Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Beşiktaş'ta trafik kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Beşiktaş'ta trafik kazası: 1 ölü

Beşiktaş'ta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü. Beşiktaş Barbaros Bulvarı Balmumcu mevkiindeki kazada, plakası alınamayan bir taksi, Sarp Erem (34) yönetimindeki 34 ET 7039 plakalı motosiklete arkadan çarptı.

Çarpmanın etkisiyle dengesini kaybederek yola savrulan Erem, arkadan gelen bir başka otomobilin altında yaklaşık 100 metre sürüklendi. Çevredeki vatandaşlar tarafından olay yerine çağrılan ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Erem, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/sondakika/7478070.asp?sd=2
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Allah rahmet eylesin.......

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    çarpan ve kaçan her iki araçta ticari taksi'ymiş geneline söylemiyorum ama %80 i böyle şerefsizlik yapıyor ilk araç çarpmasıyla duyduğum kadarıyla sadece ayağı kırılmış merhumun kaçmayıp yardım etse belki ikinci kez araç altında kalmayacak.ikinci aracın plakası alınmış şahıs taksiyi durağa terkedip kaçmış

allah rahmet eylesin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Allah Rahmet Eylesin...
    Bu taksilerin yaptıklarına bir dur denmesi lazım. Motosiklet sürücülerinin hayatlarını hiçe sayıyorlar. Çok yazık.

İki Ticari Taksinin Çarpıp Kaçtığı Motosiklet Sürücüsü Öldü.
    Beşiktaş Balmumcu'da dün gece meydana gelen trafik kazasında, bir ticari taksinin çarptığı motosiklette bulunan 23 yaşındaki Sarp Erem, yere düşerek ağır yaralandı. Başka bir taksinin üzerinden geçtiği Sarp Erem, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Beşiktaş Balmumcu'da bulunan tünelde dün gece saat 03.00 sıralarında Beşiktaş yönünde meydana gelen trafik kazası iddialara göre şöyle gelişti: 23 yaşındaki Sarp Erem, 34 ET 7039 plakalı BMW marka motosikletiyle Beşiktaş istikametinde ilerlerken, plakası alınamayan bir ticari taksi çarptı. Bu sırasada yere düşen ve bacağı kırılan Sarp Erem'e yoldan geçen başka bir ticari taksi çarptı. İkinci taksinin de çarpmasıyla ağır yaralanan Sarp Erem'i gören vatandaşlar olay yerine ambulans çağırdı. Ambulansla Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Erem, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Bu şerefsizler yüzünden daha kaç kişiyi kaybedeceğiz...

Yazık ya....

Allah rahmet eylesin, diyecek hiçbir şey bulamıyorum artık... :(
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    biraz önce tv den izlemiştim kanım dondu ikiside kaçmış düşünüyorum ne yazayım buraya şimdi
    BU ALANA REKLAM ALINIR

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Allah rahmet eylesin. Kalanlara sabır versin.

Bende sizler gibi öncelikle Tv'de seyrettim. Kanı donuyor resmen insanın.

Geçenlerde Adana'da kavşak içerisindeyken siyah bir toyota sıkıştırdı beni. Ben Toyotanın sahibi olsam o an "al kardeşim verdiğin paranın 100 misli. Direksiyon simi değil, kandil simidi verilmez. Senin nefes alman bile dünyaya zarar" derdim. Adam birde pişkin pişkin "bu sefer olmadı. Tüh... Bir dahaki sefere" diyordu.

Acınmaz bile böyle (varlık bile diyesim gelmiyor) maddelere. O aracın içerisindeki nefes alıp dünyayı kirleten organizma, sevk alıyor bana çarpamadığından. Yada... kavşağa yaklaşırken sizi mi gördüler. Umursamıyorlar, önünüze kırıyorlar. Birde kabahatlisiniz üstelik. İnanın Adana'da motosiklet kullanmaktan vazgeçeceğim neredeyse.

Hiç mi vicdanı sızlamıyordur o organizmanın? Sanırım hayır. Zira sızlayacak bir vicdanı olan kişi, karanlık bir havada önündeki motosikletin düşme ihtimaline karşı biraz daha mesafeli gider. Yada vicdanı varsa, yüreği varsa, insanlığını geçtim, canlılığı varsa, "bu insanı da bekleyen vardır. Bunun da ailesi, üzüleni, seveni vardır. Olabilir. Lastiği patlar, dalgınlık yaşar, bir anda gördüğü bir karaltıda panikler. Sıkıştırmayayım şunu. Birde benden korkmasın" demesi gerekirken.... Düşman gibi görür iki teker üzerindeki vatandaşı. İşin daha da acısı, bu kişiler, ailemizi, çocuğumuzu emanet ettiğimiz taksici esnafının, cana en çok kıymet vermesi gereken taksici kardeşimizin yapması çok daha acı. Hele hele, bu olayda tüm taksicileri zan altında bırakmaması için, her fırsatta eylem yapan taksicilerin, canileri bulmak için kıllarını kıpırdatmamaları çok ama çok daha acı...

Taksici evine ekmek götürecek elbette. Ama O adamın üzerinden geçerek götürdüğü kanlı ekmeği nasıl yemeyi planlıyor? merak ediyorum.

Ailesine sabır dilerim.

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    ALLAH rahmet eylesin,Nur içinde yatsın.

23 yaşında gencecik bir kardeşimizmiş,Böyle pırlanta gbi cencecik insanları yollarda gezen şehir eşkiyaları resmen Katlediyor !!! Taksici vurmuş durmamış,sabah taksiyi diger arkadaşına devredip kaçmış.Umarım Sarp ın katili en kısa zamanda bulunur

http://haber.mynet.com/detail_news/?...&ref=haberHome
    Born To Be wild,Live to Ride...

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Allah rahmet eylesin..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah belalarını versin bu taksicilerin. Sonucu nolucak bu işin bilmiyorum.

Allah rahmet eylesin....insanlık ölmüş artık bu ne be kardeşim.
    Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Motosikleti
    yakında olacak. ama hala karar veremedim ;)
    Allah rahmet eylesin başka ne denilebilirki

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    söylenecek çok söz var ama terbiyem elvermiyo.......... demekle geçiştiriyorum taksici arkadaşlara olan düşüncelerimi...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Allah rahmet eylesin, nasıl öldüğünü bile anlayamamıştır garip.

Taksicilerede diyecek laf bulamıyorum, hadi öküzsün çarptın bunu eğitimle hallederiz de bırakıp kaçmanı nasıl telafi edersin be adam, insanlığıdamı eğitimle alacaksın.

Allah belanızı versin....

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bu gidişatın sonunda bir gün gazetelerde şöyle bir haber görebiliriz!!!!
    Cinnet geçiren motor sürücüsü yeter ulaaam diye bağırıp,trafikteki araçlara ateş açtı,ilk belirlemelere göre ..... kişi olay yerinde öldü ..... kişi çeşitli hastahanelerde tedavi altında.

Toplumumuzun genel ruh hali bu.Tırdan motora kadar hepsi güç ve kendini ispat yarışında.
    Genel bir cinnet yaşıyoruz.
    ALLAH sonumuzu hayır mı eder,şer mi bilemiyorum.Ama bir değişim yaşayacağımızı söylemek için müneccim olmaya gerek yok gibi.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alkışlar adı olan başka bişeye yaramayan Polise ve Devlete.
    Yarın aynısı bizim başımıza gelecek, aynı satırlar yazılacak.
    Artık bu tip insanların çoğunlukta olduğu bu memlekette kanun budur: vur, öldür, kaç.
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Motosikleti
    250cc scooter
    çok kötü çook allah rahmet eylesin

Çok üzüldüm. Tv de gördüğümde ambulansa alnırken hala yaşıyordu. Allah rahmet eylesin. Taksicinin yaptığı 1. Toplumsal cinnet halinin ortaya bir biçimde çıkışı. 2. toplumumuzdaki genel erezyonun bir sonucu. Ee buna birde o taksicinin hayvan kişiliğinide eklersek sonuç böyle oluyor işte.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    cok acı ve hazın bır son,nur ıcınde yatsın kardesımız.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    allahtan rahmetn yakınlarınada sabır diliyorum.

Yazık günah bu insana. Toprağı bol olsun
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)