Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika gezi olmuş...özellikle yollar çok güzelmiş...bu arada muhteremin deri çantalarınıda çok beğendim ben geçen hafta onlardan baktım ama egsoza deyiyodu diğer modellerde pek hoşuma gitmedi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv250
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika gezi olmuş...özellikle yollar çok güzelmiş...bu arada muhteremin deri çantalarınıda çok beğendim ben geçen hafta onlardan baktım ama egsoza deyiyodu diğer modellerde pek hoşuma gitmedi...
    bizde çok beğendik görür görmez aldık, bu çantalarda egsoza değiyordu ama benim muhteşem aşkım çözümünü buldu danışmanlık+kdv 1.000 tl ye bilgi verebilir )) menajer özlem )
    aşk...

ya beyler bi tane gv250 buldum..dün sahibiylede buluştum motoru yakından inceledim içime sindi...ve alabileceğimi söyledim...ancak motora binip test etmedim...ve dediğim gibi yardıma ihtiyacım var...bugün benden bir haber bekliyor...

Murat bugün müsaitmisin ? yada perioğlu ? motora bakabilirmiyiz ? beyler bana bi yardımcı olun pert motor almayalım en azından...

hani motorla şöyle bir tur atarsınız gidişinde bir gariplik varmı vs. sağına soluna bakarsınız yeterli olur...

Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde çok beğendik görür görmez aldık, bu çantalarda egsoza değiyordu ama benim muhteşem aşkım çözümünü buldu danışmanlık+kdv 1.000 tl ye bilgi verebilir )) menajer özlem )
    yok yok yanlış anladın aga...ben altın kaplama olandan istemiyorum...normal bildiğin çakma deri

Motosikleti
    gv250
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yok yanlış anladın aga...ben altın kaplama olandan istemiyorum...normal bildiğin çakma deri
    )) yaparız bir güzellik
    aşk...

Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    )) yaparız bir güzellik
    ilk toplaşmada hem tanışmış olur hemde pazarlık yaparız

beyler motoru nereye hangi servise yada ustaya kime gösteriyim bari onu söyleyin

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Playloud ne tarafta motor?
    Ride hard or stay at home

Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler motoru nereye hangi servise yada ustaya kime gösteriyim bari onu söyleyin
    sana yardımcı olmak isterdim ama işyerinden izin alıp motorumu servise bile götüremiyorum malesef....yerin tam olarak neresi bilmiyorum ama bahçelievlerde motovizyon var 5577252 istersen oraya götürebilirsin...eğer karşı yakadaysan kızıltoprakta istanbul motor var....kmsi falan kaçta motorun kaç model??

ohh bi an yalnız kaldığımı hissetmiştim

motor Beşiktaş tarafında...2005 model 14.000 km... aksesuar olarak koruma demiri , sisy bar , geniş ayaklıklar var...fiyat 4.000 TL...

ya aslında hiç servisle falan uğraşmak istemiyorum gv250 sahibi olan bir arkadaş bikaç tur atsa motorun ivmelenmesi vites geçişleri falan hakkında fikir sahibi olur...servis sanki başından savcakmış gibi geliyo bana...

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    ohh bi an yalnız kaldığımı hissetmiştim

motor Beşiktaş tarafında...2005 model 14.000 km... aksesuar olarak koruma demiri , sisy bar , geniş ayaklıklar var...fiyat 4.000 TL...

ya aslında hiç servisle falan uğraşmak istemiyorum gv250 sahibi olan bir arkadaş bikaç tur atsa motorun ivmelenmesi vites geçişleri falan hakkında fikir sahibi olur...servis sanki başından savcakmış gibi geliyo bana...
    Ben bir motoru göstermiştim İstanbul Motor'a ilgilenmişti en azından sağına soluna bakmıştı hatta balatası eskimiş değiştirmek gerekli falan da dedi bana Tabii kullanmıyolar bakıyolar, sonra da bilen biri bir tur atarsa kafan daha da rahat olur
    Peki motor ne tarafta? ilan no falan var mı bakalım biz de

sahibinden.com ilan numarası : #10551592

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Bu motoru ben de beğenmiştim bakarken ama o zamanlar 4750 istiyolardı ve inan pazarlığın p sini bile yapmadılar telefonda ben de sinirlenip bakmaya bile gitmemiştim. Bir git bak temiz bakımlı bir motora benziyor Anlayan arkadaşlar daha çok bilgi verirler birazdan sana
    Bana müsade bir cenaze için çıkmam gerekli.
    Şimdiden tekerin düz bassın playloud

sahibinden.com ilan numarası : #10551592
    10M0021G KAYALAR MOT. ARÇ. SAN. TIC. LTD. STI ISTANBUL 4.LEVENT 212 2645798

kuralkandan baktım buna beşiktaşa en yakın burası var...bi ara istersen...bu motora bende çok bakmıştım ama aramamıştım...1 ay önce 4500 istiyodu fiyatı düşrmüş....ben sana şöyle söylim bütün parçaları bulabilrsin ama unutma st kanuniye geçtikten sonra motor aksamındaki hiç bir parça hyolara uymuyo artık...stler enjeksiyonlu bizimkiler karbüratörlü...o yüzden motor aksamında bir parça ihtiyacın olduğun3-5 ay koreden beklemen gerekebilir...ama diğer bütün parçaları st kanunilerle aynı...o yüzden dediğim gibi motoru iyi olsun.....

zaten kafama takılan tek nokta motoru...görüntü olarak temiz görünüyo...

öyle çok detaytlı olarak inceleyip servislere ustalara falan göstermeye gerek yok bence...

gv250 kullanan ve motordan az çok anlayan bir arkadaş sağına soluna baksa şöyle bikaç tur atsa zaten bir gariplik oldugunu anlar...ben sadece dağılmış yada pert derecesinde kötü bir motor almak istemiyorum yoksa sonradan ufak tefek masraf illaki çıkacaktır...mükemmel olmasını beklemiyorum...ama yürüyen aksamını gv250 kullanan bir arkadaş kendi motoruyla karşılaştırarak fikir sahibi olabilir...

bence hafta sonu için bi arakdaş ayarlamaya çalış...çünkü hafta içi çoğu insan çalışıyo falan ya o yüzden...

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Cem merhaba,

Bugün işe servisle geldim, bu akşam ne yazıkki gelemem.Yarın işe motosiklet ile gelirim akşam 17.15 ' te çıkıyorum, motosiklet ne taraftaysa gider bakarız.Eğer bu şekilde sana yardımcı olabiliyorsam haberleşelim.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

tamam Murat valla benim için çok iyi olur...ama sen akşam karanlıkta geri nasıl döneceksin ? kaçta burda olursun sen ? senin için zor olmazmı ?

satıcıyla konuştum az önce temiz kağıdı işlemleri için uğraşacak bugün...muhtemelen bu işlemler ancak yarın yada öbür gün hallolur...

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Motor Anadolu tarafındaysa karanlığa kalmam.GSM numaramı gönderiyorum sana.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Murat bu taraflara gelirsen haber et görelim seni tatile gitmeden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler