Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam dostlar...

Gezi planları yapıyorsunuz çok güzel valla, ama benim bu hafta katılmam pek mümkün görünmüyor. Haftasonu yine program var maalesef. Benim gelin arabasını kullanan 22 yıllık arkadaşım evleniyor haftasonu. Bende onun şöförüyüm bu sefer... Üstelik hanımıda evde yalnız bırakamıyorum daha yeni evliyiz, onada ekipman alıp gezilere toplanmalara birlikte katılmak istiyorum.

Devrimcim geçmiş olsun, allahtan ucuz atlatmışsın kardeş. Çok zor bir dönemdesin, aman daha sakin olmaya çalış. Bende bu yollardan henüz yeni geçmiş biri olarak söylüyorum. Emlakçılar zaten ayrı bir derttir, adama istediğin evi anlatırsın ofiste yarım saat, sonra seni acayip bir eve götürürler. Ayrıca bu dönemde ufak tefek gerginlikler olacaktır mutlaka, o yüzdende sakin olmakta fayda var Devrimcim. İnşallah gönlünüze göre bir ev bulursunuz

Arkadaşlar ben hepinizi özledim valla, zaten düğün öncesi koşturmaca var diye katılamadım hiç aranıza, şimdide kendimizi toparlıyoruz işte. Ama az daha durun benden kaçamazsınız aranıza dönücem zıpkın gibi fişşek gibi
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    beyler okudum yazdıklarınızı.
    en son kararı verin ona göre hareket edelim banada en son haber verirsiniz. Almanyaya gitmeden önce mutlaka görmek istiyorum sizleri...

sinan süper olmuş çok sevindim dostum hayırlı olsun abi
    enjoy your ride and enjoy forever

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    ee ne diyorsunuz arkadaşlar fiat biscileri seyretmeye
    pazar günü kayınvalidem geliyor ve bu sayede ben katılabilicem gibi gözükmekte
    bu arada bugün çıkardım sonunda siyah incimi ataşehir sınırları dışına ve işe onla geldim

Koray bis olayının saati günü belli mi ?
    Ride hard or stay at home

Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Playloud sana yardımcı olmak isterim.Ben Kocaeli' nde ikamet ediyorum, sen yakınmısın bana.
    R_E_B_E_L , çok teşşekür ederim...valla yardım etmiş kadar oldun çok saol...ben İstanbul'da ikamet ediyorum bana uzaksın ikimiz içinde zahmetli olur...İstanbul'dan yardımcı olacak bir arkadaş çıkmazsa irtibata geçeriz bi şekilde mesafe sorununu hallederiz tabi müsait olursan.

tekrar tekrar saol...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 PM ----------

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarkan ne esmişsin abi öyle dersleri iptal edesim geldi valla.. kızma kardeşim benim.. uymayabiliyor herkese.. ama bu hafta sonu inşallah buluşabiliriz.. playloud benimde zamanım uygun olursa bende gelirim ama ben çok tazeyim daha gv konusunda.. msn den görüşürüz.. murat napıyoruz? bu arada bu hafta sonu fiat bis çiler darıcada toplanacaklarmış onlaramı takılsak
    Koray , çok teşekkür ederim saol...

2. el alacağım için tereddütlüyüm...GV250 konusunda çok taze olman sorun değil ben hiç bir şey bilmiyorum hiç bir fikrim yok , şöyle bir sağına soluna bakarsın bir tur atarsın ve kendi motorunla kıyaslarsın falan sorunlu yönleri varsa kendini belli eder zaten yeterli olur...

Tabi uzun süredir GV250 kullanan bir arkadaş bu motor hakkında daha tecrübeli olduğu için daha dikkatli olacaktır...yardımınızı bekliyorum arkadaşlar...

hepinize ilginiz için teşekkür ederim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:36 PM ----------

Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .arkadaşım istanbulun neresindesin bilmiyorum amaben maslak atatürk oto sanayisitesindeyim yakınsan buralara gelbenim motora bak eksozları açıkbenim motorun gaz kesme olayı gerçekten sorun galiba muratın motorunda var ilk aldığımda benimkindede vardı amaşuaun düzeldi
    perioğlu , teşşekür ederim...

ben istanbul kartaldayım , eğer özelden irtibat bilgilerini verirsen gelmeden önce alo derim müsait olursan yanına uğrarım...açık egsozlu bir GV250 nin sesini çok merak ediyorum doğrusu...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arkadaşlar merhabalar. bu hafta işlerin yoğunluğundan nete hiç bakma fırsatım olmadı. hafta içi iki sefer izmite gidip gelmem gerekti. cumartesi aslan ustaya uğryıp koruma demirini taktırmayı istiyorum artık. 2 cumartesidir gidemiyorum bir türlü.
    pazar günü için de gezi olursa benim gelmem imkansız gibi. hafta içi arkadaşlar ile pazar günkü maça gitmek için program yaptık, bilet aldırdım.

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;

iki haftadır yapmaya çalıştığımız fakat başarılı olamadığımız Adapazarı/Kazımpaşa köfte turu vakit kalırsa İzmit-Bahçecik-Soğuksu çay faslı ve dönüşte Gebze-Koray buluşması için varım diyenler aşağıdaki listeye adını yazsın.Yokum diyenler kaderine küssün.

1-R_E_B_E_L
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    1-r_e_b_e_l[/quote]

2-emekkoray ( 4 ten sonra )
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;

iki haftadır yapmaya çalıştığımız fakat başarılı olamadığımız Adapazarı/Kazımpaşa köfte turu vakit kalırsa İzmit-Bahçecik-Soğuksu çay faslı ve dönüşte Gebze-Koray buluşması için varım diyenler aşağıdaki listeye adını yazsın.Yokum diyenler kaderine küssün.

1-R_E_B_E_L
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-r_e_b_e_l
    2-emekkoray ( 4 ten sonra )[/QUOTE]

Pazar sabah 9:00 da İstanbuldan çıkıyorum Ender de buyuk ihtimalle gelecek Tarkan Da Sanırım katılır. Benim için şu an bir aksilik yok.

Gelecek kişi en son yazılan listeyi kopyalayıp ismini yazdıktan sonra yayınlasın.

1.Sinan
    2.
    3.
    4.
    5.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    1-r_e_b_e_l[/quote]

3-nightshift + 1 ( ancak erken dönmem gerekebilir çünkü hem yağmur var hemde akşam dönüş avcılara kadar zor oluyor okadar yoldan sonra keşke herkez gelebilse)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 PM ----------

liste bendeki liste onu kopyala

Motosikleti
    BMW F650 GS
    1-r_e_b_e_l

3-nightshift + 1 ( ancak erken dönmem gerekebilir çünkü hem yağmur var hemde akşam dönüş avcılara kadar zor oluyor okadar yoldan sonra keşke herkez gelebilse)[COLOR="Silver"]

4-Sinan

5- Ender

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Tarkan'ın dönüş yolunun uzun olduğu ve erken ayrılmak zorunda kalacağı düşünülürse, beraber daha fazla vakit geçirebilmek için İzmit' e varma saatinizi 12.00 olarak planlamanızda fayda var.

Draggy nerdesin.Sesin soluğun kesildi.Yaaa evlilik (hazırlığı bile) böyle yapar işte....

Motosikleti
    gv250
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-r_e_b_e_l

3-nightshift + 1 ( ancak erken dönmem gerekebilir çünkü hem yağmur var hemde akşam dönüş avcılara kadar zor oluyor okadar yoldan sonra keşke herkez gelebilse)[COLOR="Silver"]

4-Sinan

5- Ender
    6_perioğlu +1
    aşk...

Motosikleti
    Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6_perioğlu +1
    yaşaaaa

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    biz sabah erkenden yola çıkarız 8,30 gibi

Motosikleti
    gv250
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz sabah erkenden yola çıkarız 8,30 gibi
    bizde avrupa yakasından gideceğiz birlikte gideriz
    aşk...

Motosikleti
    TARKAN; bir öğretmen arkadaşım var bu siteden nici ; GALİLEO. o da gelmek istiyordu. haberleşeyim onunla eğer gelecekse beraber çıkarsınız olurmu?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Tarkan 08:30 da aynı yerde buluşalım derim. Yarın akşam Telefonlaşırız.

herkese selamlar ben forumunuza yeni üye oldum ve gerçek bir motorsiklet hastasıyım su an motorum yok bir süredir 250 cc lik modeller arasında kararsız kararsız dolaşıyorum burdaki yorumlardan hyosung gv250 nin 1 adım önde olduğu düsüncesine sahip oldum ama kafama takılan bişey var motorun servis ağı ve yedek parçalarının fiyatları nasıl beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Legend Hero hoşgeldin.Motosikletin bakımlarını kendim yapıyorum.Bakımların maliyeti ile ilgili geçmiş sayfalarda konular var.Hem de nasıl yapılacağı ile ilgili resimli anlatımlı.Yedek parçaları www.kuralkan.net internet sayfasından sipariş veriyorum.Burada her parça teknik çizim, açıklama ve fiyat olarak ayrıntılı anlatılmış.

Benim fikrim başlangıç seviyesinde fiyat / performans oranı en uygun motosiklettir.Görüşmek dileğiyle.

R_E_B_E_L sen Kocaeli'nin neresindesin dostum...

bi tane motor buldum ama dedigim gibi ben tereddüteyim ve bu motoru kullanan birinin şöyle bi sağına soluna bakması incelemesi çok daha iyi olur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler