Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Devrim güle güle kullan ama yazlık korumasız gezme abi ya
    Koray senin şu kursun bir iptal olsun ben söz seni sahile ulaştırıcam
    Hangi arada bu saat 12 oldu onu anlamadım ben İyi geceler herkeslere...
    Ride hard or stay at home

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ben daha yazın hiç motor kullanmadım.. umarım kapalı eldiven çok yakmaz.. kemandan dolayı korkuyorum parmaklardan.. ben yine full korumalı alırım sanırım.. bu arada alınacaklar bitmeyecek hiç sanırım liste uzadıkça uzayacak burak kurs iptal olsun.. hava güzel olsun.. önce parlatalım sonra balık ekmek yaptırıp sahilde yiyelim..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    S&T gv 250
    Tarkan yardımın için tekrar çok sağol, ilk ne zaman teşekkür ettinki diyosan özeline bak
    Foruma motorları yada hayalleri ile yeni katılan tum arkadaşlara da selamlar
    Gitmeden herkesle bi helalleşeyim dedim. Umarım döndüğümde sizi göremememin tek sebebi, ılık nisan güneşinin altında parıldayan kromajlarınız olur

Motosikleti
    iyi yolculuklar.. git gel ve depomuzun üstünde kocaman airbruslarımızla gezelim.. bol bol fotoğraf çek..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Öznur güle güle git, gel bizler buradayız. Döndüğünde elinde airbrush tabancasıyla görmek isteriz seni

Korayım tam yaz sıcağında bende motor kullanmadım ama yine eldiven şart gibi. Senin eldivenle yazın kullanılmaz kardeşim. Ben Held'in yazlık eldivenini almıştım 40 lira civarı bişeydi onun gibi bişey alabilirsin sende yaz için.

Devrim seninde yeni eldiven hayırlı olsun, yazın parmaksız ve korumasız eldiven sakat olmaz mı abicim ya.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha yazın hiç motor kullanmadım.. umarım kapalı eldiven çok yakmaz.. kemandan dolayı korkuyorum parmaklardan.. ben yine full korumalı alırım sanırım.. bu arada alınacaklar bitmeyecek hiç sanırım liste uzadıkça uzayacak burak kurs iptal olsun.. hava güzel olsun.. önce parlatalım sonra balık ekmek yaptırıp sahilde yiyelim..
    Koray balık çekmiş senin canın galiba Balık seviyosan ben yazın Çınarcık'tan taze taze getiririm balıkları sonra mangalda kendileriyle ilgileniriz Haftasonu benim eldivenlere bir bak istersen ben çok memnunum baya rahat fiyat biraz tuzlu gelmişti bana ama korumaları falan çok güzel. Benim ele uygun bir tek bunlar vardı İstersen bir Motomax uğraması da yaparız daha makul eldivenler vardı hem yeni malzemeler de gelmişti

Alıntı ozzone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gitmeden herkesle bi helalleşeyim dedim. Umarım döndüğümde sizi göremememin tek sebebi, ılık nisan güneşinin altında parıldayan kromajlarınız olur
    Bu mesaja sadece diyebiliyorum. Ama merak etme sen yokken parlatma işiyle uğraşıcaz bol bol

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öznur güle güle git, gel bizler buradayız. Döndüğünde elinde airbrush tabancasıyla görmek isteriz seni

Korayım tam yaz sıcağında bende motor kullanmadım ama yine eldiven şart gibi. Senin eldivenle yazın kullanılmaz kardeşim. Ben Held'in yazlık eldivenini almıştım 40 lira civarı bişeydi onun gibi bişey alabilirsin sende yaz için.

Devrim seninde yeni eldiven hayırlı olsun, yazın parmaksız ve korumasız eldiven sakat olmaz mı abicim ya.
    Şehir içinde normal eldiven de ama 3-4 saatlik yolda ve ya ağır trafikte ne kadar korumalı olursa olsun kapalı eldiven işkence, terleme sorunum olduğu için daha tehlikeli oluyor, peçete koyup sürdüğüm çok oldu O riske giriyorum artık, ellerimden kaymasında...

Motosikleti
    devrimden tüyoları ala ala sonunda aküyü aldım.. markasını tam bilmiyorum bakıcam tekrar.. 12-9 ytx9-bs tipi kuru akü.. 50 lira.. taktım çalıştırdım.. devrim teşekkür ederim bide uykundan uyandırdık seni.. kusura bakma..

Motosikleti
    Dragstar 650
    devrimden tüyoları ala ala sonunda aküyü aldım.. markasını tam bilmiyorum bakıcam tekrar.. 12-9 ytx9-bs tipi kuru akü.. 50 lira.. taktım çalıştırdım.. devrim teşekkür ederim bide uykundan uyandırdık seni.. kusura bakma..
    Yok kardeş zaten uyanacaktım o saatte ) Bir de senin sis farları kaç amper?

Motosikleti
    devrim hiç bilmiyorum.. nereden bakılır onların amperine? kelepçeyi ölçmeye çalıştım.. yumuşak mezure yoktu ama baş parmakla işaret parmağın tam kavrıyor.. komşumuza sorucam yumuşak mezure ile ölçücem..

Motosikleti
    Dragstar 650
    Senin amper olayını araştırırken çok fazla bilgi ile karşılaştım, sis farının watt düzeyi çok yüksekse çok amper çektiği ve marş motorunun ihtiyaç duyduğu amperi karşılayamadığını öğrendim, yani senin sis farları için anahtar şart; Motor giderken akü kendini besliyeceği ve farlar için dinamadon elektrik alacağı için sorun yok ama ilk çalıştırma da marş motorunun ihtiyaç duyduğu akımı sömürüyor olabilir. Bu adreste sis farları için düğme yapımını ve montajını buldum gayet güzel açıklamış, yapan arkadaşın ellerine sağlık

http://www.motoaktuel.com/blog/index...ambasi-montaji

5cm lik yeter o halde buldum bir kaç tane kaçırmadan alayım, bi de afilli bir anahtar bulursam alırım kardeşime

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray kardeşim hayırlı olsun bir de şu koltuğu hallettin mi tamamdır

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;

Öznur iyi yolculuklar dilerim sana.Ne kadar duygu dolu bir veda mesajı yazmışsın öyle yav.Okuduğumdan bu yana ağlıyorum ;))

Burak yarın Maltepe 70 evlerde ,öğlen iş arkadaşlarımın birinin kız kardeşinin cenaze törenine katılacağım.Haliyle cumartesi işlerimi pazara aktarmak zorunda kalıyorum.Üzülerek ifade ediyorumki pazar günü hem seçim hem haftanın işleri yüzünden parlatma/gezme buluşmasına gelemeyeceğim.Ama Koray kardeşim müsaitse yarın onun başına bela olabilirim.

Koray sis farının gücü ambalajında, farın dış gövdesi üzerinde eğer hiç biri yoksa sis farı ampülünün üzerinde yazar.Dikkatlice ampülün (AKP değil) üzerine bakarsan görebileceğini umuyorum.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;

Öznur iyi yolculuklar dilerim sana.Ne kadar duygu dolu bir veda mesajı yazmışsın öyle yav.Okuduğumdan bu yana ağlıyorum ;))

Burak yarın Maltepe 70 evlerde ,öğlen iş arkadaşlarımın birinin kız kardeşinin cenaze törenine katılacağım.Haliyle cumartesi işlerimi pazara aktarmak zorunda kalıyorum.Üzülerek ifade ediyorumki pazar günü hem seçim hem haftanın işleri yüzünden parlatma/gezme buluşmasına gelemeyeceğim.Ama Koray kardeşim müsaitse yarın onun başına bela olabilirim.

Koray sis farının gücü ambalajında, farın dış gövdesi üzerinde eğer hiç biri yoksa sis farı ampülünün üzerinde yazar.Dikkatlice ampülün (AKP değil) üzerine bakarsan görebileceğini umuyorum.
    Murat başınız sağolsun keşke sen de bizlerle olabilseydin ama dediğim gibi başınız sağolsun...
    Devrim bu arada sen kaldırımı yüksek bir yer lazım olduğu için mi istiyorsun yağ değiştirirken yoksa sakin olsun diye mi ?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Yere yatmak zor geliyor bünyeye kaldırıma çıkartıp çömelerek yapmak çok daha kolay oluyor

Murat kardeş başınız sağolsun...

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Bizim anayol tarafında var kaldırım ama otoparkın orda yok. Otopark önü sakin mekan parlatmalık

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Burak , Devrim dostlar sağolsun.

Devrim yağ tahliye tıpasını sökmek için mi yere yatman gerekiyor.

Devrim beraber vakit geçiremediğimize daha çok üzüldüm şimdi.Ne güzel beraber yapardık senin motosikletin bakımınıda.Çok hoşlanırım bu tür işlerden
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    -
    Muratcım başınız sağolsun...

Bende yarın 1'e kadar boşum sabah erken kalkıp motorla turlamak istiyorum. Bu taraflarda olursan haberim olsun takılır 1-2 saat görüşürüz..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan sen de bu taraflara gelirsen ses et çıkabilirsem uğrarım Fazla çıkamam ama Öznur gidiyo yarın malum

Motosikleti
    -
    Tamam Burakçım, o tarafa doğru gelirsem bi ses ederim sanaa Benimde zaten fazla vaktim yok, biraz turlayıp eve motoru bıraktıktan sonra saat 13.de tuttuğum evde olmam lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler