Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Eski yeni herkese selamlar iyi akşamlar arkadaşlar. Kısa bir süre önce Gv650 ile yola devam etmek için sattığım motosikletimin yerine dönüp dolaşıp yeniden bir Gv250 alarak aranızdayım. Maksat sürüden ayrılmamak. (:
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra tekrardan selamlar ahali)) (kesin rıdvan bu uzun kelimesindeki uzattığım u harflerini sayıp ayrı kaldığım haftalara falan orantılamaya çalışacak ;oP) Konyadayım bazılarınızın bildiği gibi, gv 650 ile yeniden 2 teker sevdama dönmeye karar verdim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97100222/detay <--- şu ilandaki motor çok içime sindi ama Kastamonu'da olduğundan her türlü yoruma tavsiyeye ihtiyacım var. teşekkürler... (gv250 başlığı olduğunun farkındayım ama bizde eski gv250cilerdeniz)
    Ahmet her ne kadar şahsen tanışmamış olsak dahi seni yeniden buralarda görmek güzel. Bayramda kısmetse Kastamonu da olacağım. Fırsatım olursa senin için motosikleti görmeye gidebilirim. Baktım kaçırılmayacak kadar temiz onu ben alır sana da benim yeni kısrağı satarım. (:
    no one lives forever...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    murat yeni kısrağın hayırlı olsun dostum
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    Murat dostum, aynı mesaj içinde cenneti cehennemi gördüm, nice insanlar tanıdım, gerçek aşka inandım ;oP naptın hoca ya)) kastamonuda motoru benim için incelemen şahane olur ama alıp bana senin moturu satman "sevdiğim kızın bana abi demesi" gibi bir his uyandırır içimde ;oD motoru inceleyip ok verirsen onu alırım, yaramazsa o motor ankarada 3lü çanta sistemli diye geçen motora yönelicem...

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    Johnizm Konyada hiç gv 250 650 görmedim inşallah alırsın bizde görürüz bu motorlar hoşuma gidiyor ama tereddütlerim var

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat yeni kısrağın hayırlı olsun dostum
    Ilker teşekkür ederim dostum. Giden sevgilinin ardından yas tutarken yeniden aşık olmak gibisi yokmuş.
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat dostum, aynı mesaj içinde cenneti cehennemi gördüm, nice insanlar tanıdım, gerçek aşka inandım ;oP naptın hoca ya)) kastamonuda motoru benim için incelemen şahane olur ama alıp bana senin moturu satman "sevdiğim kızın bana abi demesi" gibi bir his uyandırır içimde ;oD motoru inceleyip ok verirsen onu alırım, yaramazsa o motor ankarada 3lü çanta sistemli diye geçen motora yönelicem...
    Ahmet bayramda zaman bulursam fonda arkadaşımın aşkısın şarkısı eşliğinde senin için motoru inceleyeceğim. Eli yüzü düzgün helâl süt emmiş olduğuna kanaat getirirsem hep birlikte kızı istemeye gideriz.
    Johnizm bunu beğendi.

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7276439/detay/
    satılık kanuni gv250 2009 model. ön rüzgar camı, sis farları, motor aydınlatma ledleri, sosis çanta yanlarda armode marka yan heybeler ve arkadaki yolcununda rahatı için sert plastikten kilitlenebilir çantası mevcut. motorda hiç bir sorunu yoktur. siyah renktedir. gidonda elcik korumalrı vardır. orjinal değişeni edeni bırak motora anahtarbile değmedi. mesajlara cevap verilir.pazarlık payı vardır..
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı OnrMRT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılık kanuni gv250 2009 model. ön rüzgar camı, sis farları, motor aydınlatma ledleri, sosis çanta yanlarda armode marka yan heybeler ve arkadaki yolcununda rahatı için sert plastikten kilitlenebilir çantası mevcut. motorda hiç bir sorunu yoktur. siyah renktedir. gidonda elcik korumalrı vardır. orjinal değişeni edeni bırak motora anahtarbile değmedi. mesajlara cevap verilir.pazarlık payı vardır..
    Kaç binde bu motor 60.000 oldu mu?

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok 24bin de =))

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Johnizm Konyada hiç gv 250 650 görmedim inşallah alırsın bizde görürüz bu motorlar hoşuma gidiyor ama tereddütlerim var
    salcano ile ilgili tereddütleriniz yoksa bu motor ile ilgili hiç tereddütünüz olmaz..

hemen soralım o zaman...bu motorun km si ile siz mi oynadınız yoksa sizden önceki eleman size satarken oynanmış halde mi verdi?eğer siz oynadıysanız ve reklamını yapıyorsanız bu başlıkta simsarlara yer yok...

bir de aklıma geldi bir tane de öğretmenimiz vardı geldi beni suçladı suçladı sonra kayıplara karıştı güya katılımcı olarak aramızda olacaktı paylaşımcı olacaktı..ben diyorum sonra ben kötü oluyorum..

bence 60.000 i geçmiştir..bir de merak ediyorum kaç defa düşürülmüştür bu motorun km si acaba?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    1-motor benim değil arkadaşımın buradan ilgilenen çıkar diye buraya koyduk.
    2-arkadaşım almadan önce motorun km'si ile oynanıp oynanmadığını bilmiyorum. onada sormadım.
    3-evet reklam denebiliyorsa satılması için ilanın link'ini buraya koydum ama başka bi amacım ve bi iddaamda yok zaten.
    4-bir kaç tane fotoğrafa bakıpta bu 60bin olayını nasıl kafanızda kurupta bu kadar emin oldunuz. ben motordan çok anlamıyorum onun için soruyorum hani orda bi yerde ''ha evet bunun km'si yüksek'' diyebileceğimiz bir nokta varsa? banada belirtin tecrübe kazanayım.
    5-60bin geçtiğinden eminseniz zaten kaç kere düşürüldüğünüde bilirsiniz 4-5 fotoğrafa bakıp anlama becerisine sahipseniz.
    6-eğer dikkatli okusaydınız benim yukarıdaki link in altına yazdıklarım ilanın kendi açıklamasından ibaret onun için beni saçma sapan şeylerle itham etmeniz hoş değil.
    7-bunlara istinaden tekrar belirtmek istiyorum motorun benim olmadığını ve km ile ilgili bi bilgim yok. gerçi benim olsada birşey fark etmez böyle ön yargısı yüksek kişilikler karşısında.

uzun lafın kısası fazla gurur göte vurur. hadi kalın sağlıcakla..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yok 24bin de =))
    5 ay önce eski sahibi olan arkadaşım 48.000'de sattı o motoru. Satıştan bir kaç gün sonra 15.000 km'de satışa çıktı, ilanın foyası ortaya çıkınca başka bir kullanıcı adıyla 20 küsur bin km'de başka bir ilanla tekrar satışa çıktı, son olarak da şimdi ki ilan mevcut.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 60.000 i geçmiştir..bir de merak ediyorum kaç defa düşürülmüştür bu motorun km si acaba?
    Bir kere düşürülüp sonra biraz yükseltildiğini biliyorum.

Motosikleti
    5 ay önce eski sahibi olan arkadaşım 48.000'de sattı o motoru. Satıştan bir kaç gün sonra 15.000 km'de satışa çıktı, ilanın foyası ortaya çıkınca başka bir kullanıcı adıyla 20 küsur bin km'de başka bir ilanla tekrar satışa çıktı, son olarak da şimdi ki ilan mevcut.

Bir kere düşürülüp sonra biraz yükseltildiğini biliyorum.
    ozaman en başta böyle izah etseydiniz keşke

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ozaman en başta böyle izah etseydiniz keşke
    En başta düşündüğüm şey km'yi düşürüp satmaya çalışan kişinin yine farklı bir kullanıcı adıyla ilan açtığıydı.

Motosikleti
    En başta düşündüğüm şey km'yi düşürüp satmaya çalışan kişinin yine farklı bir kullanıcı adıyla ilan açtığıydı.
    benim arkadaş motoru alalı daha 2ay oldu olmadı. kendisinin 3. sahibi olduğunu sanıyorduk ve motor çanakkale ye gitti orda kullanıldı ve şuan tekrar istanbulda. öğrenciyiz biz. o km'si ile oynadığını düşündüğünüz kişinin ismini biliyormusunuz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    benim arkadaş motoru alalı daha 2ay oldu olmadı. kendisinin 3. sahibi olduğunu sanıyorduk ve motor çanakkale ye gitti orda kullanıldı ve şuan tekrar istanbulda. öğrenciyiz biz. o km'si ile oynadığını düşündüğünüz kişinin ismini biliyormusunuz?
    İstoç oto'da bir galerici ama ismini hatırlamıyorum. Kaçıncı sahibi olduğunu çok merak ediyorsan motorun şase ve motor numaraları ile plakasını özel mesajla gönderirsen öğrenebilirim.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Rıdvan kardes dediğin numaraları girince imal tarihine ulaşılabilir mi?
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan kardes dediğin numaraları girince imal tarihine ulaşılabilir mi?
    Hayır, niye merak ettin bilmiyorum ama çok lazımsa şase numarasını S&T Kore'ye mail at cevap verirler diye düşünüyorum.

Motosikleti
    İstoç oto'da bir galerici ama ismini hatırlamıyorum. Kaçıncı sahibi olduğunu çok merak ediyorsan motorun şase ve motor numaraları ile plakasını özel mesajla gönderirsen öğrenebilirim.
    evet istoça gitmişti zaten motoru görmeye. şu saatten sonra kaçıncı sahibinin olduğunun pek bi önemi kalmadı aslında arkadaşımın aldatılması dışında. allahtan motorda bi arıza ve ya problem yok hiç bi sıkıntı çıkarmadı. arkadaşımın ilk motoru olduğu ve tecrübesi az olduğu için çanakkaleye giderken ben kullanmıştım gidişi yol tutuşu iyi hızlanması güzel düz ve az rüzgarlı yolda 145 yapmıştık 2kişi.

neyse teşekkürler boşuna dememişler yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye. zaten öyle bi olayın içinde olsak ilanı buraya koymazdık =) bi tesadüf eseri arkadaşımın kandırıldığını öğrendim 2mizde şaşkınız. tekeriniz düz bassın kazasız belasız sürüşler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    evet istoça gitmişti zaten motoru görmeye. şu saatten sonra kaçıncı sahibinin olduğunun pek bi önemi kalmadı aslında arkadaşımın aldatılması dışında. allahtan motorda bi arıza ve ya problem yok hiç bi sıkıntı çıkarmadı. arkadaşımın ilk motoru olduğu ve tecrübesi az olduğu için çanakkaleye giderken ben kullanmıştım gidişi yol tutuşu iyi hızlanması güzel düz ve az rüzgarlı yolda 145 yapmıştık 2kişi.

neyse teşekkürler boşuna dememişler yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye. zaten öyle bi olayın içinde olsak ilanı buraya koymazdık =) bi tesadüf eseri arkadaşımın kandırıldığını öğrendim 2mizde şaşkınız. tekeriniz düz bassın kazasız belasız sürüşler.
    Motorun 50.000 Km'de olması aslında çok sorun değil. 50.000'i geçmiş ve motoru saat gibi çalışan arkadaşlar var forumda. Sizin motorda da sorun olacağını sanmıyorum ama sonuçta km düşürmek en kibar tabirle dolandırıcılık. Arkadaşın forumu araştırsa ya da bu motoru alacam diye buraya yazmış olsa almadan önce öğrenebilirdi.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski yeni herkese selamlar iyi akşamlar arkadaşlar. Kısa bir süre önce Gv650 ile yola devam etmek için sattığım motosikletimin yerine dönüp dolaşıp yeniden bir Gv250 alarak aranızdayım. Maksat sürüden ayrılmamak. (:

Ahmet her ne kadar şahsen tanışmamış olsak dahi seni yeniden buralarda görmek güzel. Bayramda kısmetse Kastamonu da olacağım. Fırsatım olursa senin için motosikleti görmeye gidebilirim. Baktım kaçırılmayacak kadar temiz onu ben alır sana da benim yeni kısrağı satarım. (:
    hayırlı olsunnn

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

Herkese iyi akşamlar.Bu günden ilk kare

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Ben ve kardeşim..Askerden izne geldi güzel havanın tadını çıkardık bu gün..Olgaç abi ve ilker karacanın fotoları da geliyorr

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

ve karaca denize kavuşur...Akdeniz sahillerinden iç anadoluya ve ordan da en sonunda karadeniz kıyılarına ulaştıı

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

burası ve üstteki foto yüzmeyi öğrendiğimiz yer olan zonguldak limanarkası..hepinizi bekleriz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Soldan sağa kardeşim ben ve arkadaşım sertan..deniz fenerinin bahçesindeyiz..

[I]Viraj Güzeldir..[/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler