Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı bektasahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kışa girmeden honda cbf 150 aldım bende sizinle organizasyonlara katılmak isterim ayrıca motorum 350 km de bu motoru nasıl açıcağım bilgi verirseniz sevinirim
    arkadaşım hoşgeldin. geziler bizde süper. görüşürüz

tekrar yazıyım da arkadaşlar..
    bende motogen marka çeneden açılır kask var. bunu biraz tamir ettim ama vizörünün çiziklerine bişey yapamıyorum. acaba bursada bu kaskın vizöründen satan yer var mı??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 250
    şu an kanal 1 de EFSANE ADAM adında süper bi film var mutlaka izleyin bi motorcunun hayatını anlatıyor
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, beğenmenize gerçekten sevindim...

[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="darkred"]Folyo kaplama olayından çok ben komple boya olayına gireceğim, gene de teşekkür ederim. Barış yapmış ben düşünürken bu adam yapıyor sinir olmaya başladım zaten full mat siyah bir custom cruiser, ağzım açık kaldı, motorda nikelaj namına hiç bir şey kalmamış...
    komple boya ben de yaptıracaktım ama yemedi dedim en kolayı bu, vurdum folyoyu, vurdum folyoyu

şimdi de elcik koruması aldım, piyasada başka bulamadım ztn. üzerinde saçma bi boya vardı, ben de söktüm, siyah oldu artık. üzerini folyo ile kaplayacağım sanırım.

ve kayak pantolonu buldum, aldım. baya bi indirimdeydi, artık dizlikle idare edeceğim aslında hem motosiklet hem de dağda kayak yapmak için bi seçim yaptım

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Folyo kaplama olayından çok ben komple boya olayına gireceğim, gene de teşekkür ederim. Barış yapmış ben düşünürken bu adam yapıyor sinir olmaya başladım zaten full mat siyah bir custom cruiser, ağzım açık kaldı, motorda nikelaj namına hiç bir şey kalmamış...

Sen kıl olmayasın diye motor aksamını boyamiyorum
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda CBF 250

Efsane Adam Filminin Konusu

Gençlik hayallerinin kaybolmasına izin vermeyen bir adam...

Anthony Hopkins gerçek bir hikâye ile karşımızda dünya hız rekoru efsanesi Burt Munro rolünde.

Yaşamı boyunca klâsik Indian motorsikletini mükemmelleştimeye çalışan Burt, dünyanın bir ucundan Utah’taki Bonneville tuz çöllerine motorunu denemek için yola çıkar. Karşılaştığı tüm zorluklara rağmen, yeni hız rekorunun sahibi olur.

1967 yılında Munro tarafından kırılan dünya rekorunu henüz geçebilen kimse olmadı ve efsanesi günümüze kadar geldi.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [SIZE="2"]Efsane Adam Filminin Konusu

SIZE]
    fırsat bulunca kesinlikle izleyeceğim bu filmi...

bu arada bu gün karşılaştığım bişeyi sizle paylaşmak istiyorum yine...
    Belki aranızda rast gelen vardır ama ben ilk defa karşılaştım ağzım açık kaldı...

nizamiye önündeydim... 125 cgl cüssesinde eski bi motor ve üstünde en az 50 yaşlarında iki tane başörtülü teyze önümden koptu gittiler... hayret ettim ve çokta gurulandım...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fırsat bulunca kesinlikle izleyeceğim bu filmi...
    Benim arşivimd ebu film mevcut, gelince hatırlat vereyim...

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arşivinde varsa önce bana ver madem mami gelmeden ben izleyebilirim

Motosikleti
    Tamam kardeş istedinde vermedik mi Kaskı getirdiğinde hatırlat, vereyim. Hell Ride da var izlerim dersen...

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izleidm onu askıda yarın getirim herhalde bu gü bluşmayız büyük ihtimalle

________ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 650 MT

Efsane Adam Filminin Konusu

Anthony Hopkins gerçek bir hikâye ile karşımızda dünya hız rekoru efsanesi Burt Munro rolünde.

Yaşamı boyunca klâsik Indian motorsikletini mükemmelleştimeye çalışan Burt, dünyanın bir ucundan Utah’taki Bonneville tuz çöllerine motorunu denemek için yola çıkar. Karşılaştığı tüm zorluklara rağmen, yeni hız rekorunun sahibi olur.

1967 yılında Munro tarafından kırılan dünya rekorunu henüz geçebilen kimse olmadı ve efsanesi günümüze kadar geldi.
    İşte efsane motosiklet:

İşte bu motosikletin hız rekoru halen kırılamadı, yetenekli-hevesli arkadaşlara duyrulur.

Not: 1915 de motosiklet kullanmaya başlayan MUNRO, 1920 yılında bu Indian Scout'ı satın aldı ve 1973 yılına kadar sürekli geliştirdi.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet çok güzel bir film arkadaşlar mutlaka izleyin.. başarının öyküsünü anlatıyor..

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı ________ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte efsane motosiklet:

İşte bu motosikletin hız rekoru halen kırılamadı, yetenekli-hevesli arkadaşlara duyrulur.

Not: 1915 de motosiklet kullanmaya başlayan MUNRO, 1920 yılında bu Indian Scout'ı satın aldı ve 1973 yılına kadar sürekli geliştirdi.
    İhtiyar Adam 320 km/h yaptı ama sol ayağını egzosun ısısından yakma pahasına hızını kesmeden rekoru kırdı çok duygusal anlarda vardı filmde mesela yarışabilmek için teknik kontrolden geçmesi lazımdı adam lastiğindeki çatlakları ayakkabı boyası ile kapatmaya çalışıyor vs...mutlaka izlenmesi gereken ibretlik bir motorcu filmi

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    bende izleyemedim bu filmi ya internetten izliyim bari
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    honda cbf 150
    forumdaki tüm üyeler beni aranıza aldığınız için çok sağolun ayrıca ahmet abi ve nevin abla görüşleriniz içinde çok teşekkürler bugüne kadarda çok zorladım motoru inşaallah birşey olmamıştır nevin abla benimde geçenyaz ilk motorum 150zc di hergün vidalarını sıkıyordum nevarsa hondada var çok zevkli bir motormuş

pazar günü biryerlere ğidilecekse bende gelirdim ama hava yağmurluymuş bide benim motora binmek için kıyafetim yok en ucuz nereden alabilirim acaba ?

Motosikleti
    HONDA BEAT
    İhtiyar Adam 320 km/h yaptı ama sol ayağını egzosun ısısından yakma pahasına hızını kesmeden rekoru kırdı çok duygusal anlarda vardı filmde mesela yarışabilmek için teknik kontrolden geçmesi lazımdı adam lastiğindeki çatlakları ayakkabı boyası ile kapatmaya çalışıyor vs...mutlaka izlenmesi gereken ibretlik bir motorcu filmi
    ooo gerçekten güzel bi hikayesi varmış... kesinlikle izlerim ben... izne gelince artık

ARKADAŞLAR BU ARADA KAWASAKİ zx-6R' NİN 2009 MODEL MOTORU GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ... BEN ÇOK BEĞENDİM... FARLAR DAHA Bİ YIRTICI
    (VAHŞİ) OLMUŞ... KUYRUK KISMI MÜKEMMEL OLMUŞ, EGSOZU YANA ALMIŞLAR.... R6 LAR GİBİ... KENDİSİ İLK AŞKIM OLURDA...

yaw arkadaş burda ne çok bayan varmış yaaa... erkekten çok bayan var hem motor hem 4 teker kullanan... ama insan bi gururlanıyo motor üstünde görünce yaaa...
    BU ARADA MOTORON DERGİSİNE ABONE OLUYORUM... HASRET GİDERMEK AÇISINDAN HEM Bİ KASKIMIZ DAHA OLUR... FENA KAMPANYA DEĞİL...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBF 250
    mami bende senin gibi gençken böyle ss aşklarım vardı ama yaş ilerleyince Touring tarzına gidiyor aklım şimdiki aşkım ise bu

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Her istek bir gün kabul olur,tüm olanaklar isteklerin gerçekleşmesin için seferber olur.Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi dilekleriyle...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her istek bir gün kabul olur,tüm olanaklar isteklerin gerçekleşmesin için seferber olur.Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi dilekleriyle...
    Tşk. ederim hocam İşallah bütün motorcu dostlarım birgün hayallerindeki motora kavuşur

Motosikleti
    Sabah ekmek - sigara almak üzere markete gidiyordum, evden çıkarken baktım yağmur var, dedim bişey olmaz Hatta sırf ısrar üzere yağmurluğun üstünü giydim, malum üzere kaskı almadım...

Anam anam o ne yawwww !!! Motoru çalıştırıp bir yürüdüm, o rahmet taneleri nasıl biliyor musunuz ? Adamın suratına kırbaç gibi çarpıyor Ama gene de çok güzeldi. Millet tavsiye ederim bu yağmuru kaçırmayın hava çok güzel, kıyafetlerinizi giyin kaskınızı takın vira yollara Benim içinde gezin :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler