Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    FZ6
    yağ filtresini değiştirmek istiyorumda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41153124/detay

ne dersiniz

---------- Post added at 00:35 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebayden neredeyse yarı fiyatına alabilirsin
    daha önce bu elemandan aldım çok hızlı birşekilde elime ulaştı.
    debriyaj + fren beraber 35$ ve kargo bedava

http://www.ebay.com/itm/Clutch-Brake...ff57fd&vxp=mtr
    benimde kanıma girdin , hazır manetleri değiştirmişken debriyaj ve gaz telinide değiştirsem mi ? bunların ömrü nedir ne değildir hiç bilmem ama aldığımdan beri sadece yağını ve egsozunu değiştirdim motorun ^_^

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ filtresini değiştirmek istiyorumda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41153124/detay

ne dersiniz
    yag filtresi 10 tl dostum .bu adam uçmuş biraz daha araştır bence

---------- Post added at 00:35 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

benimde kanıma girdin , hazır manetleri değiştirmişken debriyaj ve gaz telinide değiştirsem mi ? bunların ömrü nedir ne değildir hiç bilmem ama aldığımdan beri sadece yağını ve egsozunu değiştirdim motorun ^_^
    dostum yag filtresi en fazla 10 tl dir.buneymiş sanki K&N satıyor adam.kargosuyla sana 25 tlye patlar bu. vay be aprilla ymış hemde.
    eod bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım 100 tl yi bulur.axxa dan geçen sene 94 liraya yaptırmıştım.

zam gelmiş o zaman biraz , 135 dedi axa bana[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model 41tl ye yaptırdım axa

aynı firma bana 135 tl dedi siz nerdekinden yaptırdınız acaba
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum zaten kendin söylüyorsun 2010 model 1850 kmde . o motoru canlı görüp zaten o kilometrede olup olmadığını az buçuk anlarsın. biz daha düşük model ve daha çok km yapmışlar üzerinde konuşuyorduk. yoksa sende haklısın bu işler dediğin gibi yürür ... hayırlısı olsun senin için ..

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

duygularımı tek bir seferde dile getirdin aslında . teşekür ederim ... hele hele en tilt olduğum konulardan biri ilanların çoğunun altında dip not olarak '' saçma sapan mesajlar atmayın yok efendime söyleyim ''pazarlık edenleri engelliyorum'' vs vs vs... satıcı dediğin efendi olur boynu kılan ince olur . sonuçta mal satıyorsun ne demek bunlar . terbiyesiz saygısız insanlar .sanki bulunmaz hint kumaşı elindeki mal .. zaten öyle satıcı baştan kaybetmiştir . kişilik olarak zaten az buçuk motorla ne halt yediğini temsil eden sözler ..
    sen kiz istemeye gidiyorsun talip sensin.yok oyle dedigin gibi bisey. sattin mi hicbır sey netten bu ortamlarda. Atiyorum 6300tl dedin bi motosiklete. Adam msj atizyor.haci 3500 vereyim Bitirelım dıyor. Olurmu ya 6100 6000 fln desen neyse diyosun. Ya tmm 3600tl olsun diye msj atiyor.kardes bu malin piyasasi belli mantıkli rakamlar konusacaksan gel yoksa bosuna zaman yeme dendiginde. Ya nevar ticaret yapiyoruz. Tmm son 3750 vereyim diyor. Gelde sinirlerimle oynayan bu adama giydirme. O msjlar bu oluculeredir
    Zippo's ve -unnamed- bunu beğendiler.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    dostum zaten kendin söylüyorsun 2010 model 1850 kmde . o motoru canlı görüp zaten o kilometrede olup olmadığını az buçuk anlarsın. biz daha düşük model ve daha çok km yapmışlar üzerinde konuşuyorduk. yoksa sende haklısın bu işler dediğin gibi yürür ... hayırlısı olsun senin için ..

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

duygularımı tek bir seferde dile getirdin aslında . teşekür ederim ... hele hele en tilt olduğum konulardan biri ilanların çoğunun altında dip not olarak '' saçma sapan mesajlar atmayın yok efendime söyleyim ''pazarlık edenleri engelliyorum'' vs vs vs... satıcı dediğin efendi olur boynu kılan ince olur . sonuçta mal satıyorsun ne demek bunlar . terbiyesiz saygısız insanlar .sanki bulunmaz hint kumaşı elindeki mal .. zaten öyle satıcı baştan kaybetmiştir . kişilik olarak zaten az buçuk motorla ne halt yediğini temsil eden sözler ..
    Yalnız bu satıcıların çoğu haklı maalesef.Adamı insanlıktan çıkaracak şahıslar var.Takas yok yazarsın,tesbih setiyle,inekle takas etmeye çalışır.6.500 dersin mesela satacağın motora varsayıyorum,motor başındada pazarlık olur dersin.Sonra sana günde en az 10 tane mesaj gelir ''4000 var uyarsa görüşelim''.

Ben 2007 model 9.000 de todayimi koydum.Ulan 1.200 yazdım 1.100e verecektim.Piyasası bu modelde bu kmde 1.700-1500 aşşağısı yok.Hadi bende çizik cart curt vardı biraz ama maliyeti olsun sana 100 lira.Kmside düşüktü.Abartmadan söylüyorum 1 ay ilanda durdu,tam hatırlamıyorum ama 170 civarı mesaj gelmişti 1 ayda.Yarısından çoğu 1 milyarım var,900üm var uyarmı.Lanet ettim satmadım.Bide ilanın altına kocaman yazmışım kalın harflerde ''şu saatler arasında aramayın,mesaj atın diye''.Hepsi sanki inadına o saatlerde hem aramış,hem cep telefonuna mesaj atmış,hemde sahibinden üzerindne mesaj atmışlardı

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kiz istemeye gidiyorsun talip sensin.yok oyle dedigin gibi bisey. sattin mi hicbır sey netten bu ortamlarda. Atiyorum 6300tl dedin bi motosiklete. Adam msj atizyor.haci 3500 vereyim Bitirelım dıyor. Olurmu ya 6100 6000 fln desen neyse diyosun. Ya tmm 3600tl olsun diye msj atiyor.kardes bu malin piyasasi belli mantıkli rakamlar konusacaksan gel yoksa bosuna zaman yeme dendiginde. Ya nevar ticaret yapiyoruz. Tmm son 3750 vereyim diyor. Gelde sinirlerimle oynayan bu adama giydirme. O msjlar bu oluculeredir
    ne alakası var ! A şahıs bana lusumsüz bir teklif yapmış olabilir. sonuçta herkeze açık bir alanda ilan yayınlıyorsunuz . bin lirada teklif eder bu onun görüşü. haticeye değil neticeye gelceksin... Bende kendi motorumu satarken büsürü teklifle karşılaştım ama ne böyle lusumsüz şeyler yazdım nede antipati yaratacak birşeyler söyledim. luzumsuz şeyler bunlar ... Ayrıca üstüne neden alındın anlamış değilim. Tabiki ''kardeş boşuna beni meşgul etme zamanımı yeme'' diyebilirsin bu ne beni ilgilendirir nede birbaşkasını . ben açık alanda yazılanlardan bahsediyorum. bende antipati uyandırıyor bunların hepsi ... ayrıca o kadarda yazdığın kadar masum değil benim gördüğüm bir çok ilan .insan olduğumuzu unutmamak gerek. karşı taraf unutsa bile...her alıcı bir satıcıdır.her satıcıda bir alıcı. neyse herkezin pazarı bol olsun. kafa patlatmaya gerek yok bu saattee...

---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:19 ----------

çok normal seni bilmem saat kaçta aramaları. Allah herkeze aynı şekilde beyin dağıtmamış. Lakin bizede ona göre vermiş ki sukunetimizi koruyalım diye ...

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    çok normal seni bilmem saat kaçta aramaları. Allah herkeze aynı şekilde beyin dağıtmamış. Lakin bizede ona göre vermiş ki sukunetimizi koruyalım diye ...

---------- Post added at 01:28 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

:=) ufak bir çalışma ...

Önce

sonra

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    :=) ufak bir çalışma ...

Önce

sonra

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni alan arkadaşlar bu motorun sigortasını kaça yaptırdınız acaba, normalde 60 - 70 lira filan tutar diyolardı ama bikaç yere sordum daha pahalı sölediler
    Dün axa sigorta'dan 135 liraya yaptırdım..

---------- Post added at 03:32 ---------- Previous post was at 03:29 ----------

beyaz şerit gerçekten güzel duruyormuş

---------- Post added at 03:35 ---------- Previous post was at 03:32 ----------

Bu arada site sürekli error veriyor ve tekrar tekrar deneyince cevaplar iki kere yazılmış...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Beyaz şerit ve cam güzelde,şu kafa grenajının sağ ve solundaki siyahlara hiç gerek yok

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün axa sigorta'dan 135 liraya yaptırdım
    135 çok değilmi ben 200 lüğe bi ara axa dan 60 tl ye yaptırdım 7 ay sonra 35 e yaptırdım şimdide bi 40 tutar sanırım bilemedin 60 135 çok neden öyle olmuş

motoru alacağım çocukta 6 ay önce 60 tl ye yaptırmış

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    illere göre fiyatlar yükseliyor.en pahalı il istanbul
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyaz renk keiti nin parcali jant seridini cektim...
    kisa fren manetlerini aldim...ona bagli ayni renk elcik almam lazim...
    yavas yavas istedigim sekle getiriyorum motoru...
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Arkadaşlar alacağım motorda kuyruk tutacağı yok sökmüşler
    yeni modellerin kuyruk tutacakları buna olur mu ? çok şık hemde ucuz 189tl eskisi yenilerin çifti 73 tl çok merak ettim :D belki değiştirmek isteyenlerde olur

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kesip bicmek gerekiyor diye biliyorum...
    zahmetli bir is olmasa bende yeni tip tutacak takacam da aklim da baska dusunceler var su an..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni tutamaklar eski grenaja uymuyor ama uydurulabiliyor(grenajı biraz keserek) ama bence o tutamağın çıkmasını alıp şölye bişey yapabilirsin bende yapmayı düşünüyorum ama fileyle arkaya kask bağladığımdan kullanışsız hale gelecek o yüzden kesmedim.

-unnamed- ve Zippo's bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    soyle kirik cizik catlak yeni kasa kuyrugu bulabilsem cikma...
    benim motoru direk yeni kasayacevirecem de bulamadim bir turlu...

Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    135 çok değilmi ben 200 lüğe bi ara axa dan 60 tl ye yaptırdım 7 ay sonra 35 e yaptırdım şimdide bi 40 tutar sanırım bilemedin 60 135 çok neden öyle olmuş

motoru alacağım çocukta 6 ay önce 60 tl ye yaptırmış
    istanbulda olduğum için fiyat pahalı olabilir, bi arkadaşım da anadolu sigortadan yine aynı fiyata yaptırdı, ama açıkcası çok fazla araştırmadım belki daha ucuza bulunabilirdi..

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni tutamaklar eski grenaja uymuyor ama uydurulabiliyor(grenajı biraz keserek) ama bence o tutamağın çıkmasını alıp şölye bişey yapabilirsin bende yapmayı düşünüyorum ama fileyle arkaya kask bağladığımdan kullanışsız hale gelecek o yüzden kesmedim.
    ahaha süper olmuş :D çok yaratıcı beceride ister ama ,, bu filenin ne işe yaradığını merak ederdim sayende öğrendim :D aklımdakiler süs , arkadakinin kaymaması için vs vs :D kaskı takmayı senden şimdi öğrendim arka kuyruk tutacağı zaten yok motoru yarın alıyorum inş.

Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda olduğum için fiyat pahalı olabilir, bi arkadaşım da anadolu sigortadan yine aynı fiyata yaptırdı, ama açıkcası çok fazla araştırmadım belki daha ucuza bulunabilirdi..
    yarın motoru alırsam yaptıracağım axa dan fiyatı yazarım buraya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler