Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Playloud Uzunçiftlik' te ikamet ediyorum.Dilovasında çalışıyorum.İlgilendiğin motosiklet nerede?
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ilgilendigim motosiklet İstanbul'da Bostancı'da bir motosiklet mağazasında...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    İnternette ilanı varmı.Varsa önce buradan bakalım.

evet internette ilanı var...özel mesaj attım... ordan devam edelim istersen...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Motosiklet resimlerde düzgün gözüküyor.Tabiiki birde yakınmak görmek gerekir.Sisi bar, ön cam ve motor koruma demiri olması da büyük avantaj.Resimlerden gördüğüm kadarıyla kusur sayılabilecek, üst egzost üzerinde bir ayakkabı izi var buda çok önemli değil.Motosiklet mağazasından satılık olması da bir avantaj, çünkü onlar bizden çok daha tecrübeliler ve genellikle kötü mal almazlar ve satmazlar.Yinede gidip bakmak istersen hafta içi bir gün işe motosikletle gelirim ve iş çıkışı gidip bakabiliriz.

evet ordaki iz benimde dikkatimi çekti...daha çok egzosun sıcağından erimiş bir ayakkabı izi sanki...dediğin gibi yakından incelemek gerekiyor...

peki sence fiyatı uygunmu? model ve kilometresine göre ?

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Egzost üzerindeki erimiş ayakkabı izi, biraz uğraşla çıkabiliyor.Fiyat ile ilgili şu anda net bir şey söyleyemem.Daha fazla araştırma yapmam gerekir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:40 PM ----------

Cem mesaim bitti, işten çıkıyorum.Akşam tekrar nette olurum, bu arada sende biraz daha araştırma yapabilirsen konuşuruz tekrar.

tamam dostum çok teşekkür ederim...

bende çıkıyorum şimdi...gidip şu motoru yakından görücem ve şu eksozdaki izi yakından bi incelicem nedir ne değildir belkide kaza sonucu oluşmuş bir eziklik ve göründügünden daha derin bir izde olabilir...

ben farklı alternatifleri araştırıyorum sürekli bikaç motor daha var dikkatimi çeken onlar üzerinede konuşuruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:45 PM ----------

fiyatı bana uygun gibi geldi ama dedigin gibi motoru biraz daha incelemek gerekiyo...

daha eski bir model yada daha fazla kilometre yapmış bir motor temiz ve bakımlı kullanım ile çok daha sağlıklı olabiliyor...modele ve km ye aldanmamak gerekiyo haklısın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:50 PM ----------

ilk izlenim olarak kafama yatan bikaç motor daha buldum ama işte sen motoru çok daha farklı bi gözle inceleyeceğin için yardımına hat safhada ihtiyacım olacak...

hafta içi müsait oldugun birgün ayarlarız... ilk izlenimi güzel duran motorları inceleriz...

bana hergün uyar...

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar yarın ( pazar) sabah saat 9,30 da eminönündeki otobüs duraklarının orada buluşuyoruz.
    Sinan ve ender orda olacak ve hep birlikte yola çıkacağız.
    Perioğlu sende oraya gel de beraber çıkalım hem hep beraber toplu olursak süper olur tadından yenmez.
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    gv250
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın ( pazar) sabah saat 9,30 da eminönündeki otobüs duraklarının orada buluşuyoruz.
    Sinan ve ender orda olacak ve hep birlikte yola çıkacağız.
    Perioğlu sende oraya gel de beraber çıkalım hem hep beraber toplu olursak süper olur tadından yenmez.
    . tamamdır dostum orada olacağız.sabah görüşmek üzere
    aşk...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;
    1-r_e_b_e_l

2-emekkoray ( 4 ten sonra )

3-nightshift + 1 ( ancak erken dönmem gerekebilir çünkü hem yağmur var hemde akşam dönüş avcılara kadar zor oluyor okadar yoldan sonra keşke herkez gelebilse)[COLOR="Silver"]

4-Sinan

5- Ender

6_perioğlu +1
    7_Thin Lizzy

Aytek ile (Thin Lizzy) az önce telefonda görüştük.Tuzla' da oturuyor ve oda geleceğini söyledi

Cem nasıl gidiyor motosiklet arama çalışmaları, varmı yeni bir şeyler.

Koray yarın sensiz nasıl yiyeceğim ben o köfteleri.Neyse yarım ekmek arası gazeteye sardırır getiririm artık.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ender Tarkan ben Yarın sabah 9:30 da eminönünde buluşacağız ve yola çıkacağız.

Gelecek olanlar lütfen bana özelden mesaj atsın

E-5 den yol alacağız Ona göre kendinizi ayarlayın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 PM ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ev taşıyorum o yüzden biraz uzak kalıcam, dışı biraz kötü ama içi mükemmel bir çatı katı daire buldum, en güzeli 120 m2 terası var, işyerine yürüme 3 dk
    Hayırlı olsun devrim. Yardım lazımsa sana yardıma gelelim. Sonra hep beraber gideriz

Perioğlu sen anadolu yakasında değilmiydin ? Seni alalım ordan geçme boşuna butarafa
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Murat bugün sana bahsettiğim ilandaki motoru görmeye gittim...egzostaki izler sadece erimiş naylon izi ve dert edilecek bişey değil...biraz uğraştırır ama tertemiz olur...zaten satıcıda aynı şeyi söyledi...motor genel olarak gerçekten çok temiz belliki bakımlı bir motor ve pırıl pırıl duruyodu...ancak kötü bi haber motor satılmış :((

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat bugün sana bahsettiğim ilandaki motoru görmeye gittim...egzostaki izler sadece erimiş naylon izi ve dert edilecek bişey değil...biraz uğraştırır ama tertemiz olur...zaten satıcıda aynı şeyi söyledi...motor genel olarak gerçekten çok temiz belliki bakımlı bir motor ve pırıl pırıl duruyodu...ancak kötü bi haber motor satılmış :((
    vardır bir hayır kardeşim sıkma canını.. senin için en güzeli bir yerlerde bekliyor seni.. biliyorum bu ara zor geçer.. almaya karar verip motor aramak.. en hayırlısı en temizi olur inşallah.. MURAT ; benim yemekle fazla aram yok zaten iki lokma benim içinde yersin ben doyarım
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Cem beğendiğin motosikletin satılmış olmasına üzüldüm.Durmak yok, aramaya devam.Elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım.

güzel dileklerin için teşekkür ederim Koray , istersen sende gel hep beraber bi yemek yeriz

ya bi motor daha buldum full aksesuar ve fiyatıda uygun gibi 2006 model ancak 25.000 kilometrede...çok fazla değilmi sizce 25.000 km...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Ben yanlış Koray' lamı muhatap oluyorum acaba.Benim Koray' ım yemeyi severdi...

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    güzel dileklerin için teşekkür ederim Koray , istersen sende gel hep beraber bi yemek yeriz

ya bi motor daha buldum full aksesuar ve fiyatıda uygun gibi 2006 model ancak 25.000 kilometrede...çok fazla değilmi sizce 25.000 km...
    kilometre konusunda teknik konularda uzman arkadaşlar yanıtlar mutlaka ben pek anlamıyorum ama yemeğe gelirim
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS

Tam olarak nasıl birşey ve de ne kadarlık birşey aradığını söylersen sana yardımcı olbılırım. Ve ayrıca hangi ildesin.

Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yanlış Koray' lamı muhatap oluyorum acaba.Benim Koray' ım yemeyi severdi...
    Koray boğazımıdan vallaha geçmeyecek çok zorlanacağız.

Söz baklavayı senın yanında alacağım. Yemınle bak
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Bakımları uygun zamanda ve doğru şekilde yapıldıysa sorun olmaz.Ama yinede böyle bir motosiklet almak için ya fiyatının uygun olması gerekir yada üzerindeki aksesuarların çeşidi ve kalitesinin iyi olması gerekir.Yani tercih etmen için bir sebep olmalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler