Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan çok memnun oldum baya yakınız gerçekten Şerifali taraflarına baktın mı bizim ev orada ve bildiğim kadarıyla o civarlarda makul fiyatlara satılık ve kiralık daireler var hepsi de yeni binalar ?
    Ride hard or stay at home

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    burak yaşıtmışız vede yakınmışız.. havalar bir düzelse ilk üçlü tamam o zaman..haberlerini bekliyoruz.. neler yaptın nasıl oldu bugün nasıl geçti.. hatta fotoğraf bile bekliyoruz abi.. hayırlı uğurlu olsun.. typhoon sendende bekliyoruz haberleri.. gerçekten çok sevindim bu işe umarım 100 civarına hallederiz.. orhanım gadaşım.. bu gün aküyü sökebilseydim şarja götürecektim ama o kadar sıkıki yıldız vidalar kutup başlarındaki sökemedim.. yarın bidaha deneyeceğim..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan çok memnun oldum baya yakınız gerçekten Şerifali taraflarına baktın mı bizim ev orada ve bildiğim kadarıyla o civarlarda makul fiyatlara satılık ve kiralık daireler var hepsi de yeni binalar ?
    Ben de Şerifali civarına bakıyorum, Fındıklı da çok uygun sıfır evler var ama muhit çok kötü, şerifali daha düzgün ve Ataşehire çok yakın ben de şerifali derim, yaza kısmetse benim düğün sonra Şerifali ve elveda Acıbadem

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba arkadaşlar
    ve aylardır beklediğim an geldi çattı bugün bütün işlemlerimi gerçekleştirdim noter satışını aldım artık motor benim ayrıca bugün neredeyse 80 km yol yaptım bu duyguyu hepiniz biliyorsunuz süper bir duygu.
    Önce yenisahradan çıkıp minibüs yolunu takiben kadıköy ordan sahilden yavaş yavaş harem ve arabalı vabur. Bu arada arabalı vapurda yukarı balkona çıktım balkondan motor gözüküyodu kasklı bir adam motoeun yanına yaklaştı ve incelemeye başladı. söölemesi ayıp bende wc ye kadar gidip motorumun başına geldiğimde hala ordaydı üç beş muhabet ettik. Sonra karaköye geçtim ve kız arkadaşımla güllüoğlunda tatlı yedik ama yoruldum hocam bayaaa. ordan sahilden avcılara kadar sakin sakin dewam ettim yolda da başka bir motorcuyla arka arkaya dewam ettik. çok güzeldi saat 1 surlarında yenisahradan çıktım saat 3 gibi evdeydim çok şükür. Ya bööle birşey yok hayallerimden birini gerçekleştirmek gibisi varmı???
    resimleri en yakın zamanda koyacağım. Yarın çekerim bi aksilik olmazsa.
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    bak bu kadar adam çok yakın yerlerdeyiz ve eğer havalar ısınınca planlar yapılmazsa çok üzülürüm.. bu kadar çalışmaya sırf o günlerin hayaliyle dayanıyorum bu arada sınıfın işi bitmek üzere dayanamayıp ben sadece motorun resminin bitmemiş halini bir daha koyucam çünkü gün geçtikçe daha çok benziyor.. yetenekli çocuklarımın el emeği...

TARKAN SÜPER BİŞEY BU.. HADİ HAYIRLI OLSUN.. HAVADA ÇOK SICAK DEĞİLDİ AMA EN AZINDA GÜNEŞLİYDİ.. NELER HİSSETTİĞİNİ AZ ÇOK TAHMİN EDİYORUM ABİ.. ÇOK SEVİNDİM.. FOTOLARI HEMEN İSTİYORUZ...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Burak biliyorum Şerifaliyi, hatta o kadar çok baktımki oralara geçen yaz, ev almaya niyetliydim oralardan ama maddiyatı toparlayamadığımdan ve açıkcası gözümde kesmedi biraz o yüzden ev almaktansa kiralığa bakmaya başladım. O taraflar bize biraz ters aslında, gerçi bana yakın ama nişanlım Mecidiyeköyde çalışıyor ve ulaşım bizim için önemli. Şerifali'de ulaşım sistemi tam oturmadı diye biliyorum arabasız gidip gelmemiz biraz zor olur diye bakmadım sonradan.

Draggy dostum nişanlım Fındıklıda oturuyor oraları da çok iyi biliyorum, dediğin gibi bir sürü yeni yapılan binalar var o taraflarda, fakat semt biraz kötü altyapısı olmayan bir yer. Bakalım bende e5'e yakın küçükyalı-maltepe arasında evlere bakıyorum. Hatta yarın akşam bir ev için fiyat konuşmaya gideceğiz, bakalım hayırlısı artık.

Korayım kardeşim, hava süperdi bugün ama ben hastalandım öğlen gibi çıktım işten eve geldim Doktora göründüm üşütmüşüm, üst solunum ve alt solunumda biraz gribal enfeksiyon kapmışım. Yarında evdeyim dinlenip kendime gelmeye çalışıyorum.

Aküyü sökemedin demek, vidaları mı çok sıkı geldi acaba? Olmadı yağlasan açılır mı diyicem ama yanlış bişey yapma en iyisi şarja götürmek istediğin yerdeki usta söksün aküyü

nightshift, senin adına çok sevindim, şansına hava süperdi bugün
    Allah kazasız belasız nice km.ler yapmayı nasip eder inşallah. Ruh halini tahmin edebiliyorum, ara ara çıkıp motoruna bakmayı ihmal etme Süper yaa, bir kişi daha GV'sine kavuştu....

Korayım resimler süper kardeşim Motor senin motorun (sissy bardan belli) üzerindeki kuş sen misin yoksa
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    yanlız bugün gel,rken neyi anladım biliyormusunuz. tam beş kat giyinmiştim ve rüzgarı genede hissettim. Ceket kesinlikle şart.

Motosikleti
    evet gadaşım acemi cruiserci koray.. çaylak geçmiş olsun orhancım dikkat et abi kendine.. yoğunluğa dayanamıyor insan bitiyor bir yerden sonra pili değilmi? akü olayını dediğin gibi hava iyi olursa eğer ustaya götürüp söktürücem.. başka türlü olmayacak.. TARKANCIM ; aynı şekilde pantolonda şart.. bacaklar donuyor...

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    iyi dilekleriniz içinde ayrıca teşşekür ederim

koray bu arada resim on numara oluyor son halini görmek için sabırsızlıkla bekliyorum. acaba gelip bi fırçada benmi atsam yaaa???

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    ya ben bu motoru çok feci kafama koydum. lakin krediyle alacağım. bireysel ihtiyaç kresidi çekerek. kafamda iki model daha var birisi efsane honda magna diğeri http://www.sahibinden.com/krom_harle...XQQdisplayitem bu ilandaki motor.

kredi çekmişken tam çekeyim harley alayım diyorum sonra magna diyorum sonra gv diyorum bir türlü karar veremedim.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    -
    Tarkan Korayında dediği gibi pantolonda şart aslında. Sadece rüzgar ve soğuk için değil allah korusun düşmelerde normal montlar kağıt gibi yırtılır asfaltta, oysa korumalı montlar doku kaybını en aza indirir düşmelerde ve sürtünmelerde

Korayım sağolasın, abi dinleniyorum işte evde, ilaçlarımıda aldım yarında dinlenir toparlanırım inşallah

Motosikleti
    iyice tart kafanda.. hangisinin üzerinde kendini iyi hissedeceksen onu al.. aklında hiç soru kalmasın.. inşallah en hayırlısı olur..

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    valla kafamda terazinin kefeleri ha bire onuyorlar icazet almadan motor alamayacağım sanırım.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    evet Orhan haklısın pantalonda şart ceket de. gerçekten bunun bir ihtiyaç olduğunu bugün çok net anladım. tabi şimdi bu işler sırayla ama sanırım önümüzdeki ay alırım. Ya havalar biraz daha ısınsa da bir buluşma ayarlasak. benim için karşısı ya da başka bir yer fark etmez her yere gelirim yeterki artık tanışalım yüz yüze . hepiniz gerçekten iyisiniz hem tecrübelerininizden faydalanmak adına hem de ortak bir şeyler paylaşmak adına...

Motosikleti
    kaç kişiyiz abi biz istanbul civarındakiler? yani bu topicin insanlarından? orko , nightshift , draggy , herunolweo , kocaadam , emekkoray vardı daha...

Motosikleti
    -
    Tarkan evet yavaş yavaş tamamlarsın hepsini, bende hala pantolon ve bot alamadım. Ama ilk fırsatımda alacağım.

İnşallah havalar ısınsında toplanıp görüşsek süper olacak Burada herkes çok iyidir, gerçi yüz yüze bir tek Koray kardeşimle görüştüm ama yazışmalarımızdan ve zevklerimizden de belli olduğu gibi hepimiz az-çok benziyoruz birbirimize Daha deneyimlerimi aktaracak kadar motorcu olamadım ama elimden geldiğince bildiklerimi aktarmaya çalışıyorum zaten. Hem benden çok çok deneyimli arkadaşlarda var aramızda. Şunun şurasında 6 aylık motorcuyum daha emeklemeyi bitiren bebek misali yürümeye çalışıyorum (Herhalde bu benzetme yerinde olmuştur)

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç kişiyiz abi biz istanbul civarındakiler?
    Korayım sanırım biz İstanbul civarında 4-5 kişiyiz.

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    sanırım saymışsın hepsi, aklıma da başka isim gelmedi. sanırım sen isimleri daha iyi bilirsin koraycım. herkezle sözleşip bir yer ayarlayalım... ne taraflarda olacağını da şimdiden düşünsek fena olmaz

Motosikleti
    şimdi eski sayfalara baktım.. ilk mesajıma falan çok feci.. khazidhea diye bir arkadaş vardı bayadır yok oda kartaldaydı.. deniz kenarı olsun neresi olursa olsun.. ağva yolu çok güzel.. gebze ağva arası.. köylerden geçiyorsun..

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    hımmm evet oraları gerçekten çok güzel o yolları az da olsa bilirim. ya aslında birkaç kişi daha vardı sanki ama hatırlamıyorum. eminim vardı. Bu arada motoplus bence çok iyi değildi. daha çok aksesuar ve büyük markaların biraz gövde gösterisi gibiydi. esas marttaki fuar çok iyi olacak.bayağı bir marka gelecek... ufak tiyolar aldım. oraya hep beraber gidelim derim tabi herkeze uyacaksa saatler filan. Yani şöyle birşeyde olabilir : sabah biraz erken buluşup florya yeşilköy civarlarında buluşup birer çay içtikten sonra ordan fuara gidilebilir. tabi hava şartları da önemli...
    bu da fikir... sonra çıkıştada bi yerde ufak atıştırmalar ordanda herkez evlerine

Motosikleti
    bana uyar abi.. özel dersleri bile iptal ederim plan yapalım yeter..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler