Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Merhaba Playload.
    Bu motora ben de müşteri olmuştum, Ocak ayında. Kısmet başka bir GV250 ye oldu, onu aldım. Herunolweo nun da dediği gibi benimle de pazarlığa hiç yanaşmadılar.
    Uzun süredir satılık ilanı duruyor, bence bilen birisi iyice bir baksın.
    Ben de motorumu sahibinden.com dan aldım ve o zamanlar ilanı olan motorların birçoğu satılmış gözüküyor. Sadece fiyatı yüksek olanlar duruyor.
    Bence mutlaka yanında bilen birileri olsun, R_E_B_E_L sana yardımcı olacak sanırım. Bizi de durumdan haberdar ederseniz sevinirm..
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Playload.
    Bu motora ben de müşteri olmuştum, Ocak ayında. Kısmet başka bir GV250 ye oldu, onu aldım. Herunolweo nun da dediği gibi benimle de pazarlığa hiç yanaşmadılar.
    Uzun süredir satılık ilanı duruyor, bence bilen birisi iyice bir baksın.
    Ben de motorumu sahibinden.com dan aldım ve o zamanlar ilanı olan motorların birçoğu satılmış gözüküyor. Sadece fiyatı yüksek olanlar duruyor.
    Bence mutlaka yanında bilen birileri olsun, R_E_B_E_L sana yardımcı olacak sanırım. Bizi de durumdan haberdar ederseniz sevinirm..
    ne yalan söylim bende öyle düşünüyorum....ilanın uygun fiyat olup uzun zamandır durması biraz tuhaf...ben 2-3 aydır olduğunu biliyorum demekki dahada geçmişi varmış sahibinden comda... ama belkide huysuz tok satıcı olduğu içinde olabilir...

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    istanbullu arkadaşlar ne yaptınız cemin ikitekerini haberdar edermisiniz.. telefonunuzda yok bende.. çatlıycam şimdi..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    gv250
    o motora bende bakmıştım temiz motor beşiktaş banada yakın bende gelebilirimbakmaya yanılmıyorsam ulustaoturuyor onlar.
    aşk...

evet perioğlu ulus tarafında oturuyolar...

motora bakmayan kalmamış...

Motosikleti
    cem akşam saat 6 dan sonra giderseniz benide ararmısın?

bugün Muratla konuştum eğer bi aksilik olmazsa yarın iş çıkışı izmitten gelcekti ve motora bakcaktık...

perioğlu eğer yarın müsait olursan sabahtan motora seninle bakmaya gideriz...
    hem Muratıda yormamış oluruz...

bu arada Muratla yüzyüze görüşmesek bile tanıştığıma çok çok memnun oldum gerçekten çok yardım sever iyi biri...ilgin için ve yardım sever tavrından dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim Murat...

Murat uzak oldugu için kendisini düşünerek daha yakında bi arkadaşla motora baksakta olur...

ayrıca umarım en kısa zamanda bir gezide hepinizle tanışma fırsatı bulurum...

Motosikleti
    siz motosikletten anlayanlar baksın bende dua edeyim o zaman naapalım.. en hayırlısı , hiç üzmeyeni olur inşallah..

tabiki ararım Koray...

eğer akşam saat 6 dan sonra bakmaya gidersek arıcam seni...hem bu vesileylede tanışmış oluruz çok sevinirim...

Motosikleti
    gv250
    merhaba arkadaşlar.murat yarın akşam istanbula gelecekmisin?.koray pazargünü çalışıyormusun?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 PM ----------

Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün Muratla konuştum eğer bi aksilik olmazsa yarın iş çıkışı izmitten gelcekti ve motora bakcaktık...

perioğlu eğer yarın müsait olursan sabahtan motora seninle bakmaya gideriz...
    hem Muratıda yormamış oluruz...

bu arada Muratla yüzyüze görüşmesek bile tanıştığıma çok çok memnun oldum gerçekten çok yardım sever iyi biri...ilgin için ve yardım sever tavrından dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim Murat...

Murat uzak oldugu için kendisini düşünerek daha yakında bi arkadaşla motora baksakta olur...

ayrıca umarım en kısa zamanda bir gezide hepinizle tanışma fırsatı bulurum...
    sabahtan müsait olacağımı sanmıyorum çok yakınım oraya maslaktayım ama işler biraz yoğun benim ama akşam müsait olurum istediğin yere gideriz,
    aşk...

Motosikleti
    tabiki ararım Koray...

eğer akşam saat 6 dan sonra bakmaya gidersek arıcam seni...hem bu vesileylede tanışmış oluruz çok sevinirim...
    bende çok istiyorum tanışmayı.. haber bekliyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 PM ----------

Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.murat yarın akşam istanbula gelecekmisin?.koray pazargünü çalışıyormusun?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 PM ----------

sabahtan müsait olacağımı sanmıyorum çok yakınım oraya maslaktayım ama işler biraz yoğun benim ama akşam müsait olurum istediğin yere gideriz,
    malesef çalışıyorum muhterem.. ama bunlar son 2 hafta sonra 2 temmuza kadar sabahın köründe yanınızdayım.. eğer bu hafta sonuda olursa plan( çok sevinirim) ben yine aynı saatte aranızdayım

Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

perioğlu , dedigim gibi Muratla bugün telefonda konuştum eğer bi aksilik olmazsa iş çıkışı akşam saatlerinde istanbula gelecekti ancak son durum nedir bilemiyorum...

eğer istersen yarın sabahtan senlede bakabiliriz motora...

sen motoru daha önce alıcı gözüyle detaylı şekilde inceledin sanırım... kullandınmı peki? yani test turu attınmı ?

Motosikleti
    gv250
    perioğlu , dedigim gibi Muratla bugün telefonda konuştum eğer bi aksilik olmazsa iş çıkışı akşam saatlerinde istanbula gelecekti ancak son durum nedir bilemiyorum...

eğer istersen yarın sabahtan senlede bakabiliriz motora...

sen motoru daha önce alıcı gözüyle detaylı şekilde inceledin sanırım... kullandınmı peki? yani test turu attınmı ?
    .baktım derken gidip görmedimmotoru sadece telefonda pazarlık yapmıştık tam bakmaya gidiyordukki hastaları vardı ertesi günde tam gidiyorduk cenazeleri vardı birtürlümüsait olmamışlardı
    aşk...

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;

Perioğlu Cem 'e yardımcı olursan, ben gelmem.Nasıl durumun ?
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    gv250
    ARKADAŞLAR PAZAR GÜNÜ GEZİ PLANLIYAN VARMI BEN PAZAR GÜNÜ,garipçe,fener,civarında sürüş yapmak istiyorum.aşkım,cım antalyaya kerdeşinin yanına gidiyor e bende yalnız kalıyorum vereceğim kendimi bötüye böceğe katılmak istiyen arkadaşları beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 PM ----------

Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;

Perioğlu Cem 'e yardımcı olursan, ben gelmem.Nasıl durumun ?
    murat akşam geleceksen gerek yok yorulmana bence bana çok yakın çünkü akşam gideriz bakarız biz aslında gelip bir yemeğimizi yesen bir çayımızı içsen fena olmaz ama geçkalırsın dönüşte ben 7,8.den erken müsait olmam çünkü
    aşk...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Muhterem pazar günü saat 13.00' de Çamlıca' da arkadaşımın nişanı var.Kaçta ayrılabilirim bilmiyorum ama sana uyarsa erken kaçmaya çalışırım.

Cem'in motosikletine bakmaya gidecekmisin ?

Ha birde şu bizim Kazımpaşa gezisi için bir topic açsan fena olmayacak.Böylece MT camiasında daha çok insana aynı zevki tattırmış oluruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:03 AM ----------

Sen bakacaksan enerjimi hafta sonuna bırakmayı tercih ederim

perioğlu , nasıl yapalım o zaman ? Murat gelmesinmi???

aslında erken saatlerde bi yarım saat ayırabilsen mümkün değilmi? ben arabayla istedigin yerden alırım seni gider bakarız sonra istedigin yere bırakırım...banada alım satım işlemleri için zaman kalmış olur...

Motosikleti
    gv250
    perioğlu , nasıl yapalım o zaman ? Murat gelmesinmi???

aslında erken saatlerde bi yarım saat ayırabilsen mümkün değilmi? ben arabayla istedigin yerden alırım seni gider bakarız sonra istedigin yere bırakırım...banada alım satım işlemleri için zaman kalmış olur...
    cem ozaman şöyle yapalım yarın motoru benim işyerinin oraya getirin hem ben bakarım hem benim servis,e gösteririz ben maslak atatürk oto sanayiindeyim oraya randeu ver belkigetirir yoksa gün içinde gelmemmümkün değil malesef :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:15 PM ----------

Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhterem pazar günü saat 13.00' de Çamlıca' da arkadaşımın nişanı var.Kaçta ayrılabilirim bilmiyorum ama sana uyarsa erken kaçmaya çalışırım.

Cem'in motosikletine bakmaya gidecekmisin ?

Ha birde şu bizim Kazımpaşa gezisi için bir topic açsan fena olmayacak.Böylece MT camiasında daha çok insana aynı zevki tattırmış oluruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:03 AM ----------

Sen bakacaksan enerjimi hafta sonuna bırakmayı tercih ederim
    murat ben topik açacaktım,da resimleriyük lemek biraz karışık geldi resimler facebookta var oradan yüklenmezmi sen açsan topiği
    aşk...

tamam öyle yapalım...hem her ne kadar Muratla çok tanışmak istesemde kendisini taa izmitten buralara kadar yormak içime sinmemişti...

perioğlu , yarın senin yanına geliyoruz o zaman...

saat kaç gibi gelelim ? bi de sana ulaşabileceğim cep numaranı verirsen iyi olur...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Muhterem anladığım kadarıyla yarın siz Cem ile bakacaksınız motosiklete.Topic açmayı yarın denerim, olabileceğini düşünüyorum.Pazar günü saat kaç ta çıkmayı düşünüyosun geziye?

Cem motosikletin hayırlı olsun şimdiden.Umarım ekipmanların tamdır ve azda olsa tecrüben vardır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler