Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Arkadaşlar, Bizm karaca için yağ tavsiyeniz nedir.
    Repsol gibi pahalı yağlar olmasın lütfen?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Rıdvan'ın yerinde olsam , o yol koşullarında ömür boyu yıkamazdım motosikletimi
    Hayatımda gördüğüm en kötü yol koşullarını gördüm , Discovery Channel'daki Zorlu Yollar'a koysalar yeri var
    Neden motorumu yıkamadığım konusunda ikna olmuşsunuzdur herhalde.

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan, önceden fotoğrafçılıkla uğraşıyor muydun bilmiyorum ama cidden çok başarılı fotoğraflar çekiyorsun. Fotokritik benzeri sitelerde portfolyon varsa incelemek isterim doğrusu..
    Sağol. Daha önce fotoğrafla uğraşmıyorum. Hatta herhangi bir eğitim de almadım. Biraz merak ve araştırmayla oluyor hepsi. Herhangi bir fotoğrafçılık sitesinde üyeliğim yok, pek gerek de görmüyorum. Zaten şimdiye kadar hiç fotoğraf çekme amacıyla dışarı çıkmadım. Amaç fotoğraf çekmek olmayınca çok da güzel fotoğraflar çıkmıyor.

Alıntı rnks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim cvplar için.biraz komik sorular oldu ama napaym, yabancı olduğum bir konu.
    Son olarak eyüp, fatih civarında bildiğiniz usta var mıdır, ustaya ne kadar ödeme yapmam lazım tahminen.
    Oraya en yakın servis Mecidiyeköy'de var. Genellikle para almazlar ama alırsa da fazla bir şey olmaz. Ek bilgi; noter satışında ruhsat yapraklarının birisi alınıp sana geçici bir ruhsat verilecek. Bu ruhsat (A4 kağıtta) 30 gün boyunca geçerli. Asıl ruhsat posta yoluyla ev adresine (noterde teyid edilecek) gönderilecek. Ayrıca motoru aldığın gün trafik sigortanın da yaptırmanı tavsiye ederim. Hem kaza durumlarına karşı hem de sigorta yapılmadan ruhsat gönderilmeyebiliyor.

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çektiğin fotoğraflar şahane. Özellikle o panoramik olanına bayıldım. Hangisini arka plan görüntüm yapsam diye kararsızlık yaşıyorum ama o vapurlu kız kulesini tercih edeceğim sanırım
    Panaromik olanı arka plan yapmak için bir kaç tane yan yana koymuş monitöre ihtiyacın olabilir.

Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dislamayacaksaniz gezilere gelirim gene
    Kim bu skutırcı tanıyan var mı? Nereden karışmış aramıza?

bu arada sahibinden.com'a verdigim ilanda bi kisminiz konu mankeni olarak yer aliyorsunuz, mahsuru varsa kaldirabilirim o fotograflari
    Telif hakkı isteyebilirim.

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Bizm karaca için yağ tavsiyeniz nedir.
    Repsol gibi pahalı yağlar olmasın lütfen?
    Ne idüğü belirsiz bir yağ olmadıkça herhangi bir 10w40 4T motosiklet yağı kullanabilirsin diye düşünüyorum.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim bu skutırcı tanıyan var mı? Nereden karışmış aramıza?

Telif hakkı isteyebilirim.
    parasi neyse oderiz telifin ridvan, hele bi motor satilsin

ilanin linki de su; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0515201/detay/

fiyat konusunda dusunceleriniz nedir bu arada arkadaslar, fazla mi yazmisim?

Motosikleti
    HYOSUNG GV250

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:37 ----------

---------- Post added at 15:42 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

a

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

a

---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:45 ----------

Mugla ya yaz geldi haydi yollara...
    cakirsalih, Dr.Aequitas ve TwisTeD bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    parasi neyse oderiz telifin ridvan, hele bi motor satilsin
    Tamam hesap numarasını yazarım.

Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img254.imageshack.us/img254/981/dsc0006jd.jpg

---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:37 ----------

http://img254.imageshack.us/img254/981/dsc0006jd.jpg

---------- Post added at 15:42 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

http://img708.imageshack.us/img708/5777/dsc0013tm.jpg

a

http://img14.imageshack.us/img14/7342/dsc0015hj.jpg

a

http://img801.imageshack.us/img801/338/dsc0021cw.jpg

Mugla ya yaz geldi haydi yollara...
    Güzel fotoğraflar. Benim motor temiz olmayınca fotoğrafını çekesim gelmiyor.

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    selam cilgin motorcular,

motosikletimi satmaya karar verdim, ilani koydum sahibinden'e, onaylanmasini bekliyorum.

bir sure maxi scooter kullanmak istiyorum, sym gts 250i evo almayi dusunuyorum. sonrasinda cruiser'a daha buyuk bi makina ile geri donus yaparim artik.

@murat fotograflar guzelmis, tatilini en guzel sekilde degerlendiriyosun valla

bir de senin kaskini cok begendim de, burun kisminda kaskin biraz yukari kalkip inmesi gorus acisini azaltmiyor mu?
    Gv 250 ini satsan da bu senin bir çılgın motorcu olduğun gerçeğini değiştirmez. Kaskın bu farklı tasarımını gerçekten bende seviyorum. Görüş açısından bu güne dek hiç bir sorun yaşamadım. Kayda değer tek olumsuz yanı durduğunda ön camın buhar yapması o kadar. Bu kaskın aşağıdaki rengi de hiç fena değil. Kendi kafa ölçülerimde bir artçım olursa bundan da bir tane alacağım muhakkak.

http://www.hondamototal.com/?urun-16...sk-Grafik.html

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panaromik olanı arka plan yapmak için bir kaç tane yan yana koymuş monitöre ihtiyacın olabilir.
    Bak bu fena bir fikir değil.
    no one lives forever...

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    selam cilgin motorcular,

motosikletimi satmaya karar verdim, ilani koydum sahibinden'e, onaylanmasini bekliyorum.

bir sure maxi scooter kullanmak istiyorum, sym gts 250i evo almayi dusunuyorum. sonrasinda cruiser'a daha buyuk bi makina ile geri donus yaparim artik.

@murat fotograflar guzelmis, tatilini en guzel sekilde degerlendiriyosun valla

bir de senin kaskini cok begendim de, burun kisminda kaskin biraz yukari kalkip inmesi gorus acisini azaltmiyor mu?
    Neden maxi scooter anlamadım yine chopper'a döneceksen motorunu hiç satma imkan olunca büyütürsün illa maxi dersen burgman 400 bence daha iyi bir seçim olur.

Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden maxi scooter anlamadım yine chopper'a döneceksen motorunu hiç satma imkan olunca büyütürsün illa maxi dersen burgman 400 bence daha iyi bir seçim olur.
    maxi scooter alabilmek icin motorumu satmam gerekiyor, yoksa memnunum gayet gv250'den. zaten ileride de muhtemelen sehir ici kullanimi icin bir maxi scooter bir de cruiser olur.

burgman'lar da evet cok iyi ama su anda 0'ini alamam, butcem yok o kadar. ikinci elleri de cogunlukla 2006 oncesi yuksek km'li, ondansa 0 sym almak daha mantikli geldi.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    maxi scooter alabilmek icin motorumu satmam gerekiyor, yoksa memnunum gayet gv250'den. zaten ileride de muhtemelen sehir ici kullanimi icin bir maxi scooter bir de cruiser olur.

burgman'lar da evet cok iyi ama su anda 0'ini alamam, butcem yok o kadar. ikinci elleri de cogunlukla 2006 oncesi yuksek km'li, ondansa 0 sym almak daha mantikli geldi.
    Anladım şimdiden hayırlısı olsun diyim o zaman

fiyatlar konusunda emin misin? benim 250 lik cin mali motora 120++tl sigorta istiyorlar :S

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum hareketlendi yine..Ben tuvturk muayeneden geçtim ..farlardan kısa ve uzunda az kusurla..sigortayı 28 tl ye anadolu sigortaya yaptırdım,muayeneyede 77 tl bayıldık.haftayada bahar bakımı için ustaya görüneceğiz..
    Benim arka silindir belirgin biçimde yağ kaçırıyor geçen bakımda usta vidaları silindirin dışından sıkmıştı ama, sanırım conta yada iç videlarda bir sorun var..
    Bakalım bakımda ne olacak..
    bahr demek gezmek ve mutluluk demek herkese sevgi ve muhabbetler..
    vesselam..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ilanin linki de su; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0515201/detay/

fiyat konusunda dusunceleriniz nedir bu arada arkadaslar, fazla mi yazmisim?
    hocam cbr 250 r aklımı karıştırmasaydı senin motoru almak isterdim açıkçası..fiyat konusu da gayet makul bence diğer ilanlara bakınca...ama dediğim gibi cbr 250 r gönlüme düştü aniden daha kısa bir süre öncesine kadar ss ile işim olmaz derken...ama furada üzerine oturunca ss olmadığını anlıyosun...dik bi oturuşu var...bi de honda olması cezbetti...baksaba şuna yaw..

Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım şimdiden hayırlısı olsun diyim o zaman
    sagol Mustafa abi, oyle cok dusunmeden bi anlik gazla bu karari aldim zaten, vaz da gecebilirim

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cbr 250 r aklımı karıştırmasaydı senin motoru almak isterdim açıkçası..fiyat konusu da gayet makul bence diğer ilanlara bakınca...ama dediğim gibi cbr 250 r gönlüme düştü aniden daha kısa bir süre öncesine kadar ss ile işim olmaz derken...ama furada üzerine oturunca ss olmadığını anlıyosun...dik bi oturuşu var...bi de honda olması cezbetti...baksaba şuna yaw..
    guzel motor tabi ama bana hala rahat degilmis gibi geliyor cbr'lar, fuar aslinda bu tur seyler icin iyi bi olanak, oturup bi denemek lazimdi. bir de canta konusu var, cantasi olmayan motosiklet almam muhtemelen ben

Motosikleti
    tracer 900
    guzel motor tabi ama bana hala rahat degilmis gibi geliyor cbr'lar, fuar aslinda bu tur seyler icin iyi bi olanak, oturup bi denemek lazimdi. bir de canta konusu var, cantasi olmayan motosiklet almam muhtemelen ben
    oturuşu touring e benziyo..dik bir oturuşu var...hyo gt 250 r a oturmamla kalkmam bir oldu...nefesim benzin deposunda buğu yapıyodu nerdeyse... ama bu cbr de daha dik ve yorgunluk vereceğini düşünmüyorum ki siteden motokurt nickli amcamız trabzon izmir gidip gelmişliği var...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı AttRiB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar konusunda emin misin? benim 250 lik cin mali motora 120++tl sigorta istiyorlar :S
    O sigorta fiyatı Kocaeli'de yenileme fiyatı. İstanbul'da ilk sigorta için normal bir fiyat sayılır 120 TL. Ayrıca trafik sigortasında motosikletin ne olduğu fiyatı etkilemiyor. Yani goldwing'e de aynı paraya yaptırırsın.

oturuşu touring e benziyo..dik bir oturuşu var...hyo gt 250 r a oturmamla kalkmam bir oldu...nefesim benzin deposunda buğu yapıyodu nerdeyse... ama bu cbr de daha dik ve yorgunluk vereceğini düşünmüyorum ki siteden motokurt nickli amcamız trabzon izmir gidip gelmişliği var...
    Rahatlı ve konfor beklentiyle orantılı olarak göreceli. Kimisi cbr250 ile 1500 km yapar rahat der, başkası 600rr ile 1000 km yapar çok rahat der (forumda birileri yaptı diye hatırlıyorum) ben de gelir 500 km yol yaptım totom ağrıyor derim. Aslında benim motorum onlardan daha rahattır ama zaten rahatlık beklentisi içinde olduğum için en ufak konforsuzlukta şikayet ederim. Ama benim motorum da 250cc cbr da, neden benim ki 170 km/s hıza çıkmıyor diye şikayet etmem çünkü öyle bir beklentim yoktur. Ama GT250r'dan daha rahat olduğu tartışılmaz bile.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Birgün fırsatımız olurda birlikte sürer daha keyifli geziler yaparız umarım.
    Gerçekten çok isterim, inşallah olur..

http://www.motorcyclenews.com/upload...nda-cbr250.jpg
    SS tarzı olmadığı arka çamurluğundan belli zaten. Direkt CBF'leri andırıyor. Güçlü bir commuter diyebiliriz bu alet için. Ama yine de iyi düşün derim. Biliyorsun ekibin gezdiği yollar "kaymak gibi" olduğundan bu alet biraz yadırgayabilir durumu

Aslında bizim motorlardan sonra genelde ya chopper/cruiser sınıfında hacim büyütüyorlar ya da sports touring/enduro'ya geçiyorlar. Mesela İlker sanırım DL650 düşünüyordu almak için. Bugün iki kişi bu durumu oldukça değiştirdi. Bir tane CBR'cı, bir tane de scooter'cı çıktı

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok isterim, inşallah olur..

SS tarzı olmadığı arka çamurluğundan belli zaten. Direkt CBF'leri andırıyor. Güçlü bir commuter diyebiliriz bu alet için. Ama yine de iyi düşün derim. Biliyorsun ekibin gezdiği yollar "kaymak gibi" olduğundan bu alet biraz yadırgayabilir durumu

Aslında bizim motorlardan sonra genelde ya chopper/cruiser sınıfında hacim büyütüyorlar ya da sports touring/enduro'ya geçiyorlar. Mesela İlker sanırım DL650 düşünüyordu almak için. Bugün iki kişi bu durumu oldukça değiştirdi. Bir tane CBR'cı, bir tane de scooter'cı çıktı
    hüseyin hocam..ben de gv 250 alsam bile bu yönde hacim büyültmeyeceğim kanısına vardım..ilker ve diğer arkadaşlar gibi (bi de eskilerden antalyalı bi arkadaş vardı) gönlümde enduro tarzı var...bu yüzden her ne kadar gv 250 ilk gözağrım olsa da kalbimi bu motor çaldı..bu motoru alsam bile gv 250 içimde ukte olarak kalıcak gibi...cbr ın daha kolay kontrol edilebileceğini düşünüyorum ve şehir içi için daha kullanışlı gibime geliyo...

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    hüseyin hocam..ben de gv 250 alsam bile bu yönde hacim büyültmeyeceğim kanısına vardım..ilker ve diğer arkadaşlar gibi (bi de eskilerden antalyalı bi arkadaş vardı) gönlümde enduro tarzı var...bu yüzden her ne kadar gv 250 ilk gözağrım olsa da kalbimi bu motor çaldı..bu motoru alsam bile gv 250 içimde ukte olarak kalıcak gibi...cbr ın daha kolay kontrol edilebileceğini düşünüyorum ve şehir içi için daha kullanışlı gibime geliyo...
    Motosiklet seçimi tamamen kullanıcının beklentileri ve imkanlarıyla ilgili bir durum. Şimdi kim istemez ki yeterli vakti parası ve her şeyden önce uzun boyu olsun bir R1200GS Adventure üzerinde değil ülkeyi dünyayı turlamak? Enduro motosikleti almak mesele değil bir yerde asıl mesele aldığın motorun hakkını verebilmekte. Etrafta nice sürücüler görüyorum 1000cc üzeri enduro motosikleti olup ta henüz şehir dışına bir kez çıkmışlığı olmayan. Tabiri caizse endurocu olabilmek tamamiyle zaman ve para meselesi. Alacağın motosiklet aynı zamanda senin için şehir içi ulaşım aracı olacaksa tercihlerini bu doğrultuda yapmalısın. Yok ben hafta sonları veya tatillerde çıkarım yol yaparım sürüş konforu benim için önemli motorumdan aşırı sürat gibi bir beklentim de yok diyorsan benim gibi tercihini bir Gv250 den yana kullanabilirsin. İkilemde kalman çok doğal çünkü her seçim bir vazgeçiştir.
    no one lives forever...

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Selamlar arkadaşlar..işlerim karman çurman fazla yazamıyorum o yüzden..

Necati senin shadowu kullanamadan satıp almışsın harleyini
    Yeni motorun hayırlı olsun dostum

Herkese iyi geceler..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Motosiklet seçimi tamamen kullanıcının beklentileri ve imkanlarıyla ilgili bir durum. Şimdi kim istemez ki yeterli vakti parası ve her şeyden önce uzun boyu olsun bir R1200GS Adventure üzerinde değil ülkeyi dünyayı turlamak? Enduro motosikleti almak mesele değil bir yerde asıl mesele aldığın motorun hakkını verebilmekte. Etrafta nice sürücüler görüyorum 1000cc üzeri enduro motosikleti olup ta henüz şehir dışına bir kez çıkmışlığı olmayan. Tabiri caizse endurocu olabilmek tamamiyle zaman ve para meselesi. Alacağın motosiklet aynı zamanda senin için şehir içi ulaşım aracı olacaksa tercihlerini bu doğrultuda yapmalısın. Yok ben hafta sonları veya tatillerde çıkarım yol yaparım sürüş konforu benim için önemli motorumdan aşırı sürat gibi bir beklentim de yok diyorsan benim gibi tercihini bir Gv250 den yana kullanabilirsin. İkilemde kalman çok doğal çünkü her seçim bir vazgeçiştir.
    Yorumuna katılmamak mümkün değil. Ama bir de şu var. Hepimiz genciz. Heves ediyoruz, ki zaten genellikle gençlikte tadı çıkarılabilen bir şey motosiklet kullanmak, o nedenle insanın aklında kalacağına istediği şeyi yapması daha uygun. Eğer gönülden R1200GS geçiyorsa, imkan da varsa alınmalı bence. İsterse şehir dışına yılda iki defa çıkılsın. O içinde kalmamalı insanın. Zaten böyle bir aletle şehir dışına çıkamayınca belli bir süre sonra kendiliğinden insanda motoru değiştirme ihtiyacı doğacaktır muhtemelen.

Fotoğraf çekmek gibi. İlk makineyi alınca her türlü fotoğraf çekiyorsun, portre, manzara, makro, ters ışık, HDR, panoramik vs. Ama zaman içinde insan belli bir alana doğru yönelmeye başlıyor, bunu da çektiği fotoğrafları incelerken fark ediyor, bir bakmışsın durmadan portre çeker olmuşsun. Onun gibi insan belki farklı motosikletler kullandıkça yavaş yavaş kendine en uygun olan tarzı buluyordur. Bildiğim kadarıyla duayen motorcu abilerin neredeyse kullanmadığı motosiklet türü kalmamış gibi. Genelde çoğu mobiletten başlamışlar

arkadaşlar hyosung gv 250 alacağım daha bulamadım doğru düzdün bir şey.Yanında yöresinde satılık gv 250 olan varsa bi iletişelim lütfen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler