Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Nedir bu köpeklerden cektiğimiz*

Motovento
    REKLAM ALANI

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    geçmiş olsun bilader...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cbr 125
    geçmiş olsun bende geçen ay çakıl yolda giderken 3 köpek kovaladı önümde dönemeç az daha deviriyodum motoru, cross cular gibi geçtim arka tekeri az kaydıraraktan
    Korkarak yaşıyorsan sadece hayatı seyredersin:queen:

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten sinir edici bir durum!! Mesafe uygunsa bas git, kısa ise hızı azaltıp kafasına ayağının altıyla sağlam patlat

Motosikleti
    CBR 600 F
    bu yaz hazıran 15 te bende gece kopege carptım ve koprucuk kemıgım kırıldı hala arasıra agrısını cekıyorum soguklarda sızlama yapıyor ama baska bır sıkıntı yok cok sukur dusunuyorumda ya korumalarım tam olmasaydı ?
    carpe diem

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın. bundan 2 sene önce bende bir olay yaşamıştım
    çoğu arkadaşlarımızın dediği gibi normal giderken köpekler yanınızdan koşar ve havlar duruncada kaçar giderler
    taki bunu kemer burgaza giderken saat gecenin 2 sigibi bişeydi mandıraların olduğu bir
    yoldan gidiyordum yoll çok karanlık ve bozuktu çok hızlı gidemiyordum biyerdende
    tırsıyodum köpeklerden çünki butarz yerlerde iri köpekler olabileceğini ve salık durumda olduklarını biliyordum
    aha dedim bitane mandıranın kapısından iri kıyım bi hayvan dedim yandık biraz gazladım
    busefer 4 kişi oldular dedim yol kötü basılmıyor ben en iyisi durayım ve durdum durduğum gibi
    üstüme zıpladı allah dedim ne varsa bastım gaza kaçtım yol bozukmuş umrumdamı
    çok korkmuştum demek dedim burdakilere delikanlılık yaramıyor durunca hiçte kaçmadılar
    ucuz atlattım valla
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

ben direk üstüne sürüyorum(tabi eğer kaçmazsa gönlüm el vermiyo çarpmaya yön değiştiriyorum) biraz devir sesi birazda korna genelde kaçıyolar

Motosikleti
    BMW 1200 GS
    Ben de DAZER 2 var.

Bizim komşu bi kangal var. ona sıktım aptal aptal baktı. Bişey olmadı. Bir sokak köpeğine sıktım nasıl kaçtı anlatamam. Sanırım her köpeği etkilemiyor.

Motosikleti
    Land Cruiser
    Koptum valla. Topiğin başından sonuna kadar koptum. Özellikle olay mahaline geri dönüp ortalığı Filistin'e çeviren arkadaşım. Süpersin
    Ride the wild wind

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Bende bıktım şu kuçu kuçu lardan yaw park etme hemen hoop koltuğa oturuyorlar tamam hak veriyorum onlara, motor tutkusu da ama kardeşim patileriniz çiziyor deri koltuğumu kaç para o koltuk haberiniz varmı Bir daha olmasın lütfen.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin yada bir başkasının helede bir bebeğin canının yanmamasına sevindim. Bu arada arkadaşlarında dedikleri gibi köpekler kaçanı kovalıyorlar, aldırma onlar orada yokmuş gibi davran. Bütün köpekler hareket eden bir şeyi ısırmaması gerektiğini bilirler. Üzerine atlamazlar.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Xenkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koptum valla. Topiğin başından sonuna kadar koptum. Özellikle olay mahaline geri dönüp ortalığı Filistin'e çeviren arkadaşım. Süpersin
    yeminle söylüyorum cidden bu yöntemden tırsmayan köpek görmedim rot,pitbull,kangal sayısını hatırlayamayacağım kadar köpeği bu şekilde yendim şaka veya espiri yapmıyorum hem canları yanmıyo hemde ölmüyolar motorun sesini duyunca dört nala tabiriyle nasıl topukluyolar...ben bunu yaya geçtiğim güzergahlarda rasladığım köpeklerede yapıyorum...

mesela mahallede bakkal hüseyin adında biri vardı kırma bir kangalı vardı zincirli yanlız zincir çok uzun kadırıma kadar çıkıyo bir keresinde bana denk geldi öyle bir korktumki anlatamam gece yatamadım mübalasız aklım başımdan gitti resmenulan dedim bende mehmet sem senin gediğine bir taş koyaruım dedim ertesi günü işten izin aldım sırf bu mevzu için 10/15 kadar pilastik kaplı karton değil pilastik torpil olmalı...nese torpilleri aldım karşı kaldırıma geçtim hoşştt diye barınca direk fırladı nasıl zincire asılıyo beni yicek açık olsa...torpillerin 7 tanesini bir arada bağladım fitilleri burdum ateşledim köpeğin kulübesine doğru attım köpeğin arkasına kendi o sırada bana saldırmakla meşguldüsalakkkk torpiller gümlemeye başlayınca hayvan aklını kaçırdı resmen ben gülme kırızine yakalandım o sıra...

ertesi günü...

işten geliyorum bu sefer torpilsizilk önce zincir sesi duydum koşaracasına geldi ses durdum hemen beni görünce oda hemen durdu göz gözeyiz dın dırı dın dırı dın dırı dın dırdınsaldırsammı saldırmasam mı gibielimi yavaşca cebime sokdum çakmağı çıkardım birkere çaktım köpeğin önü baba dönükkken nezaman arkasını döndü nezaman yuvasına girdi göremedim köpeğin çıkardığı ses aynen şuu ayynkkk aiiykkk...

olay böle oldu...yok yere yatıcan yok ellerini uzatıcan falan filan siz bunu bir kangala yaptığınız an direk boynunuza sarılacaktır pitbull direk kolarınıza saldıracaktır rot direk çullanır neresi olursa olsun...hayatınızın sonu olur...

iyi günler
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Ha bu İçine Ettiğimin İtoğlu İt leri Bizim CBR lar ile ne alıp veremdikleri var yaa benim de çok önüme çıkıyorama henüz bi kazam yok onların yüzünden olan ...

Ve ayrı bir konu daha var bu ara CBR-125 kullanların çoğu kaza yapıyor bu gün Gayrettepeden Perpa ya geliyorum baktım yolda bitane 2006 model Repsol yan yatmış çocuk kaldırmaya çalışıyor hemen çektim kenara yardıma koştum kaldırdık motoru vites kolu yamulmuştu sol ön grenaj ile kafa grenajı sinyalin içe çökmesi sonucu kırılmıştı bide zannedersem kafasında kask yoktu ve pide taşıyordu o motorda motora acıdım... Tabi çocuğa da çok üzülmüştü " nazara, göze geliyoruz abi dedi" Haklısın dedim bende inanıyorum şu nazara gelme olayına....

Ama tabi şu hamam olayı da var hamama bi gidelim de belki azalır bu kazalar olmadı bi koç, keçi yok yok at, eşek yok hatta deve kesicem....
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bu normalde kısa olan, sawurdun mu anten gibi acılan ucu topuzlu metal "baton" dedikleri şeylerden alıcan internetten. süwari gibi yaklaşırken şrak die açıçan, kopek tarafına hafifce eğilcen.......=) ama onden gelirse naapılır ki? yok ki hattori henzo kılıcımız.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dragstar. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

olay böle oldu...yok yere yatıcan yok ellerini uzatıcan falan filan siz bunu bir kangala yaptığınız an direk boynunuza sarılacaktır pitbull direk kolarınıza saldıracaktır rot direk çullanır neresi olursa olsun...hayatınızın sonu olur...

iyi günler
    Yok yere yatıcan, yok ellerini uzatıcan derken? Söylediklerim tamamen bilimsel şeylerdi.. Ayrıca o kangala torpil atarak iyi halt ettin.Eminim Kangalların çok zeki, seni hayatı boyunca unutmayacağını, ve ilk fırsatta intikamını alacağını bilerek atmışşındır o torpili..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    PitbuLLara Laf yok =) bnm oğLanı schooterın araya koyardım d.dere gölcük arası giderdik =) ana yolda görenler şok olurdu.onunda kanına motorculuk vardı tuvalete çıkardıgımda bile gider motorun araya otururdu hadi gezelim diye =) işte bnm oğLanLa bi fotoğrafım kendisi tam bir motorcudur =)

Motosikleti
    ARTık motorum yok
    SAğolun arkadaşlar demek coğumuz çekmişiz bu köpek kovalamacasındanaman Allah kaza bela vermsin cümlemize.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yere yatıcan, yok ellerini uzatıcan derken? Söylediklerim tamamen bilimsel şeylerdi.. Ayrıca o kangala torpil atarak iyi halt ettin.Eminim Kangalların çok zeki, seni hayatı boyunca unutmayacağını, ve ilk fırsatta intikamını alacağını bilerek atmışşındır o torpili..

vallaha dostum baktım olmadı otokabortacıdan aldığım 500gr yani yarım kg lik karpit birtane salam teneke delik olmucak kalın sac olmalı karpiti içine koyup yarısına kadar su ile doldururum azını hava kaçırmıcak şekilde kapatırım tenekenin üstünede etsuyu dökerim koku salgılayıp tenekenin etrafında olması ve onu koklamasını salarım...karşısına geçip bira sigara yakarım 15dk. sonra azpişmiş kangal eti servis tabağında...yaaaaaaa
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    elbet birgün cbr600rr ama önce cbf 150 xD
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş,
    Ödüm paçalarıma karıştı, o an ne yaptığımı bilemeden frenleyip anidan durdum ve motoru yan ayağına aldım. Bu dediğim şeyi de sadece saniyenin onda birinde gerçekleştirip, ''Laaaaağğğğnnn'' diyerek köpüşe doğru bir koşturmaya başladım, hayvan benden iki kat bir hjızla ve benim sesimden 10 kat daha fazla bir ''İyyyykkkk'' çekerek kaçtı. Bir anda sokakta köpeksiz ve insanlar bana bakakalmışken kalakaldım Adeta insanların :''Ne bu şiddet bu celal...'' der gibilerdi. rezil olduk deyip ben de kaçtım
    koptum karnıma ağrılar girdi be abii tebrikler vala resmen gözümde canlandın:D

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    bizim orda da 3-5 tane uyuz it her geçişimde havlayarak peşime düşüyo hiç hızımı değiştirmiyorum geçen frene bastım durdum oldukları gibi durdular elimi kaldırdım gerisin geri kaçtılar artık siyah beyaz bizi nasıl görüyolarsa . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Selamlar 3 ay önce benimde başıma geldi bizim üst mahallede bir köpek var bütün motosiklet kullanıcılarına kıl .İşe giderken o mahalleden geçmiyorum ama ogün geçmek zorunda kaldım çünki her zaman gittiğim yola pazar günleri pazar kuruluyor o zamanda alternatif bir yolum daha var oradan gidiyorum şansa bakki o günde düğün olduğu için yolu kapatmışlar motosikletle bile geçilmiyor neyse üst mahalleden gideyim dedim ama köpeğide heran çıkacak diye kolluyorum tam başardım derken sen park halindeki arabanın yanından çık motosiklete doğru zıpla ve beni dizimin üst kısmından ısır ben duruncada vın kaçtı neyse sahibini daha önce bir kaç kişi uyarmıştı. bende böyle böyle oldu dedim bana ne dese iyi Aşıları tamam tabi bu lafın üzerine dayanamadım ALLAH ne verdiyse köpeğin sahibine daldım her neyse durumu belediyeye şikayet ettim ilgileneceğiz dediler ama oralı olan kim olaydan yaklaşık 2 3 hafta sonra küçük bir kız çocuğunu feci şekilde ısırdı ve şikayet üzerine köpek belediye ekiplerince bu sefer alındı (tabi kız çocuğu hastanelik olunca durum polisede intikal ettiği için Görevlerini dört dörtlük yapan belediye ekipleri !!!hemen aldılar ) Ama ne göreyim 1 ay sonra köpek yine mahallede Artıkın hayvanseverler kusura bakmasın ama bu köpek hakkında hiç iyi düşünmüyorum bu böyle biline mahallede ya o yada ben
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler