Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA BEAT
    [QUOTE=a.banus;1414100]nerden nereye geldik bu sayfanın tartışacağı konular bunlar değil

bir arkadaş ölüyo bi kaza sonucu o kazaya sebiyet verenler veya verebilecek olanların sesimizi duyması gerekirken biz kendi aramızda hepimizin bildiklerini kendimizle tartışıyoruz

bu konu uzar gider kalp kırmaya dargınlıklar yaşamaya gerek yok

QUOTE]

katılıyorum bunları hiç tartışmanın bi anlamı yok... giden dostumuzun arkasından hele...
    akın bu arada ben tanıyomuyum bu arkadaşı bi onur tanıyodum DOBLONUR diye umarım o değildir...

abi ne uzun yazmışsınız bayadırda girememiştim okuyamadım son 2 sayfayı bi dahakine artık ;)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heya baya sürdü ama naparsın

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    MAMİ istanbul'da vefat eden arkadasımız...MT'den nicki onr. sual...Düşündüğün kişiyle alakası yok ;) Güzel bir konuya değinmişsiniz yazılanlarda duygularımızı katamadıımızdan dolayı yanlış anlaşılmalar olabiliyor...Ben kabul ediyorum kendimi ifade edemiyorum.Alınganlığımdan ters anlıyorum...O yüsdenden bi buluşma önerdim lakin pek uygun bir vakit deilmiş..Motoplus bittiğinde tekrar bursaya döneceğim eğer uygun bir tarihte bir buluşmanız olursa katılmak isterim...
    AKIN FİDAN

ahmet gideriz mart taki fuara ben gelrim

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    bende gitmeyi çok istiyorum gerçekten marttaki fuara
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haldun abi gerçekten çok güzel olmuş hem işlevsel su geçirmemesi adına hemde görünüş olarak çok güzel olmus
    Teşekkür ederim, beğenmenize gerçekten sevindim...

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ona kanat tak kanat
    Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nevin hocam en mantıklısıda benim formda okuduklarıma dayanarak yazıyorum çaka uçmayı sevmiyor yada uçuş sonrasındaki inişi( iniş takımlarında problem olabilir)

çamurluk tasarımını bana gönderebilirmisin belki yardımcı olabilirim Haldun abi
    Yok o uçuşu yaptığımda kanatlarım yoktu, onun için uçuş kısa süreli oldu Yere çakıldığımda ise iniş takımı tabir edilebilecek birşey kalmadı zaten

Çamurluk için bir foto buldum, benim düşüncelerimi yansıtıyor, onu sana mail ile atayım. Ancak bana maliyeti çıkartman gerekecek, malum şuana kadar yaptığımız herşeyi kendi imkanlarımız dahilinde yaptık biz, asla profesyonel yardım almadık. Bu bende duygusal anlamda depresyona yol açıyor

Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haldun abi sen düşünmüşsündür ama benim crosa yaptığım gibi reklamcılardaki "folyo" dedikleri kaplamalardan yapsan hem kapanır hem sade görünür istediğin şekli de verebilirsin. sen zaten düşünmüşsündür ama demeden edemedim
    birşey merak ediyorum. bende motogen marka çeneden açılır kask var. bunu biraz tamir ettim ama vizörünün çiziklerine bişey yapamıyorum. acaba bursada bu kaskın vizöründen satan yer var mı??
    Folyo kaplama olayından çok ben komple boya olayına gireceğim, gene de teşekkür ederim. Barış yapmış ben düşünürken bu adam yapıyor sinir olmaya başladım zaten full mat siyah bir custom cruiser, ağzım açık kaldı, motorda nikelaj namına hiç bir şey kalmamış...

Kask vizoru konusunda ben Bursa piyasasını hiç bilmem ancak kendi imkanlarımla bi fiyat alayım belki daha uygun olursa hemen alırız.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakabey şu bisan lifan yazısını sökmeyi düşünüomusun
    abi sendende barbi falan beklenmezdi zaten kuru kafa güzel olmuş
    bu arada bisan yazısı harbiden tırt

Motosikleti
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sendende barbi falan beklenmezdi zaten kuru kafa güzel olmuş
    Yok be o kadar da duygusuz değilimdir, arada aklıma çocukluğum geldiği olur

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet gideriz mart taki fuara ben gelrim
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gitmeyi çok istiyorum gerçekten marttaki fuara
    kısmet olursa gideriz inşaalah geçen sene yolu kaybetik yolu bilen olması lazım bide gelirken köprüden geçiş için kgs lazım
    daha zaman var konuşuruz

Motosikleti
    HONDA BEAT
    ben 21 i akşam orda olucam kısmetse...
    buluşmayı ayarlarız şöyle güzelce bi oturur konuşuruz bütün mt ve md olarak...
    umarım size uyar... Asker geliyo nede olsa dimi...
    bu arada ben takip edemiyorum 21-28 i arası fuar varsa çok sevinirim beni aydınlatın :D

olurya kgs ama bana güvenmeyin ben yolu hiç bilmiyorum
    bu arada
    D:

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    bu arada ben takip edemiyorum 21-28 i arası fuar varsa çok sevinirim beni aydınlatın :D
    mami çok şanslısın 22 mart pazar günü fuar var herhalde 19 unda başlıyo 3gün sürüyo

Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olurya kgs ama bana güvenmeyin ben yolu hiç bilmiyorum
    bu arada
    D:
    geçen sene bulvardan km yi sıfırladım 167 km de fuar alanındaydım dönüş biraz uzun sürdü 200km yi aştı o yüzden bilmek lazım yolları

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar kışa girmeden honda cbf 150 aldım bende sizinle organizasyonlara katılmak isterim ayrıca motorum 350 km de bu motoru nasıl açıcağım bilgi verirseniz sevinirim

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    hoşgeldin bektasahmet. benden daha tecrubeli arkadaşlar var kesinlikle yardımcı olacaklardır. neresindensin bursa'nın?

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    Alıntı bektasahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kışa girmeden honda cbf 150 aldım bende sizinle organizasyonlara katılmak isterim ayrıca motorum 350 km de bu motoru nasıl açıcağım bilgi verirseniz sevinirim
    Seni " tbk_1980 " e havale ediyorum. O bu konuda bir virtiözdür. Bu arada hoşgeldin, Allah tekerini düz bastırsın...

Motosikleti
    honda cbf 150
    allah razı olsun maksem denim

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Nevin hocam en mantıklısıda benim formda okuduklarıma dayanarak yazıyorum çaka uçmayı sevmiyor yada uçuş sonrasındaki inişi( iniş takımlarında problem olabilir)

çamurluk tasarımını bana gönderebilirmisin belki yardımcı olabilirim Haldun abi
    Vazgeçtim kanattan,motosikletli bir zaman makinesi istiyorum,yanlış zamanda yaşadığımı keşif ettim.

Ay Mami gelde bi disipline et buraları ordu gibi yap TSK gibi olsun.Ordanda fuara çıkartma yaparız...

Hayırlı olsun yeğenim her fırsatta gez,alemleri keşfet,mt nin tüm gezilerine iştirak et bak nasıl açılıyor akıyor cbf

Mustafa ve Haldun bu arada sizde çok iyi savundunuz pekiştirdiniz sağlam Mt dostluğunu ama konu açılmasın diye alıntını yapmadım sağolun
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    keeway sl150
    hoşgeldin

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    maksemde kimlerdensin tahir isimli bi arkadaşım var cbf150si olan tanıomusun?

ayrıca fuara bende gitmeyi istiyorum arkadaşlar bi organizasyon bişiy yapmalı arkadaşlar.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    honda cbf 150
    kuzgunlukta birinde vardı siyah bende o motoru almak istedim ama sıfır olsun birdaha satmıyayım dedim buralarda baska motorcu tanıdığım yok tek başınada sıkıcı oluyor

hoşgeldin
    sağol abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler