Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çay varsa tek teker peg sürterim ben
    Çaylar ne de olsa Memduh'tan.

Bi ara Armutlu virajlarına gidelim bari.
    beko12345 bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DjTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Arkadaslar bir sorum olacak, yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Motorumu degistirdim ve arka yan canta demiri yaptirmak istiyorum. Soft yan cantalarim var ama su an takmam mumkum degil egzost a degme durumu var. Sert yan cantalardan olmadigindan yuksek agirlik tasimiyacak sadece muhafaza gibi birseye ihtiyacim var. Bursa da kim yapar?
    search16 bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı DjTim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bir sorum olacak, yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Motorumu degistirdim ve arka yan canta demiri yaptirmak istiyorum. Soft yan cantalarim var ama su an takmam mumkum degil egzost a degme durumu var. Sert yan cantalardan olmadigindan yuksek agirlik tasimiyacak sadece muhafaza gibi birseye ihtiyacim var. Bursa da kim yapar?
    Egzos cu burhan var. Bursa da yapabilecek uğraşacak tek adam. Merinos stadının arkasında kalıyor işyeri. Stadın bitişigindeki benzinliğin yanında stadın arka tarafına bir yol iniyor. O yoldan in sola ayrım var ama sen düz gidip ayrımdan sonraki ilk aradan sola dön. döneceğin yerde sağ sol boşluk ve hatta yıkıntı dükkanlar var. Aşşağı doğru ilerle yine 40 mt sonra solda mavi demir kapılı camlı dükkan. dibinde asma var. Sabah 10 akşam 7 çalışır. Gidince tofaştan coşkun gönderdi dersen kıyağı olur. Yinede bulamazsan 05549073383 numaram ararsın tarif ederim.
    Apices bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzos cu burhan var. Bursa da yapabilecek uğraşacak tek adam. Merinos stadının arkasında kalıyor işyeri. Stadın bitişigindeki benzinliğin yanında stadın arka tarafına bir yol iniyor. O yoldan in sola ayrım var ama sen düz gidip ayrımdan sonraki ilk aradan sola dön. döneceğin yerde sağ sol boşluk ve hatta yıkıntı dükkanlar var. Aşşağı doğru ilerle yine 40 mt sonra solda mavi demir kapılı camlı dükkan. dibinde asma var. Sabah 10 akşam 7 çalışır. Gidince tofaştan coşkun gönderdi dersen kıyağı olur. Yinede bulamazsan 05549073383 numaram ararsın tarif ederim.
    Harika, cok tesekkurler.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Çok güzel bir tarifte bulunmuşsun Coşkun.
    Ben henüz soft yan çantalarımı hiç denemedim. Umarım egzoza değmez benimkilerde.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Yeni motorum cross ve egzost acikta oldugundan benim baska sansim yok, mecburen yaptiracagim.
    Nacizane bir sorum daha olacak. Elcik koruma aldim ancak elcigin kenarini actigimda gidonun ici belli bir yerinden itibaren dolu gorunuyor. Bu elcik korumayi takma sansim var mi sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Bu da yeni atim

Motosikleti
    14/05/2015 perşembe 19:30 da Barışcafe de toplantılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gelecek hafta gezileri hakkında tarih ve rota belirlemeleri konuşulacak olup geneli makara muhabbet tanışma kaynaşma. Tüm dostlarımızı ve iki tekere gönül veren herkezi bekliyoruz.
    Apices ve giritli bunu beğendiler.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    djtim; hayırlı olsun. bende cross bakıyorum bu aralar. x-trem max düşünüyorum. arazide eküri lazımsa haberleşelim ;)

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    djtim; hayırlı olsun. bende cross bakıyorum bu aralar. x-trem max düşünüyorum. arazide eküri lazımsa haberleşelim ;)
    Arazide iskender lazımmış abi benimle haberleşmek istermisin
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    berkut , senin hantalı araziye sokmaya karar verirsen, gel peşimizden. sana sucuk ekmek yapacam ;) olum al sende bi crf işte. eziyet etme bana. takılalım ;)

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    berkut , senin hantalı araziye sokmaya karar verirsen, gel peşimizden. sana sucuk ekmek yapacam ;) olum al sende bi crf işte. eziyet etme bana. takılalım ;)
    Sucuk ekmek mi ?

Sahibinden satılık 2008 model dl 650.
    ake bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    14/05/2015 perşembe 19:30 da Barışcafe de toplantılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gelecek hafta gezileri hakkında tarih ve rota belirlemeleri konuşulacak olup geneli makara muhabbet tanışma kaynaşma. Tüm dostlarımızı ve iki tekere gönül veren herkezi bekliyoruz.
    Coşkun özlemiştim bol muhabbetli geçen toplantılarımızı doğrusu.
    En güzeli de nasipse yapacağımız geziler için rota ve tarih belirleme işi olacak sanırım.
    Şimdiden geziler gözümde canlanmaya başladı bile. Benim motor üç haftadır şehir dışında olduğundan iyice kurtlar birikti bende. Nasipse hafta sonu almaya gideceğim ve ufaktan bir ege turu yapıp geleceğim.
    Geziler için ön araştırmada yapmış olurum bu arada.
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Kesinlikle ekuri cok iyi olur. Ben surekli yalniz cowboy'u oynuyorum.
    Bu arada bende Xtreme max dusunuyordum ama bu denk geldi. Dogrusu simdilik gayet hosuma gitti, umarim oyle de kalir.
    ake bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coşkun özlemiştim bol muhabbetli geçen toplantılarımızı doğrusu.
    En güzeli de nasipse yapacağımız geziler için rota ve tarih belirleme işi olacak sanırım.
    Şimdiden geziler gözümde canlanmaya başladı bile. Benim motor üç haftadır şehir dışında olduğundan iyice kurtlar birikti bende. Nasipse hafta sonu almaya gideceğim ve ufaktan bir ege turu yapıp geleceğim.
    Geziler için ön araştırmada yapmış olurum bu arada.
    Yaptırmış olduğumuz t-shirt lerinde dağıtımını yapıcam osman abi. Gel mutlaka.
    Apices bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Selamlar Coşkun hocam. Nerede bu cafe. İşimi ayarlayabilirsem gelmeye çalışacağım.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Yaptırmış olduğumuz t-shirt lerinde dağıtımını yapıcam osman abi. Gel mutlaka.
    Bir aksilik çıkmazsa inşallah geleceğim coşkun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Coşkun hocam. Nerede bu cafe. İşimi ayarlayabilirsem gelmeye çalışacağım.
    Mustafa kardeşim Nilüfer'de Media marketin olduğu kavşağı İzmir istikametine doğru geçer geçmez ilk aradan sağa dönersen cafe az ileride solda kalıyor.Canaydın okulunun çok yakınında.

Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.
    Rica ederim.

Akşama bekliyoruz işleriniz müsait olursa.

giritli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba strike 150,honda cbf 150
    Abi nöbette olduğum için gelemiyorum numaramıda değiştirdim msj atmışşın forumdan gördüm hafta sonu gezi olacaktır umarım tişörtümü o zaman alırım.
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Arkadaşlar çok yoğun bir gün geçirdim. Cafede buluşmaya gelmedim. İşin aslı eve daha yeni girebiliyorum. Hafta sonu gezi planı var mı
    search16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler