Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Murat hayırlı olsun, inşallah kazasız belasız binersin.
    Tolga Karaca ile güzel bir gün geçirmişin anlaşılan, mutluluğun daim olsun

Artık bu havalar zor bulunur. Bugün hava Ankara'da da güzeldi ama çok işim vardı, dokunamadım motoruma. Planım yarın motorumu (Bundan sonra kendisinden "Karamel" diye bahsedeceğim, adını koydum ) uzun uzadıya sevmekti ama Ankara için yağışlı gösteriyor
    Hava güzel olursa, vakti olan arkadaşlarla keşke biyerlerde çay içebilsek, çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Zonguldak deniz feneri..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

ve günün son karesi..Şehir içinden çıkamadık bugün.Amasra ya da gidemedik haliyle..Bu yüzden az foto var..ama güzel bir gündü..hepinize selamlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat hayırlı olsun, inşallah kazasız belasız binersin.
    Tolga Karaca ile güzel bir gün geçirmişin anlaşılan, mutluluğun daim olsun

Artık bu havalar zor bulunur. Bugün hava Ankara'da da güzeldi ama çok işim vardı, dokunamadım motoruma. Planım yarın motorumu (Bundan sonra kendisinden "Karamel" diye bahsedeceğim, adını koydum ) uzun uzadıya sevmekti ama Ankara için yağışlı gösteriyor
    Hava güzel olursa, vakti olan arkadaşlarla keşke biyerlerde çay içebilsek, çok sevinirim.
    Çok teşekkür ederim onur..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    RX3 Evo
    Tolga eşim Bartın'lı ve bilirim sizin oraların güzelliklerini. Bartın'a ilk giderken İstanbul otobanının Yeniçağ çıkışından çıkmıştık ve o yolun manzarasına hayran kalmıştım. Halen de her gidişimizde doyamıyorum seyretmeye. Yaz-kış ayrı bir güzelliği var. Karabük üstünden de gittiğimiz oluyor ve sizin o tarafın yolu daha keyifli. Şemsiye gibi km lerce kapatmış ağaçlar yolları. Hayalim bir gün Karamel ile o yollardan geçmek...

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Gecen yaz ben de Bartın dan iki defa geçtim bayıldım.amarsra dir çakraz koyudur harika gun batımı demek..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Tolga resimler çok güzel... buarada..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı OnrMRT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman en başta böyle izah etseydiniz keşke
    dostum kusura bakma ben de rıdvan gibi o galerici şeref fukarası eleman sandım seni..kötü olmuş arkadaşına üzüldüm şimdi..ama km nin fazla olması motorun kötü olması anlamına gelmiyor..keşke arkadaşın bizimle tanışsaydı da fikir alışverişinde bulunsaydı..öğrencilerin bile cebindeki paraya göz diken bir adama küfür etsen bile az..neyse yapacak çok bişi yok..

tolga karacayı özledim valla..günün birinde karşılaşırsak bir tur atmama izin verirsin artık bu arada sissybar ve çanta taşıyıcı kısmı nikelaj kaplattırmalısın zira pas devam ederse her yere yayılır.yada nikelaj renginde boya vs..işleme tabi tutmalısın.

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olgaç abi? yamaha ya transfer olmuşsun?hayırlı olsun kaç model,kaç km de?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Tolga güzel kareler olmuş.kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

Sahtekar zihniyeti esefle kınıyorum.insanımız ne zaman insan takliti yapmaktan vaz geçip insan olduğunun farkına varacak çok merak ediyorum.namuslu insanlarımızda töhmet altında kalıyor böylelerinin yüzünden.

Motorumun ciğerini(hava filtresi) ve kanını(yağını) deiştirdim dün,bide dişlerimi fırçaladım(zincirini yağladım) çok hoşuna gitti bi gidiyo sormayın

Motosikleti
    RX3 Evo
    Arkadaslar motoru aldığımda 7100 km'de idi. Garintisinin devami için 7500 km bakımı var. Güncel fiyatlar nasıl, 7500 km bakımında neler yapılıyor?
    Yardımlarınız için çok teşekkürler. Sizler sayesinde bu makinayı almakla çok yerinde bir karar verdiğimi düşünüyorum. Üzerine her oturuşumda heyecanlanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaslar motoru aldığımda 7100 km'de idi. Garintisinin devami için 7500 km bakımı var. Güncel fiyatlar nasıl, 7500 km bakımında neler yapılıyor?
    Yardımlarınız için çok teşekkürler. Sizler sayesinde bu makinayı almakla çok yerinde bir karar verdiğimi düşünüyorum. Üzerine her oturuşumda heyecanlanıyorum.
    Her bakımda olan yağ değişiminden hariç bir de bujiler değişecek. Fiyat yaptırdığın yere göre değişebilen bir şey ama 100-120 TL arasında olur diye düşünüyorum. Çok zorlasan 150 TL olur fazlası alenen kazıklama sayılır.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga güzel kareler olmuş.kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

Sahtekar zihniyeti esefle kınıyorum.insanımız ne zaman insan takliti yapmaktan vaz geçip insan olduğunun farkına varacak çok merak ediyorum.namuslu insanlarımızda töhmet altında kalıyor böylelerinin yüzünden.

Motorumun ciğerini(hava filtresi) ve kanını(yağını) deiştirdim dün,bide dişlerimi fırçaladım(zincirini yağladım) çok hoşuna gitti bi gidiyo sormayın
    teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kusura bakma ben de rıdvan gibi o galerici şeref fukarası eleman sandım seni..kötü olmuş arkadaşına üzüldüm şimdi..ama km nin fazla olması motorun kötü olması anlamına gelmiyor..keşke arkadaşın bizimle tanışsaydı da fikir alışverişinde bulunsaydı..öğrencilerin bile cebindeki paraya göz diken bir adama küfür etsen bile az..neyse yapacak çok bişi yok..

tolga karacayı özledim valla..günün birinde karşılaşırsak bir tur atmama izin verirsin artık bu arada sissybar ve çanta taşıyıcı kısmı nikelaj kaplattırmalısın zira pas devam ederse her yere yayılır.yada nikelaj renginde boya vs..işleme tabi tutmalısın.

olgaç abi? yamaha ya transfer olmuşsun?hayırlı olsun kaç model,kaç km de?
    elbette ilker herzaman..
    Nikelaj mevzusu aklımda..olgaç abide alırken söylemişti..
    Olgaç abi dragstar mı aldın dl den vazgeçip

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim olgaç abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

Tolga eşim Bartın'lı ve bilirim sizin oraların güzelliklerini. Bartın'a ilk giderken İstanbul otobanının Yeniçağ çıkışından çıkmıştık ve o yolun manzarasına hayran kalmıştım. Halen de her gidişimizde doyamıyorum seyretmeye. Yaz-kış ayrı bir güzelliği var. Karabük üstünden de gittiğimiz oluyor ve sizin o tarafın yolu daha keyifli. Şemsiye gibi km lerce kapatmış ağaçlar yolları. Hayalim bir gün Karamel ile o yollardan geçmek...
    bekleriz herzaman onur..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    250 cc arayışlarımda düzenli takip ettiğim, seviyeli ve samimi bir topicti burası şaşırdım kaldım

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Arkadasım terbiyen güzelmiş güle güle kullan.nerden aldın,bizde alalım?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar lütfen herkes terbiyesine dikkat etsin..bırakın artık bu muhabbeti..olan olmuş bitmiş..seviyemizi koruyalım..

bu arada konu dışına bir başlık açtım ama rıdvan,orhan ve erhan haricinden kimse ilgilenmedi..hani çeteydik hani birimiz hepimiz hepimiz birimiz di hadi arkadaşlar bana maksimum 10.000 tl olan temiz klimalı mümkünse hava yastıklı daha mümkünse abs si olan bir araç bulalım..eşime bayadır sözüm var.onun için bakıyorum.bayram sonrası halletmek istiyorum..istanbuldan temiz bulursanız bu vesile ile toplantıya da katılırım.bu arada suzuki alto diye bir araç gördüm..iki hava yastığı,klima ve abs standart gibi..12 civarı ama 11 e alınır herhal..konu dışı ama burası bizim ortamımız diye ve şu kafalar dağılsın da terbiyemize tekrar kavuşalım diye yazıyorum..hadi bir el atın kardeşinize

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    İlker kardesim selamlar,irtifa kaybetmemek için terbiye konusuna girmiyorum hiç,herkes aynasına bir baksın..araba konusunda da sunu soyleyim alacağın araba modelli olacak muhtemelen ve tam masraf açma zamanına denk gelebilirsin.o yüzden parçası kolay ve ucuza bulunan bir model düşün derim..Twingo rahattir,üzmez.98-2001 uzay kasa vectra konforlu güçlü saglamdir,tavsiye ederim.biraz daha fazla yakar ama üst. trafiğinde degilsin ve LPG olabilir.eski heçbek kliolar var ayrıca o fiyatlara,onlar da az yakar parça ucuzdur ama zayiftir biraz..
    Zengibar bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    ilker abi işine karısmak gibi olmasın ama eğer eşin kullanacaksa 98-2000 model arası wv polo 1,6 16v ya da opel corsa 1,4 16v gls almanı şiddetle tavsiye ederim..
    temizinden bulacaksın biraz fazla vereceksin bi daha da kafan ağrımayacak.. pişman olmazsın kolay arıza yapmaz, klima vardır, opelde abs mevcut ama polonun bazılarında abs var bazılarında ise çaprazlama fren sistemi mevcut abs gibi olmasa da oldukça iyidir. yakıtları oldukça azdır.
    benim de isstediğim iki modeldir kendileri, beyazı olacak bide tadından yenmez.. ismide hazır kar tanesi)

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    levent vectra kocaman araba yaw..zaten onu kullanacak olsa ben de scenic var,onu kullan diyorum çok büyük diyor..haliyle şöle sedan olmayan küçük bir araba lazım..ford ka lar da var..aslında ford da sağlam araba sonuçta..10 bin tl ye olan cliolar çok yüksek km li..

mesut corsa ve pololar güzel ancak 10 bine temizi yok..işte burada sizler devreye giriyorsunuz..yani etrafınızda temiz araç varsa haberim olsun..maksimum 10 bini geçmesin..cebimde birikmiş 5 kuruş para yok..kredi çekecem 10 bin tl..sonra onu da motorlan birlikte ödemeye çalışacağım..aslında tek maaşa düştüğüm şu zamanlarda gereksiz gibi duruyor ama hafiften mazo ruhu var galiba bende

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    kusura bakmayın ben gayet saf ve art niyet taşımayan bir şekilde arkadaşımın motorunu satmasına yardımcı olmak için ilanı buraya koymayı önerdim onunda bu sitede üyeliği bulunmadığından dolayı bi ilan koymak için üyelik açmak istemedi ve benim üyeliğimden koyduk. ama ne bilelim arkadaşımın kandırıldığını ne bilelim motoru arkadaşıma satan kişinin bu konularda daha önce milleti kandırmaya çalıştığını. bu konuda sizde haklısınız bende, siz haklı olarak daha önceki olaylardan dolayı ithamlarda bulundunuz bizimde kandırmacalık yapma ihtimalimi düşündünüz bende daha önceki olaylardan bihaber olduğumdan dolayı direk savunmaya geçtim doğal olarak. kusura bakmayın diyorum münakaşa yaşadığım kişilere ve bi okadar da teşekkür ediyorum gerçekten bir tesadüf eseride olsa arkadaşımın kandırıldığını öğrendik gerçi iş işten geçtikten sonra öğrensek ne yazar ama bundan sonra satarken veya böyle bi durumla karşı karşıya kalınca en azından ona göre konuşup ona göre savunabilir kendisini.

tekeriniz düz bassın kalın sağlıcakla..

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

bu arada ''YÖRÜK'' nickli arkadaşım araba olarak 98 model civarı nissan micra ları düşünebilirsin eşin için benim bi bayan arkadaşım kullanıyor çok memnun 1,3lt 16v tüplü az yakıyor hidrolik direksiyon öteki özelliklerini bilmiyorum
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    dediğin doğru abi ama diğeer araçların bakım maliyetini sayınca aynı miktarları bulması içten bile değil
    ama aklımda olsun ilker abi size gidecek bir araç bulursam ulaşırım

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    mesut teşekkür ederim..bu arada burdur vakıflar bankası müdürü dayım olur...akşehirdeydi şimdi burdura tayin olmuş..memlekete biraz daha yaklaştığı için sevinçliyiz..oradan antalya'ya tayin olur ve memlekette emekli olur inşallah..kendisi motor hastası ve bana motor sevgisini aşılayan biridir..kendisinde şuan gsxr750 var..işin düşerse selamımı söylersin..

onur diyeceğim adının onur olduğunu tahmin ediyorum..dostum senin de haklı olduğun yerler var ancak şuan bu başlıkta yazıştığın kişilerin hepsi şuan öğrenimini tamamlayıp iş güç sahibi kişiler,bunu şimdi öğrendiğin için problem yok ancak kendimizi savunurken dahi terbiyemizi elden bırakmamak gerek.büyüklerimize saygı olgusunu bizler yaşatmalıyız,yoksa çocuklarımız hiç öğrenemeyecek bile..bu arada yakınlarında micra görürsen haber verir misin?teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

istanbul şubemizin değerli arkadaşları şu arabayı inceler misiniz?eğer temizse gelip alabilirm..doktor buna bakar mısın alıcı gözle?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02384635/detay

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    ilker abi salı günü slmını iletmeye giderim bi aksilik olmazsa ismini de söyler misin
    bir istegin varsa iletirim abi
    bu arada motoruyla bana bi tur attırır mı acaba)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler