Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 Ekim ayında 2.el aldım. Henüz 2,5 yaşında yavru kurttu, ben ise 40 yaşın sonunda bir delikanlı��
    Efendi efendi, güzel güzel gezdim ama güzel de baktım motosikletime.
    Otuz bin km.ye geldi beni hiç üzmedi maşallah. Sarf malzemeleri dışında hiçbir parçasını değiştirmedim. Çok kaliteli bir bloğa sahipmiş gerçekten, ne yağ eksiltme ne terleme ne de başka birşey. Debriyaj sistemi bile halen orjinal, subap ayarı dahi istemedi henüz. Piyasaya göre fiyatı uygundu, hâlâ da öyle. 250 cc'de tam bir fiyat performans motosikleti. Yakıtı 3 litreyi kolay kolay geçmez, gücü torku yerinde. Eskiden parçası pahalı filan denirdi şimdilerde bakınca tüm motosiklet markalarında aşağı yukarı durum aynı. Topiğe bir can suyu vereyim dedim. Velhasıl kurt ile sürmeye devam..
    Şu motorun kıymeti geçmişte bilinemedi. Japon ayarında kalitesi olan, sıkıntısız sorunsuz, inanılmaz az yakan, görsel olarak da göze hoş gelen çok tatlı bir motordu. Forumdan Angrypower sayesinde onun Şanlıurfa'daki kuzenine satmıştım. Ne motordu be..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorun kıymeti geçmişte bilinemedi. Japon ayarında kalitesi olan, sıkıntısız sorunsuz, inanılmaz az yakan, görsel olarak da göze hoş gelen çok tatlı bir motordu. Forumdan Angrypower sayesinde onun Şanlıurfa'daki kuzenine satmıştım. Ne motordu be..
    Değil mi sevgili dostum. Ayrıca Senin gibi güzel insanlar tanımaya da vesile olması cabası😊
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değil mi sevgili dostum. Ayrıca Senin gibi güzel insanlar tanımaya da vesile olması cabası��
    Oktay Abi işten güçten bir başına kaldırsa da Hasan Hoca'yı da alıp ortak bir yerde buluşsak keşke bu yaz

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oktay Abi işten güçten bir başına kaldırsa da Hasan Hoca'yı da alıp ortak bir yerde buluşsak keşke bu yaz
    Sorma valla bir yapamadık organizasyonu, hatta şöyle 2-3 günlük spontane bir rota yapsak ne güzel olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler