Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Huysuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel bir şirkette Taner'le beraber çalıştık (o ayrılana kadar)
    İsmim Atakan söylersen kesin hatırlar, hatta motorsiklet almaya çalıştığı dönemlerde ona 1-2 motorsikletde bulmuştum tanıdık vasıtası ile Japon falan ama anlaşamadılar galiba, ondan sonrada irtibatı kaybettik. Umarım bir gün seninle de tanışmak kısmet olur, hatta bir buluşmanıza katılıp GV'yide yakından incelemek isterim.

Umarım konuşmaya hızlı başlamadığım başlığınızda, kimseye rahatsızlık vermek istemem. Benide aranıza alırsanız belki GV'ci yaparsınız :D
    Dediğim gibi 2nci motor olacağından Japon düşünüyorum ama şimdilik sadece inceleme aşamasındayım, GV'nin çekiciliği yüksek torkunda V motorunda, Japonlarda bu kadar yüksek tork yok açıkcası, tabi kendileri biraz yaşlı ve aynı zamanda ismini kanıtlamış markalar.
    şirket ismi 80 desem doğru mu tahmin etmiş olurum
    bizim forum gayet sıcaktır merak etmeyin, herhangi bir sorunuz, kafanıza takılan birşey olduğunda yardım etmekten çekinmeyen biz grubuz..

Gv nin japonu aratmayan bir kalitesi mevcut, şu ana kadar forumda sorun çıkarmış motoru olan bir arkadaş bulamazsınız ( kendi hataları dışında )

buluşmamıza denk gelmesek bile ben gelirim gene tanışırız , hatta abim de müsait olursa onunla geliriz
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Dogrudur 80, cevaplar icin cok tesekkurler, zaten okudugum kadariyle sicak insanlar oldugunuzu tahmin ediyorum, bulusmalarinizi izliyorim tam bir arkadaslik ve paylasim yuvasi.
    Cay icmeye mutlaka beklerim abinle beraber, tanismista oluruz. Iyi aksamlar dilerim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Huysuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dogrudur 80, cevaplar icin cok tesekkurler, zaten okudugum kadariyle sicak insanlar oldugunuzu tahmin ediyorum, bulusmalarinizi izliyorim tam bir arkadaslik ve paylasim yuvasi.
    Cay icmeye mutlaka beklerim abinle beraber, tanismista oluruz. Iyi aksamlar dilerim.
    tamamdır, müsait bir an bulduğumuzda oradayız İyi akşamlar, sağlıcakla kalasın

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Eyvallah İlker bey, doğmamış "çocuğa don biçilmez" derler bizim buralarda ben cumartesiden sonra tebrik edeyim dedim ama.. gerçi dua ederiz yine ..Evladınızın sağlılı bir biçimde dünyaya gelmesi ve sizi mutlu edecek bir yaşama sahip olmasını dilerim..
    Gezenlerin en çok beğendiğim tarafı fotoğraf ve bilgi paylaşımlarıyla oralara gidemeyenlerede yarı gezmiş gibi yaptırtmları.. paylaşnşara şükranlar..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar sizede, evet o benim..
    acaba kim olduğunuzdan da bahsederseniz, sizi tanımış olurum

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

hörmetler abicim sen hala iett'lerde mi sürünüyon abi ya.. hava misss, sen iett takıl oldumu şimdi böyle nerede Gv Aşkı

Armağaaaan; noldu benim orta sehpa işi
    ridvanin motoru gibimi olsun bende yikamam ozaman motorlar. Karışır buluşsunca binerim sen nabiyon be yaa

Hoş bulduk. İsmim ali istanbulda yasıyorum.21 yasındayım. Otomotiv sektöründe çalısıyorum. Uzun zamandır böyle birşeye niyetlendim sonunda gv 250 almaya karar verdim. Forumuda inceledim motor hakkında herks güzel cevaplar vermiş.En kısa sürede de inşallah bir terslik olmazsa almayı düşünüyorum.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bu gezi kaçarmıydı kaçtı işte Çok gelmek istiyordum ama olmadı kısmet değilmiş diyelim daha da geziye falan katılamam heralde soğuklarda pek motoru çıkarmıyorum motor yatışa geçti sayılır.
    Çift eksozlu olanlar güzel ses duymak istiyorlarsa eksozun birini söküp bi denesinler.Geçenlerde arka lastiği sökerken mecburen söktüm eksozu bi deneyim dedim çıkan ses çok hoşuma gitti tabi öyle kullanılmaz çünkü ses düşük devirlerde iyi çıkıyor yüksek devirde bozuluyor.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah İlker bey, doğmamış "çocuğa don biçilmez" derler bizim buralarda ben cumartesiden sonra tebrik edeyim dedim ama.. gerçi dua ederiz yine ..Evladınızın sağlılı bir biçimde dünyaya gelmesi ve sizi mutlu edecek bir yaşama sahip olmasını dilerim..
    Gezenlerin en çok beğendiğim tarafı fotoğraf ve bilgi paylaşımlarıyla oralara gidemeyenlerede yarı gezmiş gibi yaptırtmları.. paylaşnşara şükranlar..
    vesselam..
    mithat hocam güzel dilekleriniz için şimdiden çok sağolun.şimdi ve bundan sonra edeceğiniz dualar için de Allah razı olsun..saygılar..

huysuz aramıza hoşgeldin diyelim..umarım gönlünüzdeki motora tez zamanda kavuşursunuz.ve yine umarım kullanıcı adınız kadar huysuz değilsinizdir
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    2010 GT250R
    arkadaşlar bende foruma kayıt olalı çok olmadı ama ezeldir takip ediyorum aramıza katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum...
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Arkadaşlar Rüzgarın resimleri. Henüz ekleyebildim

[IMG]URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/dsc01302gi.jpg/][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:50 ----------

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

---------- Post added at 00:57 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Post added at 00:59 ---------- Previous post was at 00:57 ----------

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 00:59 ----------

Şimdi yatmalıyım yarın işbaşı malum, herkese iyi geceler.

Bu arada hafta sonu gezi fotoğraflarına baktım, çok hoş ve güzel bir gezi olmuş gördüğüm kadarıyla, Armağan kardeşimle konuştum bugün koruma demiri konusunda beni yönlendirdi sağolsun, yorucu ama eğlenceli geçtiğinden bahsetti sizlerin adına sevindim, inşallah ileriki zamanlarda bende Ankara'dan gelip aranıza katılabilirim.
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hay maşallah..bu rengi güzel olmuş..walla nazar değmesin..bu sıfırları görünce bir tane alsammı bende diyesi geliyor insanın güle güle kullan..

Motosikleti
    2010 GT250R
    arkadaş tekerin hep düz bassın Allah da nazarlardan saklasın ama çok mükeemmel yaa....aracımı satsamda keşke sıfırından alsam bende bir tane...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Murat motorun gıcır gıcır yakıyor ortalığı.. güle güle kullan dostum..aman dikkat et, 2000 km boyunca motorunu fazla zorlama.. mümkün mertebe rodajını düzgün yapki, ilerisi için sana getirisi olsun

bu arada geziye de katılamamanın verdiği hüzün ve can sıkıntısıyla ; saat 22.00 sularında indim aşkımın yanına, yapacağım diye 1 haftadır işten dolayı yapamadığım zinciri bakımını yaptım.. yaklaşık 1 saat uğraştım zincir koruma kapağı, ön dişlinin olduğu kapağı da sökerek bir güzel gazyağı ve fırça yardımıyla tertemiz yaptım..sonra baktım motoruma bir eksik var , bana bakıp bakıp ağlıyor melet, dayanamadım gittim yukarıdan su ve bez aldım bir güzelde kapının önünde yıkadım keratayı, bir güzelde sildim.. oldu gıcır gıcır bende o da rahatladı valla Gv aşkı bu olsa gerek..

Not: daha yıkama ve parlatma işi biteli yaklaşık yarım saat oldu (biliyorum içinizden yuhh daha neler ! demişsinizdir )

Hasan abi bu fotolar özellikle sana inat gelsin yağmur çamur olsa,ertesi gün yağmur yağacağını bilsem motorum kirlense bile gece gece gene yıkar gene binerim fotolar bariz kötü ama maksat şenlik olsun

en temiz Gv için hodri meydan hadi bakalım

Motosikleti
    2010 GT250R
    kardeş hepinizin motorlarını Allah kazadan beladan nazardan korusun ve tabi sizleride...ya bayinin elinde kalmış bi gv 250 bulsak 2010 -2011 model acaba sıfır fiyatında indirim yaparlarmı ki?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla ben yuh artık diyorum ve başka bişi demiyorum uğur..

rıdvan biraz feyz alır mı ki?yoksa aynı benim düşündüğüm gibi bu saatte deli değilim falan mı derki walla bu hareketinle başlığın en çok bonusunu kapmayı başardın dostum..seni diğer arkadaşların huzurunda kendimce en iyi huylu ve duygulu motorcu seçiyorum

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla ben yuh artık diyorum ve başka bişi demiyorum uğur..

rıdvan biraz feyz alır mı ki?yoksa aynı benim düşündüğüm gibi bu saatte deli değilim falan mı derki walla bu hareketinle başlığın en çok bonusunu kapmayı başardın dostum..seni diğer arkadaşların huzurunda kendimce en iyi huylu ve duygulu motorcu seçiyorum
    o kadar yükümüzü çekiyor Gv'ler, biraz ilgi ve alaka gösterilmeyi hakediyor abicim

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Motor alan arkadasa hayılrı uhgurlu olsun kazasız belasız inşallah bu arada dun benzin aldım. 196 km 32 lira 7,8 lt benzin yaptı 3,9 ltre yakmışım 0,16 kuruşa denk geliyor baktım iaz yakmısım artık 6000 devirinüstüne cıkmıyorum ekonomi moduna gectim

uğur bir ara benimkinide el atmak lazım bu işlerin uzmanı olarak basımda durda temizlik yaptırt bana
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hepinizin motorlarını Allah kazadan beladan nazardan korusun ve tabi sizleride...ya bayinin elinde kalmış bi gv 250 bulsak 2010 -2011 model acaba sıfır fiyatında indirim yaparlarmı ki?
    Elinde kalmış olan bulabiirsen eğer tabii ki daha ucuza alırsın.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rıdvan biraz feyz alır mı ki?yoksa aynı benim düşündüğüm gibi bu saatte deli değilim falan mı derki
    Ben akıl sağlığı yerinde bir insan olduğumu düşünüyorum.
    Yani motoru temizlemeye 3 saat uğraşmam, uğraşacaksam bile gece 1'de yapmam bunu.

Motosikleti
    2010 GT250R
    işte elinde kalmış kimse varmı yokmu nasıl bilebiliriz :D

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Uğur bi gün bulusup rıdvan sulak bi yere götürelim ridvani bir ağaca bağlayıp motorunu yikayalim erol taş gibi kahkaha atalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler