Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    bende bi şanssızlık var diyosun yani..yokbe bizimde başımıza geliyo...kış ve bahar ne zaman nasıl olur hava hiç belli olmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slm arkadaşlar ben İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞADAN.Satlık hysngGT250 arıyorum siyah 2007-2008 ve üstü.Yanlız ödeme kısmı 2.500,00 TL si veya 3.000,00 TL si nakit geri kalnı senetli olarak almayı düşünüyorum eğer boyle şartlara uygun satıcı varsa musty_034@hotmail.com adresine bir mail atabilirler.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh sonunda sesten kurtuldum..motoru aldığımda tek eksozun son susturucusu söküktü pat pat kafa şişiriyordu..yaptırdım susturucuyu sessiz sedasız oldu motorum...bide arka teker sökülüp balatalar temizlendi,fren sıkınca gelen seste giderildi..kafam rahat binecem artık sesiz sakin
    Ama yakıt hikayesi için karbüratöre baktırmayı unuttun değil mi

İstanbuldaki arkadaşlar,usta olarak kime gidiyorsunuz?
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama yakıt hikayesi için karbüratöre baktırmayı unuttun değil mi

İstanbuldaki arkadaşlar,usta olarak kime gidiyorsunuz?
    unutmadım ama motoru bigün bırakacam karbüratör için temizlenecek ayarlanacak..bugün bırakma şansım yoktu olmadı o iş real'in orda ercan usta var ona gidiyorum ben

Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    unutmadım ama motoru bigün bırakacam karbüratör için temizlenecek ayarlanacak..bugün bırakma şansım yoktu olmadı o iş real'in orda ercan usta var ona gidiyorum ben
    Anladım.Real senin arka bahçen sayılır tabii ama bana uzak,hasanpaşaya giderim diye düşünüyorum?..
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım.Real senin arka bahçen sayılır tabii ama bana uzak,hasanpaşaya giderim diye düşünüyorum?..
    evet yakın bana real....yakıt haricinde birde rolanti tutmama sorunu var benim motorda..bitürlü sabit kalmıyor rolanti...1500e sabitliyorum ısınınca ama 10 saniye sonra düşe düşe stop ediyor motor çoğu kez...o yüzdenede karbüratöre adam gibi bi bakılması lazım

Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    evet yakın bana real....yakıt haricinde birde rolanti tutmama sorunu var benim motorda..bitürlü sabit kalmıyor rolanti...1500e sabitliyorum ısınınca ama 10 saniye sonra düşe düşe stop ediyor motor çoğu kez...o yüzdenede karbüratöre adam gibi bi bakılması lazım
    Benimki direk stop etmiyor ama nerdeyse edecek gibi tekliyor.Herhalde düzelir ayarı tutturunca...
    Kolpa Adamları

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar,

Hakan susturucuyu taktırmakla bence iyi etmişsin. Bende fazla gürültü sevmem 250 cc.lik bir motorda. Haa şöyle 600'lük bir makinen olur yada Harley'in o başka tabi

İlkercim hal-vaziyet ne durumda, keyifler iyidir inşallah.

Bende yarın arkadaşın dükkana gidip motorumun bakımını yapmak niyetindeyim. Gerçi 22.000 deydi bakım vakti ama ben 300-400 km önce değiştireyim yağını, yağ filtresini ve hava filtresini İçim rahat etsin sezon açılıyor nede olsa
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    suzuki an125
    gazetelere kayıp ilanı vermiştik orhan senin için nerelerdesin sen yaw..sen nerede yaptırıyorsun bu bakım işlerini

Motosikleti
    hyosung gv250
    Sana katılıyorum abi, 3-5 kuruş fazla olsun temiz olsun kanaatindeyim.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    gazetelere kayıp ilanı vermiştik orhan senin için nerelerdesin sen yaw..sen nerede yaptırıyorsun bu bakım işlerini
    Buradayım Hakan topice bakıyorum fırsat buldukça ama yazmaya pek vaktim olmuyor açıkcası. İşlerim fazla bu sıralar.

Bakımlarını kendim yapıyorum. Zaten bakım dediğim yağını, yağ ve hava filtresini değiştiricem. Bir önceki yağ değişimini ilk defa kendim yapmıştım gaza gelip İşin şakası yeterli ekipman olduğu sürece kendim yapmaya çalışıyorum. O yüzden arkadaşın dükkana gidiyorum, motoru sokuyorum dükkanın arkasındaki servis bölümüne orda tüm alet edavat var orda hallediyorum işlerimi Yağ ve filtrelerin değişimi zaten kolay iş.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Selam arkadaşlar, geçen ay motorumu sattım 2006-2007 model gv250 arıyorum İzmir'den. İlgilenen arkadaşlarla görüşelim, herkese kazasız sürüşler.

Motosikleti
    hyosung gv250
    İstanbul olsa motor çokda İzmir gv-250 bu topikde gördüğüm kadarıyla sınırlı sayıda.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar meraba..nasılsınız?ya bayadır giremedim bu sıralar yoğun geçiyo burası.

orhan alet edevat bulabirsem bende dönünce yağını ve yağ filtresini değiştirmek istiyorum kendim.böyle daha zevkli olacak gibi hissediyorum.

hakan yağ filtresi 3 tl iyiymiş.antalyaya gönderiyo mu elemanlar?ben pek göremedim.sanki işletmelere toptan satış yapıyır gibi geldi bunlar?

fren balatası da iyi .çünkü ben ön fren balatalarını değiştirmeyi planlıyorum.orjinalleri freni kullanınca arada gıcık sesler çıkartıyor..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar meraba..nasılsınız?ya bayadır giremedim bu sıralar yoğun geçiyo burası.

orhan alet edevat bulabirsem bende dönünce yağını ve yağ filtresini değiştirmek istiyorum kendim.böyle daha zevkli olacak gibi hissediyorum.

hakan yağ filtresi 3 tl iyiymiş.antalyaya gönderiyo mu elemanlar?ben pek göremedim.sanki işletmelere toptan satış yapıyır gibi geldi bunlar?

fren balatası da iyi .çünkü ben ön fren balatalarını değiştirmeyi planlıyorum.orjinalleri freni kullanınca arada gıcık sesler çıkartıyor..
    selam İlker Allah kolaylık versin dostum... yağ ve hava filtresi değişimi için bir kurbacık yada anahtar,birde yıldız tornavida gerekli..alet edavat deyip büyükmeyin gözünüzde...yağ filtresinide parakende alıyorsun istersen antalya değil oraya bile yollarlar ilker fren balatasının sesinide balata spreyi ile çözebilirsin ,değişme boşuna...alttan üstten yandan sık güzelce ses falan kalmaz ...ama 2 tıslatıp bırakma,sık bolca,hatta jantın siyah siyah kirlenen göbek kısmınada sıkın..tazzik ve kimyasal etkisi ile tertemiz yapacak göreceksiniz
    yasin sendende ses çıkmadı hiç çantalarla ilgili..yoksa iki gündür çanta montajıylamı uğraşıyorsun

Yaklaşık 2 aydır 2.el gv250(gri-siyah) arıyorum ama bulamıyorum.Tabii yakın olsun diye genellikle izmir ve çevre illerde bakıyorum.Dikkatimi çekti verilen 2.el ilanların çoğu kırmızı renkte olanlar.Ya kırmızı renk türkiyede daha ağırlıklı olarak satılmış ya da siyah renk fazlaca tercih edilip elden daha az çıkarılıyor.Böyle bir mantık yürütebilir miyiz sizce?

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı guwhen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 aydır 2.el gv250(gri-siyah) arıyorum ama bulamıyorum.Tabii yakın olsun diye genellikle izmir ve çevre illerde bakıyorum.Dikkatimi çekti verilen 2.el ilanların çoğu kırmızı renkte olanlar.Ya kırmızı renk türkiyede daha ağırlıklı olarak satılmış ya da siyah renk fazlaca tercih edilip elden daha az çıkarılıyor.Böyle bir mantık yürütebilir miyiz sizce?
    aslında siyah renkte çok vardı satılık..ama sezon başlayacağı için çok sayıda satış tamamlandı ve siyah daha çok tercih edildiği için kalanlar genelde kırmızı kaldı

aslında siyah renkte çok vardı satılık..ama sezon başlayacağı için çok sayıda satış tamamlandı ve siyah daha çok tercih edildiği için kalanlar genelde kırmızı kaldı
    Teşekkür ederim cevabın için.Siyah renk için biraz bekleyeceğim.Karşıma çıkmazsa venox'a dönmeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı guwhen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim cevabın için.Siyah renk için biraz bekleyeceğim.Karşıma çıkmazsa venox'a dönmeyi düşünüyorum.
    kırmızı olsun gv olsun

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bence de venox da güzel ama piyasası bizimkiler kadar canlı değil.sen bilirsin..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler