Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Süper bir haber Burakcım bu Allah sağlıklı analı babalı büyütsün inşallah diyelim şimdiden...

Hayırlısıyla bizim hanımada kask-mont ve ekipmanlarını aldık mı gezilere katılırız hep birlikte. Bana da küsecekler böyle giderse o kadar zaman oldu bir türlü geziye felan katılamadım bende.

Devrim Bostancı köprüsünün orda çalışıyor ya, ya işe giderken yada çıkarken görmüşsündür. Bu aralar çok yoğun o yüzden pek giremiyor sanırım net.e
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;

İlker hoşgeldin.Tatbikata giderken sana bir güle güle bile dememişiz gerçekten.Siteminde çok haklısın, özür dilerim.

Pazar günü yaklaşıyor arkadaşlar.Muhteremin gezi önerisi için pek ses çıkmadı.

Muhterem ben geliyorum, kimse gelmese de ikimiz gezeriz.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Pazar günü ben de gelebilirim.

Murat haftasonu Tuzla tarafında olacağım, haberleşelim beraber geçebiliriz sana uyarsa.

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Aytek telefonla ikimizin Tuzla' daki buluşma yerini saptarız.İlgine teşekkürler.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bir haber Burakcım bu Allah sağlıklı analı babalı büyütsün inşallah diyelim şimdiden...

Hayırlısıyla bizim hanımada kask-mont ve ekipmanlarını aldık mı gezilere katılırız hep birlikte. Bana da küsecekler böyle giderse o kadar zaman oldu bir türlü geziye felan katılamadım bende.

Devrim Bostancı köprüsünün orda çalışıyor ya, ya işe giderken yada çıkarken görmüşsündür. Bu aralar çok yoğun o yüzden pek giremiyor sanırım net.e
    Orhan kardeşim çok teşekkürler. Darısı başına
    Arkadaşlar ben bu akşam itibarı ile tatile çıkıp yollara vuracağım kendimi. Arabayla malesef ama bir dinlenmek lazım artık Büyük ihtimalle 10 gün aranızda olamayacağım. Sizlere iyi geziler şimdiden
    Ride hard or stay at home

evet arkadaşlar bugün itibariyle bende bir gv250 sahibiyim...

Muhterem'e ve yardımcı olan diğer tüm arkadaşlara ilgi ve alakarı için tekrar çok teşekkür ederim...

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    goooooooolll tebrikler.. kazasız belasız güzel günlerde kullan inşallah.. çok sevindim... e artık en kısa zamanda buluşma yapıp tanışmak kaldı hani fotolar ?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hayırlı olsun gule gule kullan
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

güzel dilekleriniz için teşekkür ederim...

Allah hiçbirimize kaza bela göstermesin...

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadşlar yarın 2600 km lik Güney Doğu Anadolu Gezisi için yola çıkıyorum. İki motosiklet ile yol alacağız. Sırasıyla Alanya Anamur Mersin Adana Hatay Kilis Antep Urfa Harran ve dönüş. Bu gezi Hyosung GV250 ye karşı olumsuz düşünen kişilere karşı somut bir deneyim olacağı düşüncesindeyim. Motosikletime güvenim tam. Diğer motor Piaggio Beverly 250cc.. Gezi hakkındaki yazılarımı ve resimleri Gezi yazıları bölümünde bulabilirsiniz. Teşekkürler..

Bence GV250 Cruıser bu gezinin altından rahatlıkla çıkabilecek güç ve sağlamlıktadır..

Bu notumu gezi sonunda alıntı olarak alıp yapıştıracağımm...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    selçuk lütfen çok çok dikkatli ol olurmu? merakla bekleyeceğiz raporunu.. inşallah sorunsuz çok keyifli bir yolculuk olur.. yolun açık olsun tekerin düz bassın..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 PM ----------

Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel dilekleriniz için teşekkür ederim...

Allah hiçbirimize kaza bela göstermesin...

BİRİ EGZOSTMU DEDİ ? ? ?

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Koray merak etme dikkat en üst safhada olacak...
    Bu arada eksozların mükemmel ötesi...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Selçuk iyi yolculuklar diliyorum sana. Allah kaza bela vermesin inşallah. Deneyimlerini sabırsızlıkla beklıyorum.

Koray onlar ne oyle yaa çok tahrikkar duruyor
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    abi çıkarttım onları.. 15 dakikadan sonra eziyete dönüyor.. bide utanıyorum insanlar çok rahtsız oluyorlar..

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Cem motosikletin hayırlı olsun.Umarım ehliyetin ve koruma ekipmanların vardır.Yüzyüze tanışmak dileğiyle.......

Burak iyi tatiller.Öznur' a iyi bak, bişey gelmesin kızımızın ve bebişin başına...Tatilden dönde aramıza katıl artık.

Selçuk dönüşünü, tecrübe ve resimlerini dört gözle bekliyorum.Lütfen dikkatinizi hiçbir şeyin dağıtmasına izin vermeyin.Sağlıcakla kalın...

Motosikleti
    gv250
    koray o eksozlar çabuk takılıp çıkartılıyorsa denemek isterim harbi çok tahrik edici yaaa bayıldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:00 PM ----------

cem motorun tekrar hayırlı olsun kardeşim inşallah kazasız belesız güzel günlerde güzel gezilerde kullanır nice güzel dostluklar kurmana vesile olur motorun tekerin düz gitsin kardeşim muratında dediği gibi güvenlik ekipmanları ön planda olsun. .arkadaşlar bu arada bişi sormak istiyorum cemin motorunun orjinalinde depraj müşürü yok ve moşa almadan çalışmıyor 2005 serisi öyleymiş guya doğrumudur ben bu durumu çok yadırgadım trafikte stop etse motor boşu aradur çalıştırmak için hayret.
    aşk...

Motosikleti
    abi egzostları ustama verdim.. ne yaptı bilmiyorum sorayım ona.. kaynakla takılıyor.. ve komprasöre girince patlamalar korkunç..

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Muhterem benim motosikletimde 2005 model ve debriyaj müşürü var.Araç viteste iken yan ayak kapalı ise çalıştırmak için debriyaja basmam yeterli oluyor.

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selçuk iyi yolculuklar diliyorum sana. Allah kaza bela vermesin inşallah. Deneyimlerini sabırsızlıkla beklıyorum.

Koray onlar ne oyle yaa çok tahrikkar duruyor
    ya görüntü hoş ama ses o kadar iyi değil yüksek devirlerde hilti çalışır gibi ses çıkıyor.. düşük devirde fena degildi.. ve kimse arkanda yol almak istemiyor..

Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray o eksozlar çabuk takılıp çıkartılıyorsa denemek isterim harbi çok tahrik edici yaaa bayıldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:00 PM ----------

cem motorun tekrar hayırlı olsun kardeşim inşallah kazasız belesız güzel günlerde güzel gezilerde kullanır nice güzel dostluklar kurmana vesile olur motorun tekerin düz gitsin kardeşim muratında dediği gibi güvenlik ekipmanları ön planda olsun. .arkadaşlar bu arada bişi sormak istiyorum cemin motorunun orjinalinde depraj müşürü yok ve moşa almadan çalışmıyor 2005 serisi öyleymiş guya doğrumudur ben bu durumu çok yadırgadım trafikte stop etse motor boşu aradur çalıştırmak için hayret.

bugün akşam üzeri motoru epey bi kullandım... kavramasına alışmak için baya bi dur kalk yaptım...Muhteremin bahsettigi debriyaj müşürünün olmaması çok ilk sürüş için çok fazla sıkıntı yaratmadı benim için ama tabi alışkanlık edindikçe daha kolay adapte olucam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 PM ----------

Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhterem benim motosikletimde 2005 model ve debriyaj müşürü var.Araç viteste iken yan ayak kapalı ise çalıştırmak için debriyaja basmam yeterli oluyor.
    enteresan yaa...bende yok öyle bişey illaki boşta olması gerekiyo...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler