Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    selamlar çanta demiri lazım fakat benim face sim yok başka bir yolu varmı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    http://www.motoranyp.com/urun_secimi/?id=2 sitesine gir... sym orjinal aksesuarlara tıkla... altta ''ÇANTA BAGLAMA BRAKETİ (WOLF)'' şeklinde yazıyor.. oradan sipariş verebilirsiniz

Motosikleti
    teşekkürler 119 dolarmış,kendim bişeyler yapmaya çalışıyım yada soft yan çanta kullanırım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Serkan bana ozelden mail adresini yolla.. sana topcase demiri autocad olarak cizim yollayim. Lazer kesim yapan yere ver ve demirini kestir

forumu taradım ama bir bilgiye erişemedim. lastikleri değiştirenler, neyle değiştirdi, memnun musunuz? biraz bilgi verebilir misiniz?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı tuyra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumu taradım ama bir bilgiye erişemedim. lastikleri değiştirenler, neyle değiştirdi, memnun musunuz? biraz bilgi verebilir misiniz?
    michelen en iyisi, başka markalara yönelmenize gerek yok..

face gurup https://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelen en iyisi, başka markalara yönelmenize gerek yok..

face gurup https://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/
    Aynen katılıyorum motorsiklet ve araç lastiğinde michelin dan her zaman tam performans almışımdır.

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Merhaba arkadaşlar;

Uzun zamandır bu modeli düşünüyorum. Özellikle tasarımını çok beğeniyorum. Ancak benim bagaj ve artçı sorunum var. Bagaj ihtiyacım olacak ve artçımın da rahat etmesini istiyorum. Gerçi artçılı olarak çok uzun bir yol gitmeyeceğim (en fazla büyükçekmece-riva arası). Ama yine de rahat etmesi benim kafamın rahat olmasını sağlayacak. İkinci mesele de bagaj meselesi. Top case pek şık durmadığı için yan çanta istiyorum. Benim bu iki problemime çözüm önerisi olan var mı acaba? Yoksa gözüm kalacak bu motorda...

Motosikleti
    Alıntı bsongoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;

Uzun zamandır bu modeli düşünüyorum. Özellikle tasarımını çok beğeniyorum. Ancak benim bagaj ve artçı sorunum var. Bagaj ihtiyacım olacak ve artçımın da rahat etmesini istiyorum. Gerçi artçılı olarak çok uzun bir yol gitmeyeceğim (en fazla büyükçekmece-riva arası). Ama yine de rahat etmesi benim kafamın rahat olmasını sağlayacak. İkinci mesele de bagaj meselesi. Top case pek şık durmadığı için yan çanta istiyorum. Benim bu iki problemime çözüm önerisi olan var mı acaba? Yoksa gözüm kalacak bu motorda...
    merhabar ben daha 2 gün önce eşimle marmarise gittim ve hiç rahat edemedim arka koltuk sert ve dar,eşimde 8 yıllık artçı olarak o kadar motora bindik en rahatsız buydu dedi.çanta meselesini çözersiniz fakat arka kötü her sert frende üstüme geldi

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı serkanbitez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabar ben daha 2 gün önce eşimle marmarise gittim ve hiç rahat edemedim arka koltuk sert ve dar,eşimde 8 yıllık artçı olarak o kadar motora bindik en rahatsız buydu dedi.çanta meselesini çözersiniz fakat arka kötü her sert frende üstüme geldi

evet sert koltuğa sahip bir tarzı var, kısa şase spor bir motor.. artçılı uzun yol yapmak zor.. yani şöyle düşünmek lazım, zaten ilk balışta motorun koltuğunun 2 parçalı spor olduğunu görüyorsunuz, buda artçılı pek uygun olmuyor. kısa mesafelerde sıkıntı yok .. tek sele olan motorlar her zaman daha konforludur

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
    K o r @ y bunu beğendi.

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    slm
    hem sym hem cbr250r kullanan varmı aranızda acaba ??

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Ben kullandim ikisinide

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullandim ikisinide
    oturuş pozisyonu olarak sym daha dik olarak sürüş sağlıyor 2.soru hızlanmalarını karşılaştırırsak ne dersin

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    sym derim
    ikisini de kullandım
    oturus olarak ikisi de aynı geldi bana
    sym akar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bütün topik face sayfasında mı yaw...
    ülmüş buralar..

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk ederim kanka motorun güzel lakin bana uymaz ben yakım zaman da sukutır a döneceğim
    marka olarakta sym olacak
    ya gts i evo yada joride 200i bu modellere bakıyorum joride alırsam hem şehir içi hemde uzun yollara gidecek bi motor gts ise sadece uzun gezilerde benimle olacak kasa büyük olduğu için şehir içi için uygun değil
    ama inanki senin motordan da almak isterdim yakışıklı ne cbf 250 nede inazuma bu kadar yakışıklı değil

dostum merhaba; motosikletin yokmuş:( umarım en yakın zamanda alırsın) bende joyride 200i evo alalı 1 ay oldu oldukça memnun olduğum ve wolf u'da çok beğendiğim için geçiş yapmayı düşünüyorum ilan vermedim daha ilgilenirsen forumdan biri ile alışveriş yapmak bence en iyisi gibi geliyor, takas düşünen varsa genelde buralardayım herkese hayırlı sürüşler allah kaza bela vermesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

wolf 'un yakıt durumu nedir? ben joyride yakıtından pek tatmin olmadım sanki biraz fazla yakıyor :( 33 tl ye 185 km yaptım full artçılı olmak kayıdı ile.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba; motosikletin yokmuş:( umarım en yakın zamanda alırsın) bende joyride 200i evo alalı 1 ay oldu oldukça memnun olduğum ve wolf u'da çok beğendiğim için geçiş yapmayı düşünüyorum ilan vermedim daha ilgilenirsen forumdan biri ile alışveriş yapmak bence en iyisi gibi geliyor, takas düşünen varsa genelde buralardayım herkese hayırlı sürüşler allah kaza bela vermesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

wolf 'un yakıt durumu nedir? ben joyride yakıtından pek tatmin olmadım sanki biraz fazla yakıyor :( 33 tl ye 185 km yaptım full artçılı olmak kayıdı ile.
    Wolf ten 30 kuruş kadar fazla yakıyorsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün topik face sayfasında mı yaw...
    ülmüş buralar..
    Wolfçüler paso geziyor,yol yapıyorlar...Ne işleri olsun sanalda sıcacık havada,upuzun yollarda,ılık ılık esen rüzgara karşı gaz açıyorlar...

Kışın birkaç wolfçü bulursun belki burada

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    sadece debriyaj balata ve saçları 300tl (dolar kuru 1.95tl den)
    yani yayları ve debriyaj telini falanda değişsen en az 500tl ye debriyaj bakımı yapılır. fenaymış valla

salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolf ten 30 kuruş kadar fazla yakıyorsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Wolfçüler paso geziyor,yol yapıyorlar...Ne işleri olsun sanalda sıcacık havada,upuzun yollarda,ılık ılık esen rüzgara karşı gaz açıyorlar...

Kışın birkaç wolfçü bulursun belki burada
    onlardan biri benim işte.. Wolfçular esrarengiz insanlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler