Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250
    Abicim 3.000-4.000 km bana göre çok gibi yani motorun performansı gittikçe düşüyor sanki, büyük oranda çekişi etkiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki an125
    www.hyosungsource.com 'da sepetime 4 adet hava filtresi...2 adet yağ filtresi...ön ve arka frenbalataları...2 tanede yağ filtresi contası attım....toplam 109tl tuttu ama kargo için 68 tl çıkıyo yaw 109+68=177
    bunları kuralkandan alsam 210 tl gibi bişey tutacak...dışardan bulup alsam dahada az tutacak
    yağ filtresini bulmuştum zaten...aynalarla beraber almıştım 4 tane...tanesi 3tl...hava filtresi ayarlamak lazım bide..gerisi zaten 3-4 senede bir değişecek şeyler..balata,dişli,zincir gibi
    ilker daha önce hava filtresi fiyatı sormuştun..yanlış yazmışım orada...filtre fiyatı 29tl...www.hyosungsource.com'da 13 tl

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hakan walla hyosource daki parçalar orjinal diye kabul ederek ben oradan sipariş vereceğim.kuralkan hükümdarlığını ilan ettiği için fiyatları kendi belirliyo gibi bişi neredeyse.hava filtresinden en az iki tane alacam 3-4 tane de yağ filtresi alacam.ön fren balatalarını değiştirecem arada ötüyo "cıyık cıyık" diye hem 177 tl ile 210 tl arasında da 33tl fark var.bazı parçalarda bu fark çok artıyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:22 ----------

bu çanta nasıl arkadaşlar?ya bu tarz çanta istiyorum ben..
    http://www.amazon.com/gp/product/B00...rd_i=346333011
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    hyosung gv250
    Üst tarafı olmasa ve derisi yumuşak değilde gergin deri olsa ya da içinde plastik levhalar olsa gayet güzel bir çanta.

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan walla hyosource daki parçalar orjinal diye kabul ederek ben oradan sipariş vereceğim.kuralkan hükümdarlığını ilan ettiği için fiyatları kendi belirliyo gibi bişi neredeyse.hava filtresinden en az iki tane alacam 3-4 tane de yağ filtresi alacam.ön fren balatalarını değiştirecem arada ötüyo "cıyık cıyık" diye hem 177 tl ile 210 tl arasında da 33tl fark var.bazı parçalarda bu fark çok artıyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:22 ----------

bu çanta nasıl arkadaşlar?ya bu tarz çanta istiyorum ben..
    http://www.amazon.com/gp/product/B00...rd_i=346333011
    ilker yağfiltresi 3tl aldım ben kenara koydum...orjinal parçası kadar kaliteli olan ön fren balatalarınıda bulabiliriz ençok 20 liraya...bitek hava filtresi bulamadım ben..ama sırf hava filtresi içinde bukadar kargo parası verince oradan almanın mantığı kalmıyor kanımca..üstelik hepsini peşin almış oluyorsun 1-2 sene içinde tüketeceğin parçaları..bu açıdan bakarsan hiç mantıklı değil...bare %50 avantajın olmalıki alasın..yoksa 200 tl'de 30tl avantaj için uğraşılmaz dostum...tiko para 200tl verecen,avantajın 30tl,böyle avantaj olmaz....hava filtresinide yapan yerlerin olduğunu duydum...çıkan eski hava filtresini atmayıp içine yeni filtre yaptırabiliriz....hatta içine yıkanabilir filtre yaptırırsak oh keyfinden filtre edilmez walla
    çanta güzel..sanırım hakiki deri ama yurt dışından kaça malolacak sana bi bak bakalım çanta kadar kargo tutar...2 hava filtresi 2 fren disk 60tl ise ,o çanta 100tl kargo yazar sana

Motosikleti
    hyosung gv250
    Hakan abiye katılıyorum 30 tl den kaçmaktansa öteki türlü astarı daha pahalı olucak kargo ücretiyle anlaşılan.Eğer yıkanabilir hava filtresi bulursanız bende almak isterim.Onun haricinde Hakan abi xenon far takıcaktın yanlış hatırlamıyorsam ne yaptın o işi?

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Güzel çanta ama Hakanın dediği gibi karga falan astarı yüzünü geçebilir.

Gel gelelim filtreler konusunda İlkere katılmıyor değilim. Sırf buradaki fiyatlara ve satıcılara gıcık olsun diye taa koreden getirtmek daha iyi olur gibi geliyor bana da..
    Yıllar sonra lazım olacak birşey için şimdiden para vermenin uygun olmayacağı konusunda da Hakan haklı..
    Şöyle bir çözüm bulabiliriz...
    Bu filtreler sadece İlkere lazım değil. Forumdan başka arkadaşlara da lazım olabilir. Ortak getirtiriz. Para bölüşülür.. Örneğin bir-iki ay sonra bana da 1000 bakımı için yağ filtresi lazım olacak. Motoru aldığım yer yağ filtresine 25TL diyor.. Hava filtresi bana lazım mı bilmiyorum ama lazım olanlar vardır.

İsterseniz böyle bir paket hazırlayabiliriz. Ne dersiniz? Böylece kargo parası da paylaşıldığından kimseye çok fazla koymaz..

Not: Çantalar bugün eve gelmiş..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Abi her alıma ne eklersen kargo ücretide artıyor bildiğim kadarıyla.Yoksa yanlış mı biliyorum ne alırsan al 100 tlye yakın mı kargo ödersin tarzında?

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi her alıma ne eklersen kargo ücretide artıyor bildiğim kadarıyla.Yoksa yanlış mı biliyorum ne alırsan al 100 tlye yakın mı kargo ödersin tarzında?
    Aldığın şeylerin ağırlığına göre kargo ücreti artıyor ama ağırlık 2 katına çıkınca kargo da 2 katına çıkmıyor. Dolayısıyla paketi büyütmek kargo yönünden avantajlı.

Motosikleti
    hyosung gv250
    Abi benim kafam basmadı bu işi, diyelim çanta aldık 1 tane kargo ücretide atıyorum 30 dolar, 2 çanta alsak 60 dolar mı olucak yoksa 30 dolar mı?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla hakan ben başka siparişlerde vermiştim şimdi tam hatırlayamıyacağım ama karşılaştırınca kuralkandan 140 tl gibi ucuza gelmişti o yüzden sipariş vericem dedim.ama dediğin gibi 30 tl için 14 gün beklemeye bile değmez.

dejavu arka çantanın,üstündeki çantanın orada olması zaten benim hoşuma giden olay.

hakan buradayken vereyim siparişi diyorum.buradaki amerikan üslerine kargosuz ve vergisiz gönderiyorlar..bizde oradan gidip alıyoruz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:12 ----------

Abi benim kafam basmadı bu işi, diyelim çanta aldık 1 tane kargo ücretide atıyorum 30 dolar, 2 çanta alsak 60 dolar mı olucak yoksa 30 dolar mı?
    30 olmaz ama 60 da olmaz ikisi arası bişi olur..

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buradaki amerikan üslerine kargosuz ve vergisiz gönderiyorlar..bizde oradan gidip alıyoruz..[COLOR="Silver"]
    Süpermiş..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Ben bu işi anlamadım hiçbirşey almıyorum o yüzden
    En mantıklısı abi kafana yatmayan işe girmiceksin

Motosikleti
    suzuki an125
    yasin al dostum burda yağ filtresi 3tl http://www.velomoto.com.tr/urun.php?...1&kategori=115 buradan 3 tane aldım ben kalite gayet iyi tavsiye ederim..zaten 4binde değişeceğimiz için hayli hayli iş görür bu ürün...çantalar hayırlı olsun resimleri beklerük ....bu arada bikaç kişi sipariş veririz ama birbirimize aldıklarımızı kargolamak,payımıza düşen parayı göndermek falan derken yine ne çekilen eziyete değer nede verilen paraya...bizim filtre işinin üstüne düşmemiz lazım..yağ filtresi çözüldü diyelim 3tl...bide haVa filtresini çözersek iş tamam
    ilker eğer kargo falan daha ucuza gelecekse tabi oradayken sipariş ver

Motosikleti
    hyosung gv250
    Hakan abi, İlker abi, Yasin abi benim daha önce ilanlarda gördüğüm çanta budur.Uzun uğraşlar sonucunda tekrar buldum araya araya Tigerın kırmızı oldugunu hatırlıyordum hayal meyal butun kırmızı tigerlara bakmaya basladım sonunda buldum benim aradığım çanta budur bakın bakalım yakışmışmı sizece bu makineye yorumlarınızı bekliyorum ama benim kararım bunu almaktan yana.

http://www.sahibinden.com/_ozel_olan...XQQdisplayitem

Motosikleti
    suzuki an125
    güzel abicim

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Hakan abi, İlker abi, Yasin abi benim daha önce ilanlarda gördüğüm çanta budur.Uzun uğraşlar sonucunda tekrar buldum araya araya Tigerın kırmızı oldugunu hatırlıyordum hayal meyal butun kırmızı tigerlara bakmaya basladım sonunda buldum benim aradığım çanta budur bakın bakalım yakışmışmı sizece bu makineye yorumlarınızı bekliyorum ama benim kararım bunu almaktan yana.

http://www.sahibinden.com/_ozel_olan...XQQdisplayitem
    dostum mototurk te var bu çantalar.arama motoruna armode deri çantalar falan diye yaz bunlar çıkar karşına..işte bunun arka çantasına takmıştım kafayı ama üstü çok janjanlı olduğu için hakan ile yasin tutmadılar beni de soğuttular

walla gösterdiğim çantayı alacam ama onu dönerken nasıl getireceğim bilmiyorum.sanırım uçakta kg sınırlaması olacak.hayırlısı...

hakan o sitede filtresi yokmu?hava filtresine çok para istiyorlar yaw.ortak sipariş olayına sıcak baktım bak..

Motosikleti
    suzuki an125
    12 adet hava filtresi verip bölüşsek kaba taslak buradaki kargo ücreti falan derken 1 filtrenin maliyeti 22-23 liraya denk gelecek..kuralkana sormak lazım 12 tane hava filtresi alıp peşin öedemede ne yapar

buyrun bide ön fren balatası linki vereyim http://www.sahibinden.com/hyosung_gv...XQQdisplayitem İTALYAN

Motosikleti
    suzuki an125
    oh sonunda sesten kurtuldum..motoru aldığımda tek eksozun son susturucusu söküktü pat pat kafa şişiriyordu..yaptırdım susturucuyu sessiz sedasız oldu motorum...bide arka teker sökülüp balatalar temizlendi,fren sıkınca gelen seste giderildi..kafam rahat binecem artık sesiz sakin

Motosikleti
    hyosung gv250
    Ben motora boya yaptırmadan kolay kolay binmeyi düşünmüyorum Hakan abi, onun haricinde hafta sonu boyunca hava gunluk guneslik gosteriyor, bakın 3-4 gun buna inanıp motor surun gorun bi yagmur atıstırıyor ya da baska etkenler çıkıyor ruzgarın hızı vs. ama ben surmeyim hava gunluk guneslik devam ediyor, sizin için elimi etegimi çektim bu işlerden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler