Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cem68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250 Nİ
    Geçen hafta motorun 4. vitesinde 4000-5000 devir aralığında uğultu kendi tabirim ile ağlama duydum,tam kesin emin olduktan sonra İzmitteki yetkili servis şişman motor ile görüştüm.Motoru getir bakalım abi dediler,ertesi gün motoru servise götürdüm Ahmet usta baktı kullandı evet haklısın abi hatta 5. vitestede hafiften var dedi,ertesi günde garanti belgesi ve ruhsat ile yedek parça siparişi verildi.Dün sabah bıraktığım motorumu 4. ve 5. vites dişlileri grup olarak değişti,gece geç saate bittiğinden alamadım bu gün aldım ,ses yok problem yok her şey yolunda.Başta şişman motora Ahmet ustaya ve motorona teşekkür ederim sorgusuz sualsiz şikayetimi değerlendirip garanti kapsamında cebimizden 5 krş çıkmadan parça siparişi dahil 5. gününde bir gün motorsuz kalarak problemsiz şekilde hallettiler.Dişlide yaptığımız incelemede her hangi gözle görülür bozulma karıncalanma yok sanırım dişli uyumsuzluğu usta öğle dedi.
    xanka, Redmoon ve düzgünbaba bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Sym wolf 250 yi ciddi ciddi düşünüyorum , Parasına değer mi? çünkü aynı paraya honda var yamaha var . Çok tereddütteyim yolda bırakırmı? hakikaten ikilemler içindeyim. Ama agörünüşü iriliği beni cezbediyor...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym wolf 250 yi ciddi ciddi düşünüyorum , Parasına değer mi? çünkü aynı paraya honda var yamaha var . Çok tereddütteyim yolda bırakırmı? hakikaten ikilemler içindeyim. Ama agörünüşü iriliği beni cezbediyor...
    ybr 250'yi kastediyorsan, cbr250 veya wolf ile kıyas edilemez bence. wolften tek artısı 10.000 km de bir bakım istemesi, başka da bir artısı yok. bilgim yok ama bir de belki supapları şimlidir. o da şart değil sanırım.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Peki cbr ile eolf ü kıyaslarsak ? Sınıf farkını biliyorum . Malzeme kalitesi , servisi , uzun ömürlüğü açısından ?

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malzeme kalitesi açısından çok başarılı bir motor, yakından incelerseniz fark edersiniz zaten...
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    Peki uzun yola dayanır mı mesela 1000 km gibi yollarda bırakırmı beni yolun ortasında ? Yoksa sym ye güvenmelimiyim ?

Motosikleti
    CBF 500
    uzun yol yapar tabiki neden yapmasın, tayvan mallarını çin menşeili motorlarla karıştırmamak lazım, çinli motorlar bile uzun yollar yapabiliyorken üstelik! tayvanlı motorlar japonların hemen arkasından gelirler kalite açısından, ben rodajı hala bitiremedim ama 2 günde 900km yapan arkadaşım oldu, arızayı falan geç yorgunluk bile yaşamadığını ısrarla söyledi, ben de hemen rodajın ardından çıkıyorum uzun yola inş
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    peki kaça aldınız motoru ? ve tekrar sıfırdan motor alıcak olsanız tekrar wolf u tercih edermiydiniz ?

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    ben çinli 150lik rks ile birgün 230,birgün 450,birgün 360 km yaptım.büyük motorlarla birlikte olduğum içinde durmadan 9-10.000devirlerde gidiyorum.yolda falan kalmazsın.

kalırsan da honda yamaha suzuki ile de yaşayabileceğin bir problem yüzünden kalırsın

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sym güzel motor, gönül rahatlığı ile alabilirsin.. sağlam kaliteli, az yakan akışıklı bir motor.. servis ve parça sıkıntısı yok.. daha ne olsun.. 1000 km lik uzun yola sym giderde, sen dayanırmısın
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Galiba tercihim sym olacak gibi gözüküyor .

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çinli 150lik rks ile birgün 230,birgün 450,birgün 360 km yaptım.büyük motorlarla birlikte olduğum içinde durmadan 9-10.000devirlerde gidiyorum.yolda falan kalmazsın.

kalırsan da honda yamaha suzuki ile de yaşayabileceğin bir problem yüzünden kalırsın
    Aynen öyle, ben Honda ile yolda kaldım mesela, sebebide yarılan hava hortumu, kul yapısı sonuçta
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar yakıt ölçümünü yaptım şehir içi 3 lt, şuan ki benzin fiyatına göre ise 13,90 kuruş... şehir dışı 2,55-2,65 lt şuan ki benzin fiyatına göre 11-12 kuruş arası.. bu denemeler motor rodaj dan itibaren yapılmış olup 3 defa baz alınarak sonuçlar tayin edilmiştir ..saygılar...

facebook gurup sayfamız https://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Merhaba arkadaşlar, sym wolf te bazı yorumlar arasında yer alan egzost kararması her ne kadar benim için
    sorun değilse de, bazı arkadaşlar için can sıkıcı olabiliyor.. Fakat ayda 1 defa bu kimyasal ile egzost temizliği yapmak bayiden
    ilk çıktığı gün gibi görünüm sağlıyor , saygılar..

Facebook gurup adresimiz : https://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/ dir..[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

Kartal göz gündüz farı için yer aramaktayım.. Ya fotoda koyduğum yere uygun bir lama ile işimi
    göreceğim ,yada far tasını söküp parklara monteleyeceğim..

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 17:45 ----------

Bugün navigasyonumuda bağladım, uzun süredir zamanım olmadığı için yapamıyordum..

---------- Post added at 18:15 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

Son olarak çok ince temizlikte yapıldı..

Dachota, initial-D, Adem Balkan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Buraya resim yüklemek ve mesajlaşmak çok zaman kaybı olduğu için facebook gurup adresimiz ; https://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kışa doğru bu hırçın atı alıcağım büyük ihtimalle...
    K o r @ y bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    İlk motorum avatarımdaki önümüz yaza düşünüyorum bitane wolf . Fazla km yapmayın hırpalamayın motorları :D ikinci el bakıcam büyük ihtimalle
    K o r @ y bunu beğendi.

arkadaşlar suzuki inazuma ile karşılaştırır mısınız?sıfır suzuki 10 bin ikinci el wolf 8 bin..hangisini tercih edersinizz?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı refree78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar suzuki inazuma ile karşılaştırır mısınız?sıfır suzuki 10 bin ikinci el wolf 8 bin..hangisini tercih edersinizz?
    aradaki en büyük fark yakıt.. sym kokluyor Suzuki içiyor..
    kalite ,parça fiyatı vs.. ikiside aynı..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka şu ybr yi satayım bende alayım bi beyaz kurt ne dersin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler