Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Dostlar tuttuk evi bu akşam

Evlilik hazırlığında kafamızı ve zamanımızı en çok meşgul eden konuyu çözdük nihayet Çok sevinçliyim sizlerle paylaşmak istedim....

Gelsin şu güneş görüşelim vallahi. Burak inşallah hava biraz düzelir de getirirsin motorunu evine, bize de resimlerini gösterirsin artık
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan hadi hayırlı olsun gözün aydın
    inşallah güzel mutlu günlerde oturursunuz mutlu yuvanızda
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    -
    Sağolasın Burak, amin inşallah

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    gadaşım hadi hayırlı olsun.. inşallah bütün hazırlık aşamaları böyle hallolur mutlu bir yuva kurarsınız.. ev nerde semt olarak? yakınmıyız hala?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Orko-ye yeni yuvan hayırlı olsun.Eşin (ve çocuklarınla beraber) mutlu, mesut günler geçirmeni dilerim.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    -
    Sağol kardeşim benim, inşallah hep böyle olur dediğin gibi. Yakınız yakınız kardeşim. Küçükyalı'da tuttuk evi, E5'e yürüme 2 dk. minibüs yoluna 5-6 dk mesafede bilen arkadaşlar bilir E5'te Kadir Has Lisesi var onun biraz aşağısında minibüs yoluna inen cadde üzerinde. Yalnız motoru koyabileceğim yeri var mı yokmu onu gündüz gözüyle gördüğümde anlayabileceğim.

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    orhancım hayırlı olsun mutlu mesut sağlıklı ve sıhatli güzel bir yuva dilerim.
    allah yolunu hep açık etsin,

güzel günler göreceğiz güneşli günler....

iyi geceler
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    küçükyalı sahilide var dimi? sanki orada büyük bir evlendirme dairesimi , nikah salonlarımı öyle birşey hatırlıyorum.. onun yanındada çamların içinde adalar manzaralı bir cafe restorant gibi biyer vardı.. olabilirmi gadaşım?

Motosikleti
    -
    Tarkan çok sağolasın dostum. Amin inşallah iyi dileklerin için teşekkürler.

Aynen öyle Korayım kardeşim. Hatta bizim nikahta o dediğin yerde kıyılıyor 10 Mayısta O çamların içindeki cafe de Çamlık Cafe, biz havalar güzelken CBF ci arkadaşlarla her Cuma orda buluşuyorduk. Zaten havalar düzelsin ordan geçeriz Bostancıya yada Caddeye sahilden giderken.

Motosikleti
    bu kadarmı nokta atışı yapılır.. buralarda birkaç yer biliyordum biriside orası çok güzel biyer ayrıca yemekleride çok lezzetli.. parkıda var karşısında.. bu havalar biraz zor düzelecek ama düzeldikten sonra bunun acısını feci çıkarıcam inşallah.. ben bildiğime göre herkes biliyordur orayı çamlık kafedemi olucak? yoksa yanındaki salondamı?

Motosikleti
    -
    Çamlıkta olabilir kardeşim, ama yanındaki salon sadece Nikah Salonu yani senin için sadece ziyaretçi girişi var

Şaka bi yana Çamlık güzel yerdir, ya Çamlıkta yaparız yada Caddeye gideriz. Hele bir havalar ısınsın da buluşmak kolay

Motosikleti
    aaaaaaaaa size bişey söylemeyi unuttum galiba.. dün akşam özelden mesaj geldi ARTIK BENDE SİTEMİZİN ÜYESİYİM DİYE niki MEHMETKAR allah allah bu kimki dedim.. 2. mesaj geldi. ve öldüm gülmekten ; babammış emekli ingilizce öğretmeni ve 1946 doğumlu..yeni yeni bilgisayara sardı... sanırım sitemizin en yaşlısıdır.. daha yazamıyor aktive kodu gelmemiş.. bizim topicte MEHMETKAR diye yazan olursa benim aziz peder dir UNUTTUMYİNE 1970 TE 0 km java 250 si varmış tabi daha ben yokken eski motorcu.. onunda aklı gidiyor darıcaya gelmek için..

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaaaaaaaa size bişey söylemeyi unuttum galiba.. dün akşam özelden mesaj geldi ARTIK BENDE SİTEMİZİN ÜYESİYİM DİYE niki MEHMETKAR allah allah bu kimki dedim.. 2. mesaj geldi. ve öldüm gülmekten ; babammış emekli ingilizce öğretmeni ve 1946 doğumlu..yeni yeni bilgisayara sardı... sanırım sitemizin en yaşlısıdır.. daha yazamıyor aktive kodu gelmemiş.. bizim topicte MEHMETKAR diye yazan olursa benim aziz peder dir

benim babamda üye oldu 2-3 hafta önce, onerrr nikiyle... bahsetmiştim koray abi tam bir motosikletçi ruhu var onda diye ama foruma pek takılmıyo. geçen sordum neden diye yok efendim motosikletçi adam internete kapanıp kalırmıymış... çıkıp km yaparmış baba dedim sen motoru al bilgisayar başına oturursam dedim:D
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Motosikleti
    -
    Oooo süper haber bu kardeşim

Ellerinden öperiz bizde babamızın. Gelsin aramıza da teşekkür edicem senin gibi bir öğretmen yetiştirdiği için bu ülkeye

Motosikleti
    nerdesin sen kayıp... doğru söylüyor baban aslında.. ama bu kötü havalarda motosiklet sohbeti yapamasaydık düşünsenize.. ben delirirdim herhalde.. iyiki var burası..

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    bencede öyle ama gelde babaya anlat.... yahu abi biliyosun kütahyadaydım, ordada nete girmek zor geldi:D yarın öğlende izmire geçiyorum..
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Motosikleti
    -
    Alıntı oumar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim babamda üye oldu 2-3 hafta önce, onerrr nikiyle... bahsetmiştim koray abi tam bir motosikletçi ruhu var onda diye ama foruma pek takılmıyo. geçen sordum neden diye yok efendim motosikletçi adam internete kapanıp kalırmıymış... çıkıp km yaparmış baba dedim sen motoru al bilgisayar başına oturursam dedim:D
    Ömer senin babada güzel demiş ama Biz daha tatlı su motorcusuyuz hele biraz deneyimlenelim de ondan sonra açılırız.

Motosikleti
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo süper haber bu kardeşim

Ellerinden öperiz bizde babamızın. Gelsin aramıza da teşekkür edicem senin gibi bir öğretmen yetiştirdiği için bu ülkeye
    gadaşım benim çok sağolun yaa.. valla sende draggyde utandırdınız beni.. inşallah hiç üzmem sizleri.. hiç hatam olmaz.. süper insanlarsınız.. sadece buraya yazmıyorum sizi herkese anlatıyorum..

Alıntı oumar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede öyle ama gelde babaya anlat.... yahu abi biliyosun kütahyadaydım, ordada nete girmek zor geldi:D yarın öğlende izmire geçiyorum..
    öğrenci olmak varyaaa.... bilseydim hayatın böyle olacağını 10 senede bitirirdim okulu.. ehehehee

Motosikleti
    -
    Dostum sende süper adamsın. Adam gibi adamsın

Üzmezsin üzmezsin, kendin gibi olduğun sürece (ki aksini düşünmem) üzmezsin kardeşim benim...

Motosikleti
    gadaşım koruma demirinede havaları beklememiz gerek dimi? gerçi eskişehirden haberde bekliyoruz.. ben biraz kalın olsun istiyorum aslında bir sakıncası varmıdırki motora?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler