Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birdahakine mutlaka özelden msjınız gelecektir tüh ya valla üzüldüm.. neyse bu tecrübe oldu..
    Çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

fotoğraflar nerde...???

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    PlayLoud, bencede Regal Raptor yerine (ki aşık olduğuna göre hiç düşünme artık ) kesinlikle Drag Star. Yalnız daha önceden motosiklet deneyimin varmıydı hatırlayamadım, yoksa 650'lik bir motor ilk etapta seni zorlayabilir diye düşünüyorum.
    Beyler ben bugün gelemedim kusuruma bakmayın, güzelce eğlenmişsiniz ve keyif almışsınızdır umarım. Birazdan buluşma topicine bakıcam resim atmışsınızdır herhalde
    ..::.. GO ..::..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    orhanım gadaşım.. keşke olsaydın sende..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PlayLoud, bencede Regal Raptor yerine (ki aşık olduğuna göre hiç düşünme artık ) kesinlikle Drag Star. Yalnız daha önceden motosiklet deneyimin varmıydı hatırlayamadım, yoksa 650'lik bir motor ilk etapta seni zorlayabilir diye düşünüyorum.
    Beyler ben bugün gelemedim kusuruma bakmayın, güzelce eğlenmişsiniz ve keyif almışsınızdır umarım. Birazdan buluşma topicine bakıcam resim atmışsınızdır herhalde

evet dostum bende dragstar istiyorum...

fakat tek sıkıntı 8-10 yaşında bir dragstar çok fazla sorun ve masraf çıkarıp başımı ağrıtırmı o var...

Devrim bir dragstar kullanıcısı olarak ne der acaba???

2. el aldıgımız bir motoru iyi bir ustaya gösterdigimizde motorun herşeyini bir çırpıda anlayabilirmi acaba ???

Motosikleti
    -
    orhanım gadaşım.. keşke olsaydın sende..
    Garipçe gezisine katılabilirsem acısını orda çıkarırım kardeşim.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar selam.ya ben de gezmek yol almak isterdim ama malesef buralarda değilsiniz. :( bende bu haftasonu nişanlım ve ailesiyle benim ailemin yanına gittik memlekete.kendime göre çok keyifli bir haftasonu geçirdim.karacamı da görüdm ama binemedim.fırsatım olmadı.çok özlemişim çalıştırdım sesini dinledim sonra vedalaşıp ayrıldık yine neyse bende birazdan fotoğraflarınıza bakacağım.bakalım nasıl geçmiş buluşma
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Toplu ilk geziniz başarıyla sonuçlanmış.Hayranlıkla baktım fotolara...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    -
    İlkercim evet keşke yakın olsakta sende gezilerimize katılsan. Ben cumartesi gezisinde yoktum ama bu pazar günü Garipçe gezisine katılıcam büyük ihtimalle. İlker yok mu bir ihtimal bu taraflara gelme gibi? Gerçi sende benim gibi evlilik arefesindesin hiç biyere kımıldayamazsın tahmin edebiliyorum.

Emrah havalar düzeliyor artık yolun İstanbul'a düşerse görüşelim. Motorun son durumu nedir? Gelişme var mı?

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    evet çok süper gezi oldu artık inşallah bir dahaki sefere sizde gelirsiniz
    siz yoktunuz birşeyler eksikti :(
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    gadaşım garipçe işi benim biraz tehlikede.. ama elimden geleni yapıcam gelebilmek için.. ilker bitmedimi tatbikat daha... tam güç gelmedin daha aramıza.. emrah ayvalık güzel olacak inşallah..

Motosikleti
    Shadow VT750
    ekibiniz çok kafa gerçekten.Bekar adamız siz mayısta bi gezi planlayın ben gerekirse tek tabanca gaz açar gelirim. konjektör siparişini verdim Muğladan çıkma buldum,devir hesap devri salı,çarşamba elime geçecek bakalım.Rahat rahat marşa basmayı çok istiyorum
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    emrah yakından takipteyiz senin durumun.. sonuçtan hemen haberdar et olurmu? bizde bir oh çekelim..

Motosikleti
    Shadow VT750
    emrah yakından takipteyiz senin durumun.. sonuçtan hemen haberdar et olurmu? bizde bir oh çekelim..
    hadi ya abi o kadar başınızı ağrıttım demek

Motosikleti
    yok be emrah baş ağrıtmaktan değil, senin sıkıntın bizim sıkıntımız.. senin rahat rahat marşa basamadığını bilince bizde huzurlu binemiyoruz ondan..

Motosikleti
    Shadow VT750
    abi şaka tabiki çok iyisiniz

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dostum bende dragstar istiyorum...

fakat tek sıkıntı 8-10 yaşında bir dragstar çok fazla sorun ve masraf çıkarıp başımı ağrıtırmı o var...

Devrim bir dragstar kullanıcısı olarak ne der acaba???

2. el aldıgımız bir motoru iyi bir ustaya gösterdigimizde motorun herşeyini bir çırpıda anlayabilirmi acaba ???
    8-10 yaşında bir Dragstar'ı ben de düşünüyordum ama uzman bir arkadaşla konuşunca fikirlerim bayağı değişti, öncelikle bakım masrafı yüksek bir motor, parça fiyatları Türkiye'de pahalı. Gerçi ben biraz kazık yedikten sonra paso yurtdışından parça getirip stok yapıyorum, abarttım mesela 7 tane yağ filtrem var, 3 tane si ise gelecek, hava filtresi, contalar ıvır zıvır öğrendiğim diğer bir şey ise, egzantrik zincirinin 40.000 üzeri değişmesi gerektiği, gerçi az km li de olsa yaşlı bir Dragstarında buna ihtiyaç duyacağı aşikar, Egzantrik zincirinin değişmesi ise komple motorun inmesi demek...

Bir de arkadaşlarla konuştuk gezide ben yüksek cc li motorlarda kullandım ama alıştığım mz di, Dragstar da sürekli kullanıma başlayınca 1-2 hafta zorluk çektim, park etmeler, motorun ağırlığı, dönemeçlerde mz gibi ayağı koyup dönememeler falan. O yüzden ağır motor için biraz deneyimin olmalı ya da kurs almanı tavsiye ederim. Benzin konusunda ise gv ciler resmen dalga geçtiler bizle biz 200-220 km menzili konuşurken onlar 400 lerden bahsediyorlardı

Ama yine de 2005 üzeri 8-9 a da Dragstar bulabileceğini tahmin ediyorum. Karbüratörlü olduğu için artık Türkiye ye getirilmiyor ve sadece ABD da satılıyor. Bu yüzden anlamadığım şekilde fiyatları düştü, gerçi iyi de oldu bu Şile de 2 motorlu yaşlı amcalar vardı, birinde 2008 sıfır Dragstar vardı, 5 dakika konuştum 17 milyar vermiş, volusia yı satıp bunu aldım dedi, demek ki gönülde varsa alıyorsun

Motosikleti
    -
    Arkadaşlar,

Ben şu koruma demirini taktırmak istiyorum artık ne dersiniz? Taktırmak isteyenler, sezon açılıyor ve artık motor üzerindeyiz. Murat sen taktıracaktın abi şu Çağlayandaki yere, ne oldu vazmıgeçtin? Sen almayacaksan ben gidip alıcam sanırım, hazır yapılmış vardı adamın elinde yanlış hatırlamıyorsam, bekletmek istemiyorum motoru adamların ellerinde. Çünkü nereye sorsam 1-2 gün motoru bırakman lazım diyorlar.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar selam, Kanuni'den beklediğim cevap Cuma günü geldi aynen aşağıda sizlere iletiyorum

Sayın Burak Kale,

Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli kontroller yapılmıştır. Yetkili servisimiz Motovizyon’ dan siparişini vermiş olduğunuz bu parçalar en geç 13/04/2009 tarihine kadar sevk edilcektir. Parça gönderildiğinde ise size bilgi verilecektir. Yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    -
    Hadi gözün aydın Burak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler