Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Arkadaslar şu anda duygularımı nasıl anlatacağımı bilemiyorum...MT'den ilk tanıştıklarım arasında olan Onur Sual arkadasımın vefatını daha yeni öğreniyorum...İnternet kullanmıyor olmam sebebiyle 22ocak'ta olan kazadan rahmetli olmuş ve ben daha şimdi öğreniyorum...Ne diyeceğimi bilemiyorm tuğperden sora bu çok daha ağır oldu...Bire bir muhabbetim olan kişileri yakından tanıdıklarımı kaybetmek motosiklete olan düşüncelerimi zedeliyor...Çok değişik şeyler düşünmeye başladım motosikleti bırakma ile ilgili...Ya da sadece piste girmeyi bile düşünüyorum...Karışık duygular içindeyim..Sadece paylaşmak istedim...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    sabahları siteyi açmaya korkuyorum. Bir haftada tam 4 tane ölümlü kaza okudum. Haberi okuduğum gün zehir oluyor resmen. Çok dikkat edelim arkadaşlar çok..

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabahları siteyi açmaya korkuyorum. Bir haftada tam 4 tane ölümlü kaza okudum. Haberi okuduğum gün zehir oluyor resmen. Çok dikkat edelim arkadaşlar çok..
    Hayatını kaybeden arkadaşlarıma allahtan rahmet ailelerine de sabırlar diliyorum.Nevin hocamında dediği gibi yarış geyiğinide bitirelim(gerci bence sakıncası yok da cakanın taraftarları hayal kırıklığına uğramasın üzülmesin sanırım korkma belirtileri başladı.bu arada nasıl oy topladığınıda hepimiz biliyoruz.olm okadar masraf telefon kıl tuy yun yapana kadar motora bişeyler yapsaydın daha efektif olurdu))).

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Canımı sıkan bu dört duvarmı
    Ölümden öteye köy varmı...

Eninde sonunda gideceğimiz yer orası arkadaşlar kaçmaktan ve korkmaktan ziyade hazırlanmamız gerkir,bu gün yatakta yarın toprakta elbette 2 tekerlek oldukça tehlikeli fakat dikkatli olup,ölmeyecek kadar tehlikeyi sevmemiz,mümkün olduğu kadar kurallara uymamız gerekiyor.Buna rağmen eğer kaza oluyorsa bilinki kaderdir...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencxe bu dikkat olayını geçiyor dikkatsiz sürücüler ve uygunsuz yol şartları bariyerler bunları bi şekilde dile getirmek ve eyleme dökmek lazım istanbul mt eylem düzenliyo mesela bizlerde orta bi bildiri düzenleyip kamuya sivil toplum örgütlerine gazedelere vb.. yerlere yollayalım gerekirse bursada bununla alakalı daha somut şeyler yapalım bence

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Yöneticelerimizin yaptığı yollar ve metrobüsün yanlarına koyulan demir halatlar yüzünden ölmek bizim kaderimiz olamaz bence . . .
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

kesinlikle merçim bende buu sölüyorum takdiri ilahi ayrı giyotine haksızca vurulan başımız o çok ayrı hade bursa mt bişiler yapalım

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    bencede orhan abi istanbul mt sarı yelek giycek mesela bizimde bişi yapmamız lazım yarın öbür gün allah korusun bizden birinin başınada gelebilir bole bişi olmaması için şimdiden bişiler yapmak lazım
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    eşzamanlı eylem aslında çok mantıklı fakat organize için çok geç kaldık :(

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canımı sıkan bu dört duvarmı
    Ölümden öteye köy varmı...

Eninde sonunda gideceğimiz yer orası arkadaşlar kaçmaktan ve korkmaktan ziyade hazırlanmamız gerkir,bu gün yatakta yarın toprakta elbette 2 tekerlek oldukça tehlikeli fakat dikkatli olup,ölmeyecek kadar tehlikeyi sevmemiz,mümkün olduğu kadar kurallara uymamız gerekiyor.Buna rağmen eğer kaza oluyorsa bilinki kaderdir...
    Kurallara uymak ve kader kavramını kesinlikle kabul etmiyorum...O bariyerler resmen bizim giyotinimiz...Ülke şartlarımız ciddi anlamda motosiklete uygun deil...Sadece karışık duygular içindeyim..
    AKIN FİDAN

Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mitalist dağ ayısı abi ben sana msn de bişiy yazdım hatırlatayım. o işi bi hallet be bu arada fransız vatandaşlığını ne zaman aldın
    aga ne demiştinn bi hatırlat agam yaa benn unutmuş ola bilirimm msndeyim şu ann

caka bey ogame oynuyomusun ?

cakabey o game oynuyomusun

Motosikleti
    BuKart
    abiler bnde bursada oturuyorum ama motorum yok.Buluşma olursa benide çağırın

Motosikleti
    keeway sl150
    arkadaşlar tur içini yapacksak bende varım ( ehliyetim yok sorun olmaz heralde)

yav yapalım bu sadece motorla bi yerleri turlamak değilki yapılcaka hepimizin imzası olan bi bildiriyi emniyet müdürlüğüne valiliğe nebilim gazetelere bi şekilde mail atabiliriaz faxlayabiliriz elden verebiliriz bu tarz şeyler olabilir

Motosikleti
    keeway sl150
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav yapalım bu sadece motorla bi yerleri turlamak değilki yapılcaka hepimizin imzası olan bi bildiriyi emniyet müdürlüğüne valiliğe nebilim gazetelere bi şekilde mail atabiliriaz faxlayabiliriz elden verebiliriz bu tarz şeyler olabilir
    kesinlikle katılıyorumda emliyet beni bozuyor marta kadar :D ehliyet olayı

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hayırdır arkadaşlar ağır çıkışmışsınız kader mevzusuna..Tabiiki ülke ve yapı şartları önemli söylemeye gerekmi var anlamadım yani önemli olan bunlara rağmen (her türlü çukur,devamlı hata yapan sürücüler,sıkıştıran züppeler)
    dikkatli olabilmek...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı MitalisT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cakabey o game oynuyomusun
    O game NE game oluyor kardeşşş ???

Sen fransız kaldım demişsin ama ben herhalde çinli felan oldum bu durumda

Felaket ile sonuçlanan kazalar konusunda verilen bütün tepkiler haklı ve yerinde ; karayollarımızda demek isterdim ama bu tabir bence yanlış patikalarımızda bizi bekleyen türlü tehlikeler var. Bunlara karşı tedbirler alınması gerekiyor, ama güzel kardeşim bir tane iki tane değil ki, yollarımızın her bir tarafı ofsaytta. Adam cillop gibi asfalt döküyor, ama iki damla yağmur görünce asfalt Asena ile yarışıyor.. Ne bileyim daha bi dünya neler var.

Ha demiyorum ki tepki göstermeyelim, demiyorum ki bu durum düzeltilmesin, tedbir alınmasın, Benim tek dediğim bu olaylar yaşandı diye motordan soğumak öööykkk

Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorumda emliyet beni bozuyor marta kadar :D ehliyet olayı
    Sonuna kadar destekçinim kardişşşş

Hatta sana söz 5 yıl yanındayım

Motosikleti
    keeway sl150
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O game NE game oluyor kardeşşş ???

Sen fransız kaldım demişsin ama ben herhalde çinli felan oldum bu durumda

Felaket ile sonuçlanan kazalar konusunda verilen bütün tepkiler haklı ve yerinde ; karayollarımızda demek isterdim ama bu tabir bence yanlış patikalarımızda bizi bekleyen türlü tehlikeler var. Bunlara karşı tedbirler alınması gerekiyor, ama güzel kardeşim bir tane iki tane değil ki, yollarımızın her bir tarafı ofsaytta. Adam cillop gibi asfalt döküyor, ama iki damla yağmur görünce asfalt Asena ile yarışıyor.. Ne bileyim daha bi dünya neler var.

Ha demiyorum ki tepki göstermeyelim, demiyorum ki bu durum düzeltilmesin, tedbir alınmasın, Benim tek dediğim bu olaylar yaşandı diye motordan soğumak öööykkk

Sonuna kadar destekçinim kardişşşş

Hatta sana söz 5 yıl yanındayım
    ben martta seni satacam kusura kalma 5 yıl bekleyemem heralde :D

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Efet soğuyorum diken üstündeyim motosiklet üzerinde bunu açık açık söylüyorum...Fazla dikkatliyim ve bu beni fazla kasıyor ve geriyor....Umarım bi süre sora bu durum geçer tam olarak bilemiyorum şu anda...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler