Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Nedir bu köpeklerden cektiğimiz*

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu kadar dert etmektense motorda bir tane ıslak mendil kutusu bulundurun bitsin..

Vallahi motorun brandası altında şu yağmurda eminim bir kedi vardır ve ben o kedinin oaray girmesinden mutlu oluyorum her ne kadar sabahları pati izleriyle cebelleşsemde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tiger 250
    ben motoru daha yeni aldım ilk 5 kmsinde kaza yapacaktım kedi yüzüne

aslında akşamları kedi daha kötü ;
    ışık gözüne gelince olduğu gibi donup kalıyor.

tavşanlarıda böyle tutarlar heralde , ışık tutarlar tavşan donup kalır vururlarmı tutarlarmı gerisini bilmem
    ::shake2::

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köpek değilde kedilerden çektiğim kadar çekmedim motoru alalı beri heh.. Her nereye bırakırsam bırakayım illaki sabah minik pati izleri her yerde yav
    Şöyle bir ürün var: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44940

Belki yararlı olur
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı kubilay_981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köpekler ve kediler geceleri motora çıkmaya bayılıyorlar.ne varsa bu kadar ilgilerini çeken??
    eğer bir kedi veya köpek lastiğe işemişse orada yatmışsa iz bırakmışsa diğerleride hep orayı tercih ediyor...mekan burası hesabı çetleşiyolar kokularıyla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ARKADAŞLAR MORALİNİZİ BOZMAK İSTEMEM AMA,

arabayla edirne enez den istanbula dönüyorduk yazlığın olduğu bölgeden çıktık köyden geçerek yola çıkıcaz köyden biraz uzaklaştık ortalama 50km/s hızla gidiyorduk bitane saf kangal 6-7 yaşlarında filan olması lazım yan yoldan havlayarak üstümüze üstümüze geliyodu havlar havlar gider diye düşünmüştük hızımızı kesmeden gidiyoduk o hıza rağmen bizim şahinin sol çamurluğuna bi diş geçirdi it oğlu it.. geçirmesiyle bi gazladık kaçamıyoruz resmen o kadar bastık kaç km peşimizden geldi sonra aynada kayboldu.. yani nasıl geçirdiyse sanki aynı bölgede 2 tane kuşun izi vardı.. orj kazasız aracımızın ilk defa o zaman değişeni olmuştu

yani bi arabanın içindeyken bunları yaşadık bi motorla neler olurdu düşünemiyorum..

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler