Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka şu ybr yi satayım bende alayım bi beyaz kurt ne dersin..

al tabi olum, bugüne kadar neden almamışım diyen adam çok

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

Rodaj bitti, km sayacı 5,000 de... Bu motorda metal çapakları toplayıcı mıknatıs mevcut ve sabırsızlıkla beklediğim zaman bugüne kısmet oldu..
    Kontrolünü ve temizliğini yaptım umduğumdan da temiz çıktı.. Metal çapak yok denecek kadar az miktarda.. Bir kez daha aşık oldum

F54 ve ramizan83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar tam inazumada karar kılmıştım ki? İnazumanın sym wolftan kıyaslama yaparsak minimum yakıtta sym 2.5 litre inazuma minimum 3.2 litre.yani 100 km değerleri bu. Arada 100 km de 750 gr oynuyorki, buda 1000 km de 7.5 litreye denk gelir. İnazumayı biraz sıkıştırırsan 4-4.2 litrelere çıkıyomuş. Tamam kalite ve konforuna diyeceğim yok ama bana yakıt tüketimi çok geldi. Koray yazmıştı yanlış hatırlamıyosam 100 km de 2.5 en düşük değer diye. Max değer nedir acaba? Yani inazuma gibi 4 litrelere ulaşıyomu? Bide bu motorun sıfır fiyatı nedir? Koray ve diğer arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tam inazumada karar kılmıştım ki? İnazumanın sym wolftan kıyaslama yaparsak minimum yakıtta sym 2.5 litre inazuma minimum 3.2 litre.yani 100 km değerleri bu. Arada 100 km de 750 gr oynuyorki, buda 1000 km de 7.5 litreye denk gelir. İnazumayı biraz sıkıştırırsan 4-4.2 litrelere çıkıyomuş. Tamam kalite ve konforuna diyeceğim yok ama bana yakıt tüketimi çok geldi. Koray yazmıştı yanlış hatırlamıyosam 100 km de 2.5 en düşük değer diye. Max değer nedir acaba? Yani inazuma gibi 4 litrelere ulaşıyomu? Bide bu motorun sıfır fiyatı nedir? Koray ve diğer arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim
    adem saatte 90/100 km hızla gidersen, uzun yolda ani gaz açmazsan 2,64 litre.. 80 km hızla gidersen uzun yolda 2,5 litre..
    haşin ve gaddar kullanırsan 3 lt... yani ben bu motora şehir içi karma kullanımda 11-12 kuruş , erol taş gibi kullanırsam 15-16 kuruş yaktırıyorum...
    ınazuma yakar tabi devri yüksek çeviriyor, 90 km ile 7,000 mi 7,500 rpm mi ne çeviriyor.. sym 5,000 rpm de 90 km hızla sadece rüzgar sesi ile gidiyor
    F54 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem sen salcano wolf e 3lt yaktırıyon sym wolf alırsan 5lt yaktırırsın bence
    apache seniii

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    cevabın için sağol koray. Bodrumda suziki ve sym aynı bayi. Bi oraya uğrayıp iki modele bakmam gerek. Sym daha az yakıyor o bi gerçek. İnazuma daha konforlu. Geriye düsünüp kaşınmak kaldı.
    Len fatih senin hatrına 6 litre yaktıracam. Yolda benzin hortumunu söküp söküp takacam

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem istersen sök bir daha da takma yavrum sanki babanın benzinliği var
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hatrın kırılmasın fatih. kanki özelden tel numaranı atsana. Ben senin numarayı kaybettim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka atayım ama bu gece arama şimdi yatıyorum arayacaksan cuma gece ararsın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam kanka aramadan önce sekreterinden randevu alırım
    F54 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Koca kurtçular merhaba nasılsınız bakalım bu gün Yasin yanıma uğradı tanıştık oturduk çay içtik sağolsun Allah hatırını yapsın Bu arada sizin Koca kurduda denemiş oldum oturuş commuter yada tourıng gibi değil biraz racing vari ama performans atiklik çeviklik sürücüye güven vermesi açısından 10 numara 5 yıldız makina üzerine binipte deneyince wolf ten wolfe geçme niyetimi perçinlemiş oldum yani iyice bu gün

K o r @ y, tr_select ve ramizan83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koca kurtçular merhaba nasılsınız bakalım bu gün Yasin yanıma uğradı tanıştık oturduk çay içtik sağolsun Allah hatırını yapsın Bu arada sizin Koca kurduda denemiş oldum oturuş commuter yada tourıng gibi değil biraz racing vari ama performans atiklik çeviklik sürücüye güven vermesi açısından 10 numara 5 yıldız makina üzerine binipte deneyince wolf ten wolfe geçme niyetimi perçinlemiş oldum yani iyice bu gün

http://imageshack.us/a/img33/4904/f7dh.jpg
    ahmet abi bu wolf inazumadan az yakıyomuş. Bi bende deniyecem. Belki inazumadan vazgeçip sym alırım belli olmaz.

Motosikleti
    Sana diyoz ya Kurttan Kurda geç diye Adem

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://imageshack.us/a/img33/4904/f7dh.jpg
    beğendiğine sevindim abicim

Motosikleti
    E sevilmicek gibi değil Korayım en kısa zamanda banada nasip olur inş.
    K o r @ y bunu beğendi.

arkadaşlar merhaba bende aranıza katıldım istanbuldayım,bana çanta ve ön siperlik nerden bulablirim yardımcı olablirmisiniz,motomax kalmadığını söylüyor,
    ayrıca orta sehba motor takozu aksesuar anlamında biraz kötüyüz galiba,araştırdım ama bulamadım

slm comet gt hysong wolf den daha üstün müdür?

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı refree78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm comet gt hysong wolf den daha üstün müdür?

hangi açıdan?
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Sym wolf250
    SA.HAYIRLI RAMAZANLAR.. BU RESİMDE GÖRDÜĞÜM ÇANTA APARITININ ÇİZİMİ Nİ NASIL ALABİLİRZ.. SAYGILARIMLA...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı buraks41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bende aranıza katıldım istanbuldayım,bana çanta ve ön siperlik nerden bulablirim yardımcı olablirmisiniz,motomax kalmadığını söylüyor,
    ayrıca orta sehba motor takozu aksesuar anlamında biraz kötüyüz galiba,araştırdım ama bulamadım
    Motomax tekrar getirir muhtemel, getirmezse yaptırmanız gerekebilir, cam için @Kor@y la bağlantıya geçerseniz o sizi yönlendirecektir, bu model için aksesuar neredeyse yok, o yüzden kendimiz yaptırma yoluna gidiyoruz, takoz değil ama koruma demiri yaptırmayı düşünüyorum ben kısmetse...
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çanta demiri ve cam işi basit arkadaşlar..
    gurup sayfamızı bilmeyenler

https://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/ adresinden hızlı şekilde cevap alabilirler.. Kaç kişi ne istiyor bana söylemesi yeterli..

gerekli yerlerle görüşüp işi bitireceğiz.. Sym motoran çanta demiri getirdi zaten haberiniz olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler