Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav ben bindim motoro hiç rahat değil bırakın bişeye benzememiş yav

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway sl150
    abi koltuğa ne oldu eyvah beya ben senin şaka yaptığını düşündüm nasırlaşmıştır artık. eee turlarda artçı ( eşin ) olayını nasıl yapacan single olmuş bu :D
    ha bu arada aklıma bişiy geldi tekellekleri üçgen yapsana süper olur bence. ellerine sağlık şaka maka çaka güzel olmuş :D

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav ben bindim motoro hiç rahat değil bırakın bişeye benzememiş yav
    Sen bir daha dersin bana " abi montu evde unutmuşum iki dakika alıp - geleyim " diye

Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi koltuğa ne oldu eyvah beya ben senin şaka yaptığını düşündüm nasırlaşmıştır artık. eee turlarda artçı ( eşin ) olayını nasıl yapacan single olmuş bu :D
    ha bu arada aklıma bişiy geldi tekellekleri üçgen yapsana süper olur bence. ellerine sağlık şaka maka çaka güzel olmuş :D
    Şaka mı o ne Ben boşuna mı sünger arıyorum diye paraladım kendimi, artık çok geç nasır değil taştan oldu ben böyle devam etmeyi düşünüyorum... Koltuk mu boşuna ağırlık

Tur olayına gelince vallaha evde baskı var en kısa zamanda koltukları yapmam gerekiyor, yoksa direk sıkacak kafama

Teker olayını düşünmedim değil hani şöyle altıgen felan ama titreşimi nasıl kesicem

Şaka şaka o kadar deelllll

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    la idare eder acemi bir custom cuya gore iyi bile sayılır güzel olmuş kardeşim bide boyasını değiştinmi bide 600 cc lik motor koydunmu daha güzel olur bu arada kardeş benim motor için gelecem guzel bi havada hem ziyaret hem ticaret hesaabı

Motosikleti
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la idare eder acemi bir custom cuya gore iyi bile sayılır
    Sen hem böyle yaz hem de gelicem de...

Kucağıma düştüğünün resmidir oğlum Buradan giderken sana " yandım anam " türküsü söyletmezsem ben de bişey bilmiyorum

Motosikleti
    keeway sl150
    abi devam et cidden güzel gidiyon ben aldığımda sana gelecem senin motordan seçip yapacam. bu arada depoya farklılık düşünüyormusun ? agresif bir giydirme yapılabilir

Motosikleti
    Depo tasarımı gayet sade, mat siyah boya ve üzerine anahtarlıklarda plastik bir kabartma olur, adı " akma " imiş onunla yapılacak olan bir tatto ya da isim şeklinde olacak...

Şuan en çok kafamı bulandıran şey çamurluklar, onlar için çok farklı bir tasarımım var ama hayata geçirebilmek işte mesele burda

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Sen ona kanat tak kanat
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    keeway sl150
    Nevin hocam en mantıklısıda benim formda okuduklarıma dayanarak yazıyorum çaka uçmayı sevmiyor yada uçuş sonrasındaki inişi( iniş takımlarında problem olabilir)

çamurluk tasarımını bana gönderebilirmisin belki yardımcı olabilirim Haldun abi

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hem böyle yaz hem de gelicem de...

Kucağıma düştüğünün resmidir oğlum Buradan giderken sana " yandım anam " türküsü söyletmezsem ben de bişey bilmiyorum
    fırsatcı customcu adama motorunu kendine yaptırırmış bende kendim yaparım olm sana kalmadık

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Hain herif kandırdın beni. Hani benim kurukafa plakalığım??? YAzdım bunu. Yok sana kauçuk sünger.

Yazmayayım dedim ama dayanamadım yazacağım. Ortaya yazıyorum isteyen istediği kelimeyi alır. Şimdi BUrsa MT okadar ilgisiz(!) alakasız insanlarla kaynıyor ki Gebze'de Ölen motosikletçi arkadaşımız (ki ben bile sadece ismen ve simaen görmüşlüğüm vardır) ve motorize polis memuru kardeşimiz anısına düzenlenen konvoya katılmak için Ta Bursa'dan kalkıp Gebze'ye geldiler. İnanıyorum imkanları olsaydı dünkü organizasyona dahi katılırlardı. Ben bile katılamadım çünkü işlerimden dolayı bakamadım. ha bu ilgisiz alakasız olduğum anlamına mı geliyor tartışılır. O sizin kanaatiniz benim içim rahat. Biz de kendi çapmızda üzüntümüzü belli ettik. Burada yazılanlardan anladığım akdarıyla Akın Ölen arkadaşlarımızla fazlaca yakın olduğu için çok etkisinde kalmış. Çaka'da teselli etmeye çalışmış. Herkes son zamanalrda yaşanan kazalardan ve gelişen oalylardan fazlasıyla gergin. Eğer biz kendi içimizdeki problemleri halledemezsek adım atamayız.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hain herif kandırdın beni. Hani benim kurukafa plakalığım??? YAzdım bunu. Yok sana kauçuk sünger.

Yazmayayım dedim ama dayanamadım yazacağım. Ortaya yazıyorum isteyen istediği kelimeyi alır. Şimdi BUrsa MT okadar ilgisiz(!) alakasız insanlarla kaynıyor ki Gebze'de Ölen motosikletçi arkadaşımız (ki ben bile sadece ismen ve simaen görmüşlüğüm vardır) ve motorize polis memuru kardeşimiz anısına düzenlenen konvoya katılmak için Ta Bursa'dan kalkıp Gebze'ye geldiler. İnanıyorum imkanları olsaydı dünkü organizasyona dahi katılırlardı. Ben bile katılamadım çünkü işlerimden dolayı bakamadım. ha bu ilgisiz alakasız olduğum anlamına mı geliyor tartışılır. O sizin kanaatiniz benim içim rahat. Biz de kendi çapmızda üzüntümüzü belli ettik. Burada yazılanlardan anladığım akdarıyla Akın Ölen arkadaşlarımızla fazlaca yakın olduğu için çok etkisinde kalmış. Çaka'da teselli etmeye çalışmış. Herkes son zamanalrda yaşanan kazalardan ve gelişen oalylardan fazlasıyla gergin. Eğer biz kendi içimizdeki problemleri halledemezsek adım atamayız.
    Abi gerçekten çok haklısın birde bu forum ortamlarında iletişim yazı ile olduğu için yanlış anlamalar olabiliyor eminim gerçekte yüzyüze bu kadar gerilim olmazdı. . . Akını bende çok iyi anlıyorum 10 gün önce benimde antalyada motor üstünde arkadaşım vefat etti hemde honda today (50 cc) ile o günden beri bende motordan soğudum ve bu konuda çok hassas oldum motorun yanına bile inmedim 2 gunde bir iner calıstırım normalde ama elden bişi gelmiyor işte. . .
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ilgisiz alakasız kelimesi sanki konvaya katılanlara olmuş gibi bakın klavye ortamında böyle şeyler olabiliyo o yazılarda bu sebepten yanlış anlaşıldı

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi gerçekten çok haklısın birde bu forum ortamlarında iletişim yazı ile olduğu için yanlış anlamalar olabiliyor eminim gerçekte yüzyüze bu kadar gerilim olmazdı. . . Akını bende çok iyi anlıyorum 10 gün önce benimde antalyada motor üstünde arkadaşım vefat etti hemde honda today (50 cc) ile o günden beri bende motordan soğudum ve bu konuda çok hassas oldum motorun yanına bile inmedim 2 gunde bir iner calıstırım normalde ama elden bişi gelmiyor işte. . .
    ben inanıyorum çakabey ve akın ikiside sağlam motorcular kar yağmur soğuk demiyor motora biniyolar benim gibi fasulyeden motorcu değiller bi tanışsınlar yüzyüze sağlam dostlukları olacağına eminim hani bi atasözü vardır kavgayla başlayan dostluklar sağlam olurmuş diye
    konuyu hortlatmış gibi oldu ama birden yazasım geldi

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    ahmet abi 22 martta ki fuar daha iyimi olur motoplusdan ???
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi 22 martta ki fuar daha iyimi olur motoplusdan ???

motoplas daha iyi sanırım bende ona bakıyordum ama zaman kötü günler kısa hava soğuk onun için mart ayındakini tercih etmiştim

Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley Davidson, Vespa, Moto Guzzi, Buell, Asya Motor, Aprilia, Sym, Derbi, Gilera, Peugeot, Piaggio, Kymco, Keeway , motosiklet.net ve daha birçok firma MotoPlus a yani 5-8 Şubattaki bu fuara katılıyor.

geçen sene bu markaların hepsi motoshow 08 deydi ve ben ona katılmiştım bu sene yine düşünüyorum gitmeyi

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha tanışma fırsatımız olmadı ama gelince işallah
    Özencik gibi olmasında malum havalar yaz gibi e bizde küçük sanayideyiz burda rezırlar zız zız amanın ben sana kaset yapim yanındada bitanesinin tekeri söküp yollarım artıkın orda çakmakla ısıtıp sıcaklığını hissedersin en azından arkalarından kuzu gibi bakmazsın içim acıdı valla ağlicaktım bu kıyağımıda unutma
    iyi fikir aslında...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi fikir aslında...
    yeni adresin hayırlı olsun geldin mi yoksa

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı baycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam.yoğun iş tempomdan dolayı siteyi yeni keşfetme şansı buldum.umarım bursa ekibi olarak organizasyon bol olur.sevgiler...
    hoşgeldin baycan veya baycan abi

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar şu anda duygularımı nasıl anlatacağımı bilemiyorum...MT'den ilk tanıştıklarım arasında olan Onur Sual arkadasımın vefatını daha yeni öğreniyorum...İnternet kullanmıyor olmam sebebiyle 22ocak'ta olan kazadan rahmetli olmuş ve ben daha şimdi öğreniyorum...Ne diyeceğimi bilemiyorm tuğperden sora bu çok daha ağır oldu...Bire bir muhabbetim olan kişileri yakından tanıdıklarımı kaybetmek motosiklete olan düşüncelerimi zedeliyor...Çok değişik şeyler düşünmeye başladım motosikleti bırakma ile ilgili...Ya da sadece piste girmeyi bile düşünüyorum...Karışık duygular içindeyim..Sadece paylaşmak istedim...

MEkanı cennet olsun son zamanlar bende butür çok haber duyuyorum buralarda üzülüyorum çok ama elden ne gelirki...

Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada nasıl oy topladığınıda hepimiz biliyoruz.olm okadar masraf telefon kıl tuy yun yapana kadar motora bişeyler yapsaydın daha efektif olurdu))).
    +1000

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canımı sıkan bu dört duvarmı
    Ölümden öteye köy varmı...

Eninde sonunda gideceğimiz yer orası arkadaşlar kaçmaktan ve korkmaktan ziyade hazırlanmamız gerkir,bu gün yatakta yarın toprakta elbette 2 tekerlek oldukça tehlikeli fakat dikkatli olup,ölmeyecek kadar tehlikeyi sevmemiz,mümkün olduğu kadar kurallara uymamız gerekiyor.Buna rağmen eğer kaza oluyorsa bilinki kaderdir...
    +1000000000000000

Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler bnde bursada oturuyorum ama motorum yok.Buluşma olursa benide çağırın
    hoş geldin aramıza diyemiyorum maalesef :D Aralarına diyim....

Efet soğuyorum diken üstündeyim motosiklet üzerinde bunu açık açık söylüyorum...Fazla dikkatliyim ve bu beni fazla kasıyor ve geriyor....Umarım bi süre sora bu durum geçer tam olarak bilemiyorum şu anda...
    akın senin ne kadar dikkatli bi sürücü olduğunu bizzat ben biliyorum...
    gerçekten insan kötü etkileniyor ama motoru tamamen terk edebileceğimi hiç bi zaman düşünemiyorum... imkansız geliyo bana...

Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dünyanın çoğu ülkesinde motorlar için yenilikler kolaylık yasalaştırılıyo bizdeki düşünce motorları trafikten kaldıralım kaza olmasın bu ve biz bunları engelllemek için bişileryapmalıyız yapmıyoruz ama yapmalıyız ben bukonuda hassasım garanti
    buaralar genelde yorum yapmak yerine sizin yorumlarınıza katıldığımı belirtiyorum ama gerçekten çok doğru şeyler yazıyosunuz...
    +1000000000000000000000000000

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim REİZ nickli bir arkadaşım var ve yazıları okuyunca onun söylemiş olduğu bir laf canlandı hatıramda " böylelerine direk sıkacaksın " ne alaka ise artık, belki hasta olduğum içindir mazur görün.
    dayanamıyorum bunada katılıcam....
    +10000000000000000000000000000000000000

Sanırım şimdi biraz daha yatışınca içimdekiler daha güzel açıklayabileceğim...Arkadaslar sanırım olay şu...2arkadasımı kaybettim istanbuldan...Biri tuğper dieri onr.sual...Kendi ölümümden hiç bir zaman korkmadım beni tanıyan insanlar bunu biliyorlar...Şu zamana kadar ciddi anlamda 2sefer ucundan sıyrıldım zaten...Kaza yapmak da korkulacak bişe deil herhangi bir korkum yok o yüzden dolayı...SAdece arkadaslarım aklıma geliyor çok acı şekilde kaybettim, onr'u onun kaza sorası durumu geliyor aklıma.Bu da beni kasıyor onu şimdi anladım.O geliyor aklıma..kafası bedeninden ayrı kaskı kafasında...O durum geliyor aklıma ve tüylerim diken diken oluyor...Üstüne daha fazla konuşmaya gerek yok takmıyorsunuz zaten İstanbul'da olanları...
    akın saçmalama hepimiz çok üzüldük takmama gibi bi olay yok tabiki... emin ol oturup konuşulduğunda şu kadar insan hepsi aynı sonuca varacaktır... senin fazla etkilenmen çok doğal...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    haldun abi sen düşünmüşsündür ama benim crosa yaptığım gibi reklamcılardaki "folyo" dedikleri kaplamalardan yapsan hem kapanır hem sade görünür istediğin şekli de verebilirsin. sen zaten düşünmüşsündür ama demeden edemedim

ultraukala arkadaşın önerdiği buluşma için ben yokum, çünkü antalya'dayım. orada olsam okulum da yok, gelirdim.

birşey merak ediyorum. bende motogen marka çeneden açılır kask var. bunu biraz tamir ettim ama vizörünün çiziklerine bişey yapamıyorum. acaba bursada bu kaskın vizöründen satan yer var mı??

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mami kardeşim slmlar sanada bi milyon puan bilader D: o kadar yani

bu arada klavye zor bişi duygu katamıyosun anlaşılmak zor yanlış anlamak kolay katılıyorum bunun için ahmetçim sana

pınar abla paraşüt yapcaz mı bu yaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler