Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    dediğim gibi orjinalden daha orjinal,sen anla artık,üzerindeki sticker dahil,ancaaak ücret için bişi diyemeyeceğim.Egzoz için özellikle gv için bişi diyemem,ama bostancı sanayide motosiklet hurdacısı var, bakmaya değer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğim gibi orjinalden daha orjinal,sen anla artık,üzerindeki sticker dahil,ancaaak ücret için bişi diyemeyeceğim.Egzoz için özellikle gv için bişi diyemem,ama bostancı sanayide motosiklet hurdacısı var, bakmaya değer.
    Bostancı Sanayinin neresinde, pencereden tüm gün izlemek zorunda kalıyordum, arka masayı kaptım adaları izliyorum şimdi
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    x evo 400
    hatırladığım kadarı ile kosiflerin girişine gelince sol taraftaki yokuşun başında idi ama taşınma durumu vardı,taşınmış ise bilemiyorum ( kutusunda orjinal h-d parçaları bile vardı)

Motosikleti
    Dragstar 650
    Orada koca bir çukur var şimdi, inşaat yapılıyor
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    x evo 400
    taşınma durumu olduğunu belirttim.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    orko geçmiş olsun, ufak bi kaza atlatmışsın, nazarlık olsun sana. ;)

arkadaşlar bu hyosungsource'dan alışveriş yapmış birileri var mı? şu linkteki egzos parçasını getirtmek istesem gümrükte falan takılma gibi bi risk var mı?

http://www.hyosungsource.com/parts/g...0a26e4735f6cd6

Motosikleti
    suzuki an125
    orhan geçmiş olsun dostum..umarım ilk ve son olur bu

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Merhaba Arkadaşlar,

Bir süredir forumda muhabbete katılamadım, kusura bakmayın. Biraz yoğun günler geçiriyorum.

Motorumu da satmaya karar verdim. Bu kesinlikle motordan memnun olmadığımdan falan değil, aksine çok memnunum ancak paraya ihtiyacım var.

Motor için önce 6500 istiyordum ama bugün 6250 ye düştüm. Arkadaşlar 6500 e ver en fazla 6250 ye in dediler. Ben pek pazarlıktan anlamam o yüzden 6250 den satıyorum.

Resimleri buraya yüklemeyi bilmediğimden Sahibinden.com da verdiğim ilanın linkini veriyorum. Aranızda ilgilenen olursa beni 0532 600 0996 nolu numaramdan arayabilir. İlgileneceğini düşündüğünüz arkadaşlara da iletirseniz sevinirim. Umarım değerini bilen birine gider. Ben çok severek bindim. Zaten neredeyse bindiğim süre kadar sildim motoru.

İlanın linki:

http://www.sahibinden.com/900km_de_s...XQQdisplayitem

İyi günler..

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Orhan Hocam Merhaba;
    Önce geçmiş olsun diyeyim... Senin paylaşım ve sohbetini her zaman yararlı bulmuşumdur. Bu topicten asla ayrılma.

Bu gün bende zorluk yaşadım, korkuluğu deldirdikten sonra, ona sis farının bağlantısını yaptırmak için, otoelektrikçiye gittim, motoru teslim edip, mesaime devam ettim. Nasıl oldu diye bakmaya gittiğimde sis farını düşürmüş camını kırmış, neyse bağlantısını yapmaya çalışmış, motosikletin sigortasını bulamadı, aklıma ilk sitedeki sizler geldiniz. Canan hocamı aradım, sağolsun yerini tarif etti, bende aradım bulamadım, artık elektrikçiyi yalnız bırakıp gitmek zorunda kaldım, telefonla görüştüğümde bulmuş. Canan hocama teşekkür ediyorum. Yarın gidip bakıp, motosikleti teslim alacağım, inşallah olmuştur. Saygılar...
    Şarköy'de Sigortacı...

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl oldu diye bakmaya gittiğimde sis farını düşürmüş camını kırmış, ...
    Yav alıyorsun heyecan içinde gözün gibi baka baka sonra adam düşürüyor. Geçmiş olsun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:21 ----------

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu arada benim Transalp'e nazar değdi
    Büyük geçmiş olsun hocam.

Motosikleti
    mondial 110 ft

motor seçimi

merhaba genç arkadaşlar.ben emekli astsbyım. yaşım 48.gezmeyi çok seviyorum.ve kendime bir motor almak istiyorum 250 cc lik.yaptığım incelemelerde kafam çok karıştı.benim amacım iç anadolu , karadeniz , akdeniz ,doğu.yollarda çabuk arıza yapmasını istemiyorum arızadan anlamam ve bana hangi motoru tavsiye edersiniz. vereceiniz bilgiler için teşekkür ederim. 0507 3714709

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:18 ----------

adımı yazmayı unuttum mehmet ÇETİN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 ----------

cetinmehmet62@hotmail.com
    mehmetcetin62@hotmail.com

Motosikleti
    Hyosung GV 250 Aquila
    herkese merhaba,
    benim motorumla ilgili şöyle bir problemim var, teknik bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
    motorla trafikte giderken motor bir anda stop ediyor ve bu sorunu sürekli yapmıyor, marşa basınca tekrar çalışıyor. sizce nedeni nedir?

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı oğlum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba genç arkadaşlar.ben emekli astsbyım. yaşım 48.gezmeyi çok seviyorum.ve kendime bir motor almak istiyorum 250 cc lik.yaptığım incelemelerde kafam çok karıştı.benim amacım iç anadolu , karadeniz , akdeniz ,doğu.yollarda çabuk arıza yapmasını istemiyorum arızadan anlamam ve bana hangi motoru tavsiye edersiniz. vereceiniz bilgiler için teşekkür ederim. 0507 3714709

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:18 ----------

adımı yazmayı unuttum mehmet ÇETİN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 ----------

cetinmehmet62@hotmail.com
    mehmetcetin62@hotmail.com

Abi Merhaba;
    Şimdi bir anda size şu marka model demek yanlış olur. Önce tarzını bilmek gerekir. Ne tür bir motosiklet istiyorsunuz. Bir yola çıkışta akdeniz, iç anadalu, doğu anadolu ordan da karadeniz 250 cc motorla biraz zor gözüküyor. Bu tür geziler için, Touring veya Enduro motosikletler daha uygun diye düşünüyorum. Saygılar...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Geçmiş olsun Orhan, umarım en büyük kazan bu olur.
    Ayhan Hocam, ben de merak ettim şimdi ustanın sigortayı nerede bulduğunu. Yarın mutlaka haber ver bize de...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

selamlar formun hepsini okumasamda atlayarak sayfalarını okumuş bulunmaktayım. anladığım kadarıyla herkes memnun. apachem vardı sattım şimdi düşünüyorum gv mi gt mi diye ama en sonun kararım gv oldu. gv 250 almaya karar verdim. ama içimi rahatlatıcak cvp verin lütfen
    vibrasyon ve yakıt hakkında bilgi almak istiyorum.

Hyosung > GV 250 > tertemiz acil satılık #23174532 - sahibinden.com

bu ilandaki kişiye msj attım 15lt ile 280-300 km gidiyormuş şok oldum bu çok fazla değilmi sizce bir de egzozu açıkmış öyle dedi. yani km de 19 20 kr yakıyor araba gibi yakmuyor mu arkadaşlar 15 16 kr yaksın razıyım. siz ne diyorsunuz bu işe ve bu motoruda çok beyendim. inş 2 gün içinde almayı düşünüyorum siz nedersiniz. motorsuz kaldım çünkü işe gidip gelmek zor oluyor. sırf az yaksın istemiyom biraz fazla yakabilir keyif motoru sonuçta ama o kadar da çok gibi sanki..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:25 ----------

http://www.sahibinden.com/tertemiz_a...XQQdisplayitem

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    queequeg, Hakan, Ayhan komutanım, timoti ve Canan hocam. Çok teşekkür ederim iyi niyetli dilekleriniz için.

Ayhan komutanım yok bir yere gitmeye niyetim GV'yi sattık diye burdan ayrılmam ben. GV hala benim için özel bir motordur ve sanırım hep öyle kalacak. Eee ne de olsa ilk motorumdu ve çok da memnundum.

Yasin hayırlı olsun diyelim, ama daha motorun 900 km.de ve çokda keyfini çıkaramadan satmana üzüldüm. İnşallah para ihtiyacını karşılayabilirsin arkadaşım. Ne diyelim alanada satanada hayırlı uğurlu olsun.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Yellow Rock Crown
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir aylık bir araştırma sonucu ve siz değerli motorsiklet kullanıcıları tavsiyesi sonucunda s&t kanuni gv250 almaya karar verdim.Ancak sıkıntım bulunduğum şehirde veya yakın illerde gv250 bulamadım.İkinci el temiz gv250 bulsam hemen alacağım.Biraz daha bekleyeceğim bulamazsam sıfır alacağım veya kanuni tiger alacağım hadi hayırlısı olsun.Motoru aldığım takdirde hemen deneyimlerimi ve tecrübelerimi sizinle paylaşacağım.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    queequeg, Hakan, Ayhan komutanım, timoti ve Canan hocam. Çok teşekkür ederim iyi niyetli dilekleriniz için.

Ayhan komutanım yok bir yere gitmeye niyetim GV'yi sattık diye burdan ayrılmam ben. GV hala benim için özel bir motordur ve sanırım hep öyle kalacak. Eee ne de olsa ilk motorumdu ve çok da memnundum.

Yasin hayırlı olsun diyelim, ama daha motorun 900 km.de ve çokda keyfini çıkaramadan satmana üzüldüm. İnşallah para ihtiyacını karşılayabilirsin arkadaşım. Ne diyelim alanada satanada hayırlı uğurlu olsun.
    Orhan kardeşim çok geçmiş olsun dünden beri yazamadım bir türlü umarım en büyük kazan bu olur
    Ride hard or stay at home

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan kardeşim çok geçmiş olsun dünden beri yazamadım bir türlü umarım en büyük kazan bu olur
    Sağol kardeşim Allah hiçbirimize kaza bela vermesin.

yawxz, arkadaşım hoşgeldin. İnşallah gönlündeki motora bir an önce kavuşursun.

Bu arada az önce sipariş verdiğim ön camım geldi. Dün akşam kırık camı sökmüştüm. Şimdi akşama yenisini monte etmeye çalışıcam. Bakalım becerebilecek miyim
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Dragstar 650
    Sağol kardeşim Allah hiçbirimize kaza bela vermesin.

yawxz, arkadaşım hoşgeldin. İnşallah gönlündeki motora bir an önce kavuşursun.

Bu arada az önce sipariş verdiğim ön camım geldi. Dün akşam kırık camı sökmüştüm. Şimdi akşama yenisini monte etmeye çalışıcam. Bakalım becerebilecek miyim
    Olmazsa hafta sonu uğraşırız ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler