Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Brody, sağolasın arkadaşım. Zincirin temizliğinden önce araştırayım ben bi PO istasyonlarını
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brody, sağolasın arkadaşım. Zincirin temizliğinden önce araştırayım ben bi PO istasyonlarını
    Google'da tarayınca böyle bir yer çıktı belki işine yarar :

http://www.kobikent.com/firmalar-tem...bayi-7657.html

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    bende tam zincir ile ilgili bişey soracaktım ama yoksunuz.. gadaşım senin aldığın zincirin ne marka ve kaç lira idi?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Arkadaşlar selamlar ben Ercan. Siteyi geçen seneden beri takip etmeme rağmen pek cevap yazmıyorum. Korayla tanıştıktan sonra daha bi göz atmaya başladım. korayın zincir hakkında sormak istediği şeyi aslında benim için soracaktı. gv250 zincirini değiştirmem gerekli fakat kafamda bir sürü soru işareti var. marka bilmiyorum pek. o-ring alıcam ama YBN ve D.I.D marka iki zincir baktım. hangisini alsam diye düşünüyorum. birde şu zincirlerin özelliklerindeki harfler nedir ne değildir bilmiyorum. mesela YBN 520SO 116L gibi bi şey. fakat gv250 nin kullanma kılavuzunda 520HO kullanın yazıyo. 520 yi ve 116L yi anladık ama SO ve HO ne anlama geliyo? bile varsa yardımcı olursanız sevinirim. bu arada bende zincir temizliği ve motorun yağlı yerlerinin temizliğinde gaz yağı kullanıyorum. PO'lardan alabiliyosunuz. Herhangi bir PO ya gidip sorduğunuzda en yakın nerde varsa söylerler... Gebze de mesela bir tanesinde var benzin fiyatına yakın bir fiyata satıyolar. zincir ve jant için yarım litre yetiyo. saygılar sevgiler.....

Motosikleti
    ercan, kardeşim hoşgeldin.. dikkat et bağımlılık yapar bu topic buluşmalarda tanışırsın herkesle.. bu topicin adamları süperdir..

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Ercan hoşgeldin.Gebze' de Koray' ı görmeye gittiğimde tanışmıştık seninle.Burada senide görünce sevindim.Gazyağının İzmit' te sormadığım benzinci kalmadı, fakat hiçbirinde bulamadım.Geçen pazar günü yakın köylere gittim belki kırsalda bulurum diye oralarda da yok.En sonunda ikamet ettiğim yere yakın Köseköy Sanayii Sitesi var.Orada bir aksesuarcıda buldum.1,5 Lt.lik petlere hazırlamış, çok aradığımı bir tek orada bulduğumu söyleyince satıcı gülmeye başladı ve İzmit'te büyük ihtimalle kendisinden başkasının satmadığını söyledi.

Bu hafta organizasyonu için gecikiyoruz.Sanırım yine buluşamayacağız.İstekli görünmüyoruz.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    neden bulunmuyor bu gaz yağı anlamadım.. eskiden heryerde vardı.. kullananmı yok yoksa satışımı yasak.. ? murat buluşma konusunda ben bişey diyemiyorum sonradan katılacağım için.. ama olsun buluşma.. yiyelim yiyelim yiyelim eheheheh

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Ercan zincirle ilgili kodları bilmiyorum.Fakat işyerindeki mekanikçilerden öğrenebileceğimi düşünüyorum.Senin sorundan sonra Kuralkan' ın sitesine baktım ve orada ilgili resimde zincir için 110 TL fiyat vermişler.Anladığım kadarıyla O-RİNG li fakat yinede e-mail ile sormak gerekir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:44 AM ----------

Koray gazyağı eskiden aydınlatma için kullanılırmış daha çok, bazende çiftçiler mazot bulamadıklarında sıkışınca gazyağı ile çalıştırırlarmış traktörlerini.Şimdi bunlara gerek kalmadı ve talep olmayınca kimse getirip satmıyor.

Motosikleti
    anladım abi.. normal ozaman.. buluşma olayına kimler he dedi?

Motosikleti
    gv250
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tam zincir ile ilgili bişey soracaktım ama yoksunuz.. gadaşım senin aldığın zincirin ne marka ve kaç lira idi?
    ben japon malı orinkli taktırdım 230felan verdim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:58 AM ----------

merhaba arkadaşlar.hahu yırtınıyoruz gezi olayına kimler katılacak diye kimsenin bişi yazdığı yok katılmıyacakolan arkadaşlarda katılmıcam yazsınlarda bilelim kimler gelecek kimler gelmiyecek bizde ona göre plan yapalım hayali motorcu gibiyiz hep topikten yazarak yapıyoruz herşeyi faliyet yok bu nedir yaaa
    aşk...

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar selam,
    Biliyosunuz ben geziye gelmeyi ve ilk defa sizlerle şöyle bir yol yapmak çok ama çok istiyorum. Öznur'u yanlız bırakamıyorum da. Haftasonu Öznur'un arkadaşının nikahı var ama önceden dediğim gibi bir gün için iznimi almıştım gerçi biraz yan çiziyor kendisi Eğer annesi gelirse ben direk firar ederim. Bu akşam söz programı belli edip sizlere haber vericem. Haftaya da tatile gidiyorum onun için sizleri görmeyi çok istiyorum bu haftasonu...
    Ride hard or stay at home

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Ercan hocam , hoşgeldin.Darıca yolunda bu siteden yazışmadan ilk yüz yüze tanıştığım kişi siz oldunuz.Gerçi başka hiç kimse ile de tanışmadım ya. Aynı şehirde yaşamımıza Muratla bile..Burası bilgi ve duygu paylaşımıiçin ytgun bir yer .Bilgi ve tecrübelerini sende paylaşacaksın umarım.
    Ben pazar günü Bolu /Göynük Akşemsedin hazretlerinin anmasına gideceğim.
    Size keyifli gezmeler diyeiymm..
    kalın sağlıcakla..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar herşeyi yine sona bıraktık şimdi organizasyon yapmakta zorlanacağız. Gezi konusunu hafta başı hatta geçen hafta açtık o günden beri kimseden ses çıkmıyor.
    Böyle yaparsak buluşma falan olmaz. Herkezin bir programı var benimde var ama gezi olayını bekliyorum. Gezi olduğunu düşünerek plan yapamıyorum benim gibi belki diğerleride yapamıyordur.
    Biraz daha duyarlı olalım ve önceden karar verelim gelmek isteyen yazsın gelemöeyecek olanda önceden söylesin.
    sonra bir bakıyoruz haftasonu gelmiş kimseden ses çıkmamış...
    böyle organize olamayız. bildiğim şu anda murat, perioğlu ve ben varız ve sonradan katılmak isteyen Koray var. Bu kadar eğer katılım az olacaksa bu zor olur sonuçta ben taaa avcılardan geliyorum. Haftaya yurtdışındayım onu takip eden haftasonuda yurtdışındayım sonrasındada silivriye taşınacağım yazboyu...
    daha da zor olacak.

Muratın da dediği gibi galiba bu gezimizde iptal olacak
    enjoy your ride and enjoy forever

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herşeyi yine sona bıraktık şimdi organizasyon yapmakta zorlanacağız. Gezi konusunu hafta başı hatta geçen hafta açtık o günden beri kimseden ses çıkmıyor.
    Böyle yaparsak buluşma falan olmaz. Herkezin bir programı var benimde var ama gezi olayını bekliyorum. Gezi olduğunu düşünerek plan yapamıyorum benim gibi belki diğerleride yapamıyordur.
    Biraz daha duyarlı olalım ve önceden karar verelim gelmek isteyen yazsın gelemöeyecek olanda önceden söylesin.
    sonra bir bakıyoruz haftasonu gelmiş kimseden ses çıkmamış...
    böyle organize olamayız. bildiğim şu anda murat, perioğlu ve ben varız ve sonradan katılmak isteyen Koray var. Bu kadar eğer katılım az olacaksa bu zor olur sonuçta ben taaa avcılardan geliyorum. Haftaya yurtdışındayım onu takip eden haftasonuda yurtdışındayım sonrasındada silivriye taşınacağım yazboyu...
    daha da zor olacak.

Muratın da dediği gibi galiba bu gezimizde iptal olacak
    Tarkan hocam dur sinirlenme hemen
    Bana kızmışsın gibi geldi sanki biran Ben inan gelmeyi çok ama çok istiyorum. Sen tabi bizim özel durumumuzu bilmiyorsun neden yanlız bırakamadığımı ama inşallah haftasonu görüşürüz de sana minik sebebimizi söylerim
    Ride hard or stay at home

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    yok burakçım ya seninle ilgisi yok olsa direkt sölerim
    gerçekten kardeşim.

sadece organize olamıyoruz ona bozuldum kendi çapımda
    enjoy your ride and enjoy forever

yakında bende bir GV250 sahibi olarak aranıza katılıcam tabi yardımınız gerekiyo...

2. el bir GV250 almayı düşünüyorum ve bir dönem gv250 lerde görünen cdi kaynaklı bir gaz kesme sorunu vardı...bu sorunu nasıl anlarız tek bir kısa test sürüşüyle anlaşılabilirmi...

motosiklet konusunda az çok teknik bilgiye ve tecrübeye sahip olsun yada gv250 kullanan bir arkadaş , almayı düşündüğüm motorlara bakmamda bana yardımcı olursa ve benimle gelirse sevinirim...hiç olmadı beraber bildiğiniz tanıdığınız bir ustayada gidebiliriz...bana yardımcı olacabilecek biri varmı acaba...istanbul içinde arabayla istediginiz bir noktadan alabilirim ve tekrar istediginiz noktaya bırakırım...

ha tabi birde yemek ısmarlarım

arkadaşlar birde merak ettiğim GV250 egzozunu açtıran yada yeni egzoz taktıran varmı...şimdiye kadar açık yada modifiye egzozlu bir gv250 ne gördüm nede duydum...çıkan ses tatminkarmı merak ettim...

şimdiden teşekkürler...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Playloud sana yardımcı olmak isterim.Ben Kocaeli' nde ikamet ediyorum, sen yakınmısın bana.

Motosikleti
    tarkan ne esmişsin abi öyle dersleri iptal edesim geldi valla.. kızma kardeşim benim.. uymayabiliyor herkese.. ama bu hafta sonu inşallah buluşabiliriz.. playloud benimde zamanım uygun olursa bende gelirim ama ben çok tazeyim daha gv konusunda.. msn den görüşürüz.. murat napıyoruz? bu arada bu hafta sonu fiat bis çiler darıcada toplanacaklarmış onlaramı takılsak

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Koray hafta sonu her teklife açığım.

Toplu sürüş olmayınca, tek başına keyif almıyorum motosikletten.Bebekte geliyor 1 ay içinde, motosikleti satmayı düşünmeye başladım.

Motosikleti
    istanbul avrupa ykasından katılacak bir öğretmen arkadaşımız daha var.. tarkan haberleşelim beraber gelin abi.. murat darıcayada gelirsiniz bide hereke gebze arası bir şelale varmış adını söylediler ama hatırlamıyorum orasıda olabilir.. ama yine söylüyorum yer farketmez.. fiat bis çiler ilginç olabilir ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler