Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatirliyorum senin konunu zippo...
    fiyat neydi diye sorsam?
    ebayden neredeyse yarı fiyatına alabilirsin
    daha önce bu elemandan aldım çok hızlı birşekilde elime ulaştı.
    debriyaj + fren beraber 35$ ve kargo bedava

http://www.ebay.com/itm/Clutch-Brake...ff57fd&vxp=mtr
    -unnamed- ve eod bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    üstadlar bu motorun orta sehpa var mı? sonradan mı alınıp takılıyor ?

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    cometlerde var(rahat bi şekilde takma imkanı). R modelinde yok. sonradan takmak şase olarak mümkün de grenajlar izin veriyor mu bilmiyorum

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cometlerde var(rahat bi şekilde takma imkanı). R modelinde yok. sonradan takmak şase olarak mümkün de grenajlar izin veriyor mu bilmiyorum
    yok yani :D tahmin etmiştim baktım 250 tl felan almaya gerek yok canım ne gerek var bakınıyorum bende aranıza katılıyorum inş kısa sürede )

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    arkadaşlar şöyle sahibinden comda alıcı gözüyle hyolara baktımda. nasıl oluyordu 2006 ile 2008 model motorların hemen hemen %80 i kadar 10.000 - 15.000 km civarı ? sizce bu işte bir sahtecilik yokmu ? bazıları ise gerçeği yansıtmış . örneğin 2008 model 27.000 de ? arada uçurumlar var... bu konuda birşeyler yazacak olan var mı ? fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum....

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şöyle sahibinden comda alıcı gözüyle hyolara baktımda. nasıl oluyordu 2006 ile 2008 model motorların hemen hemen %80 i kadar 10.000 - 15.000 km civarı ? sizce bu işte bir sahtecilik yokmu ? bazıları ise gerçeği yansıtmış . örneğin 2008 model 27.000 de ? arada uçurumlar var... bu konuda birşeyler yazacak olan var mı ? fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum....
    4-5 sayfada bir bu konu konuşuluyo zaten millet yazmaktan bıktı.Ben kendi motoruma çok masraf ettim mesela bu yazda satmayı düşünüyodum.Satıp gt250r almaya karar verdim ama bütçem anca 8.000 tlye el veriyo 2. el bakmak zorundayım.Ama güvenipte asla alamam motor bu devirde

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ebayden neredeyse yarı fiyatına alabilirsin
    daha önce bu elemandan aldım çok hızlı birşekilde elime ulaştı.
    debriyaj + fren beraber 35$ ve kargo bedava

http://www.ebay.com/itm/Clutch-Brake...ff57fd&vxp=mtr
    eyvallah kardeşim...
    UNdocab bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5 sayfada bir bu konu konuşuluyo zaten millet yazmaktan bıktı.Ben kendi motoruma çok masraf ettim mesela bu yazda satmayı düşünüyodum.Satıp gt250r almaya karar verdim ama bütçem anca 8.000 tlye el veriyo 2. el bakmak zorundayım.Ama güvenipte asla alamam motor bu devirde
    aynen benim bütçcemde hemen hemen o kadar . şeytan diyor sıfır al :D sonra motorun tadını çıkarmaktan çok ödemeleri düşünmeye başlıyacağımdan yaklaşmıyorum sıfıra .. nasip artık olmadı bir tane tvs apache alcam idareten ... veya gözümü karartıp bir tane sıfır veya şansıma ikinci el ...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ikinci elden bu kadar niye korkuyorsunuz anlayamıyorum...
    öyle bir izlenim oluşmuş ki sizde bütün ikinci eller sanki kötü...
    bende ikinci el aldım...
    2010'un 10.ayı trafik çıkışlı 1850 km'de...
    maşallahı var, pişman da olmadım yani ikinci el aldığıma...
    sadece zaman ayıracaksınız, sürekli kontrol edeceksiniz...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    bende ikinci el aldım...
    İstisnalar kaideyi bozmaz SS tarz motorlarda bizim halkımız sadece kendilerine özel satıldığını düşündüğü için fiyatlar uçuk oluyo.Mesele benim motorum 2011 cbr 125.Çok çok eminim ki üzerinde benim motorum kadar dolu bi cbr 125 daha yok.Sadece orjinal honda dan aldığım aksesuarları 500 tl tuttu.Ama mesela bunları aldığın fiyatla 2. el motoru satarken üzerine koyamazsın.Şuan ben motorumu satacak olsam 5.500 e,hadi 5.400e veririm.Ki ekstraları olmasına rağmen.Ama bizim milletimiz alıyo cbr 125i 5.500 e,satmaya çalışıyo 6.000 e.E yeni seri geldi 2012 6.500.Neden 2. el aliyim ? İstediğin kadar aksesuar yap ne farkeder,sonuçta 2. el yani ? bizim milletimiz bi jant şeridi bi tank pad takıp aksesuarlı yazıyo ilana,aldığı fiyattan yükseğe satmaya çalışıyo bide.Benim gözümde mesela 0 bi motor aldım 7.000 e diyelim.Kontağı açıp evden bayiye getirdiğinde onun fiyatı benim gözümde 6.600e düşer.

Hyoda da durum şöyle.2006-2007 model zaten asla almam.2006-2007 Hyo kullanıcılarında kronik km düşürme hastalığı var Şimdi 2008lere bakıyorum bazılarına 15-20.000 km filan.Gönlüm el vermiyo o kmde gt250 almaya.Şöyle 2009-2010 model temiz kullanılmışta bulamıyorum.Kırmızı renk istediğim için seçenekler çok daralıyo.Orjinal hastalığı var bende.Bu yüzden 2009-2010 model olsa bile çoğu gt250lere bi bakıyorum sahibindende,her yerinde sticker.Bütün hevesim kaçıyo sonra

He bide şu var.Mesela senin aldığın motor 2010 model.1850 kmde temiz.Eski-yeni kasa ayrımım yok çünkü çok bi farkı yok.Yanlış hatırlamıyosam 7küsürlü bi fiyata aldın.Çok çok iyi düşürmüşsün.Ben olsam bende kaçırmazdım.Gördüğüm kadarıylada şekli şemali orjinal.Böyle 2. el olsa bende alırım

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Zippo hak veriyorum sana, hemde sonuna kadar...
    beni yanlış anlama hele honda'da durum kritik..
    sıfırdan pahalıya satılan motorlarla dolu..birde tok satıcı rolündeler hepsi onada ayar oluyorum...
    bir motor ikinci el ise, istediği kadar aksesuarı olsun üstünde farketmez benim için..
    kafamda oynayacağı fiyat 200 liradır en fazla...
    bu işler birde nasip kısmet meselesi...
    benim sevdiğim rengi griydi..
    tam istediğim gibi denk geldi...

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    bir soru daha :D bi motoru görmeye gittimde benim çin malı 2010 200lükte soğukta çalıştırınca stop ediyordu dandik deyip cikleyle ısıtıyorduk bi süre gaz vererek

bunlardada aynı sorun varmı? çocuk çalıştırdı stop etti zor çalıştı akü bitmiş birde ittik :D çalıştırdı iyi gürlüyordu ama epey bi gaz verdi 1-2 dk sonra yine stop etti yol alınca iyi ısınıyor biliyorum ama bunlardada soğukta çalıştırma derdi varmı yani jikle varmı bunlarda

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Zippo hak veriyorum sana, hemde sonuna kadar...
    beni yanlış anlama hele honda'da durum kritik..
    sıfırdan pahalıya satılan motorlarla dolu..birde tok satıcı rolündeler hepsi onada ayar oluyorum...
    bir motor ikinci el ise, istediği kadar aksesuarı olsun üstünde farketmez benim için..
    kafamda oynayacağı fiyat 200 liradır en fazla...
    bu işler birde nasip kısmet meselesi...
    benim sevdiğim rengi griydi..
    tam istediğim gibi denk geldi...
    Tabi canım,her türlü aksesuarı al sonuçta o senin zevkine göre yaptığın şeydir.2. el satarken bundan kar bekleyenlerden nefret ediyorum.
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    yeni alan arkadaşlar bu motorun sigortasını kaça yaptırdınız acaba, normalde 60 - 70 lira filan tutar diyolardı ama bikaç yere sordum daha pahalı sölediler
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir soru daha :D bi motoru görmeye gittimde benim çin malı 2010 200lükte soğukta çalıştırınca stop ediyordu dandik deyip cikleyle ısıtıyorduk bi süre gaz vererek

bunlardada aynı sorun varmı? çocuk çalıştırdı stop etti zor çalıştı akü bitmiş birde ittik :D çalıştırdı iyi gürlüyordu ama epey bi gaz verdi 1-2 dk sonra yine stop etti yol alınca iyi ısınıyor biliyorum ama bunlardada soğukta çalıştırma derdi varmı yani jikle varmı bunlarda
    2007 ve öncesi karbüratörlü müydü? Enjeksiyonlularda otomatik jikle var.Bende 2011 var ve çok çok nadirdir 2. marşta çalışması. Soğuktan stop edebilir ilk etapta ama 2.de çalışır. Diğer yıllardaki modelleri bilmiyorum

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Tabi canım,her türlü aksesuarı al sonuçta o senin zevkine göre yaptığın şeydir.2. el satarken bundan kar bekleyenlerden nefret ediyorum.
    normalde kaç senedir motora yeni başlıyacağım için 2.el alıyım diye düşünüp araştırıyodum ama baktımda dediğiniz gibi hondalara bakıyodum fiyatlar fazla yüksek insanı sıfır almaya teşvik ediyor hele bide motordan anlamıyosan hepten piyasa kurnaz dolu, bi kere baktım adamlar sıfır fiyatından pahalıya satıyor, mesaj attım birkaç tanesine dedim bunun sıfırı daha ucuz haberiniz yok galiba fiyatlardan, cevap olarak bulabilirsen al kardeşim dediler sıfırını şu anda bu motordan yok, iyide şu anda yoksa bikaç ay sonra gelecek, varmı ki o fiyatlara alan acaba merak da ediyorum
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni alan arkadaşlar bu motorun sigortasını kaça yaptırdınız acaba, normalde 60 - 70 lira filan tutar diyolardı ama bikaç yere sordum daha pahalı sölediler
    sanırım 100 tl yi bulur.axxa dan geçen sene 94 liraya yaptırmıştım.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model 41tl ye yaptırdım axa
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    2007 ve öncesi karbüratörlü müydü? Enjeksiyonlularda otomatik jikle var.Bende 2011 var ve çok çok nadirdir 2. marşta çalışması. Soğuktan stop edebilir ilk etapta ama 2.de çalışır. Diğer yıllardaki modelleri bilmiyorum
    2008 lerde st oldu enjeksiyona geçti diye biliyorum benim alacağımda 2008 ama 2009 9. ayı trafiğe çıkmış 2.5 yaşında 11binde bi bakım yaptırırım alınca cumaya alacağım inş kısmetse pazartesiye kalmaz inş çok canlı motor çok beğendim sağol cevapların için

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    bende ikinci el aldım...
    dostum zaten kendin söylüyorsun 2010 model 1850 kmde . o motoru canlı görüp zaten o kilometrede olup olmadığını az buçuk anlarsın. biz daha düşük model ve daha çok km yapmışlar üzerinde konuşuyorduk. yoksa sende haklısın bu işler dediğin gibi yürür ... hayırlısı olsun senin için ..

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

İstisnalar kaideyi bozmaz SS tarz motorlarda bizim halkımız sadece kendilerine özel satıldığını düşündüğü için fiyatlar uçuk oluyo.Mesele benim motorum 2011 cbr 125.Çok çok eminim ki üzerinde benim motorum kadar dolu bi cbr 125 daha yok.Sadece orjinal honda dan aldığım aksesuarları 500 tl tuttu.Ama mesela bunları aldığın fiyatla 2. el motoru satarken üzerine koyamazsın.Şuan ben motorumu satacak olsam 5.500 e,hadi 5.400e veririm.Ki ekstraları olmasına rağmen.Ama bizim milletimiz alıyo cbr 125i 5.500 e,satmaya çalışıyo 6.000 e.E yeni seri geldi 2012 6.500.Neden 2. el aliyim ? İstediğin kadar aksesuar yap ne farkeder,sonuçta 2. el yani ? bizim milletimiz bi jant şeridi bi tank pad takıp aksesuarlı yazıyo ilana,aldığı fiyattan yükseğe satmaya çalışıyo bide.Benim gözümde mesela 0 bi motor aldım 7.000 e diyelim.Kontağı açıp evden bayiye getirdiğinde onun fiyatı benim gözümde 6.600e düşer.

Hyoda da durum şöyle.2006-2007 model zaten asla almam.2006-2007 Hyo kullanıcılarında kronik km düşürme hastalığı var Şimdi 2008lere bakıyorum bazılarına 15-20.000 km filan.Gönlüm el vermiyo o kmde gt250 almaya.Şöyle 2009-2010 model temiz kullanılmışta bulamıyorum.Kırmızı renk istediğim için seçenekler çok daralıyo.Orjinal hastalığı var bende.Bu yüzden 2009-2010 model olsa bile çoğu gt250lere bi bakıyorum sahibindende,her yerinde sticker.Bütün hevesim kaçıyo sonra

He bide şu var.Mesela senin aldığın motor 2010 model.1850 kmde temiz.Eski-yeni kasa ayrımım yok çünkü çok bi farkı yok.Yanlış hatırlamıyosam 7küsürlü bi fiyata aldın.Çok çok iyi düşürmüşsün.Ben olsam bende kaçırmazdım.Gördüğüm kadarıylada şekli şemali orjinal.Böyle 2. el olsa bende alırım
    duygularımı tek bir seferde dile getirdin aslında . teşekür ederim ... hele hele en tilt olduğum konulardan biri ilanların çoğunun altında dip not olarak '' saçma sapan mesajlar atmayın yok efendime söyleyim ''pazarlık edenleri engelliyorum'' vs vs vs... satıcı dediğin efendi olur boynu kılan ince olur . sonuçta mal satıyorsun ne demek bunlar . terbiyesiz saygısız insanlar .sanki bulunmaz hint kumaşı elindeki mal .. zaten öyle satıcı baştan kaybetmiştir . kişilik olarak zaten az buçuk motorla ne halt yediğini temsil eden sözler ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler