Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Nedir bu köpeklerden cektiğimiz*

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ARTık motorum yok
    Nedir bu köpeklerden cektiğimiz abi ya bügün onlar yüzünden kaza yaptım.Bu sabah dolapderedn taksime cıkıyordum.pzar vardı pazarın alt sokağından cıkayım sokak baya ıslakyavaş gidiyorum.bi baktım yandan bir köpek fırladı tırsladım ama gne soğuk kanlı davranmaya çalıştım.Ama abi olacak gibi değil ikinci bir köpek bu sefer sağdan cıktı.biri soldan biri sağdan ister istemez reflex gaza bastım.önumde karı koca var bide bebek arabası.gecsem gececem dedim yavaşlayım yavaşladımama bayan önüme doğru geldi ve o ana geldi.fren tam tutmaya çalıştım nafile bende kendimi feda ettim:D cocuk var abi.kamyona kırdım...
    ... Ve sonuc ön camurluk ve sağ ön grenaj kırıldı ama olsundiyorum ya cocuğa carpsaydım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    gerçekten ya bu köpeklerler ne olcak böyle

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Geçmiş Olsun Bi Keresinde ßende Köpek Yüzünden Kaza Yapacaktım.
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Geçmiş olsun arkadaşım. Çok güzel bir konuya değinmişsin. Ben eşimle yolculuk yaparken köpek gördümü aşırı tepki veriyor bende bu yüzden bir kaç kere kaza tehlikesi geçirdim ucuz atlattım. Tek başıma giderken köpeklerin hareketine bakarak hareket ediyorum sen hızlanınca onlarda peşinden koşuyor sen durdunmu onlarda duruyor. Tekrar geçmiş olsun..

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    eksoz biraz sesliyse korna artı gaz sesi ile tırsıp kaçıyorlar.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben mobyletim ile köpeği ezmemle birlikte ucmam bir oldu :D baya bi sürüklendim yerler cakıldı.

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    allah korumuş bebeği de seni de geçmiş olsun cbr biraz tuzlu olcak sanırım ama geçmişolsun
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Köpekler kaçanı kovalar genellikle,yapılması gereken durup korkmadığını göstermek

Motosikleti
    ARTık motorum yok
    Alıntı oğuz-AnTALyA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah korumuş bebeği de seni de geçmiş olsun cbr biraz tuzlu olcak sanırım ama geçmişolsun
    sağolun arkadaşlar Allahtan bebeğe carpmadık.Cana gelmesinde.
    Evet cbr biraz tuzluama şimdiden uygun ve ucuz parca buldum ön camurluk 50 ytl

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Köpek kaçıran frekanslar yayan elektronik cihazlar var. Onlar kaçırıyor diye biliyorum.

Kedilerden şikayetçiyim bende. Üzerine üzerine geliyorum donup kalıyor. Kaçsa sağa sola devam edicem. Duruyor öyle ölü gibi. Gelde çarp diyor.

Ayrıca park edince direk seleye oturuyorlar. Yayılıyorlar birde sanki digiturk izliyorlar
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

geçmiş olsun iyi yapmışın kardeşim çocukta ve sende bişey yoksa sorun yok demektir...ben köpek gördümmü yavaşlarım hemen çünkü önüme atlıcak biliyorum...ama görmedende atlıyan kedi ve köpekler var...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KymcoXciting250i
    belediyeye sesleniyorum levha koysunlar dikkat hayvan çıkabilir diye

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar hiçbiriniz köpekten benim önceden korktuğum kadar korkmuyorsunuzdur sizi temin ederim.Sokakta karşıma çıksalar yanımda kim varsa arkasına saklanır öyle giderdim.
    Bu yaz da arkamda artçı varken bir tanesi beni kovalamış, sol tabanımı yiyerek sersemlemişti.Fakat yavaş yavaş bir şeyi öğrendim ki köpeklerden korkmayacaksınız.
    Neden mi?
    Siz motorla 20 km üstü bir hızla giderken bile sizi paçadan yakalamaları mantıken zor.Diyelim yakaladılar.Hayvan sürüklenir bir yere çarpar ve illaki bırakır Benim peşime köpek düşünce hemen yavaşlıyor hatta duruyorum.Bir bakıyorum o da durmuş beni izliyor.Yani diyeceğim o ki bu hayvanlar motorun sesini bişi sanıyorlar peşine düşüyorlar.Hiç korkmayın rahat olun.Çok sıkılırsanız çekin kenara, gidin köpeğin yanına kafasını okşayın.
    Ben ki o kadar çok korkan insan şimdi onlarla dostum.Hakikaten korkulacak bir şey yok.Mazlum bu hayvanlar
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bende birkaçdefa kovalandıktan sonra ısırılmak düşmekten daha iyidir deyip durdum ve aslında ısırmak gibi bir niyetleri olmadığını farkettim tabi bu kovalayanlar sokak köpeği ise bu durum geçerli eğer tarla kenarında çoban köpeği felansa düşmek durmaktan daha iiyi olabilir
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    ver gazı tırsar.bas kornaya tırsar baktın tırsmıyo sen tırs veya al yanına bi taş at hayvanın kafaya akıt pekmezini bak bidaha gelemz yanına şaka şaka hayvan sever arkadaşlar yanlış anşamasın beni köpekler nadirde olsa sürücüler için tehlike arz ediyor
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    O Sana HAVLIYORSA :D SENDE Ona Bağır Tabi Gür Sesli İsen İşe Yarıyor
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş,

Geçmiş olsun, bebeğe, insanlara çarpmadan ve köpekler tarafından paralanmadan atlatmışsın Cana gelmesin de mala gelsin derler. Gerçi mal da canın yongası

Ben daha önce anlatmıştım forumun birinde. Köpeklerden hiç korkmam aksine çok severim namıssız kerataları amaaa, sabahın mahmurluğunda Harrrarara diyerek hiç beklemediğim anda Daklayınca (bizim memleketçe köpek saldırısı demektir...) hakketten ben de bir iki kez az daha kaza yapacaktım. Derken, bir önceki gün Daklanmış olduğumdan Kadıköydeki bir paralel sokaktan ilerlemekteydim. O aynı namıssız nereden buldu beni bilmem, Harararahaha yapmaz mı. Ödüm paçalarıma karıştı, o an ne yaptığımı bilemeden frenleyip anidan durdum ve motoru yan ayağına aldım. Bu dediğim şeyi de sadece saniyenin onda birinde gerçekleştirip, ''Laaaaağğğğnnn'' diyerek köpüşe doğru bir koşturmaya başladım, hayvan benden iki kat bir hjızla ve benim sesimden 10 kat daha fazla bir ''İyyyykkkk'' çekerek kaçtı. Bir anda sokakta köpeksiz ve insanlar bana bakakalmışken kalakaldım Adeta insanların :''Ne bu şiddet bu celal...'' der gibilerdi. rezil olduk deyip ben de kaçtım
    Poturdak

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Geçmiş olsun genelde köpekleri gördüğünüzde dursanız onlarda bırakıp kaçar

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bu Dazer 2 die bi ürün incelemiştim ultrasonik köpek savar die geciyo..ama guwenip 50 yt weremedim.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Honda Activa 100,1990 Honda Goldwing
    Aynısı bana oldu abi.2 yıl önce Activayla önüme golden köpek gelmişti.Çarpmamak için çimlere girdim.Ama activalar sapasağlam allahtan.Hiç birşey olmadı.Motorada banada

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler