Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı bektasahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kışa girmeden honda cbf 150 aldım bende sizinle organizasyonlara katılmak isterim ayrıca motorum 350 km de bu motoru nasıl açıcağım bilgi verirseniz sevinirim

hoş geldin motorunda hayırlı olsun

motoru açmak konusuna gelince yağı değişinceye kadar 100km ye kadar ani gaz vermelerden ve çok basmaktan kaçın
    mümkünse tek başına yap roajını artçı almamaya bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    bu fuar kaçtı artıkta marttakine bursa MT olarak bir çıkartma yapmak gerek bencede bu arada bektasahmet hoşgeldin katılımcı olman dileğiyle
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    oralarda motorcu çok uğur var sonra cbf600ü var fırının orada oturuyor.. daha aşağılarda biz varız ekle msne sen beni rifat@hotmail.it

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    honda cbf 150
    Hayırlı olsun yeğenim her fırsatta gez,alemleri keşfet,mt nin tüm gezilerine iştirak et bak nasıl açılıyor akıyor cbf[/QUOTE]

sağol abi ancak benim kafamı çok karıştırdılar bu ilk kullanım açısından bir sitede 70 igeçme yüksek viteste kullan diye kitapçığıda yüklenme fazla diyor fakat servisikafana göre takıl diyo viteslerin hakkını ver diyor bende vitesleri uzatıp 110 akadar çıkıyorum bilmiyorum doğrumu?

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    abi değil bektasahmet abla o )

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oralarda motorcu çok uğur var sonra cbf600ü var fırının orada oturuyor.. daha aşağılarda biz varız ekle msne sen beni rifat@hotmail.it
    ya sen berber ahmeti tanırsın oda beni buluşuruz iştersen msn debeni zor görursün açmaya pek vaktim olmuyor

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi değil bektasahmet abla o )
    şaşırdım kusura bakmayın

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fuar kaçtı artıkta marttakine bursa MT olarak bir çıkartma yapmak gerek bencede bu arada bektasahmet hoşgeldin katılımcı olman dileğiyle
    teşekkürler bende böyle biryer arıyordum

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin motorunda hayırlı olsun

motoru açmak konusuna gelince yağı değişinceye kadar 100km ye kadar ani gaz vermelerden ve çok basmaktan kaçın
    mümkünse tek başına yap roajını artçı almamaya bak
    senin mesajını kaçırmışım kusura bakma bu dediklerinin hepsinide yapıyoruz yağını erken değiştirsam olurmu?

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar aranızda fazla fuar bileti olan varmı ben gitmeyi düşünüyorum ama daha bilet bulamadım
    [COLOR="Blue"][/COLOR]:bounce:...4 teker bedenini,2 teker ruhunu taşır...:bounce:

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı hogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda fazla fuar bileti olan varmı ben gitmeyi düşünüyorum ama daha bilet bulamadım
    motoron dergisi alırsan onda ücretsiz veriyorlar
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı bektasahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kışa girmeden honda cbf 150 aldım bende sizinle organizasyonlara katılmak isterim ayrıca motorum 350 km de bu motoru nasıl açıcağım bilgi verirseniz sevinirim
    Hoşgeldin aramıza motorunda hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin Ayrıyeten HONDA hayat onda
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    reis senin makineyi satıyomuydun sen

bu arad hogan oş geldin aramıza

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    senin mesajını kaçırmışım kusura bakma bu dediklerinin hepsinide yapıyoruz yağını erken değiştirsam
    olurmu?[/QUOTE]

cbf150 sayfasına bak çiçeği burnunda cbf150 ciler sana yardımcı olurlar çokta kafana takma motor açılsın diye zamanla kendisi açılır.
    sana 100km yazmışım 1000km olucak ilk yağ değişimi

Alıntı hogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin fuar davetiyesini durankardeşler honda bayiinden alabilirsin

Motosikleti
    SYM GTS 250
    bektasahmet hoş geldiniz motorunuzda hayırlı olsun.Ama sıraya gircen daha ben katılamadım buluşmalara sırayla yok öle

Bu arada ben ne zaman katılcam gitmiyomusunuz biyerlere yaaa
    iki tekerde gidiyorum artıkın sorun yok yani

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reis senin makineyi satıyomuydun sen

bu arad hogan oş geldin aramıza
    yok reiz motoru değil ön ve arka sehpaları satıyorum, sen karıştırdın galiba, ilerde işallah, iyi bi işe başlarsam ilk fırsatta 600'lüğe geçiş yapacağım

:D senin motoru bileckte görmüştüm maşallah iyi bende bişi alıcam ama 600 lük olucak herhalde yanlış hatırlıyorum herhalde

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    sağol abi ancak benim kafamı çok karıştırdılar bu ilk kullanım açısından bir sitede 70 igeçme yüksek viteste kullan diye kitapçığıda yüklenme fazla diyor fakat servisikafana göre takıl diyo viteslerin hakkını ver diyor bende vitesleri uzatıp 110 akadar çıkıyorum bilmiyorum doğrumu?
    Servislerin çoğu para kazanmak amacı ile tepe tepe kullan talimatlarını ilke olarak benimsemiş durumda,sen rodaj kuralları neyse onu uygula abicim,uzun ömürlü ve yağ gibi akan bir makine ile yaşamını sürdürmek istiyorsan tabii...Ben Mondeal 150 rc kullanırken servisçi tepe tepe dedi,teptikçe oda beni tepti,psikolojim bozuldu,tabii o çinliydi ama sen yinede tepme.Bizim geziler ideal senin için...
    =barannet;1417818]abi değil bektasahmet abla o )
    Ya cidden Rıfat ben ablayım değilmi,inan bazen bende unutuyorum yollarda bunu...(Teyze demediğin için can-ı gönülden teşekkürler yeğenim)

=
    Bu arada ben ne zaman katılcam gitmiyomusunuz biyerlere yaaa
    iki tekerde gidiyorum artıkın sorun yok yani
    Pınarcığım ayıpsın ben buralarda paso tozutuyorum sen yeterki geliyorum de sahilden karşıya köprü döşetirim sana Mudanya-Kumla 10 dk.Bu pazar kimselere söz vermedim daha randevu defterim dolmadan kararını ver derim ben...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mami çok şanslısın 22 mart pazar günü fuar var herhalde 19 unda başlıyo 3gün sürüyo
    inşallah dediğin gibi fuar falan denk gelirde şu motor hasretini biraz giderir hatta depolama yaparım siirt için
    motoron dergisi almayı düşünüyorum kask içinde iyibi fırsat ama siirtte bi adres verip alabilirmiyim nasıl olur düşünme aşamasındayım...

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni " tbk_1980 " e havale ediyorum. O bu konuda bir virtiözdür. Bu arada hoşgeldin, Allah tekerini düz bastırsın...
    aramıza hoş geldin... Allah kaza bela göstermesin... iyi bi seçim... ALIRSAN HONDA, KALIRSIN FORMDA kesinlikle tbk_1980 seni tatmin eder... kendisi fritözdür... düzeltiyorum virtiözdür

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [I]

Ay Mami gelde bi disipline et buraları ordu gibi yap TSK gibi olsun.Ordanda fuara çıkartma yaparız...

I]

fuar çok iyi olur yaa hep toplantı hem gezi ayarında güzel olur... kısmet bakalım denk gelcek mi?
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBF 250
    fuar martın 19-22'si arasında mami sen Şubatta geliyosun anladığım kadarıyla

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servislerin çoğu para kazanmak amacı ile tepe tepe kullan talimatlarını ilke olarak benimsemiş durumda,sen rodaj kuralları neyse onu uygula abicim,uzun ömürlü ve yağ gibi akan bir makine ile yaşamını sürdürmek istiyorsan tabii...Ben Mondeal 150 rc kullanırken servisçi tepe tepe dedi,teptikçe oda beni tepti,psikolojim bozuldu,tabii o çinliydi ama sen yinede tepme.Bizim geziler ideal senin için...

Ya cidden Rıfat ben ablayım değilmi,inan bazen bende unutuyorum yollarda bunu...(Teyze demediğin için can-ı gönülden teşekkürler yeğenim)

Pınarcığım ayıpsın ben buralarda paso tozutuyorum sen yeterki geliyorum de sahilden karşıya köprü döşetirim sana Mudanya-Kumla 10 dk.Bu pazar kimselere söz vermedim daha randevu defterim dolmadan kararını ver derim ben...
    pazargünü gelirseniz ben beklerim ona göre haber edin gelirseniz

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar martın 19-22'si arasında mami sen Şubatta geliyosun anladığım kadarıyla
    evet ben şubat 21-28 arası ordayım... malesef gidemiyorum
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazargünü gelirseniz ben beklerim ona göre haber edin gelirseniz
    Misafirperverliğin için sağol Orhan,gelirsek muhakkak ararız yalnız özelden telini at benim tel kayboldu.Bütün topiğin dikkatine bana ulaşmak için ya güvercinle not ,ya da ateş yakarak duman işaretlerini deneyin,en azından telimi bulana yada hattımı geri alana kadar bu böyle(eşimin avea hattını kullanıyorum geçici bir süre)...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler