Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimden utanıyorum 2 el birden markaja almışım
    Bence Ahmet seni psikolojik olarak etkilemiş, onun etkisine girmişsin. Tabi Ahmet'le ilk tanışman normaldir.

Bu arada fotoğrafları Facebook'a yükledim. forumdakilerden 50 tane falan fazladan foto var orada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha ki sefere seni de bekleriz diyecem ama bir daha ki herhalde bahara olur. Zaten bu gidişle sen bahara anca alacan motoru.
    yaa öle deme walla kahrımdan çatlayacam ben şimdi.. hayırlısı bakalım..Allah sonumuzu hayır etsin ama bahara kalırsam karacanın parasından eser kalmayacak herhalde
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Bence Ahmet seni psikolojik olarak etkilemiş, onun etkisine girmişsin. Tabi Ahmet'le ilk tanışman normaldir.

Bu arada fotoğrafları Facebook'a yükledim. forumdakilerden 50 tane falan fazladan foto var orada.
    ben Ahmetin apartmanındaki çocuğu düşünüyorum garibim kimbilir ne haldedir

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya bu arada hasan abinin çektiği resimlerin arasında 121 nu'lı sırt çantalı bir bayan var..hasan abimde kalabalığı çekecem ayağıyla gidip kızın resmini çekmiş baksen..

rıdvan feysbuktaki resimlerin linkini atsana..fotoya göre yorum yapayım bari

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu arada hasan abinin çektiği resimlerin arasında 121 nu'lı sırt çantalı bir bayan var..hasan abimde kalabalığı çekecem ayağıyla gidip kızın resmini çekmiş baksen..

Fotoğraflar herkese açık değil, ekle beni gör

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ama benim feyzbukum yokki..hanımın var sadece...herşeyde yetersizim yine kahır etsin yaa..neyse yapacak bişi yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ama benim feyzbukum yokki..hanımın var sadece...herşeyde yetersizim yine kahır etsin yaa..neyse yapacak bişi yok
    Ben de özelliklerini kullanmıyorum ama galiba işe yarayacak bir şey buldum. Özel mesaj olarak gönderiyorum.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    tamam oldu teşekkür ederim dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

yaw resim yükleyemedim ben alla alla imageshack fıttırdı benim

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250

Ben bizim motorcu tayfasini çekerken koşarak fırladı ben masumum

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Uğur çok şey kaçırdın
    kaçırdığımın farkındayım ama maalesef elimden birşey gelmiyor

Bu arada Fotolarda 10 numara, şimdi facede baktım..Cidden bizim Gv'ler belli ediyor kendini
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Ben de egzoz'un sesi çıkmıyor diye üzülüyordum

Bu arada sizin yakıt tüketimleri ne durumda?
    Dün 180 Km yol yapmışım 25 TL benzin harcamış, bu işte bir terslik var

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın,
    sabah suratımdaki sırıtma ve uykusuzluk haricinde bir sıkıntım yok cok şükür. (artçı olmanın yararları) çok keyif aldığım bir geziydi bir dahakini kendi motorumla yapmak için can atıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim, Ahmetmiz sağolsun akşam evinde ağırladı bir güzel filmimize seyrettim makaramızıda yaptık dolu dolu bir gün geçirmek böyle güzelmiş. Gerçekten uzun süredir keyif almadığım kadar huzurlu ve mutluydum halen de mutluyum
    Cihan, Necati ve Hasan abi ile de tanışma fırsatım oldu sonunda yüz yüze de görüştük. darısı istanbul dışındakilere...

not Necati sen kulaklık taktığın için hissetmiyorsun ama arkandakiler sesinden titredi bir sonraki uzun yolda egzosuna pamuk tıkıyacağım az ses çıksın

son olarak Rıdvana tekrar tekrar teşekkür.daha ne kadar da etsem yetmez her ile her eve bir Rıdvan şart

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün 180 Km yol yapmışım 25 TL benzin harcamış, bu işte bir terslik var
    Kesinlikle yanlışlık var. Dün biz seni shadowla gördük, cbf 150 ile falan geldiysen o yakıt normaldir.
    Senin hesabına göre 3,2 L/100 km tüketim olmuş görünüyor, bu da mümkün değil.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    hazir ses mevzuu acilmisken, bizim motorlarin sesi niye bu kadar az yav? o cusseden oyle ciliz bi ses cikmasi insanda hayal kirikligi yaratiyor, gv250 hakkindaki tek sikayetim bu, ses de olsa super olacakmis.

tamam oyle bangir bangir olmasin ama o goruntuye o ses gitmiyor.

Motosikleti
    Cumartesi akşamı fullemiştim depoyu , bu akşam tekrar fulledim ve 25 TL verdim. Yaptığım km de 180.

Trafiğe girmedik ve sürekli düşük devirde kullandığımı varsayarsak ,
    4 litreye kadar düşmesi normal ama bu kadar az olması şaşırttı beni.

O yüzden özellikle merak ettim sizin yakıtları?

Kesinlikle yanlışlık var. Dün biz seni shadowla gördük, cbf 150 ile falan geldiysen o yakıt normaldir.
    Senin hesabına göre 3,2 L/100 km tüketim olmuş görünüyor, bu da mümkün değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hazir ses mevzuu acilmisken, bizim motorlarin sesi niye bu kadar az yav? o cusseden oyle ciliz bi ses cikmasi insanda hayal kirikligi yaratiyor, gv250 hakkindaki tek sikayetim bu, ses de olsa super olacakmis.

tamam oyle bangir bangir olmasin ama o goruntuye o ses gitmiyor.
    O cüsse dediğin motorda sonuçta 250cc motor hacmi var ve asıl sorunsa çok ses çıkaran motor yasak. Dün yolda kulaklarımızı katleden egzoza sahip shadow fabrikadan öyle çıkmıyor. Necati de standart egzozlarını taksa bizim motor kadar olmasa da düşük devirlerde pek duyulmayacak kadar sessiz olacaktır. İlla ses istiyorum diyorsan özel egzoz yaptıracaksın. Ya da karbüratörlü bir motor alıp egzozunu keseceksin.

Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi akşamı fullemiştim depoyu , bu akşam tekrar fulledim ve 25 TL verdim. Yaptığım km de 180.

Trafiğe girmedik ve sürekli düşük devirde kullandığımı varsayarsak ,
    4 litreye kadar düşmesi normal ama bu kadar az olması şaşırttı beni.

O yüzden özellikle merak ettim sizin yakıtları?
    Fuelly'den baktım da senin motorla 4.1'in altına düşen yok. Muhtemelen ilk benzin aldığında depoyu kapağa kadar, son benzin aldığında da pompa atana kadar doldurdular.

Motosikleti
    Benim meşhur shadow hem karbüratörlü hem de özel egzoz olunca 2 gündür kulaklarımı çınlatıyorlar arkadaşlar

Benzini özellikle sonuna kadar doldurttum iki seferde de , 4-5 litreye her türlü fit'im ben zaten
    1.000 km geçince ortalamamı bir hesapliyim tekrar.

O cüsse dediğin motorda sonuçta 250cc motor hacmi var ve asıl sorunsa çok ses çıkaran motor yasak. Dün yolda kulaklarımızı katleden egzoza sahip shadow fabrikadan öyle çıkmıyor. Necati de standart egzozlarını taksa bizim motor kadar olmasa da düşük devirlerde pek duyulmayacak kadar sessiz olacaktır. İlla ses istiyorum diyorsan özel egzoz yaptıracaksın. Ya da karbüratörlü bir motor alıp egzozunu keseceksin.

Fuelly'den baktım da senin motorla 4.1'in altına düşen yok. Muhtemelen ilk benzin aldığında depoyu kapağa kadar, son benzin aldığında da pompa atana kadar doldurdular.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Halk otobüsunden sevgiler saygılar bugunude yedik yarin yatmasyon.

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,

Uzun süredir konuyu okuyorum, atlaya atlaya 500üncü sayfaya kadar geldim (Kronik sorunlar v.s. bilgi sahibi olmak amaçlı) ordan sonra atlamadan devam ediyorum, motorumu satalı neredeyse 2 yıl oluyor ( Kanuni Caracal 200) şuan uzun yol özlemi baş gösterdi...bir süredir de gücümün yeteceği motorları araştırıyorum GV'yide listeme koydum tabiki bu sebepten forumun tamamını okuyorum, fakat 2-3 yaşında GV ile 10Yaşındaki Japonların aynı fiyat olması biraz kafamı kurcalıyor, fuar'a kadar sizleri takipde olacağım bakarsınız fuar'dan sonra bende gezilerinize katılımcı olabilirim :D

Ayrıca bunları okurken bir şey dikkatimi çekti,
    Acaba: StyLeOscaR nickli Uğur arkadaşım, Taner Cem'in kardeşi olabilir mi diye sormak istedim..

Yazılarında E-Ticaret'den bahsettiğini, Abisi olduğunu, Avcılarda oturduğunu ve en önemlisi Avatar' ından dolayı bu fikre kapıldım??
    Ride to Live or Death 2 Ride
    http://i41.tinypic.com/208ies7.jpg

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Huysuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,
    Ayrıca bunları okurken bir şey dikkatimi çekti,
    Acaba: StyLeOscaR nickli Uğur arkadaşım, Taner Cem'in kardeşi olabilir mi diye sormak istedim..

Yazılarında E-Ticaret'den bahsettiğini, Abisi olduğunu, Avcılarda oturduğunu ve en önemlisi Avatar' ından dolayı bu fikre kapıldım??
    iyi akşamlar sizede, evet o benim..
    acaba kim olduğunuzdan da bahsederseniz, sizi tanımış olurum

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halk otobüsunden sevgiler saygılar bugunude yedik yarin yatmasyon.
    hörmetler abicim sen hala iett'lerde mi sürünüyon abi ya.. hava misss, sen iett takıl oldumu şimdi böyle nerede Gv Aşkı

Armağaaaan; noldu benim orta sehpa işi
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Özel bir şirkette Taner'le beraber çalıştık (o ayrılana kadar)
    İsmim Atakan söylersen kesin hatırlar, hatta motorsiklet almaya çalıştığı dönemlerde ona 1-2 motorsikletde bulmuştum tanıdık vasıtası ile Japon falan ama anlaşamadılar galiba, ondan sonrada irtibatı kaybettik. Umarım bir gün seninle de tanışmak kısmet olur, hatta bir buluşmanıza katılıp GV'yide yakından incelemek isterim.

Umarım konuşmaya hızlı başlamadığım başlığınızda, kimseye rahatsızlık vermek istemem. Benide aranıza alırsanız belki GV'ci yaparsınız :D
    Dediğim gibi 2nci motor olacağından Japon düşünüyorum ama şimdilik sadece inceleme aşamasındayım, GV'nin çekiciliği yüksek torkunda V motorunda, Japonlarda bu kadar yüksek tork yok açıkcası, tabi kendileri biraz yaşlı ve aynı zamanda ismini kanıtlamış markalar.
    Ride to Live or Death 2 Ride
    http://i41.tinypic.com/208ies7.jpg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler