Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Beşiktaş'ta trafik kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Demokrasi eşitler arsında olur.

Cent Koleji mezunu olan ve ABD'de Johnson & Wales Üniversitesi'nde yiyecek-içecek üzerine eğitim alıp yüksek lisans ve doktora yaptıktan sonra Hyatt Regency Otel'de bulunan Goosip ve Reina'daki Benihana'nın işletmeciliğini yapan Erem ' Bu rahmetli bir oya sahip idi.

Taksi sürücüsü ise Erem'e yardım etmek yerine olay yerinden kaçmayı tercih etti.
    İkinci taksi sürücüsü de Erem'i ezdikten sonra yardım etmek yerine olay yerinden kaçtı. Bu her iki taksi sürücüsüde birer oya sahip........

Olayda adı geçen kişiler medeni bir memlekette ADAM sayılır,peki sizce yukarıda ki yazıda kaç tane adam var. dı ?

İlginç değil mi sizcede.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    APV41 ve Songokhu'ya teşekkürler.

APV41 dostum, mektubun çok okunaklı ve anlaşılır olmuş. 4 tekerlek sahiplerinin üzerinde iyi bir etkisi olacağına eminim. Ben bunu fotokopi olarak çoğaltmayı ve park etmiş araçların silgeçlerine iliştirmeyi düşünüyorum. Pazartesi başlıyorum bu işe. Önce motoru olmayan arkadaşlarıma bir okutmakla ve izlenimlerini almakla başlayacağım. Metin üzerinde benim değiştirmek isteyebileceğim bir kısım yok, ama forumdaki kalemi güçlü arkadaşların fikirleri olabilir.

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Öncelikle ölen arkadaşımıza Allah rahmet eylesin,kalanlarada sabır versin.Güzel ülkemde motora ve motorcuya değer verilmiyor anladıkta.İnsan hayatınadamı değer verilmiyor bea kardeşim.Yazık bu insanlara yazık...
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

Motosikleti
    mr 250 destro
    bu herıflere taksıcılere egtım vermelerı lazım gorgu ve surucu derslerı egıtım sart bu herıflere yıllardan berı akıllanmadılar bır turlu anlamıyorum nasıl bır zıhnıyete sahıpler... arkadasımıza allah rahmet eylesin

yaa ehlıyetı alan trafıge cıkıyo,bı taksı bulan taksıcı oluyo.boyle duzen olurmu?olursada ıste goruyoruz ınsanlarımz oluyo.ulan şerf.....ler vurdun barı alıp hastaneye gotursene.yok boyle bısey yaa..ALLAH hepsının belasını versın.aynı olaylar onlarn basına geldıklernde anlarlar....

Motosikleti
    sym mio
    ya böyle haberleri okudukça üzülüorum ve aşırı derecede sinirleniorum...
    daha kaç kişi yaa kaç...
    allah rahmet eylesin....
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaşlar nasıl olacak bu gidişin sonu ben feryattayım neyapsak savaştamıyız anlamadım gitti yahu taksici motosikletçi neler oluyor bizlere
    Rüzgar gibi geçti

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ölüme neden olan 2.taksi şoförü bizim buradan bir şahıs...Seyrantepede taksi durağına bağlı biri...gece şoförü bırakıp kaçıyor aracı...sabah avukatıyla gidip teslim oluyor...

Allah rahmet eylesin....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Allah rahmet etsin,acılı ailesine Allah sabır versin.bizlerinde her an başımıza gelebilecek bir olay, dikkat etmemiz lazım, birde bazen dikkat etsende kaza geliyorum demiyor,bir bakmışsın düşüyorsun asfaltı öpüyosun.ben 2 sefer öptüm ikiside sıkıştıran otomobil ve kamyon yüzünden Allahtan hızım yavaştı korumalarımda vardı.Fakat büyük bir kazadan Allah hepimizi korusun.dostlarım Allaha emanet olun.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Söyleyecek söz bulamıyorum.
    Bir ailenin tek evladı.Adam gibi adam. Özellikle yardım etmek yerine kaçmayı tercih ettikleri için, kellesi ciğeri beş para etmez iki taksici tarafından resmen katlediliyor.
    Gerçekten duygularımı anlatmakta zorlanıyorum.
    Ölen kardeşimize allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti

Muhtemelen aynı mevkide aynı yerde 1 hafta önce aracıma arkadan çarpan aracın son hali...olay şu beyler...gün ışığından karanlık tünele giriyorsunuz...saniyeler sürecinde gözünüz bu durumu netleştiremeyip anlık 0 görme yaşıyorsunuz ve refleks karar verme mekanizmanız iptal oluyor...herşey bir anda oluyor...

canınızı sıkmak istemem ama bir kaç foto var...Sarp kardeşimin kazasından...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ama bu kaza gece olmadı mı mete_han abi...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    benim kazam gündüz oldu kanka...araba bana arkadan çarptı...la ayrı olaylar...

leventuzunhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500
    arkadaslar taksiciler bir minibus ve dolmuscular iki belediye ve özel halk otobusleri üç lütfen uzak durun bu adamlardan LÜTFEN...Artık kimsenin bu şerefsizler yüzünden öldüğünü sakat kaldığını görmek okumak istemiyorum...Lütfen dikkatli olun...3KURŞ FAZLA KAZANMAK ASLA BİRİNİ ÖLDÜRMENİN BEDELİ OLMAMALI !!!!!!
    http://www.sabah.com.tr/haber,6F7339...616D4F6AA.html yaazıııııkkkkk yazıklarrrr olsun bu kadarmı ucuz olmalı motosiklet kullanıp olmek....cok yazık zavallı türkiye...lanet olsun O taksicilere!!!

Motosikleti
    900 cc
    allah rahmet eylesin..trafikte pişkin pişkin sıkıştırırlar motorları..potansiyel ölüm tehlikesi var zaten motorlarda.. kasten cinayet adam öldürme bu!!!yazık ya valla yazık.o motorda yeğeni, kuzeni, kardeşi ,babası bile olabilir..

Motosikleti
    sym mio
    resim kötü oldu be abi insanın içini acıtıo her ne kadar gerçeklerden biri olsa da
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    allah rahmet eylesin. haberlerde hep çıkıyodu taksicileri tenha biyere götürüp kafalarını kesiyodular. demekki boşuna dilmiş. töbe töbe
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Allah Rahmet Eylesin Kardeşimize, bu olaylara "dur" demenin vakti geldi diye ne zamandır yırtınıyoruz ama dinleyen yok
    bu böyle sürecek anlaşılan
    o taksiciye de umarım Allah bu belanın 1000 beterini verir
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Eğer yanlış tahmin etmiyorsam bu kazanın olduğu yer Necdet abinin kazasının olduğu yerden 1dk gibi bir uzaklıkta.

Geçen hafta(Necdet abinin hastanede bulunduğu zamanda) bizim forumdan olmayan bir kaç motorcunun o civarlarda bir taksiciyi zevkine dövdüklerine vakıfım.

Duyduğum zaman eyvah demiştim, ya bu adam motosikletle giderken bana denk gelse!

Çünkü haksızlığa uğramış, kendinde bir hak görüyordur, en az buna sebep olanlar kadar cahildir ve aynı şekilde intikam almaya çalışır.

Belki milyarda bir ihtimal ama umarım piyango bu arkadaşa çıkmamıştır.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    ciddi ciddi allah belalarını versin...
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)