Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Ya yanlış anlamayın ama cruiser bir motorda plastik çantalar göz zevkini bozuyor bence. Bu aletler nikelaj ve deri için var. İşlevsellik açısından plastik çantaların yerini bir ihtimal tutmayabilir ama ben şahsen motoruma topcase ve plastik yan çanta takmazdım. Bol püsküllü, parlak perçinlerle süslenmiş deri çanta üçlemesinin vereceği havayı hiçbir şey veremez bence
    jr. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya yanlış anlamayın ama cruiser bir motorda plastik çantalar göz zevkini bozuyor bence. Bu aletler nikelaj ve deri için var. İşlevsellik açısından plastik çantaların yerini bir ihtimal tutmayabilir ama ben şahsen motoruma topcase ve plastik yan çanta takmazdım. Bol püsküllü, parlak perçinlerle süslenmiş deri çanta üçlemesinin vereceği havayı hiçbir şey veremez bence
    Bence asıl püsküllü müsküllü perçinli çantalar daha fazla göz zevkini bozuyor. Senin şahsının yapacakları seni ilgilendirir benim hoşuma gitmese de. Senin zevkin beni ilgilendirir benimki de beni. Cruiser kutsal kitabı mı var ki bu aletlerin nikelaj ve deri için var olduğunu söylüyor? Bence onun için yok. Hadi bakalım polemik olsun madem.

Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence asıl püsküllü müsküllü perçinli çantalar daha fazla göz zevkini bozuyor. Senin şahsının yapacakları seni ilgilendirir benim hoşuma gitmese de. Senin zevkin beni ilgilendirir benimki de beni. Cruiser kutsal kitabı mı var ki bu aletlerin nikelaj ve deri için var olduğunu söylüyor? Bence onun için yok. Hadi bakalım polemik olsun madem.

http://www.masaustu-resimleri.com/d/...____tlar__.jpg
    http://www.masaustu-resimleri.com/d/...____tlar__.jpg
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ustom_2006.jpg
    http://www.kaliteliresimler.com/data..._Road_King.jpg
    Herkes aynı şeyi beğenseydi zaten bu kadar çeşit olmazdı. Ama herhalde 100 cruiser kullanıcısından 95'i plastik çanta tercih etmez. Ayrıca özellikle 3. fotoğraftaki olmak üzere bu eklediğin fotoğraflardaki çantaların kappa ile alakası yok. Bunlar hoş görünüyor ama bana göre kappa o kadar kötü görünüyor ki bedava verseler kullanmam.

Motosikleti
    Vaouw.. Sakin ol dostum, olayı niçin bu kadar ciddiye aldın anlayamadım doğrusu. Haddimizi aştıysak affola, ne diyeyim..

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    sizin tek derdiniz ne biliyormusunuz adamım... o lanet beyaz totolarınızın biraz gün yüzü görmesi gerek tamam mı ha)) Hüseyin kopardın beni sabah sabah))
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes aynı şeyi beğenseydi zaten bu kadar çeşit olmazdı. Ama herhalde 100 cruiser kullanıcısından 95'i plastik çanta tercih etmez. Ayrıca özellikle 3. fotoğraftaki olmak üzere bu eklediğin fotoğraflardaki çantaların kappa ile alakası yok. Bunlar hoş görünüyor ama bana göre kappa o kadar kötü görünüyor ki bedava verseler kullanmam.
    Kappa'nın görüntüsünü ben de pek o kadar beğenmiyorum; zaten uydurabilirsem böyle plastik çanta istiyorum. Türkiye'de deriye eğilim fazla olsa da yurtdışında o kadar tercih edilmediğini düşünüyorum. Mesela şunlar da ABDli polisler:

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Şirinevlerdeki motosay custom deri çanta yapıyor ve gördüğüm kadarı ile armodelerden daha sağlam. Geçen gün çanakkaleden gelen arkadaşım çok büyük deri bir topcase alıp gitti. Sağını solunu resmen yumrukladık banamısın demedi. Hatta alt tarafı ağırlıktan yamulmasın diye saç levha koymuşlar ve onunda altına 4 tane tekerlek (söktüğün zaman rahat rahat taşıyabilesin diye ). Samsonite bavullar gibi olmuş. Resmini bulursam paylaşırım. Markasız belki ama gözüme gerçekten sağlam geldi. Hacmine göre fiyatı makuldu, 200TL. Adamlar custom yaptığı için gidip ölçü verip bizim motorlara uygun çanta yaptırtabiliriz (süspansiyona vura vura kırılmayacak bişi). Aklınızda bulunsun.
    lycantrophic bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaouw.. Sakin ol dostum, olayı niçin bu kadar ciddiye aldın anlayamadım doğrusu. Haddimizi aştıysak affola, ne diyeyim..
    Dayatmaları sevmiyorum "adamım", samimiyet kisvesi altında maskelenenleri hiç çekemiyorum kusuruma bakma.

---------- Post added at 13:40 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirinevlerdeki motosay custom deri çanta yapıyor ve gördüğüm kadarı ile armodelerden daha sağlam. Geçen gün çanakkaleden gelen arkadaşım çok büyük deri bir topcase alıp gitti. Sağını solunu resmen yumrukladık banamısın demedi. Hatta alt tarafı ağırlıktan yamulmasın diye saç levha koymuşlar ve onunda altına 4 tane tekerlek (söktüğün zaman rahat rahat taşıyabilesin diye ). Samsonite bavullar gibi olmuş. Resmini bulursam paylaşırım. Markasız belki ama gözüme gerçekten sağlam geldi. Hacmine göre fiyatı makuldu, 200TL. Adamlar custom yaptığı için gidip ölçü verip bizim motorlara uygun çanta yaptırtabiliriz (süspansiyona vura vura kırılmayacak bişi). Aklınızda bulunsun.
    Ordan depo kılıfı almıştım, fiyatına göre gayet güzel. Çanta işini de yaptırabilirsek iyi olur; bir ara izin alıp o taraflara gelmeyi düşünüyorum haftasonu da olabilir; ortak gidilirse eğer o zamana denk getirmeye çalışabilirim. 200 pek bişey değil eğer yan çantaları da o civar bir fiyata yapacaksa.

Motosikleti
    Dayatmaları sevmiyorum "adamım", samimiyet kisvesi altında maskelenenleri hiç çekemiyorum kusuruma bakma.
    Murat, beni tanımadığını bildiğim için bunu ciddiye almıyorum, zira benim hayatta en nefret ettiğim şeylerin başında gelir söylediğim bir şeyin içinden benim kast etmediğim bir mana çıkarmak. Ben burada bulunan herkese karşı samimi bir ifade takınıyorsam bu ortama duyduğum saygıdan, ama daha önemlisi sevgidendir. Sana bir muhabbet duyuyor muyum, hayır. Ama saygı konusunda sen bana olumsuz yaklaşsan dahi benim sana olan yaklaşımım değişmez. Bu saatten sonra benimle iyi geçinmişsin kötü geçinmişsin çok bir şey farketmez ama böylesine basit bir mevzuyu bu noktaya getirmek bana anlamsız geliyor. Ben bu konudaki ilk mesajıma hangi kelimelerle başlamışım, dikkat ettin mi? En azından sen de düşüncelerini daha sakin bir üslupla paylaşabilirdin. Neyse, haddim olmayan şeylere giriyorum sanırım, tekrar özür dilerim, amacım kimseye bir şeyler dayatmak ya da bir şeylerin kuralını, çerçevesini çizmek değildi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ne bicim motor secmisiz yahu üzerindeki herseyi eskitiyor ama hurdaya çıkan motor yok,bir çıkma koltuk bulamadım yahu..
    Bir de canta icin motosay a giden olursa Sissy bar minderi yapacaktı siz de hatırlatın utanır yaparlar belki
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Plastik çanta topcase vs. ben de bir cruiser motora yakıştıramıyorum.Cruiser denince nikelaj ve deri en başta gelir bu fikre katılıyorum.

Motosikleti
    GV 250
    Ben tekrar söylüyorum, deriyi tercih edebilirsiniz; ama açıkçası ben üzerine düzgün oturan, yukardaki fotolardakine yakın ayarda çanta oturtabilirsem onu tercih ederim. Sizin fikriniz size, bizim fikrimiz bize. Başta geldiğini düşünmüyorum şahsen derinin.

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır murat? kötü bi durum yoktur umarım... iyi dileklerin için de tşk))
    Sağlıkla ilgili bir takım beklenmedik olumsuz durumlar yaşadım ama neyse ki Türk hekimleri sayesinde iki gün sonra yeniden ayağa kalkabildim. Şimdi gayet iyiyim.
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende givi 21 lik olandan var ve sağlamlık konusunda testten geçti üzerinde düşüp 3 metre sürüklendi sonuç sadece boyası soyuldu oda benim motor renginde boyandığından orjinali siyah çünkü ne bir kırılma ne bir çatlak bence kappa yada givi alman ikiside aynı demir aparatını da egzoztcu ali yapar tolgaya yaptı..
    Kullandığın Gibi E21 çantaların bağlantı demirlerini yakından detayları gözükecek şekilde fikir verebilmesi açısından paylaşır mısın? En azından neye sahip olmam gerektiği anlamında bir fikrim olur.
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosayı aklımın bir köşesine yazdım. Rıdvanın tiksindiği plastik çantalardan vaz geçersem buradan alternatif özel bir şeyler bakabilirim.
    Bu motosikletlere şu olmaz diye peşin fikirli olmamak gerek. Benim için mühim olan yolda olabilmektir. Tabi ki bunun yanında motosikletimin beni görsel olarak tatmin etmesini de beklerim. Bunu yaparken başkalarının ne düşündüğüne çok takılmama ama bu onların görüşlerine saygı göstermeyeceğim anlamına da gelmez. Nette üzerinde şu 21lt lik çantalardan bulunan şu iki motosiklet gözüme çarptı. Bence gayet güzel de bir çalışma olmuş. Bu haliyle %80 in üzerinde enduro

no one lives forever...

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Cantlara fosforlu şerit de çektik mi bombastik olur,orta sehpa da var daha ne olsun
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvanın tiksindiği plastik çantalardan vaz geçersem buradan alternatif özel bir şeyler bakabilirim.
    Bu motosikletlere şu olmaz diye peşin fikirli olmamak gerek. Benim için mühim olan yolda olabilmektir. Tabi ki bunun yanında motosikletimin beni görsel olarak tatmin etmesini de beklerim. Bunu yaparken başkalarının ne düşündüğüne çok takılmama ama bu onların görüşlerine saygı göstermeyeceğim anlamına da gelmez. Nette üzerinde şu 21lt lik çantalardan bulunan şu iki motosiklet gözüme çarptı. Bence gayet güzel de bir çalışma olmuş. Bu haliyle %80 in üzerinde enduro
    http://imageshack.us/a/img40/3074/highres47486861.jpg

http://imageshack.us/a/img109/2639/gv125aquiliazub.jpg
    Tamam plastik çanta olabilir, her ne kadar deri daha hoş olsa da çok çirkin olmayan bir plastik çanta işlevsellik sebebiyle kullanılabilir ama bunlar gerçekten çirkin.
    Aparat için de araştırmalarımın soncu gösteriyor ki sana tam olarak şu şekilde bir aparat lazım;

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..
    arkadaşlar kusura bakmayın bu sıralar nete çok fazla giremiyorum..halen antalyadayım..ve babamla ilgilenmeye çalışıyorum..herkese tekrar selam olsun..

ahmet yeni motorun hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler dilerim,iyi dileklerin için de teşekkürler..

uğur ve murat avatarınızı gören cennetlik..çok kaybolmayın..

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra bir de birileri DL650 alıp motoru toz bile görmeden enduro kullanıyorum diyor.
    walla kullanıyorum değil kullanamıyorum..sadece bir haftasonu nöbetimde söktüm,farlarını değiştirdim sonra da koruma demirini ve elcik demirlerini boyaya verdim,yan çantalarımı zımparaladım ve boyamaya bırakacağım.hepsi bu..yaklaşık 4 haftadır yanına bile gidemedim..niye böyleyim ben yaaa,kıl oldum bak şimdi kendime

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karaca 'hayvanının doğasından mı geliyor blmiyorum ama Onu kullananlar nedense enduro'ya geçme eğilimndeler.
    bir gün herkes endurocu olacak

Ben tekrar söylüyorum, deriyi tercih edebilirsiniz; ama açıkçası ben üzerine düzgün oturan, yukardaki fotolardakine yakın ayarda çanta oturtabilirsem onu tercih ederim. Sizin fikriniz size, bizim fikrimiz bize. Başta geldiğini düşünmüyorum şahsen derinin.
    keşke bu sözlerini hüseyinin fikrini açıklamasından sonra söyleseydin bence bu şekilde olmazdı..ben de hüseyin'i çok fazla tanımadığını ve biraz da olsa fevri bir çıkış olduğunu düşündüm..herkesin fikrine saygılıyız...bence hem deri çantalı hem de "hardcase" diye tabir edilen çantalı motorlar olsa daha zengin ve renkli bir ortamımız olur..

herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    İlker önceki mesajları kaçırmışım, şimdi Antalya'dayım deyince geri dönüp baktım, öyle gördüm, geçmiş olsun. Bir sıkıntısı yoktur inşallah.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Geçmiş olsun ilker ben de şimdi gördüm Allah acil şifalar versin.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Geçmiş olsun ilker.Bende şimdi farkettim.Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Arkadaşlar bu form ne kadar hızlı sayfa atlıyor Yoğunluktan fazla vakit ayıramıyorum, yeni yazılanları okumaktan henüz eskileri bile bitiremedim...
    Çanta konusuna gelince bence hardcase ler de çok şık durmuş. Hatta yukarıdaki fotoları görünce aklım çelindi desem yalan olmaz... Ancak bu kadar düzgün duracak modeli iyi belirlemek gerekli.
    Bu arada orta sehpa almak istiyorum. Kanuninin online satis sayfasında aşağıdaki ürünü gördüm. Kullanan var mı, sizce alayım mı?

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler