat daha motorlar gelmeden bayii bizden ödeme yapmamızı istiyor, hemde bütün parayı, önce motorun gelip, şase numarasına göre felan satışın yapılması gerekmez mi? ne biliyorsunuz bu konu hakkında? yardımcı olursanız sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önceden de dediğim gibi fuardan gt250r siparişi vermiştik iki tane, kapora da verdik, fakat daha motorlar gelmeden bayii bizden ödeme yapmamızı istiyor, hemde bütün parayı, önce motorun gelip, şase numarasına göre felan satışın yapılması gerekmez mi? ne biliyorsunuz bu konu hakkında? yardımcı olursanız sevinirim...
    sen kaporayı verip adını koymuşsun motor gelmeden parayı istemek te ne demek.. hocam şu kağıthane de olan kanuni bayisinden mi aldınız motoru ?
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    fuardakiler leventteki kayalar motordu.size belli bir gün vermedilermi?fabrikayla 4.leventin arası en fazla bir saatlik mesafe zaten.demekki kanuni belli bir miktar parayı almadan bayilere makina vermiyor.bayiide kendini garantiye almak istiyor.zaten motor ellerinde olsa bile parayı masaya bırakıp motoru alıp çıkamazsın.satış işlemi yapılıp fatura kesildikden sonra ruhsat ve plaka işlemleride en az bir gün sürer tabii onlar yaparsa.kendin yaparsan bu işlemleri 100-150 tl gibi muameleci komisyonu cebinde kalır ama tez canlı biriysen o sıkıntıya girme derim.genelde bu işler böyle yürüyor.zaten anlaşmayı yapıp kontagı çevirene kadar geçen süre insana hiç bitmeyecek gibi gelir.ilk birkaç km den sonra hepsini unutursun.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kaporayı verip adını koymuşsun motor gelmeden parayı istemek te ne demek.. hocam şu kağıthane de olan kanuni bayisinden mi aldınız motoru ?
    evet kayalar motor kağıthanedeki sanırım

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuardakiler leventteki kayalar motordu.size belli bir gün vermedilermi?fabrikayla 4.leventin arası en fazla bir saatlik mesafe zaten.demekki kanuni belli bir miktar parayı almadan bayilere makina vermiyor.bayiide kendini garantiye almak istiyor.zaten motor ellerinde olsa bile parayı masaya bırakıp motoru alıp çıkamazsın.satış işlemi yapılıp fatura kesildikden sonra ruhsat ve plaka işlemleride en az bir gün sürer tabii onlar yaparsa.kendin yaparsan bu işlemleri 100-150 tl gibi muameleci komisyonu cebinde kalır ama tez canlı biriysen o sıkıntıya girme derim.genelde bu işler böyle yürüyor.zaten anlaşmayı yapıp kontagı çevirene kadar geçen süre insana hiç bitmeyecek gibi gelir.ilk birkaç km den sonra hepsini unutursun.
    bize cuma günü geleceğini söylediler ama motor gelmeden ücreti istemek saçma geldi biraz, ruhsat plaka işlerini de kendimiz yaptıracaktık..

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar

uzun zamandır forumları takip ediyordum ama motorum olmadığı için sadece bilgi amaçlı kullanıyordum, bende bugün fuarın son günü burda yazan bi arkadaş gibi honda cbr 250 bakmaya gittim, fiyatta indirim yaparlarsa almayı düşünüyordum, kanuniyi yakından inceleyince ve yanımdaki arkadaşında honda çok ufak duruyor diyip beni gazlamasıyla st kanuni gt 250r aldım, 9500 e anlaştım bende birazı peşin geri kalanı taksitle, rengini yarın bildiricem bayiye hala kararsızım , ilk motorum olucağı için kısa dönemde gezilerde aranıza katılamasamda(iyice öğrenmeden trafiğe çıkmayacağım için) ilerde yapacağınız aktivitelere beni de çağırırsanız katılmaktan mutluluk duyarım, herkese kazasız sürüşler dilerim,,,

merhabalar ilk olarak hayırlı olsun dostum ne kadar peşinat ödedin ? bende almayı düşünüyorumda. bizede aynı şekilde verirler mi ? 9.500e ? plaka dahil mi buna ? geriye kalan kısmı kaç taksit oldu . bilgilendirirsen çok sevinirim ..

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ilk olarak hayırlı olsun dostum ne kadar peşinat ödedin ? bende almayı düşünüyorumda. bizede aynı şekilde verirler mi ? 9.500e ? plaka dahil mi buna ? geriye kalan kısmı kaç taksit oldu . bilgilendirirsen çok sevinirim ..

merhaba ,teşekkür ederim, 2000 peşinat verdim geri kalanı 12 ye böldürdüm , yapabilirler tabi sonuçta fuara özel indirim dediler ama ben sırf bu yüzden almadım zaten niyetim vardı(senelerdir ) , paranı cebine koyucaksın biraz ne kadar peşin vericeksen pazarlığını yapıcaksın illaki indirim yaparlar,bu modeli almaya karar verdiysen denemekten zarar gelmez, bu arada plaka dahil değil onu kendim çıkarıcam 200 filan tutar dediler ama bilmiyorum, sigorta varmış bide 60 lira flan onu yaptırıcam,otoparkta muhafaza edicem ama yinede branda alıcam yani masraf bitmiyo daha almadan mont filanda lazım off off ama olsun herşeye değer sıkıntısı bile güzel bide geldiği günü görsek inş

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Merhaba , Ankara dan motor bakıyorum gt250r
    dikkat ettiğim 2 nokta var az km ve lastiklerin yeni olması :D

yani 5-10 bin km de bakıyorum ama kazasız çiziksiz 2008-2010 modelin tam para değeri nedir ?

bu alttaki ilandaki motora çok para istenmiş gibi :D yani tam net ederi nedir mesela piyasada ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62398604/detay

-----------------------
    bu motorun sahibiylede sohbetimiz oldu telefon ile lastikler michelın pilot ama 3 senelik felanmış 3-5 rötuşluk yer varmış ama farın camı kırılmış :D far tek satılıyor 700 tl :D yani bi tane var devir saati bozulmuş gösterge komple satılıyor 800-1000 tl :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76846498/detay

------------------------
    birde bu hyosung ve ST hakkında sohbetiniz olmuştur

st bakıyorum genelde ama piyasada 2. eli yok gibi :D başka şehirdende almam çok zor

2006 model hyolarda hep solmuş eskimiş kendini bırakmış yani ne yapmalıyım ?

yani para olarak 5-6 bin arası bakınıyorum

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ninja...

rtst bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba , Ankara dan motor bakıyorum gt250r
    dikkat ettiğim 2 nokta var az km ve lastiklerin yeni olması :D

yani 5-10 bin km de bakıyorum ama kazasız çiziksiz 2008-2010 modelin tam para değeri nedir ?

bu alttaki ilandaki motora çok para istenmiş gibi :D yani tam net ederi nedir mesela piyasada ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62398604/detay

-----------------------
    bu motorun sahibiylede sohbetimiz oldu telefon ile lastikler michelın pilot ama 3 senelik felanmış 3-5 rötuşluk yer varmış ama farın camı kırılmış :D far tek satılıyor 700 tl :D yani bi tane var devir saati bozulmuş gösterge komple satılıyor 800-1000 tl :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76846498/detay

------------------------
    birde bu hyosung ve ST hakkında sohbetiniz olmuştur

st bakıyorum genelde ama piyasada 2. eli yok gibi :D başka şehirdende almam çok zor

2006 model hyolarda hep solmuş eskimiş kendini bırakmış yani ne yapmalıyım ?

yani para olarak 5-6 bin arası bakınıyorum
    2. ilandaki foto gt650R'a ait 250 değil

Kişisel tavsiyem motosikletinin özelliklerini doğru girmemiş bir şahıstan motosiklet alınmaz.
    ilk ilandaki tek silindir girmiş, ikinci ilandaki şahıs da ABS falan var demiş ve fotoğraf gerçek değil üstüne üstlük 650R fotoğrafı.

Bu tip durumlar benim aklıma hemen düşürülmüş km, bilinçsiz motosiklet kullanıcısı, bakımsız motosiklet ihtimallerini getiriyor

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    vallahi arkadaşlar adamın dükkanı belli ben 9.5 peşin verdim 1 kuruş inmedi çok dil döktüm ama yok genede inmedi makbuzunu alıosun makbuzda herşeyi yazıo dün verdim parayı h.sonuna kdr faturası ıvırı zıvırı herşeyi elinde olur diyo alcağınız makbuza mal tesim tarihi eklettirmeyi unutmayın söze bakmayın belgeleyin herşeyi derim ben,geç gelirse adamın yzüne vuracağınız hadi hepten kötye gitti diyelim mahkemelik oldunuz mahkemeye sunabileceğiniz bi resmi evrak şart. makbuz seri numarası olan bişi olduğu için resmi bir evraktır ve mahkemece kabul edilir. işinizi garantiye alın.

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. ilandaki foto gt650R'a ait 250 değil

Kişisel tavsiyem motosikletinin özelliklerini doğru girmemiş bir şahıstan motosiklet alınmaz.
    ilk ilandaki tek silindir girmiş, ikinci ilandaki şahıs da ABS falan var demiş ve fotoğraf gerçek değil üstüne üstlük 650R fotoğrafı.

Bu tip durumlar benim aklıma hemen düşürülmüş km, bilinçsiz motosiklet kullanıcısı, bakımsız motosiklet ihtimallerini getiriyor
    söyledim 650 dedim :D yanlışlıkla aceleden koyduk ama aynı renk dedi
    hiç motor sattınız mı? sahibinden de D: direk hepsini abs li açıyor adam aceleden açmış :D
    söylediklerinizi dikkate alacağım :D

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi arkadaşlar adamın dükkanı belli ben 9.5 peşin verdim 1 kuruş inmedi çok dil döktüm ama yok genede inmedi makbuzunu alıosun makbuzda herşeyi yazıo dün verdim parayı h.sonuna kdr faturası ıvırı zıvırı herşeyi elinde olur diyo alcağınız makbuza mal tesim tarihi eklettirmeyi unutmayın söze bakmayın belgeleyin herşeyi derim ben,geç gelirse adamın yzüne vuracağınız hadi hepten kötye gitti diyelim mahkemelik oldunuz mahkemeye sunabileceğiniz bi resmi evrak şart. makbuz seri numarası olan bişi olduğu için resmi bir evraktır ve mahkemece kabul edilir. işinizi garantiye alın.
    Ben geçen sene Kayalar motordan aldım motosikletimi. Biraz tok satıcıdırlar ama dürüst insanlar.Güven konusunda sıkıntınız olmasın.Katakulli olmaz.

söyledim 650 dedim :D yanlışlıkla aceleden koyduk ama aynı renk dedi
    hiç motor sattınız mı? sahibinden de D: direk hepsini abs li açıyor adam aceleden açmış :D
    söylediklerinizi dikkate alacağım :D
    Yani kendi motosikletini çekip son durumunu grenajını, rengini göstermeye maçası yememiş.İnternetten bi resim bulup koymuş. Gerçek fotoğraflarını görmeden yanına gitme boşuna zamanın gider.
    abs'li açılıyorsa açma kapat gitsin

Yorumlar icin tesekkurler arkadaslar bugun gidip odemeyi yapiyoruz. İns en kisa zamanda gelir beklemek cok zor gercekten :-)

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    cidden bu motorlarda hız göstergesine müdehale oluyormu sonuçta digital bi gösterge , ve yapılan yol km yi öndeki panele kaydediyor demi? yani başka bi kısıma felan kayıt olmuyor :D km düşürme varsa hiç bakmayayım gt250r kafam karıştı yakındanda gördüm kurcaladım ama hiç binme fırsatım olmadı

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Undocab çok geçmiş olsun. Allah korumuş seni.bu arada bu çift tırnaklı buji nin kodu neydi?bende bir denemek istiyorum
    Teşekkür etmeyi atlamışım. Teşekkür ederim..

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    fileler kaç para? kullanışlı mı? bilgisi olan? tavsiye eden etmeyen?

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    cidden bu motorlarda hız göstergesine müdehale oluyormu sonuçta digital bi gösterge , ve yapılan yol km yi öndeki panele kaydediyor demi? yani başka bi kısıma felan kayıt olmuyor :D km düşürme varsa hiç bakmayayım gt250r kafam karıştı yakındanda gördüm kurcaladım ama hiç binme fırsatım olmadı
    Digital ekranı bilgisayar monitörü gibi düşünebilirsin. Asıl işlemler beyinde (selenin altındadır) gerçekleşiyor. Kilometre telini çıkaranlar oluyor veya biryerlerden beyindeki KM sayacını düşürenler oluyor.
    Aslına bakarsanız KM çok büyük bir etken değildir. 50bin deki bir motosiklet 10bindeki ile aynı ayarda temizlikte olabilir. Bu tamamen eski sahibine bakar.
    Çok büyük istisnalar dışında olabilecek maksimum değerler tahminimce şöyle.
    Çoğu motosiklet bu KM lere ulaşamamıştır.
    2011 12binKM
    2010 22binKM
    2009 32binKM
    2008 40binKM

En iyisi geçmişini bildiğiniz bi motosikleti almak olabilir. Motosiklet 30binden sonra arıza çıkarmaya başlar. Aslında arıza çıkarmaz kullanım kılavuzu zaten söyler 30binden sonra şu şu parçaları kontrol edin/ değiştirin diye. Ama bizde birşey bozulmadan önce değiştirilmediği için arıza çıkardı olur.
    Bunlar; Egzantirik zincirinin durumu, debriyaj balataları vs eskiyen yıpranan parçalardır. Değiştirmesi çok sıkıntı değil sadece 30bin civarında bi motosiklet alırken bu parçalar için 500tl daha harcama ihtimalinizin her an ortaya çıkabileceğini düşünün yeter.
    zonta ve Oz@n-RCR200S bunu beğendiler.

rtst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelik 250
    file kullanışlı hacım bende çapır olmasına rağmen kullanıyorum çok işine yarar özellikle uzun yola çıkacaksan birde sürekli eline birşeyler dolanıyorsa kısa mesafede takarsın fileyi koyarsın içine sıkıştırıp fiyatları konusunda aslında pek bilgim yok da çok pahalı birşey değil max 20 lira filandır diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

2500 e hyo buldum hemi de 2008 model

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77124755/detay

bakmayın sakın aman
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kangda-2006-model-2010a-akdar-kullanilmamis-motor-84362841/detay/

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    kesinlikle çok kullanışlı bişey,ben geçen gün honda bayiinden aldım 10tl,çok da kaliteli birşey.tabi dikkatli bağla ben kuyruk grenajı çizdim:S

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    file baya kullanışlı oluyor.ufak tefek alışverişlerde ,gezilerde çok işine yarar.yanlız bütün gün deponun üstünde bırakma sakın hem lastik oldugu için güneşden eriyip sümük gibi oluyor hemde depoda iz bırakır.ben 2008 de motoru yeni aldıgımda feyizoglu'ndan oxford'un filesini almıştım.ben böyle bişey görmedim valla 4 senedir kullanıyorum hala kaskımı baglarken zorlanıyorum.hiç deforme olmadı.tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

www.sahibinden.com da km siyle oynanmamış motor var derlerse inanmam valla.bu hyoya özgü bişey degil.çinli scooterden tut 1000rr a kadar satamam korkusuyla herkes bi şekilde km le oynuyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler