Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar debriyaj müşürüyle ilgili sorunum yaklaşık 1 saat süren operasyon ve 30 TL maliyetle çözüldü...
    hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv250
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhterem pazar günü için işyerinden arkadaşımı misafir getirebilirmiyim ? CBF 150 ' si var.
    merhaba murat tabiki getirebilirsin süper olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:05 PM ----------

Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar debriyaj müşürüyle ilgili sorunum yaklaşık 1 saat süren operasyon ve 30 TL maliyetle çözüldü...
    çok sevindim cem,pazar günü için geliyormusun dedim cvp vermedin?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 PM ----------

Alıntı thin lizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhterem pazar günü için buluşma yeri-zamanı nedir? Ne düşünüyorsun?
    aytek kardeşim saat diye bişi yok murat ve sen saat kaçta gelebilirseniz ben sizi metro city önünde karşılıcam tap planı orada o anki saate göre yapar mangallıklarımızı alır keyfimize bakarız.
    aşk...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba murat tabiki getirebilirsin süper olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:05 PM ----------

çok sevindim cem,pazar günü için geliyormusun dedim cvp vermedin?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 PM ----------

aytek kardeşim saat diye bişi yok murat ve sen saat kaçta gelebilirseniz ben sizi metro city önünde karşılıcam tap planı orada o anki saate göre yapar mangallıklarımızı alır keyfimize bakarız.

Valla iyi takılın gizli gizli

İnsan nezaketen davet eder

Gv miz yok diye mi davet etmiyorsunuz.

Neyse gelmeyiz olur biter
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    gv250
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla iyi takılın gizli gizli

İnsan nezaketen davet eder

Gv miz yok diye mi davet etmiyorsunuz.

Neyse gelmeyiz olur biter
    kardeşim ayıp ediyorsun kambersiz düğün olurmu yahu sensiz olmaz hem şu birtürlü ele geçiremediğimiz videoları kim çekecek) şaka biryana ben açık davetimi yaptım gözünden kaçtı heralde gelmeni çok isterim işin yoksa gel sende
    aşk...

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Cem motosikletindeki sorunu tahmin ettiğim gibi kolayca halletmişsin, sevindim.Pazar günü gelde yüzyüze tanışalım.

Devrim hadi abi artık, katıl aramıza tekrar.

Muhterem pazar günü nereye gidiyoruz ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 PM ----------

Mitmuallim seni on-line gördüm sanki.Pazar günü geziye geliyormusun?
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    gv250
    Cem motosikletindeki sorunu tahmin ettiğim gibi kolayca halletmişsin, sevindim.Pazar günü gelde yüzyüze tanışalım.

Devrim hadi abi artık, katıl aramıza tekrar.

Muhterem pazar günü nereye gidiyoruz ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 PM ----------

Mitmuallim seni on-line gördüm sanki.Pazar günü geziye geliyormusun?
    merhaba murat pazargünü fener,garipçe köyü yada kilyos demirci köy taraflarını gidelim diyorum ama önerilere açığım varsa aklınızda burasıda gidilmesi gereken bir yer dediğiniz biyer gidelim )
    aşk...

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hepinize iy akşamlar,
    yeni motor alan arkadaşa hayırlı olsun kaza ve bela vermesin Allah ...
    ben koruma demirimi taktırmıştım,çağlayandaki yerden.Oraya bir arkadaş sissy bar yaptırmak için motorumu bırakacak tı ne sanki öyle bir şey hatırlıyorum..
    Ben siisy bar ve yan çanta taşıma aparatını hala çözemedim.
    Perioğlu küçükyalıdaki motohobi.com adresinden taktırmıştı sanırım. Resimli olarak ve kullanım keyfi yorumlarınızı alabilirmiyim?
    Murat Orta sehpa yı ne yaptın? Eksik parçalar var demiştin? Orta sehpa olmadan temizlik ve bakım çok zor oluyor?Bunuda en kısa zmanda halletmem lazım..
    İlgileriniz için şimdiden teşekürler..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Muhterem önerdiğin yerlerin hiçbirini bilmiyorum ve hepsine gitmek istiyorum.

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Gezi işine tatil oluncaya katılma şansım yok 440 tane performans görevi okunmayı bekliyor bu hafta sonu onlarla uğraşmam lazım müdür ayın 5. ne kadar tüm notları istiyor..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Mitmuallim orta sehpanın montajlama deliğinin çapı 14 mm geliyor, motosiklet üzerindeki montajdelikleri ise 10 mm.Haliyle büyük olan deliği küçültmek gerekiyor.Kuralkan' a yazdım temininin 1 ay süreceğini söylediler, bizde bugün pazar günü geziye gelecek arkadaşımla sarı malzemeden burç yaptık.Kuralkan' dan sipariş ettiğim yay gelir gelmez (pazartesi-salı) yerine takacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:29 PM ----------

Mitmuallim seni dört gözle bekliyorum.

Muhterem güvercin takla atan bir arkadaş vardı en son gezide, o da gelecekmi pazar günü

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Mitmuallim orta sehpanın montajlama deliğinin çapı 14 mm geliyor, motosiklet üzerindeki montajdelikleri ise 10 mm.Haliyle büyük olan deliği küçültmek gerekiyor.Kuralkan' a yazdım temininin 1 ay süreceğini söylediler, bizde bugün pazar günü geziye gelecek arkadaşımla sarı malzemeden burç yaptık.Kuralkan' dan sipariş ettiğim yay gelir gelmez (pazartesi-salı) yerine takacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:29 PM ----------

Mitmuallim seni dört gözle bekliyorum.

Muhterem güvercin takla atan bir arkadaş vardı en son gezide, o da gelecekmi pazar günü

Bence o arkadaş gelmeyecek

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    O sarı burç dediğin şey kolay yapılan bir şey mi ben sanayiden yaptırabilirmiyim onu tornacılara ,yoksa bir aydaha mı bekleyeyim kuralkanı

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Sinan niye gelmiyosun, şaka yaptım ben.Bana mı küstün şimdi?

Mitmuallim çok basit bir parça.Yanılmıyorsam dış çapı 14 mm, iç çapı 10 mm olan bir boru.Biz tornada işlemesi kolay olsun diye sarı malzemeden yaptık, sen sanayide bunu kolayca yaptırabilirsin. Orta ayağı eline alıp motosiklete takmaya çalıştığında ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın.

Motosikleti
    gv250
    Muhterem önerdiğin yerlerin hiçbirini bilmiyorum ve hepsine gitmek istiyorum.
    bence garipçe ve fener keser bizi mangalı fenerde yakarız dönüşte belgrat,te güzel bir sürüş yaparız
    aşk...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Muhterem eşimin durumu sebebiyle akşam geçe kalmak istemiyorum.Erken dönebilmek için erken gelebilirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:46 PM ----------

Sabah erken kalkıp işe gideceğim, ben kaçtım.

Motosikleti
    gv250
    Muhterem eşimin durumu sebebiyle akşam geçe kalmak istemiyorum.Erken dönebilmek için erken gelebilirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:46 PM ----------

Sabah erken kalkıp işe gideceğim, ben kaçtım.
    tamamdır murat iyi geceler facebook,a bi kaç resim attım gezeceğimiz yerlerin küçük bir profili

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:03 PM ----------

http://www.facebook.com/home.php#/ph...id=71049883705
    aşk...

Muhterem , pazar günki geziye katılamayabilirim...hepinizle tanışmayı ve birlikte yol yapmayı çok istiyorum ancak pazar günü yapmam gereken işler var...ancak bu sadece bu haftaya özel bir durum ve gerçekten çok üzüldüm:(...

ancak bundan sonra haftaiçi yada hafta sonu her zaman müsait olucam...ve mutlaka gezilere katılıcam...hem motorun aksesuar olarak bazı eksikleri var bu arada onlarıda tamamlamış olurum...

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    küsmeyin bana arkadaşlar.. çok feci bir dönem bu dönem.. ayrıca size bir haber daha.. tayinim çıktı ben gidiyorum balıkesir fatih ilköğretim okulu müzik öğretmeniyim şu andan itibaren.. neyse ilk buluşmada konuşuruz..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize iy akşamlar,
    yeni motor alan arkadaşa hayırlı olsun kaza ve bela vermesin Allah ...
    ben koruma demirimi taktırmıştım,çağlayandaki yerden.Oraya bir arkadaş sissy bar yaptırmak için motorumu bırakacak tı ne sanki öyle bir şey hatırlıyorum..
    Ben siisy bar ve yan çanta taşıma aparatını hala çözemedim.
    Perioğlu küçükyalıdaki motohobi.com adresinden taktırmıştı sanırım. Resimli olarak ve kullanım keyfi yorumlarınızı alabilirmiyim?
    Murat Orta sehpa yı ne yaptın? Eksik parçalar var demiştin? Orta sehpa olmadan temizlik ve bakım çok zor oluyor?Bunuda en kısa zmanda halletmem lazım..
    İlgileriniz için şimdiden teşekürler..
    Merhaba, Ben de geçen hafta Motohobi deydim, Küçükyalı da. Hatta 19 Mayıs günüydü, Çorlu dan Küçükyalı ya benim GV250 ve Süleyman arkadaşımın Lifan Roadstar 250 si ile beraber gittik. Resmne rüzgarlar boğuştuk o ügn yolda. Ama Hamdi Usta çok iyi bir iş çıkardı. Sissy bar ve yan çanta demiri yaptırdım, çok da memnun kaldım. Ama çok uzun zaman aldı, o yüzden zaman olarak vaktinizin bol olduğu bir zamanda gidin. Resimleri de bugün çektikten sonra eklerim siteye...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küsmeyin bana arkadaşlar.. çok feci bir dönem bu dönem.. ayrıca size bir haber daha.. tayinim çıktı ben gidiyorum balıkesir fatih ilköğretim okulu müzik öğretmeniyim şu andan itibaren.. neyse ilk buluşmada konuşuruz..
    Korayım uzaklaşıyor olmana çok üzüldüm. Hayırlı olsun yeni görevin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:22 AM ----------

Sinan niye gelmiyosun, şaka yaptım ben.Bana mı küstün şimdi?
    Muratım sana kızarmıyım hiç aşkolsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler