Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin kardeş yani yinede kesin demiyim ama büyük ihtimal yatar diye düşünüyorum...Aslında hava güzel ama yinede 2 haftada bir falanmı olsa bu geziler acaba...
    VALLA HOCAM NE DİYEYİM MOTOR GEZİSİ HERZAMN OLURDA PİKNİK OLAYI SOĞUKTA YAĞMURDA ÇEKİLMEZ O AÇIDAN ARTIK PEKTE GEZİ OLMAZ SANIRIM HAVALAR BU HAFTADAN SONRA EPEYCE SOĞUK OLUR ARTIK BAHARA NİSAN MAYIS KISMETSE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MAMİ COK TŞK ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM SÜPER OLMUŞ YİNE KOPTUM BAKARKEN
    bana yakışır şekilde çok arıcaksınız beni çoookkk...

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin kardeş yani yinede kesin demiyim ama büyük ihtimal yatar diye düşünüyorum...Aslında hava güzel ama yinede 2 haftada bir falanmı olsa bu geziler acaba...
    haftada bir olması hem organizasyon hemde bi çok arkadaşımız içinde mali yönden sıkıntı oluşturabiliyor zaten...

VALLA HOCAM NE DİYEYİM MOTOR GEZİSİ HERZAMN OLURDA PİKNİK OLAYI SOĞUKTA YAĞMURDA ÇEKİLMEZ O AÇIDAN ARTIK PEKTE GEZİ OLMAZ SANIRIM HAVALAR BU HAFTADAN SONRA EPEYCE SOĞUK OLUR ARTIK BAHARA NİSAN MAYIS KISMETSE
    abi sen böyle deme harbi mangal karda olur da motorla olurmu bilmem...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    mustafa abi bursa MT için özel bir sticker olsa harbi çok güzel olur ya hatta T-Shirt filanda bastıralım bahara

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Kardeş siz bana bakmayın gidebilirseniz gidin ama fazla katılım olmayacak gibi duruyor.Soğuk o kadar önemli değil kuru hava olsun yeter piknik için,ama sadece pazarı tatil olanlar var aramızda,o kişiler dinlenme imkanı bulamıyor.2 haftada bir olunca hem dinlenme hem özlem oluyor gezilere karşı...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Versys '07
    [QUOTE=M@M!;1320869]ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENİM JETON YENİ DÜŞÜYOR... SİZE BİŞEY OLMAMASI AZDA OLSA SEVİNDİRİCİ... MALDA CANIN YONGASI TABİ... BİDE MOTOSİKLET OLUNCA...

sağol teşekkür ederim Allah kimsenin başına vermesin.Bu arada imzanda seferihisar jandarma muhabere yi gördüm de bende askerliğimin 14 ayını o taburda karargah bölüğünde geçirdim.güzel yerdir şimdiden hayırlı teskereler...

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Kardeşler, sezinlemiş olduğum havaya göre bu pazar DELMECE gezisi büyük ihtimalle az sayıda katılıma maruz kalacak, ben de buna mahal vermemek amacı ile kendi adıma katılmayacağımı bildiriyorum. Ama bu sizleri bağlayıcı bir etki yaratmasın gitmek isteyen kişiler toplanır karar verirler...

Motosikleti
    inşallah ileride
    ÜŞÜYORSAN HOCAM SİZE MONTUNU VERİR

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam adım Pınar

Bursa beşevlerdeyim motor alalı henüz 2 hafta oldu.Öğrenme aşamasındayım.
    Valla delmece yaylası güzel seçim 3-4 kere orda kamp yapmıştık yol çok virajlı ama gidildiğine değer hele motorla gitmek çok keyifli olur.

hepinize iyi eğlenceler
    Hoşgeldiniz efendim bayan motorcular ve bursa mt yükselişte bu aralar bende Kerem (aman kendinize dikkat edin bazen iki yoğurtlu kesmiyor)

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pınar abla seni buraya ben davet ettim hiç ismi mi sölemiyosun bak bu arada o verdiğin siteden dövme modeli bulamadım motora gitcek seninkine benzer bişilerde göremedim
    aman sen kusur kalma çok teşekkürler aramıza böyle güzel insanların katılmasına vesile olduğun için

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafa abi bursa MT için özel bir sticker olsa harbi çok güzel olur ya hatta T-Shirt filanda bastıralım bahara
    Ya bana T-Shirt falan değil de bir motor bastıralım yazlık kışlık farketmez olmuyo böle ya

Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav Ben Kaçırıdm Uykuya Gitti Kurban Gitti Benim Gezi Keyfi
    Biz dedik sana akşam erken yat diye şimdi gidip yatacağım dedin yatış o yatış ooohh valla

Ulan varya bu Sado varya adam yatmaya diye gidiyo hala online anlamdım ki ben bunu

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı utsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan varya bu Sado varya adam yatmaya diye gidiyo hala online anlamdım ki ben bunu

eeee nickine bak çay demle

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    aßi ßir Konu açıLmış Mı ßakim dedim ßöLe oLdu iŞde Hep oLuyo :D
    Yatcam
    Şimdi iYi geceLer Şimdi gezi var mı YohK mu ona Göre izin aLmaya çaLışcam Pazar nöbetciyim (:
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Reklamcıların makinalara Reflektörlerin enleri yetmiyor.Ben en geniş 10 cm lik bulabildim.Desenin eni yaklaşık 25cm oldu kendiniz çizdiğiniz zaman parça parca yapıp motorun üstünde deseni tamamlaya biliyorsunuz.Ama reflektör olarak kullanmak şart değil diyorsanız reklamcılarda istediğiniz deseni hatta kendi resminizi bile yaptıra bilirsinizyanlız ondada kullandıkları malzemenin yapışkanı çok kuvvetli oluyor çıkartılmak istendiğinde moyaya zararı olurmu öğrenmek lazım trebal yapcaz diye motorlardan olmayalım

Valla öle bişey olursa yolda herkes birbirini tanır.Güzel olur aslında
    enleri nasıl yetmiyor anlamadım en küçük plotter 60cm die biliyorum ben oradan 3mtye 60cm boyunda istediğiniz tarzda kesim yaptırabilirsiniz..Ve direkt reklekte folyoya istediğiniz kesimi yapıştırır transfer ile de fazla uğraşmadan makinanıza az hatalı hatta hatasız yapıştırabilirsiniz.Çıkartmak istediğinizde de azıcık ısıtıcı ile ısıtın rahatlıkla çıkar En kötü ihtimal altında kalıntı kalabileceğini düşünürseniz yine en kötü ihtimal ispirto ile çıkartırsınız ki gerek kalmaz sabunlu su ile güzelcene temizleyin süngerle sonra durulayın...Aaaa beni kesmez derseniz bi polish yaparsınız hiç bişecik kalmaz...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR SUSURLUK GEZİMİZİN TOPİĞİ YAYIMLANMIŞTIR...

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ml#post1322059
    Abi harika olmuş on nomero valla çok beğendim

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi harika olmuş on nomero valla çok beğendim
    bişeyler yapabilsiysek ne mutlu bize diye şekil yaparmışım şimdi

[QUOTE=emrahkrm;1322397]
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENİM JETON YENİ DÜŞÜYOR... SİZE BİŞEY OLMAMASI AZDA OLSA SEVİNDİRİCİ... MALDA CANIN YONGASI TABİ... BİDE MOTOSİKLET OLUNCA...

sağol teşekkür ederim Allah kimsenin başına vermesin.Bu arada imzanda seferihisar jandarma muhabere yi gördüm de bende askerliğimin 14 ayını o taburda karargah bölüğünde geçirdim.güzel yerdir şimdiden hayırlı teskereler...
    sağolasın...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    enleri nasıl yetmiyor anlamadım en küçük plotter 60cm die biliyorum ben oradan 3mtye 60cm boyunda istediğiniz tarzda kesim yaptırabilirsiniz..Ve direkt reklekte folyoya istediğiniz kesimi yapıştırır transfer ile de fazla uğraşmadan makinanıza az hatalı hatta hatasız yapıştırabilirsiniz.Çıkartmak istediğinizde de azıcık ısıtıcı ile ısıtın rahatlıkla çıkar En kötü ihtimal altında kalıntı kalabileceğini düşünürseniz yine en kötü ihtimal ispirto ile çıkartırsınız ki gerek kalmaz sabunlu su ile güzelcene temizleyin süngerle sonra durulayın...Aaaa beni kesmez derseniz bi polish yaparsınız hiç bişecik kalmaz...
    Ben bulduğum reflektörü götürmüştüm eni bizim makinaya dar dedi yapamayız demişlerdi.O zaman adam uğraşmak istemedi beni uyuttu

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda bizim reklamcı bir arkadaşımız var . Bu tarz işler yapan uygun maliyetlere yaptırabiliriz.
    abi naptık bizim dijital baskı olayını. ben sabırsızlanıyorum ama

Motosikleti
    Silverwing 600
    Arkadaslar, islerimin yogunlugu nedeniyle bir kac gundur yazilari takip edemiyorum. Umarim herkes, hersey yolundadir. desparadox - hosgeldiniz hocam. mami hayirli olsun kardesim.

Bu haftaki gezide maalesef yokum.

Sevgiler
    C2 EKONOMININ TADI - '67 MUSTANG GUCUN TADI - SILVERWING RUZGARIN TADI - [B]AYSE NAZ HAYATIN TADI[/B]

tiki_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL
    arkadaşlar ben formu biraz geç takip ede biliyorum geziyi kaçırdım ama diyer faliyetlerde yer alıcam inşallah MAMİ kardeş inşallah hayırlısıyla gidip gelirsin

şimdi piknik varmı yokmu varsa ben varım zaten havalar bozuyomuş galiba

engin abi gezi varsa beni listeye ekle

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ben bulduğum reflektörü götürmüştüm eni bizim makinaya dar dedi yapamayız demişlerdi.O zaman adam uğraşmak istemedi beni uyuttu
    Yanlış hatırlamıyorsam 20cm kadar folyoyu tutabiliyor ayakları çünkü arkada bir şeridi olması gerekiyor uğraşmak istememiş...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı tiki_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben formu biraz geç takip ede biliyorum geziyi kaçırdım ama diyer faliyetlerde yer alıcam inşallah MAMİ kardeş inşallah hayırlısıyla gidip gelirsin

şimdi piknik varmı yokmu varsa ben varım zaten havalar bozuyomuş galiba

engin abi gezi varsa beni listeye ekle
    sen hiç konuşma zaten... susurluk sabahı telefonun kapalıydı sonradan ararsın dedim ama nafile...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Arkadaşlar an itibarı ile Bursa'da deprem oldu, baya bi hissettim. Geçmiş olsun herkeşe..

Olmaz umarım tekrar

Motosikleti
    HONDA BEAT
    [QUOTE=picasso;1323222]Arkadaşlar an itibarı ile Bursa'da deprem oldu, baya bi hissettim. Geçmiş olsun herkeşe..

Olmaz umarım tekrar

sokaktan hayabusa falan geçmiş olmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler