Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    buradaki mesele hissiyatları anlamama meselsi değil herkes biri ölünce etkilenir ve üzülür hele bide tanıdığı biri olursa bu daha fazla olur akının söylemek istediği bu. olaydan aldığı etkiyi yansıtmak ve hatta bizleri tedbirli olmaya davet için yazdığına inanıyorum yoksa kimsenin neden motora biniyosun veya binmeyin dediği yok kendi aramızda ayrılıklara gerek yok bir olalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway sl150
    ohoooooo hayırdır abi form karışmış bumudur yani ölen arkadaşımızın arkasından yapılacak konuşmalar takmıyorsunuz zaten istanbulu ne demek bursa başka istanbul naşka afrika başka morotlar mı kullanıyor hani bu sitedeki 2 teker arkadaşlığı

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi şöle arkadaşlar toparlayayım durumu evet birileri ölüyo ve kötü şekilllerde ama tüm sitede ve bursanın topiğinde bağırıyoruz bişiler yapalım eylem diye varsa sizin bildiğiniz kreyatif bişiler yapalım ama umursamıyosunuz takmıyosunuz dersenizbizim hakkımızı yemiş olursunuz ayrıca o şekilde görünüyosak muhattap almayın ama algıladığım hepimiz aynı şeylere üzülüyoruz evet bunuda daha önceden yazmıştım kimse muhattap almadı ayrıca pıanr abla ve reisinde söledikleri aynı

Motosikleti
    keeway sl150
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buradaki mesele hissiyatları anlamama meselsi değil herkes biri ölünce etkilenir ve üzülür hele bide tanıdığı biri olursa bu daha fazla olur akının söylemek istediği bu. olaydan aldığı etkiyi yansıtmak ve hatta bizleri tedbirli olmaya davet için yazdığına inanıyorum yoksa kimsenin neden motora biniyosun veya binmeyin dediği yok kendi aramızda ayrılıklara gerek yok bir olalım
    aynen abi süpersin.

hatta çakabeyinde

Motosikleti
    keeway sl150
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi şöle arkadaşlar toparlayayım durumu evet birileri ölüyo ve kötü şekilllerde ama tüm sitede ve bursanın topiğinde bağırıyoruz bişiler yapalım eylem diye varsa sizin bildiğiniz kreyatif bişiler yapalım ama umursamıyosunuz takmıyosunuz dersenizbizim hakkımızı yemiş olursunuz ayrıca o şekilde görünüyosak muhattap almayın.
    abi nerdesin sen gel çıkalım eylem yapalım yaaa dedimya yanındayım ben varım yanlız polis gelirse ben kaçarım ona göre :D

burdayım abi onun için önce bir sürü kişi olmamız lazım vede tekrar ediyorum bizler çağımızın en büyük silahı şnterneti kullanalım bir sürü imza toplayalım ve sağlambiedebiyatçı lazım bize yazsın öşesinbizde bunları sivil toplum örgütlerinden kamunun her türlüsüne gazetelere televizyonlar yollayalım sorunun ne olduğunu nasıl çözeüleceği ile ilgili ne gibi değişiklikler olmalı meclisine kadar atalım mail mektup ne gelirse aklınıza benim aklıma böle bişi geliyo

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında hepimiz aynı şeyi sölüyoruz sonuçta ölümler her zaman olur ve doslarımızı arkadaşlarımızı kaybeder ve üzülürüz ama bununla yaşamayı biliriz bende duygusuz biri değilim kastettiğiniz gibi ama hayatımı her zaman öleceğimi düşünerekte geçiremem olacaksa olur azrahille pazarlık yapcak halim yok neyse herkes kendi hayatını yaşıyor herkesin düşüncesi farklıdır sadece saygı duyarım
    Hayat hiç bir zaman bu kadar sade olmadı, ölüm bu kadar basite indirgemek hata bir kere, bence insanların düşüncelerine saygı duymak fikirleri ile ilgili yorum yaparken düşünmeyi gerektirir,
    Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoooooo hayırdır abi form karışmış bumudur yani ölen arkadaşımızın arkasından yapılacak konuşmalar takmıyorsunuz zaten istanbulu ne demek bursa başka istanbul naşka afrika başka morotlar mı kullanıyor hani bu sitedeki 2 teker arkadaşlığı
    istanbul bursa muhabbeti nerden cıktı ?
    şimdi şöle arkadaşlar toparlayayım durumu evet birileri ölüyo ve kötü şekilllerde ama tüm sitede ve bursanın topiğinde bağırıyoruz bişiler yapalım eylem diye varsa sizin bildiğiniz kreyatif bişiler yapalım ama umursamıyosunuz takmıyosunuz dersenizbizim hakkımızı yemiş olursunuz ayrıca o şekilde görünüyosak muhattap almayın ama algıladığım hepimiz aynı şeylere üzülüyoruz evet bunuda daha önceden yazmıştım kimse muhattap almadı ayrıca pıanr abla ve reisinde söledikleri aynı
    hatta çakabeyinde
    ultraukala ile resmen dalga geçmişsiniz kusura bakmayın sonrada yanlış anlaşıldık biz aslında iyi niyetliyiz felan filan resmen yan çiziyorsunuz biraz yazarken ne yazdığınıza dikkat edin, ben kızgınım kusura bakmayın genel olarak hepiniz hatalısınız ister hatanızı kabul edin isterseniz devam edin bu şekilde

Motosikleti
    keeway sl150
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım şimdi biraz daha yatışınca içimdekiler daha güzel açıklayabileceğim...Arkadaslar sanırım olay şu...2arkadasımı kaybettim istanbuldan...Biri tuğper dieri onr.sual...Kendi ölümümden hiç bir zaman korkmadım beni tanıyan insanlar bunu biliyorlar...Şu zamana kadar ciddi anlamda 2sefer ucundan sıyrıldım zaten...Kaza yapmak da korkulacak bişe deil herhangi bir korkum yok o yüzden dolayı...SAdece arkadaslarım aklıma geliyor çok acı şekilde kaybettim, onr'u onun kaza sorası durumu geliyor aklıma.Bu da beni kasıyor onu şimdi anladım.O geliyor aklıma..kafası bedeninden ayrı kaskı kafasında...O durum geliyor aklıma ve tüylerim diken diken oluyor...Üstüne daha fazla konuşmaya gerek yok takmıyorsunuz zaten İstanbul'da olanları...
    ben yanlış anlamışım galiba

Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yanlış anlamışım galiba
    doğru anlamışın ama tepkisinde haklı bence

arkadaş biz anlatamıyoruz sizde anlatamıyosunuz yani anlaşamıyoruz ben kendi adıma söleyeyim dalga filan geçmiyorum ve bir daha cevap yazmıcam isteyen binsin motora isteyen binmesin eğer varsa benim önerime destekçi arkadaşlar buyursunlar konuşalım başkalarının varsa açıklasın mantık çerçevesinde ona uyalım ama bi kavga ortamı oluşacaksa ben yokum

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...-ziyareti.html

ifade özgürlüğü diye birşey var ama sanırım bu ifade edebilme yeteneği ile ilgili, öle bir yeteneğin yoksa zaten özgür değilsindir. Bazıları gerçekten yaşar bazıları ise gerçekten yaşadığını zanneder aradaki o ince çizgide durabilenler ise asıl olgun kişilerdir... saygılar

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Discordian; bak güzel kardeşim,bu topikteki tüm arkadaşları çok iyi tanırım ki ölen arkadaşımıza içi yanmamış bir kişi bile içerisinde bulunamaz.Sadece Ultraulakayı tanımıyorum hiçbir gezimize katılmadığından o şerefe nail olamadık(genelde eker bizi,galiba psikolojik sorunları var).Herkes üzülüyor ve ellerinden birşey geldiği takdirde hiçbiri hiçbir yardımını esirgemez.

İnsanlar bireysel ve ruhsal olarak farklı yaratılışlara sahiptir,herkes aynı şekilde düşünemez aynı ifadeleri kullanamaz fakat emin ol buna rağmen alevlendirdiğiniz bu gereksiz tartışmada dahi işin özünde herkes aynı cephede bulunuyor.Şimdi lütfen içinde bulunduğumuz dostluk ve iyi niyet ortamını daha fazla bulandırmadan kendi işinize bakınız...Her şeye rağmen Bursa Mt sizi seviyor olacaktır hatasız kul yok
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be güzel kardeşim, ah be genç kardeşim !!! Anlıyorum şuan duygusal olarak bir çöküntü içerisindesin, bu olaylar seni yıpratmış ancak bak göreceksin daha yaşın ilerledikçe ne ölümler, ne insanlar devrilecek. Ölüm ile hayatı birbirine karıştırma...

Sen yaşıyorsan zaten ölüm lle burun burunasın demektir, hepimizin son noktası budur. Ölüm var diye motordan tırsmak, bu senin kendi içinde yarattığın bir sorundur. Nasıl olsa son nefes bri gün verilecek, fazla kasma hayatın tadını almaya bak...
    Kardeş yorum yapman güzel, hatta ultra"ukela" kardeşe destek için topice girmiş olman bile çok güzel bir davranış, ama önce ne yaptığına bi bak... Ben bu yazımda kiminle ne dalgası geçmişim. Aksine genç bir kardeşimize yardım etmek acısını paylaşmak istedim... O kendini ifade etmekten aciz bir insan ise benim başka bir diyeceğim yoktur...

Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enterese etmiyorsa yazma arkadaşım bir arkadaşımız öldü onun üzüntüsü var ultraukalada bu olayla alakalı üzüntüsünü dile getirmiş sen geyik yapıyorsun kimse kimsenin acılarıyla dalga geçemez
    Onun acısı ve hatta tüm motorcuların acısı beni enterese etmese yukarıdaki yazıyı yazmazdım, oralı bile olmazdım. Sen bir laf demedin evvel arkadaşının ne dediğine bi bak " sizinle UĞRAŞAMIYACAĞIM " bunu diyen kendisidir...

Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat hiç bir zaman bu kadar sade olmadı, ölüm bu kadar basite indirgemek hata bir kere, bence insanların düşüncelerine saygı duymak fikirleri ile ilgili yorum yaparken düşünmeyi gerektirir,

ultraukala ile resmen dalga geçmişsiniz kusura bakmayın sonrada yanlış anlaşıldık biz aslında iyi niyetliyiz felan filan resmen yan çiziyorsunuz biraz yazarken ne yazdığınıza dikkat edin, ben kızgınım kusura bakmayın genel olarak hepiniz hatalısınız ister hatanızı kabul edin isterseniz devam edin bu şekilde
    Evet haklısın yorum yaparken düşünmek ve hatta araştırmak gerekir. Ben sende bunların yeteri kadar gelişmediğini düşünüyorum...

Yan çizmiyorum kardeş, buradayım; u.ukela kardeşim beni baz alarak " seninle uğraşamıyacağım " diye bir laf etti, o zaman ukelalık yapmayacak...

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Bursa mtdeki kardeşlerimi çok iyi tanırımki hiç biri istemezki dünyada motor kullanan bir sürücünün burnu kanasın. Hepimiz ikiteker aşığı insanlarızki bu platformu kullanıyoruz ve bu sitedeyiz. Tüm mesajları okudum sanırım Discordian nicki arkadaşımız olayı yanlış anlamış. Çakanın niyeti apaçık ortada. Polemik yaratmaya gerek yok burda dalga geçilecek bi konuda yok. Hayatını kaybeden bütün motorcu kardeşlerimize Allahtan rahmet diliorum sonuçta bizde hergün yollarda ve iki teker üzerindeyiz. Polemik yaratmayada gerek yok. Biz bursa mt olarak gayet anlayışlı ve mutluyuz. Beğenmeyen arkadaşlarada tavsiyem site yöneticilerimiz her il grubuna bir forum zaten ayırmış. Huzurumuzu kaçırmak ve tartışma ortamı yaratmak isteyen arkadaşlara kendi forumlarını tavsiye ederim. Herkes haddini bilmeli...
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Kardeş yorum yapman güzel, hatta ultra"ukela" kardeşe destek için topice girmiş olman bile çok güzel bir davranış, ama önce ne yaptığına bi bak... Ben bu yazımda kiminle ne dalgası geçmişim. Aksine genç bir kardeşimize yardım etmek acısını paylaşmak istedim... O kendini ifade etmekten aciz bir insan ise benim başka bir diyeceğim yoktur...

Onun acısı ve hatta tüm motorcuların acısı beni enterese etmese yukarıdaki yazıyı yazmazdım, oralı bile olmazdım. Sen bir laf demedin evvel arkadaşının ne dediğine bi bak " " bunu diyen kendisidir...

Evet haklısın yorum yaparken düşünmek ve hatta araştırmak gerekir. Ben sende bunların yeteri kadar gelişmediğini düşünüyorum...

Yan çizmiyorum kardeş, buradayım; u.ukela kardeşim beni baz alarak " seninle uğraşamıyacağım " diye bir laf etti, o zaman ukelalık yapmayacak...
    Aynen katılıyorum ÇakaBey'e biraz acımasız yazacağım kusura bakma Diskordian ama Akın hatalı Çakabey teselli vermiş Akına ama o tabiri caiz ise nici gibi u.ukelalık yapmış hemde kendisinden büyük birisine ne demek ''sizinle UĞRAŞAMIYACAĞIM'' belkide o yüzden kendisi uğraşamayacağı içinmi seni gaza getirdi sende anlamadan dinlemeden bodoslama daldın
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    nerden nereye geldik bu sayfanın tartışacağı konular bunlar değil

bir arkadaş ölüyo bi kaza sonucu o kazaya sebiyet verenler veya verebilecek olanların sesimizi duyması gerekirken biz kendi aramızda hepimizin bildiklerini kendimizle tartışıyoruz

bu konu uzar gider kalp kırmaya dargınlıklar yaşamaya gerek yok

konuyu değiştirmek istiyorum şubat taki fuara giden varmı diye soruyorum ben mart 22 de olan fuara gitmeyi düşünüyorum daha var ama kısmet

tiki 16=erdoğan
    a.banus=ahmet hocam buda size karışıklık olmasın saygılar

a banus kardeşim ben katılırım martta irtibatı koparmayalım

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Discordian; bak güzel kardeşim,bu topikteki tüm arkadaşları çok iyi tanırım ki ölen arkadaşımıza içi yanmamış bir kişi bile içerisinde bulunamaz.Sadece Ultraulakayı tanımıyorum hiçbir gezimize katılmadığından o şerefe nail olamadık(genelde eker bizi,galiba psikolojik sorunları var).Herkes üzülüyor ve ellerinden birşey geldiği takdirde hiçbiri hiçbir yardımını esirgemez.

İnsanlar bireysel ve ruhsal olarak farklı yaratılışlara sahiptir,herkes aynı şekilde düşünemez aynı ifadeleri kullanamaz fakat emin ol buna rağmen alevlendirdiğiniz bu gereksiz tartışmada dahi işin özünde herkes aynı cephede bulunuyor.Şimdi lütfen içinde bulunduğumuz dostluk ve iyi niyet ortamını daha fazla bulandırmadan kendi işinize bakınız...Her şeye rağmen Bursa Mt sizi seviyor olacaktır hatasız kul yok
    kimin ne sorunu olduğunu pc başından anlıyabiliyorsan ne mutlu sana bu yeteneğini boşa çıkarma bu dalda kendine bir iş kur paranı kazan madem bukadar akıllısın, benim ortamı bulandırdığım yok artı senle ilgili bir durum yok neden böle olaya dahil olma heveslisisin onu çözemedim nereye nasıl bakıcağım beni ilgilendiren bir konu seni alakadar etmez

Onun acısı ve hatta tüm motorcuların acısı beni enterese etmese yukarıdaki yazıyı yazmazdım, oralı bile olmazdım. Sen bir laf demedin evvel arkadaşının ne dediğine bi bak " sizinle UĞRAŞAMIYACAĞIM " bunu diyen kendisidir...

ben destek için topiğe girmedim zaten ben her il gurubu topiğinin sayfasını arada bir gezerim tesadüfen gördüm girdim yazdıklarınız hoşuma gitmedi bunun daha ötesi yok

ben destek için topiğe girmedim zaten ben her il gurubu topiğinin sayfasını arada bir gezerim tesadüfen gördüm girdim yazdıklarınız hoşuma gitmedi bunun daha ötesi yok, sen düşünmeye devam et benim hakkımda ne olduğunu çözdüğünü sandığında nerde yanıldığını anlayabilirsen tabi...

Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa mtdeki kardeşlerimi çok iyi tanırımki hiç biri istemezki dünyada motor kullanan bir sürücünün burnu kanasın. Hepimiz ikiteker aşığı insanlarızki bu platformu kullanıyoruz ve bu sitedeyiz. Tüm mesajları okudum sanırım Discordian nicki arkadaşımız olayı yanlış anlamış. Çakanın niyeti apaçık ortada. Polemik yaratmaya gerek yok burda dalga geçilecek bi konuda yok. Hayatını kaybeden bütün motorcu kardeşlerimize Allahtan rahmet diliorum sonuçta bizde hergün yollarda ve iki teker üzerindeyiz. Polemik yaratmayada gerek yok. Biz bursa mt olarak gayet anlayışlı ve mutluyuz. Beğenmeyen arkadaşlarada tavsiyem site yöneticilerimiz her il grubuna bir forum zaten ayırmış. Huzurumuzu kaçırmak ve tartışma ortamı yaratmak isteyen arkadaşlara kendi forumlarını tavsiye ederim. Herkes haddini bilmeli...
    kimsenin polemik yarattığı bişey yok varsa bir şikayettin modlara iletirsin sana düşmez haddini bilmeli kelimesini kullanmak

Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum ÇakaBey'e biraz acımasız yazacağım kusura bakma Diskordian ama Akın hatalı Çakabey teselli vermiş Akına ama o tabiri caiz ise nici gibi u.ukelalık yapmış hemde kendisinden büyük birisine ne demek ''sizinle UĞRAŞAMIYACAĞIM'' belkide o yüzden kendisi uğraşamayacağı içinmi seni gaza getirdi sende anlamadan dinlemeden bodoslama daldın
    Benim gördüğüm bu dalga geçmişsiniz adamla sonrada üste çıkıyorsunuz kusura kalma ben kimsenin gazına gelmem

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hmmm sizin gezilerinize iştirak etmemiş olabilirim.Ama bunu kasten veya ekmek amaçlı hiç bir zaman yapmadım...Sadece zaman uyuşmadı aksilikler oldu...Bunda İstanbul'da ikamet etmemdeki etki çok büyük...Yoksa beni herkes bilir bütün motosiklet gruplarının gezilerine katılırım.Buluşmalarına davet ettiklerinde gitmeye özen gösteririm...Zaten sizin MT'ye üye olduğunuzda (burda yazan çoğu kişi gibi) ben 2senelik üyeydim...Yeterince organizasyon yaptım...Bunu Ahmet az çok bilir..İstanbul'da çok fazla bulundum bu süre zarfında ve oradan çok fazla arkadasım dostum oldu...Koyultarak gösterdiklerim yazdıklarınızda beni (psikoloji ile devam eden kısmı) çok üzdüğünü belirtmek istiyorum...

ve ayrıca çaka bey'e NErede uğraşamayacağım yazmışım çok merak ediyorum söylediklerimi saptırıyorsunuz resmen...NEyde hatalıymışım anlamadım üzülmekte mi?Duygularımı sizinle paylaşmakta mı?Kazaya dikkat çektirmekte mi?Üzüntümü paylaşmaya çalışmakta mı?Sadece bunun üzerine daha fazla yazmaya gerek yok dedim anlaşılmıyordum çünkü...Discordian(Mehmet) Bursa'ya MT'de ki arkadaslarımı Bursa'ya davet ettiğimde gelenlerden biri idi...İskender'in tadı hala damağında olduğunda arada bakar bu başlığa...Var mı bizle ilgili bi planlar diye...Yazı bekleyin Mehmet hep birlikte toparlanır gelriz bursa'ya

Nickim gibi hiç bir zaman kimseye davranmadım...Ayrıca kardeşiniz Mami'nin uğurlamasına geldim ve burada yazanların çok az bir kısmını görebildim oradan..Asıl en önemli olan günde yoktunuz...O yüsden lütfen tarafıma ekti sorunları var gibi yorumlar yapmayınız...Bursa'da beni tanımayan bir kesimin içindesiniz...Ve çok da kalabalık bir kesim deil o kesim..Çünkü herkesle iletişimim her zaman çok özenlidir...Bir çok grubun etkinliklerine katıldım.Sadece yeni Bursa MT'nin kine kısmet olmadı bi türlü...Bu yüsden lütfen tanımadan önce yargılamayınız ve kesinlikle Mehmet'i hatalısın diyerek bozmaya da çalışmayın...Bizim yakınımızdan biri olduğu için biz çok daha fazla duyarlıyız bu konuya karşı tek sorun bu...Efet katkı sağlamak istiyorsanız eğer altyapı hazırdı Devamı da gelecektir...Görürüz...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler