Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    azönce www.hyosungsource.com dan ayaklık,vites pedalı ve 2 adet hava filtresi isparişi vrdim 196 tl'ye ..hadi hayırlısı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Bende son 1 saattir deniyorum ama malesef hata veriyor paybaldan onaylı yaptıgım halde şu uyarı geliyor

Ödemeyi gözden geçirin

Bu işlem tamamlanamadı...
    Bu ekranda da sayfanın altında yer alan "şimdi ödeyin" butonuna tıkladıgımda ise şu uyarı geliyor

Hesap bilgileriniz değiştirildi. Orijinal transfer yapıldıktan sonra "Öde" düğmesini birden fazla defa tıkladınız ya da yalnızca para aldınız. Kontrol etmek için lütfen hesap Geçmişinize bakın ve bu işlemi gerçekleştirmek istediğinizden emin olun.

Motosikleti
    F 650 GS
    Bende son 1 saattir deniyorum ama malesef hata veriyor paybaldan onaylı yaptıgım halde şu uyarı geliyor

Ödemeyi gözden geçirin

Bu işlem tamamlanamadı...
    Bu ekranda da sayfanın altında yer alan "şimdi ödeyin" butonuna tıkladıgımda ise şu uyarı geliyor

Hesap bilgileriniz değiştirildi. Orijinal transfer yapıldıktan sonra "Öde" düğmesini birden fazla defa tıkladınız ya da yalnızca para aldınız. Kontrol etmek için lütfen hesap Geçmişinize bakın ve bu işlemi gerçekleştirmek istediğinizden emin olun.
    o 1.95 dolarlık tutar karttan çekildi ve onay kodu sisteme girildi şuan hesapta onaylı yazıyor fakat nedense yinede hata veriyor.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar hepinize günaydın.arayı baya açtım giremedim ama koşturuyorum feci bir evlilik öncesi hazırlık safhası var.bir de arabamı değiştirdim,evlilik öncesi nerden çıktıysa bir cesaretlen yani yoğun bir koşturmaca var.

hakan abiler/kardeşler ben o siteden hem arka vites pedalı hemde koltuk kılıfı aldım motoru donattım ama bir türlü rezim koyamıyorum.çok canavar bir motorum var artıkın ama gel görelim size gösteremiyorum.

o siteden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.ben vites arka pedalı,sele kılıfları,2 tane hava filtresi falan almıştım.10 gün içinde geldi sanırım 8.günde falan.

neyse arkadaşlar motorumun son halini ve antalya-izmir yolculuğumu paylaşmaya çalışacağım en kısa zamanda..tekrar görüşmek üzere,herkese keyifli sürüşler...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o 1.95 dolarlık tutar karttan çekildi ve onay kodu sisteme girildi şuan hesapta onaylı yazıyor fakat nedense yinede hata veriyor.
    yarın dene..yeni üye olduğunda ilk gün kullanamıyorsun paypalı
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize günaydın.arayı baya açtım giremedim ama koşturuyorum feci bir evlilik öncesi hazırlık safhası var.bir de arabamı değiştirdim,evlilik öncesi nerden çıktıysa bir cesaretlen yani yoğun bir koşturmaca var.

hakan abiler/kardeşler ben o siteden hem arka vites pedalı hemde koltuk kılıfı aldım motoru donattım ama bir türlü rezim koyamıyorum.çok canavar bir motorum var artıkın ama gel görelim size gösteremiyorum.

o siteden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.ben vites arka pedalı,sele kılıfları,2 tane hava filtresi falan almıştım.10 gün içinde geldi sanırım 8.günde falan.

neyse arkadaşlar motorumun son halini ve antalya-izmir yolculuğumu paylaşmaya çalışacağım en kısa zamanda..tekrar görüşmek üzere,herkese keyifli sürüşler...
    yeni arabanı güle güle kullan ilker

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın dene..yeni üye olduğunda ilk gün kullanamıyorsun paypalı

Bugünde denedim olmadı ama dün gece üyelik almıştım henüz 24 saat geçmedi. Bu gece yarısından sonra deneyim bakalım.

Bu arada o 1.65 dolarlık tutar karttan alındı. 24 saat geçmesi gibi bir kural olsa o tutarın alınmasında da sorun yaşanmazmıydı

Motosikleti
    suzuki an125
    Bugünde denedim olmadı ama dün gece üyelik almıştım henüz 24 saat geçmedi. Bu gece yarısından sonra deneyim bakalım.

Bu arada o 1.65 dolarlık tutar karttan alındı. 24 saat geçmesi gibi bir kural olsa o tutarın alınmasında da sorun yaşanmazmıydı
    aynı sorunu bende yaşadım ,o yüzden kesin konuştum :D

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar Pazar günü eşimle yaptığım kısa bir gezinin bir kaç fotosunu sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.

Dün sabah kahvaltısını yaptıktan sonra eşimle bugün ne yapsak diye kafa yormaya başladık. Sonradan ben aklıma gezilesi ve görülesi yerler listemdeki alternatifleri sıralamaya başkadım. Tekirdağ ve Çanakkale için zaten 1 gün yetmez hem saat 12:30 felan olmuş yakın yerlere gitmek lazım diye düşündük. Sonradan Gebze Ballıkayalar ile Şile Saklıcennet aklıma geldi.

Bir başka sitede tanıdığım arkadaşımın daha önceki gezisinin topicini bulup eşime gösterdim ve tamamdır gidelim diyip saat 13 gibi yola çıktık. Şile'ye 10 km kala Ahmetli çıkışını görünce hadi buradan sapalım diyip köy yollarına girdik. Gerçekten çok güzel manzarası olan yerlerden geçip Saklıcennete vardık. Gerçekten çok güzel bir yermiş, doğru karar verdiğimizi göl kenarında oturup çaylarımızı içerken anladık. Fiyatlar yemek harici çok uçuk değil. Biz 3 tane sigara böreği, 1 kutu kola, 3 çay içtik toplamda 10 TL hesap ödedik. Zaten kahvaltıdan yeni kalkıp yola çıktığımız için acıkmamıştık da. Dönüşte geldiğimiz yollardan değilde haritada gördüğüm patika yoldan dönmeye karar verdik. Tabi haritada yollar düz görünüyor oysa ne bileyim ben öyle yokuş ve yol namına bişey olmadığını yollarda Bir ara yollardaki yarıkların birinden geçerken motoru devirme tehlikesi bile atlattık. O ara epey endişe ettim acaba bu yolu kullandığımız için iyi mi etmiştik Gerçi sonrasında Darlık barajı manzarası eşliğinde eski Şile yoluna çıkarak yine bol bol yeşilliğin içinden geçerek Ömerliye gelip ana yola çıktık. Ana yolları ben ve eşimde sevmediği için dönüşte Paşaköy yolundan saparak Sarıgazi ve Başıbüyük orman yolunu kullanıp eve sağ salim vardık. Toplamda yaklaşık 130 km kadar yol yaptık yorulduk ama değdi gerçekten.

Herkesin görmesini bende tavsiye ediyorum. Daha çok foto eklemek isterdim bende ama fotolar eşimde, facebooka yüklemiş ordan çalıp buraya aktarayım bari hiç olmazsa

Bunlarda dönüş yolundan yol denirse tabi

Bir yerde eşimi indirip tek başıma geçmek durumunda kaldım çünkü gerçekten büyük ve yan girilebilecek bir yarıkdı.

..::.. GO ..::..

Motosikleti
    suzuki an125
    ooh mis mis..karı-koca keyifli bir yol yapmışsınız,ne güzel

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Orko_ye ne güzel gezi olmuş. Çok da güzel fotoğraflar çekmişsiniz. Girdiğiniz patika yol da çok ilginç ve maceralı olmuş anladığım kadarıyla fakat bizim motorlarla girilmez oralara.

Fotoğrafları görünce küçükken kaldırımlardan uçacağım diye bisikleti ortadan ikiye kırdığım günler aklıma geldi. Biraz para biriktirip bir de cross mu alsam acaba acayip parkurlar bulurum buralarda
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Öyle oldu valla Hakan, güzel bir gün geçirdik karı-koca

timoti, valla benimde içimde hep dağlar ve patika yollar vardı. Dediğin gibi GV ile o yollara girilmez girilsede motora yazık yav Bazen bende cros mu alsam demiyor değilim. Yollar epey kırıcı oluyor bazen fakat yol ne kadar kötüyse sonunda bir o kadarda güzel doğa manzaraları oluyor.
    ..::.. GO ..::..

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Orhan Hocam Merhaba;
    Harika bir gezi olmuş, içim gitti, Ahmetli köyüne kadar gittim ama saklı cennet olduğunu bilmiyordum, kısmet olursa ilk oğlum ziyaret ettiğimde orayı da görmek istiyorum...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorunu bende yaşadım ,o yüzden kesin konuştum :D
    Malaesef yine olmadı.Yine aynı hatayı veriyor.Dün paypal'a mail atmıştım 2-3 saat sonra cevap geldi. Hesabım güvenlik nedeniyle dondurulmuş. Kullandıgım kredi kartının güvenlik kriterleriyle ilgili bir uyumsuzluk varmış(axess).Nasıl çözülecegi hakkında pek fikirleri yok. Alışveriş yaptıgınız yer bu tür sorunlar karşısında ne yapcagını bilir onunla görüşün gibi birşeyler yazdılar.
    Hyosungsoruce'ye sorunu anlatıp onlardan direkt kredi kartını kullanarak ürün alabiliyormuyum bugün soracagım bakalım sonuç ne olacak.

Thank you for contacting PayPal regarding the payment you are attempting tomake. Mr. Güler, I have reviewed your PayPal account and can see that your payment of $69.66 USD has been stopped by our internal security system. Please be aware that to provide one of the safest online payment methods PayPal reviews every payment before it's approved. Occasionally, we may block the use of a particular card or your balance if there may be a higher-than-normal level of risk associated with the transaction. When a payment is blocked, this is not a reflection of you or your account activities. Our internal security system is an automated system which reviews all of the details of every payment that is made through PayPal. Ithas been designed to recognise patterns that could result in buyer complaints, unauthorised claims or chargebacks. This is similar to the way your bank or credit card issuer approves transactions. For fraud prevention reasons, I cannot see what aspect of this payment has caused our internal security system to intervene. Neither can I override ormanually change the security settings to allow your payment to go through. I can, however, give you advice on the steps you can take to reduce the chances that our internal security system will block any future payments. As your payment has been blocked you can: * Attempt to make the payment from a different card* Attempt to make the payment at a different time* Ensure that you are making your payment from your country of residence. If possible attempt to complete the payment from your home computer or the computer you most frequently use to access your PayPal account. We regret any inconvenience this may have caused and we advise that you contact your seller and inform them why the payment has not been completed yet. If the seller accepts payments through PayPal they will be familiar with your situation. We appreciate your patience and understanding regarding this matter. Sincerely,Louise PayPal

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Malaesef yine olmadı.Yine aynı hatayı veriyor.Dün paypal'a mail atmıştım 2-3 saat sonra cevap geldi. Hesabım güvenlik nedeniyle dondurulmuş. Kullandıgım kredi kartının güvenlik kriterleriyle ilgili bir uyumsuzluk varmış(axess).Nasıl çözülecegi hakkında pek fikirleri yok. Alışveriş yaptıgınız yer bu tür sorunlar karşısında ne yapcagını bilir onunla görüşün gibi birşeyler yazdılar.
    Hyosungsoruce'ye sorunu anlatıp onlardan direkt kredi kartını kullanarak ürün alabiliyormuyum bugün soracagım bakalım sonuç ne olacak.
    Bize çok sık gelen bir müşteri sorunu İş bankasını kullansaydın hatada yardımcı olurduk
    Bunda da yardımcı olalım Expuse kod ister paypal kartından 1 dolar civarı bir tutar çeker ve bu işlemin otorizasyon ekranında expuse kodu yazar. Bu kodu bankanızdan öğrenip Paypalda ilgili sayfaya girmeniz gerekiyor, ayrıca her kart değişiminde ve bilgi güncellemesinde bu 1 dolarlık tutarlar çekiliyor
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bize çok sık gelen bir müşteri sorunu İş bankasını kullansaydın hatada yardımcı olurduk
    Bunda da yardımcı olalım Expuse kod ister paypal kartından 1 dolar civarı bir tutar çeker ve bu işlemin otorizasyon ekranında expuse kodu yazar. Bu kodu bankanızdan öğrenip Paypalda ilgili sayfaya girmeniz gerekiyor, ayrıca her kart değişiminde ve bilgi güncellemesinde bu 1 dolarlık tutarlar çekiliyor
    draggy biz oraları geçeli çok oldu bea o 1.65 dolarlık tutar karttan çekildi müşteri hizmetlerini arayıp o 4 hale kodu aldım paypala girdim hesap onaylı hale geldi ama yinede sorun var. 3d güvenlik ssitemiyle ilgili bir sorun ama tam paypalda bilmiyor. Axess 'de bu sorunlar oluyormuş.Bakalım direkt hyosungsource'den alabilecekmiyiz.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    draggy biz oraları geçeli çok oldu bea o 1.65 dolarlık tutar karttan çekildi müşteri hizmetlerini arayıp o 4 hale kodu aldım paypala girdim hesap onaylı hale geldi ama yinede sorun var. 3d güvenlik ssitemiyle ilgili bir sorun ama tam paypalda bilmiyor. Axess 'de bu sorunlar oluyormuş.Bakalım direkt hyosungsource'den alabilecekmiyiz.
    3D güvenlik sistemi, bizde maxinet diye geçer, bankalarda adı değişir ama genelde ise verified by VİSA ve MASTER secure code olarak geçer. Bu kredi kartı ile alışv erişlerde ek bir güvenlik önlemidir kredi kartı ile alışverişlerde. Kart ile ödeme yaptığınızda bankanızın 3d sayfası açılır kullanıcı adı ve şifresini girersiniz ek olarak. Bankanızla bir görüşün bu kullanıcı adı ve şifresi var mı bir kontrol edin. Genelde bizim karşılaştığımız sorun bu şifrenin 3 kez yanlış girilerek maxinet şifresinin bloke olmasıdır. Sizde de aynı sorun olmuş olabilir

Alışveriş yaptığınız sitede aşağıdaki amblemler varsa bu site sizden bu şifreyi isteyecektir. Örneğin www.gib.gov.tr de bu şifre olmadan işlem yapamazsınız

İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    arkadaslar bende daha yeni alisveris yaptim oradan ayni soruna bende rasladim islem tamamlanamadi falan dedi sonra 2 gun sonra tekrar denedim sak oldu valla 7 gunun sonunda elime ulasti urunler fakat kargo biraz pahaliya maal oluyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:41 ----------

????arkadaslar bu sayfaya resimleri nasil yukluyoruz

Motosikleti
    F 650 GS
    Birisi 1 gün diyor birisi 2 gün diyor. Ben saglam olsun 4-5 gün sonra birdaha deneyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:45 ----------

Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster

????arkadaslar bu sayfaya resimleri nasil yukluyoruz
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...-coklu%5D.html

Motosikleti
    suzuki an125
    bende axess kart kullandım paypalda ama sorun yaşamadım:S tabi ilk gün seninki gibi bendede hata verdi bir sonraki gün çekti

Motosikleti
    2010 gv 250
    banka denizbank kart bonus karttır. söz konusu vatan ise gerisi teferuattır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler