Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Valla hyonun camı çok hoşuma gitmişti ama cılız duruyormuş maalesef... ya çıkma electra glide camı alıcam ya da orjinali 200 $ iken 20 $ a aldığım aparat için cam alıcam

Bide sele için bir şeyler buldum karar verme aşamasındayım, elemanlar farklı bir olay yapmışlar ana şasiden değil salıncaktan 2 amortisör ile olayı çözmüşler, aklıma yattı gibi yaparsam kesin paylaşırım arkadaşlar..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    arkadaslar yazilari yazdigimiz bolume resimleri nasil ekliyorsunu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:48 ----------

ve ayrica yedek parca satin alabilecegim aktif bir internet sitesi bilen var mi?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar..

orhan abi dediğin gibi önce gidip bir oto döşemeciyle konuşayım sonra duruma göre hareket ederim artık..

devrim senin olayı da merak etmiyor değilim ama ne kadar maliyetli ve nasıl bişi olacak merak ediyorum.

wolverinegv arkadaşım,kuralkan sitesinden yada yurt dışından yedek parça alışverişi yapabilirsin.www.kuralkan.net
    www.richardhyosunggvgt.com
    www.hyosungsource.com

ilk site Türk,diğerleri yabancı..ben hyosourcedan alışveriş yaptım..daha önce gv650 başlığından bir arakdaş ta buradan alışveriş yapmış..ürünlerin kargolanması da çok hızlıymış..bakalım verdim ne kadar zaman sonra gelecek..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Merhaba GV 250 ciler. Honda Falcon motorumu sattım ve artık 2009 model gv 250 motorumla aranızdayım.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Hoşgeldin Whitehair...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..

orhan abi dediğin gibi önce gidip bir oto döşemeciyle konuşayım sonra duruma göre hareket ederim artık..

devrim senin olayı da merak etmiyor değilim ama ne kadar maliyetli ve nasıl bişi olacak merak ediyorum.

wolverinegv arkadaşım,kuralkan sitesinden yada yurt dışından yedek parça alışverişi yapabilirsin.www.kuralkan.net
    www.richardhyosunggvgt.com
    www.hyosungsource.com

ilk site Türk,diğerleri yabancı..ben hyosourcedan alışveriş yaptım..daha önce gv650 başlığından bir arakdaş ta buradan alışveriş yapmış..ürünlerin kargolanması da çok hızlıymış..bakalım verdim ne kadar zaman sonra gelecek..

cok tesekkur ederim arkasim hemen deneyecegim

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Whitehair...
    Herkese teşekkürler. Şuan geçmiş sayfaları tekrar okuyorum. (3. okuyuşum). Faydalı bilgiler motor sahibi olunca daha iyi anlaşılıyor.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bu topic'tekilere hyosung firması bir şeyler vermesi lazım hisse falan gibi.
    Motorun hem reklemı en iyi şekilde yapılıyor hemde motosikleti en iyi kullanmanın yolları gösteriliyor kim bilir kaç kişi benim gibi buradaki yazıları okuyup aldı bu motoru

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba GV 250 ciler. Honda Falcon motorumu sattım ve artık 2009 model gv 250 motorumla aranızdayım.
    hoşgeldin..motorun hayırlı olsun,tekerin düz bassın..iyi seçim

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    wolverineGV ve Whitehair hoşgeldiniz umarım kazasız mutlu mesut kullanırsınız motosiklerinizi.

wolverineGV ben zinciri geçen hafta yağladım. yağlarken gazyağı yerine sentetik tiner kullandım (plastik kutuda satılanlardan). Bu arada zinciri tinerle temizledikten sonra suyla yıkayıp hemen kurutursan iyi olur. Catrol zincir yağını sormuşsun bence süper ama ben ilk yağı zincire sıkarken açıkçası küfür ettim bu nebiçim yağ diye. Nedeni yağı sıkarken yoğunluğunun azmış gibi gelmesi idi ama yağlama bitip bir iki dakika bekleyince o yağ sakız gibi oldu. Bir tavsiye daha vereyim zinciri yağladıktan sonra sakın boşuna cantı falan temizlemekle uğraşma çünkü yağ bir süre etrafa saçılacaktır. Bir de motoru bırakınca bir iki gün altına gazete kağıdı serersen fazla yağ oraya akıp etrafı kirletmez.

Bu hafta hava kötüydü ben de pasta cila yaptım motorun bir bölümüne hakkaten yaldır yaldır ışıldadı ama çok zor bişeymiş bu pasta cila önce sağlam kas çalışmak gerekiyormuş kollarım koptu.

Arkadaşlar sezon açılmadan yağ filtresini ve yağı değiştirmek istiyorum. İnternette 3-5 liraya da 22 liraya da filitre buldum. Sizin yağ ve yağ filtresi tavsiyeleriniz var mı?

Herkese mutlu mesut günler dilerim.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşım hoşgeldin aramızda..zaten aramızdaydın ama şimdi tam gvci oldun.allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

arkadaşlar bu arada bu linkteki sürücü sırtlığı nasıl?böle bişi yaptırmayı düşünen varmı?zira fiyatı çok feci geldi bana..http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HYOSU...item33493938d2

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    İlker Hocam;
    Hiç aklımda yoktu, aklıma düşürdün, olsa nasıl olur acaba??? Ben deneyeceğim, sitedeki fahiş bir fiyat vermiş, ama döşemecide sanırım böyle bir şey çok daha ucuz maledilebilir...
    Şarköy'de Sigortacı...

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    arkadaşım hoşgeldin aramızda..zaten aramızdaydın ama şimdi tam gvci oldun.allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

arkadaşlar bu arada bu linkteki sürücü sırtlığı nasıl?böle bişi yaptırmayı düşünen varmı?zira fiyatı çok feci geldi bana..http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HYOSU...item33493938d2

Her nekadar benim belimi motor pek ağrıtmıyorsa da fikir güzel ama o fiyata kesinlikle yaptırmam bence işini bilen bir koltukçu ya da döşemeciye bu modeli götürürseniz aynısını yapar.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Fiyat aşırı pahalı...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Whiteair hoşgeldin aramıza, şimdi tam GV'ci oldun Bu arada senin motoru alan arkadaşı da internette gördüm yeni motor aldım diye yazmıştı bir forumda (şimdi tam hatırlamıyorum hangisiydi). Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.

timoti, arkadaşım ben yağ filtresini 10 TL'ye Kanuni servislerinden alıyordum. GT250'nin yağ filtresi ile GV250'ninki aynı zaten. Yağ olarak 10/40 Castrol alırdım sürekli. Zaten son 2 bakımını da kendim yapmıştım motorumun.

İlkercim o sürücü sırtlığını o kadar çok araştırdım ki inanamazsın. Sadece senin verdiğin linkte bulabilmiştim bende. Ama fiyat aşırı derecesinde pahalı ve gereksiz. GV'mi satmasaydım bu sürücü sırtlığından mutlaka bu yaz yaptırmayı düşünüyordum. Arkadaşlarında dedigi gibi bir döşemecide yada iyi bir demir ustasında bunu yaptırabilirsin bence.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın herkese...
    arkadaşlar sırtlığın fiyatı inanılmaz pahalı.ama ben fikir olsun diye temsili resim olarak koyayım dedim.yoksa en fazla 50 tl ye halledilebilir gibi geliyor.benim tek tedirginliğim eğer sırtlığı yaparsak artçı selesinde daha az yer kalacak olması,yani artçı için bir sıkıntı yaratır mı bu durum onu merak ediyorum..
    yoksa bizim motorlar rahatına düşkünlerin motoru bir nevi dolayısıyla rahat için yapılan herşey mübah

Motosikleti
    CBF 600 SA
    günaydın herkese...
    arkadaşlar sırtlığın fiyatı inanılmaz pahalı.ama ben fikir olsun diye temsili resim olarak koyayım dedim.yoksa en fazla 50 tl ye halledilebilir gibi geliyor.benim tek tedirginliğim eğer sırtlığı yaparsak artçı selesinde daha az yer kalacak olması,yani artçı için bir sıkıntı yaratır mı bu durum onu merak ediyorum..
    yoksa bizim motorlar rahatına düşkünlerin motoru bir nevi dolayısıyla rahat için yapılan herşey mübah
    Arkadaşlar sanırım size yardımcı olabilirim sürücü yastığı konusunda. Eski motorumda (2 önceki motorum Keeway 250) çanta için tavsiye üzerine gittiğim esenlerde bir yer var, deri ve vinnex işlemeli depo tank pad, koltuk, çanta ve sirtlık yapıyorlar. Numaralarını temin edip size buradan yazarım. Bu arada benim bir yardıma ihtiyacım var. Koruma demiri ve sissy bar taktırmak istiyorum. Fakat sissy bar kısa olmamalı, gerekirse arkaya çanta yüklük vs bağlanabilir bir şekilde uzun olmasını istiyorum. Bildiğiniz yaptırabileceğim yerler varmıdır? Teşekkürler.

Motosay-Yılmaz KARAMAN-0212 562 34 14- 0 532 574 07 77 (Sürücü sırtlık, çanta, kılıf vs için)

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar motorumu satıyorum ilgilenen olursa ilanı aşağıya belirtiyorum.

http://www.sahibinden.com/2010_model...XQQdisplayitem
    Sex Speed Money...

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bu arada benim bir yardıma ihtiyacım var. Koruma demiri ve sissy bar taktırmak istiyorum. Fakat sissy bar kısa olmamalı, gerekirse arkaya çanta yüklük vs bağlanabilir bir şekilde uzun olmasını istiyorum. Bildiğiniz yaptırabileceğim yerler varmıdır? Teşekkürler.
    Motorun hayırlı olsun güle güle kullan bende yeni aldım.

Benim türkiye içinde tek bulabildiğim koruma demiri bu.

http://www.sahibinden.com/hyosung_gv...XQQdisplayitem

Bana da lazım koruma demiri sissy bay hatta hiç aksesuar yok şu anda tek tek tamamlamam lazım

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Birkaç kişi sordu motor race tarzıdır.

Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu satıyorum ilgilenen olursa ilanı aşağıya belirtiyorum.

http://www.sahibinden.com/2010_model...XQQdisplayitem
    Sex Speed Money...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler