Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seth_ sana da hayırlı olsun dostum, aman diyim iyi öğrenmeden trafiğe çıkma, bu dört tekerler sanki bilerek öldürmek istiyolar bizi UNdocab çok teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar

uzun zamandır forumları takip ediyordum ama motorum olmadığı için sadece bilgi amaçlı kullanıyordum, bende bugün fuarın son günü burda yazan bi arkadaş gibi honda cbr 250 bakmaya gittim, fiyatta indirim yaparlarsa almayı düşünüyordum, kanuniyi yakından inceleyince ve yanımdaki arkadaşında honda çok ufak duruyor diyip beni gazlamasıyla st kanuni gt 250r aldım, 9500 e anlaştım bende birazı peşin geri kalanı taksitle, rengini yarın bildiricem bayiye hala kararsızım , ilk motorum olucağı için kısa dönemde gezilerde aranıza katılamasamda(iyice öğrenmeden trafiğe çıkmayacağım için) ilerde yapacağınız aktivitelere beni de çağırırsanız katılmaktan mutluluk duyarım, herkese kazasız sürüşler dilerim,,,
    hayırlı olsun konu üzerinden paylaşıyoruz etkinlikleri,bekleriz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yapmıyorlar ama almak isteyen motor tutkunları için ötv indirimi olsaydı bu fuar döneminde çok güzel olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

hayırlısı olsun allah kaza bela vermesin.renk olarak benim fikrim beyaz alırdım
    herkese teşekkürler, bende beyaz düşünüyorum ama siyah beyaz olanıda beğendim kararsız kaldım , sabaha kadar fotolara bakıp düşünürüm artık

bana hiç kimse beyaz motor aldıramazdı heralde, taa ki beyaz gt250r görene kadar

Motosikleti
    bende hep siyah motor almayı hayal ederdim, beyazın kasası daha geniş duruyor renk yüzünden o biraz etkiledi beni

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende hep siyah motor almayı hayal ederdim, beyazın kasası daha geniş duruyor renk yüzünden o biraz etkiledi beni
    siyah renk motorun hatlarını kapattığı için daha ufak gösterir.En güzel seçimi yapmışsınız beyaz renk çok yakışıyor bu motora

seth_ bu arada motorunu ne zaman teslim alabileceğini söylediler?
    Bir de bu depodaki st kanuni yazısını kapatmak için ne yapabiliriz arkadaşlar?

Motosikleti
    bu motor sevgisi hakkaten farklı bir duygu, şu anda 30 yaşındayım kendimi bildim bileli motorum olmasını hayal ederim, maddi ve ailevi durumlardan şimdiye kadar alamadım, (şimdi de bi şekilde aldım gizlice flan), ailem hatta arkadaşlarım bile çoğu karşıdır, bu doğuştan gelen farkıl bir duygu bunu hisstmeyen anlayamaz , düşük marka yada cc kullananları küçümsemek anlamsız bunu gerçekten içinde motor sevgisi olan yapmaz, gösteriş için değil kendim için aldım mesela ben motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seth_ bu arada motorunu ne zaman teslim alabileceğini söylediler?
    Bir de bu depodaki st kanuni yazısını kapatmak için ne yapabiliriz arkadaşlar?

biraz duygusalım bugün mutluluk gözyaşları ) cumaya alırsın dediler bana

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    moral bozmak gibi olmasın ama,o cuma gelmek bilmez:D:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu motor sevgisi hakkaten farklı bir duygu, şu anda 30 yaşındayım kendimi bildim bileli motorum olmasını hayal ederim, maddi ve ailevi durumlardan şimdiye kadar alamadım, (şimdi de bi şekilde aldım gizlice flan), ailem hatta arkadaşlarım bile çoğu karşıdır, bu doğuştan gelen farkıl bir duygu bunu hisstmeyen anlayamaz , düşük marka yada cc kullananları küçümsemek anlamsız bunu gerçekten içinde motor sevgisi olan yapmaz, gösteriş için değil kendim için aldım mesela ben motoru
    bende ailemden habersiz biniyorum nedeni benim kardeşim yamaha fz6 fazer ile ölümden döndü..ufak cc motor kullanan birisini kimse yadırgamazda,maalesef yemek servisi yapan motorlar bizim için en kötü referanslardır.. 30 yaşında insanın hayallerine kavuşması çok güzel bir duygu.senin şu andaki halin ilk motor sahibi olduğum yılları hatırlattı bana..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    yeni motor alan arkadaşım hayırlı olsun...
    Allah kazadan beladan korusun...
    beyler birde benim bir sorunum var...
    motorun bugün uzun ampülü patladı, akşam bakmama rağmen karanlıkta birşey anlayamadım...
    ampülü takmak zormudur, kafayı filan sökmeye gerek varmıdır?
    püf noktasını bilen bir arkadaş varsa, yardımcı olursa sevinirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

biraz duygusalım bugün mutluluk gözyaşları ) cumaya alırsın dediler bana
    olsun geç olmuş sayılmaz 30 bence gayet iyi bir yaş motor kullanmak için.. her zaman mutluluktan aksın gözyaşlarımız..

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    bende beyazdan yanayım arkadaşlar .. harika görünüyorlar . ayrıntılar daha hoş görünüyor.

Motosikleti
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt doğru

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Beyaz güzel tercih alanlara hayırlı olsun siyahta güzel özellikle yıkadaktan sonra karşısına geç izle ama siyah rengin tek dezavantajı 30 dk sonra üzeri toz içerisinde kalıyor çok çabuk toz kaplıyor devamlı silmek lazım ama beyazı görmeyenler kesinlikle görsünler sonra karar versinler
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yaptığın oldu mu şimdi )

Motosikleti
    bende ailemden habersiz biniyorum nedeni benim kardeşim yamaha fz6 fazer ile ölümden döndü..ufak cc motor kullanan birisini kimse yadırgamazda,maalesef yemek servisi yapan motorlar bizim için en kötü referanslardır.. 30 yaşında insanın hayallerine kavuşması çok güzel bir duygu.senin şu andaki halin ilk motor sahibi olduğum yılları hatırlattı bana..
    çok geçmiş olsun kerdeşinize, iyki kurtulmuş, bende yavaş yavaş alışıcam inş hemen gazlama flan yapmayı düşünmüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz güzel tercih alanlara hayırlı olsun siyahta güzel özellikle yıkadaktan sonra karşısına geç izle ama siyah rengin tek dezavantajı 30 dk sonra üzeri toz içerisinde kalıyor çok çabuk toz kaplıyor devamlı silmek lazım ama beyazı görmeyenler kesinlikle görsünler sonra karar versinler
    ben aldığımda bu motorun beyaz rengi olsaydı.hiç başka renk demez beyazı alırdım.

Motosikleti
    ben aldığımda bu motorun beyaz rengi olsaydı.hiç başka renk demez beyazı alırdım.

nicktende belli biraz beyazı sevdiğiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok geçmiş olsun kerdeşinize, iyki kurtulmuş, bende yavaş yavaş alışıcam inş hemen gazlama flan yapmayı düşünmüyorum
    sağol kardeşim.aman dikkat edin motorlarınızı aldığınızda öncelikle lastiklerine her zaman dikkat edin ama ilk zaman daha çok dikkat edin sert ön fren kullanacak durumda gitmeyin.allah korsun önden kayar düşersiniz.rodajını düzgün yapıp dikkatli kullanırsanız motor sizi üzmez hiçbir zaman
    dedektif5 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler