Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250 naked
    Armağan geçmiş olsun...
    Bu pazar Eskişehir'e yolculuk yaptım ben de, tek kişi; gidiş 90-110km/h, dönüş 110-120km/h, yakıt 3.25 lt/100 km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Adam tuysiklet,motor çıplak,ee haliylen sonuc olarak yakıta olumlu yansıyor

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bu pazar Eskişehir'e yolculuk yaptım ben de, tek kişi; gidiş 90-110km/h, dönüş 110-120km/h, yakıt 3.25 lt/100 km[/QUOTE]

kendimden ve motorumdan iyice şüphelenmeye başladım..
    vesselam
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rıdvanın motor boş gidiyor gibi bir şey agırlık yokki motorda o kadar yakması normal
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam tuysiklet,motor çıplak,ee haliylen sonuc olarak yakıta olumlu yansıyor
    Evet birazcık hafifim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2009)
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @karanar889
    Beyni formatlayan alet mecidiyeköyde merkez isimli servistede var. Orada formatlatabilirsin
    Bu yerin iletişimini alabilir miyim? bulamadım da..
    "Nâçar kalacak yerde/Nâgâh açar ol perde/Derman eder her derde.
    Mevlâ görelim neyler/Neylerse güzel eyler." Erzurumlu i.Hakkı

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Alıntı karanar889 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yerin iletişimini alabilir miyim? bulamadım da..
    http://merkezyedekparca.com/

Burası aynı zamanda servis. İletişim bilgileri sitede var

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 10:55 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyin formatlamaktan kastınız arızalara ulaşıp -ki arıza kaydını sadece 2011-2012 modeller tutuyor diğerleri sadece lamba yandığında gösteriyor- silmekse muhtemelen bütün yetkili servislerde vardır. Ama gerçekten formatlamaktan, yani beyindeki yazılımı silip tamamen yenisini yüklemekten bahsediyorsanız Türkiye'de olduğunda dahi şüpheliyim.
    Sahibinden.com'da bir ilanı vardı. Beyin formatlanır, Güncel yazılım yüklenir filan yazıyordu. Ayrıca Türkiyede tek bizde var yazıyordu İlanı bulamadım

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ridvan sen yan cantali mi kullaniyorsun acaba, hani yani belki cantasiz kullaniyorsan, bana gore ruzgar avantajin olur diye dusundum de, ben de o koca armode kilitli olanlardan var, gerci senin avatarda da cantali gozukuyo motor ama, ne bileyim, gicik oldum sana abicim, bi de hava filtresini falan degistirip lastigi yaptirsan demek ki senden nefret edicem yani o derece
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ridvan sen yan cantali mi kullaniyorsun acaba, hani yani belki cantasiz kullaniyorsan, bana gore ruzgar avantajin olur diye dusundum de, ben de o koca armode kilitli olanlardan var, gerci senin avatarda da cantali gozukuyo motor ama, ne bileyim, gicik oldum sana abicim, bi de hava filtresini falan degistirip lastigi yaptirsan demek ki senden nefret edicem yani o derece
    Rıdvanın çantası var evet. Ama 1 tane, öbürünün yarısını bariyerde bıraktmış Rıdvanla beraber baya bi gezdik bazen apaçiliğin dibine vurduk bazende sakin sakin sürdük ama 1 kere hariç her seferinde benden az yaktı, işin sırrını biliyor ama paylaşmıyor bizimle Ben şimdiye kadar min 3.2Lt, max 4Lt yaktım. 3Lt hiç görmedim. Sürüş tarzı ile alakalı bir durum bence. İlk kalkışta düşük devirle yavaş bir kalkış yaparsanız, hatun görünce ara gaz yerine yaklaşıp selam verirseniz, hızlanmak için birden bütün kolu çevirmek yerine rölantinin biraz üstü gazla yavaş yavaş hızlanırsanız tüketim azalacaktır diye düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.com'da bir ilanı vardı. Beyin formatlanır, Güncel yazılım yüklenir filan yazıyordu. Ayrıca Türkiyede tek bizde var yazıyordu İlanı bulamadım
    Bahsettiğin ilan da zaten merkez motorun. Türkiye'de tek dedikleri alet de şu servislerde bulunan diagnostic cihazı.

Bende de aynı çantalardan var ama şu sıralar çantasız kullanıyorum. Kesinlikle de sarfiyata etki edeceğini düşünmüyorum. Motoru ilk aldığımda 4 lt civarı tüketimden sonra ilk 3 lt civarına düştüğümde km sayacının yanlış gösterme ihtimalini bile düşündüm ama kesinlikle tam olarak doğru gösteriyor. Ben aslında 2,5 lt falan da yakarım ama bu durumdan rahatsız olanların motorumu sabote etmelerinden korkuyorum.
    Eğer motorda bir sorun yoksa yüksek yakıt tüketimimin tamamen kullanımla alakalı olduğunu düşünüyorum. Benim de 3,75-4 lt yaktığım oldu çünkü. Ama kullanım derken ben de 50 ile gitmiyorum, genelde 80-100 arası kullanıyorum. Hatta arada 120-140 yaptığım da oluyor. Yüksek hızda tabii ki daha fazla yakar ama bence asıl önemli olan ne kadar hız yaptığın değil o hız nasıl çıktığın. Mesela ben pek aniden gaz kolunu çevirmem, mesela gazı sonuna kadar açacaksam bile birden değil de motor hızlandıkça çeviririm gazı. Ama çok km yapmıyorsan dert etmemek lazım. Ayda 1000 km yapan birisi için 100 km'de 0,5 lt 20 TL fark eder.

Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvanla beraber baya bi gezdik bazen apaçiliğin dibine vurduk
    Eee, yok öyle bir şey. Ben kurallara uyan sakin bir sürücüyüm.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ankara topiğinde yakıt tüketimin ile dalga geçiyolar diye mi buraya ağlıyon

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Eee, yok öyle bir şey. Ben kurallara uyan sakin bir sürücüyüm.
    Tabi tabiii

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    [IMG][/IMG]

EMin Önünde balık ekmek yedikten sonra sahil çayı

...buda harley cik

[IMG][/IMG]
    Adem Balkan bunu beğendi.
    ! Rock'N Roll !:bounce:

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Bulusma yok heralde bugün

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Ben yokum diye buluşmadınız mı?? Bütün olay bendeymiş demekki Dün gece kaldığım otel odasında iyi sallandım. Uzunda sürdü. Baktım bitmiyor kalkıyım bari üstümü giyiniyimde göçük altında çıplak kalmayayım dediydim ki, bitti geri yattım

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara topiğinde yakıt tüketimin ile dalga geçiyolar diye mi buraya ağlıyon
    Siz duymayin agladigimi diye buralara yaziyorum olm ben Neyse en azindan 4 lu rakamlara indirdim benzin sarfyatini, o da birsey, bu arada belki benim zincir temizlenip yaglandiktan sonra daha da az yakar belli mi olur, baya kir cikti yani
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Siz duymayin agladigimi diye buralara yaziyorum olm ben Neyse en azindan 4 lu rakamlara indirdim benzin sarfyatini, o da birsey, bu arada belki benim zincir temizlenip yaglandiktan sonra daha da az yakar belli mi olur, baya kir cikti yani
    zincir kirinden motor hafifledi...motorun son hızı bile artmıştır, yağ gibi döner şimdi zincir..
    valla üzülüyom senin motoru öyle leş atarken görünce

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Günaydınnnnlar,

Bronsit ve zatüre başlangınıcından son anda kurtuldum. Şuan daha iyiyim İyi dileklerini sunan bütün arkadaşlara tekrar teşekkür edeiyorum. Siz siz olun aman dikkatli olun rüzgar ter sıcak kombinasyonları hastalığa davet çıkartıyor. bu hafta sonu dinlenir isem tamamen toparlancağımın kanısındayım.

Bu arada yakıt tüketimi rekoru bende daha kimse egale edemedi (= o kadar sabredemedi demek daha doğru olur.
    100km/2.9lt hemde rodajda

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Dün depomu doldurdum her zaman ki gibi. Benzinciye girdiğimde trip 400 km diyordu. Aldığım benzin de 12.1 lt. Yani 3 lt/100 km. Yani tasarruflu kullanmaya çalışsam herhalde 2.5 lt'ye falan düşecek herhalde.
    maşallah motor kirlendikçe tozlandıkça yakıt tasarrufu sağlıyor herhal bu nasıl bi iş anlamadım..3,5 lt nin altına hiç düşememiştim ben..3,5 litreyi de sabırla 80 km hız ile giderken yakalamıştım..

armağan geçmiş olsun..

emre sana da geçmiş olsun..akıllıca olmuş üzerini giymek
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınnnnlar,

Bronsit ve zatüre başlangınıcından son anda kurtuldum. Şuan daha iyiyim İyi dileklerini sunan bütün arkadaşlara tekrar teşekkür edeiyorum. Siz siz olun aman dikkatli olun rüzgar ter sıcak kombinasyonları hastalığa davet çıkartıyor. bu hafta sonu dinlenir isem tamamen toparlancağımın kanısındayım.

Bu arada yakıt tüketimi rekoru bende daha kimse egale edemedi (= o kadar sabredemedi demek daha doğru olur.
    100km/2.9lt hemde rodajda
    Allahtan istanbul da degilim, yoksa birinizin motoru kesin yuruturdum arkadas, ya da hepinizin deposuna su koyardim nihhaaahahaa (Erol Tas gulusu)

Motoru temizliycem bu aralar valla ben de o kadar kirli zinciri gorunce yuhhh be dedim, bundan sonra 400-500 de bir zincir temizligi sart oldu, bir de arka canti temizleyeyim bari rengi acik griymis, ben siyah saniyodum
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah motor kirlendikçe tozlandıkça yakıt tasarrufu sağlıyor herhal bu nasıl bi iş anlamadım..3,5 lt nin altına hiç düşememiştim ben..3,5 litreyi de sabırla 80 km hız ile giderken yakalamıştım..

armağan geçmiş olsun..

emre sana da geçmiş olsun..akıllıca olmuş üzerini giymek
    ilker hocam al artık sen de motorunu...bi v storm sayfası bi 650gs sayfası dolanıp duruyon
    motorun varken ne güzel günlüklerini bakımlarını gezilerini okuyoduk..
    çok ara verdin motora valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler