Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yarın motorumu temizleyip parlatmak gibi bir fikrim var ama nasıl olsa bir sebepten bu mümkün olmayacak.
    Nerde nasıl. Hiç inandırıcı gelmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydnı gönül dostlarım
    ben de armağan yalnız kalmasın diye hastalandım bu sabah walla yarına kadar iyileşmem gerek yoksa bebeğimizi yarın sabah hasta hasta kucağıma almak istemiyorum aman yarabbim çok feci heyecan bastı valla..uykularım kaçıyor birkaç gündür..Allahım isteyen herkese nasip eder inşallah..
    kedileriniz güzelmiş bu arada..ben pek anlamam ama özellikle uğrun kedisi daha bir hoş göründü gözüme
    Abi çok geçmiş olsun ben diyim heyecandan hastanalmışşındır kolay mı? Aman en ufak motorcu üyemiz hayırlısi ile gelsin aramıza, nasipe yazın bride amcaları olarak ziyaretine gelelim ısıralım biraz el ve ayaklarını

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydın ilker kaptan hadi müjdeli haberi bekliyoruz

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla ileride sevdirebilirsem zaten liseyi bitirsin üniversiteyi de kazansın Allah o günleri görmeyi nasip ederse araba almak yerine alırsam motor alacam..

herzaman beklerim amcaları
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    2010 GT250R
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla ileride sevdirebilirsem zaten liseyi bitirsin üniversiteyi de kazansın Allah o günleri görmeyi nasip ederse araba almak yerine alırsam motor alacam..

herzaman beklerim amcaları
    abi yaza doğru ekiple geliriz hep birlikte, yarın inşallah hiçbirsorun çıkmadan yeni üyemizi kucağına almak nasip eder Allah ım...arkadaşın dediği gibi sen heyecandan hasta olmuşsundur
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Bugün hareket yok pek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün hareket yok pek
    Cuma günü millet mesai saati sayıyor.
    Mesela benim haftasonu tatilimin başlamasına an itibariyle 9830 saniye var.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Kafamızi karistiriyon âmâ:p

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    slm arkadaşlar konjektör bozulmuş hyosungsource dan sipariş versem gelir mi ki? hem da cdi ünitesi (beyin) alsam yanında gümrüge takılmadan gelir mi? 3 çeşit beyin var sitede (6 pin, 8 pin, 3 prog.) hangisi bizim karbüratörlü gv ye uyar acaba? yardımlarınız için teşekkürler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar konjektör bozulmuş hyosungsource dan sipariş versem gelir mi ki? hem da cdi ünitesi (beyin) alsam yanında gümrüge takılmadan gelir mi? 3 çeşit beyin var sitede (6 pin, 8 pin, 3 prog.) hangisi bizim karbüratörlü gv ye uyar acaba? yardımlarınız için teşekkürler..
    Sipariş verirsen gelir, muhtemelen de 10-15 gün kadar sürer. Ama konjektörün bozulduğuna emin misin? Ayrıca neden CDI almak istiyorsun? Yanında alayım derken sanki hava filtresinden bahseder gibisin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    akü yü degiştirdik fakat yeni akü olmasına ragmen motoru vurdurarak çalıştıom stop edince. tamircide şarzına baktık 13.7 de kalıo dedi 14 olması lazımmış yani kendi kendini şarz etmiomuş, konjektör bozuk dedi o yüzden alayım dedim. başka bi sebebi olabilir mi ki bunun? cdi yi de kronik gaz kesme sorunu için?
    hava filtresi de lazım gerçi ne dersin bu sorun için? tşk.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    statorden gelen kablolari bi kontrol et. cdi degismeden oncede motor ayakligindaki anahtara bi bak. ondaki temassizlik gaz kesmesine neden oluyor demisti bi usta, beyin arizasi olmayabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    tmm saol bakayım bi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akü yü degiştirdik fakat yeni akü olmasına ragmen motoru vurdurarak çalıştıom stop edince. tamircide şarzına baktık 13.7 de kalıo dedi 14 olması lazımmış yani kendi kendini şarz etmiomuş, konjektör bozuk dedi o yüzden alayım dedim. başka bi sebebi olabilir mi ki bunun? cdi yi de kronik gaz kesme sorunu için?
    hava filtresi de lazım gerçi ne dersin bu sorun için? tşk.
    13.7 volt akünün şarj olması için gayet yeterli. Zaten konjektör çıkışı 13.5-16 volt arasındadır. Yani konjektör alman bir şeyi değiştirmeyecek. Stop ettiğinde vurdurarak çalıştırıyorum dediğin, marş vermeye çalıştığında ne oluyor? CDI için de bence değiştirmek gerekli değil ama almak istersen mevcut CDI soketine bakarak alabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    evvet ssayın dinleyiciler iş yerinden herkese selamlar saygılar hürmetler

Armagan nabıyon iyileştinmi?

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Armağan ve ilker geçmiş olsun.
    Benim bünye de biraz zayıf bu günler de tam hastalık havası inşallah hasta olmam.
    Hazır cdi'den laf açılmışken yok mu bu gaz kesmenin bi çaresi yav tamam sorun edilecek bişey değil fakat bazı pozisyonlarda çok can sıkıyor bir de beyin değiştirip hiçbir düzelme olmayanlar varmış yani koreden beyin getirtsek o da bizim motorun bire bir aynısı ise aynı sorun büyük ihtimalle onda da olacak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır cdi'den laf açılmışken yok mu bu gaz kesmenin bi çaresi yav tamam sorun edilecek bişey değil fakat bazı pozisyonlarda çok can sıkıyor bir de beyin değiştirip hiçbir düzelme olmayanlar varmış yani koreden beyin getirtsek o da bizim motorun bire bir aynısı ise aynı sorun büyük ihtimalle onda da olacak.
    Değiştirdikten sonra düzelmeme ihtimali olduğunu sanmıyorum. Ayrıca ben değiştirecek olsam ve gelen CDI da aynı şekilde sorunluysa hiç düşünmem karşı ödemeli olarak geri gönderirim.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    aaaAAAAAAAAAaaaaaa... açılın, ben doktorum.. kim hasta?

Şaka bi yana da, Armağan, İlker, çok geçmiş olsun. Uzaktan ilaç tavsiye edemem, zaten herkes aşağı yukarı biliyo. Fakat bildiğimiz ama hep ihmal ettiğimiz bir şeyi hatırlatayım. Bol bol su için. Aklınıza geldikçe su için, canınız istemese bile için. Üst limit koymuyorum, ama en az 2,5-3 litre için hasta olduğunuz zamanlarda. Küçük bir hatırlatma: Sağlıklı bir insanın böbreği günde 15-18 litreye kadar suyu süzme kapasitesine sahiptir. Çok su içmekten hiç korkmayın.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    doktorumuzda var yaşasın

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

can dan bugun ses cıkmadı hiç odamı hastalandı yoksa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13.7 volt akünün şarj olması için gayet yeterli. Zaten konjektör çıkışı 13.5-16 volt arasındadır. Yani konjektör alman bir şeyi değiştirmeyecek. Stop ettiğinde vurdurarak çalıştırıyorum dediğin, marş vermeye çalıştığında ne oluyor? CDI için de bence değiştirmek gerekli değil ama almak istersen mevcut CDI soketine bakarak alabilirsin.
    marşa basınca cıızzt diye ses yapıo çalıştırmıo ama farlar yanıo, 12 v 7 amper çin malı bi akü almıştık onda da aynı sorun oldu. bugün aküyü yeniden deiştirdik 9 amper 12 volt taktık galiba, ama konjektör degişcek dedi bilmiom ne yapmalı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler